Share|
Misery26
Misery14
Misery26
Sponsored content

Rūsys

View previous topic View next topic Go down
Go to page : Previous  1, 2
AuthorMessage
Prikeverzojau : 235
Hug'ų : 15
Prisijungiau : 2016-07-05
...
Misery26
PostSubject: Re: Rūsys Sun Jul 10, 2016 2:29 am
Aišku, Neitas buvo pasitenkinęs savo genialiu planu, kuris galiausiai, atrodo, ėmė veikti, todėl plačiai nusišypsojęs, medžiotojas vėl palinko link Hope, žaismingai šiai mirktelėdamas. Gal su ja ir buvo įmanoma susitarti be didesnio smurto, bet jis taipogi nebuvo toks kvailys, kad pilnai šia pasitikėtų. Iš tikrųjų reikėjo imtis atsargumo priemonių ir prieš veliantis į savo netikėtai sukurptą planą, paskambinti kelioms pažįstamoms raganoms, kad šios atliktų purviną darbą, jeigu Hope sumanys Neitą įkišti į spąstus.
- O, ne, juk tobulas vaikinas nelaikytų prirakinęs savo merginos? Na, nebent tik miegamajame, - dar sykį pamerkęs merginai akį, Neitas nusijuokė ir nužvelgė nekantraujančią hibridę. O ji tikrai norėjo pasprukti iš šios kėdės. Vardan atsargumo, kurio niekada nebus per daug, Natanielis visgi neskubėjo ieškoti rakto savo kišenėje. Tik ne tol, kol nepabers dar daugiau savo saldaus melo.
- Jeigu sumanysi mane įduoti. Bėgti. Rėkti. Šauktis pagalbos. Vienu žodžiu, jei žaisi ne pagal mano taisyklės, nuleisiu visą tavo šeimą į vandenyno dugną, tave priversiu tai stebėti, kol galų gale pati palaikysi jiems ten kompaniją. Tikiuosi, kad vienas kitą supratome. Ir beje... jeigu aš mirsiu, raganos tai padarys akimirksniu, todėl tavo vietoje pasistengčiau išlaikyti mane gyvą, mažute, - mielai nusišypsojęs Neitas galiausiai ištraukė raktą nuo grandinių, kuriomis buvo prirakinęs Hope ir įkišęs jį į spynelę, pasuko, taip išvaduodamas hibridę nuo metalo gniaužtų.
- Viršuje yra vonia. Neabejoju, kad norėsi nusiplauti kraują nuo savo kūno. Ir net nebandyk bėgti. Parvilksiu tave atgal bet kokia kaina, - perspėjo paimdamas nuo žemės žibintuvėlį, kuriuo pašvietė link laiptų, vedančių iš rūsio. - Tik po tavęs, princese, - mostelėjo ranka, praleisdamas Hope į priekį.
Back to top Go down
AuthorMessage
Prikeverzojau : 792
Hug'ų : 10
Prisijungiau : 2016-01-10
...
Misery14
PostSubject: Re: Rūsys Sun Jul 10, 2016 2:35 am
Žinoma , Hope jo gaidelę girdėjo jau kokį tūkstantis šimtą kartą tad kartoti daugiau nebereikėjo. Ji ir neketino bėgti , galbūt maža savo sielos dalele galbūt netgi susidomėjo šiuo tikrai nevyskuiu žaidimu kuris šiosios galva visiškai nenusisekęs ir pasmergtas. Na bet viltis durnių motina tiesa? Reikia suteikti vaikinui bent jau menką viltį patikėti jog viskas klostosi būtent taip kaip šis tikisi , - Taip taip supratau mielasis , - ji supratingai linktelėjo , - Ech ir kaip galiu tave vadinti? Man visad patiko vardas Sebas , tiks ? , - vyptelėjusi ir pajutusi kaip grandinės apleidžia jos liaunas rankas ši giliai ir su didžiu palengvėjimu atsikvėpė , - Bėja tikiuosi turi svečių kamabrį , - atsistojusi nuo kėdės ir kiek pramankštinusi kojas nupėdino laiptų link . Na miegoti viename kambaryje ji nekėtino , o šianakt kažkur eiti buvo smarkiai per vėlu . Tad ši perdauk neužsistovėjusi mikliai nužingsniavo vonios link .
Back to top Go down
AuthorMessage
Prikeverzojau : 235
Hug'ų : 15
Prisijungiau : 2016-07-05
...
Misery26
PostSubject: Re: Rūsys Sun Jul 10, 2016 2:39 am
Primerkęs akis vaikinas stebėjo, kaip Hope nueina link laiptų ir jais užkyla į viršų. Pats nežinojo, kodėl vis dar vengia jai pasakyti savo vardą. Ko gero, darė tai dėl perdėto arsargumo, kad niekas nesugebėtų jo atsekti. Na, visada taip darydavo su medžiojamomis būtybėmis, tačiau Hope buvo jo plano dalis ir prisistatyti merginai jis galų gale privalės.
Pasikasęs pakaušį vaikinas susirinko visus savo daiktus ir apsidairė, ar tikrai nieko čia nepalieka, o tada ir pats patraukė laiptų link, kuriais užlipęs, atidarė duris ir išėjo iš rūsio, palikdamas jį skendėti tamsoje.
Back to top Go down
AuthorMessage
Sponsored content
PostSubject: Re: Rūsys
Back to top Go down

Rūsys

View previous topic View next topic Back to top
Page 2 of 2Go to page : Previous  1, 2

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: Gaisrinės stotis :: Gyvenamasis kvartalas :: Clayton's-