Share|
Misery26
Misery26
Misery14
Misery26
Misery14
Misery26
Misery14
Misery26
Misery14
Misery26
Misery14
Misery26
Misery14
Misery26
Misery14
Sponsored content

Rūsys

View previous topic View next topic Go down
Go to page : 1, 2  Next
AuthorMessage
Prikeverzojau : 235
Hug'ų : 15
Prisijungiau : 2016-07-05
...
Misery26
PostSubject: Rūsys Wed Jul 06, 2016 10:40 pm
...
Back to top Go down
AuthorMessage
Prikeverzojau : 235
Hug'ų : 15
Prisijungiau : 2016-07-05
...
Misery26
PostSubject: Re: Rūsys Thu Jul 07, 2016 12:48 am
Lipdamas laiptais žemyn, Neitas vis žvilgčiojo į merginą, suglebusią be sąmonės. Keista buvo matyti ją bejėgę, Natanielis buvo įpratęs justi bent minimalų pasipriešinimą iš savo aukų. Šioji buvo kitokia. Ji pernelyg lengvai pasidavė ir akimirką medžiotojas pasijautė lyg einantis į jos spąstus. Gal ir ji turėjo planą. Gal jos tikrai kažkas ieško. Gal būti čia išties buvo nesaugu.
- Nė velnio, - burbtelėjo pats sau ir įjungė šviesą rūsyje. Apžvelgęs keletą lentynų, kuriose buvo įvairios mikstūros (verbenos ir kurpelės, žinoma) bei medinių kulkų rinkiniai, Natanielis nusišypsojo. Čia išgyventi šiai vampyrei šansų nebeliko. Nunešęs ją prie metalinės kėdės, saugiai prirakino prie jos su grandinėmis ir išsitraukė pistoletą, kurį turėjo ir kapinėse. Prisitraukęs kėdę, pasistatė ją priešais merginą ir atsisėdo, plačiai išskėsdamas kojas ir pasvirdamas į priekį. Kelias minutes vaikinas paprasčiausiai tyrinėjo vampyrės veidą, mėgindamas suprasti, kas iš tikrųjų  ji yra. Vampyrė. Ragana. Tokie padarai buvo vadinami heretikais, tačiau ji neigė esanti viena jų. Tai kas, dėl Dievo meilės, buvo ji?
- Nagi, saulyte, laikas keltis, - atsikratęs savų minčių vaikinas negailestingai šovė jai į koją, nusižiovaudamas ir nukreipdamas žvilgsnį į pistoletą. Kankinti merginas jam niekada nepatiko. Apskritai, kelti skausmą vardan atsakymų gavimo buvo... sadistiška. Kad ir kaip jam patiko žudyti vampyrus, jis negalėjo leisti jiems ilgai kankintis. Priešingai nei kiti, jis buvo, palyginus, visai gailestingas asmuo, puikiai suvokiantis, kad ir tiems numirėliams skauda, kai medinė kulka perrėžia jų odą ir įsitvirtina mėsoje. Deja, šioji mergina sukėlė jam pernelyg daug klausimų, todėl jis norėjo išgauti atsakymus, o kad parodytų, kas yra padėties šeimininkas, su absoliučia valdžia, jis privalėjo šauti į ją bent vieną kartą. Taip bent jau parodė, kad nebijo paleisti kulkos į ją, o ne pro šalį, nes juk kiekvienas gali tuščiai mojuoti ginklu, tačiau kokia iš to nauda, jeigu bijai nuspausti gaiduką?
Back to top Go down
AuthorMessage
Prikeverzojau : 792
Hug'ų : 10
Prisijungiau : 2016-01-10
...
Misery14
PostSubject: Re: Rūsys Thu Jul 07, 2016 1:14 am
Nešama margina jau vidurkelyje buvo pradėjusi atgaudinėti sąmonę, tačiau liko nepastebimai mieguista ir užmerktomis akimis . Neturėjo jėgų kovoti ar priešintis , o ir nenorėjo būti numesta kur pakėlėje ir tysiama kaip pririštas šuo. Kas žino kokie vėjai dėjosi šio vyro galvoje , protingas variantas išlikti tyliai buvo panaudotas jos strategijoje su didžia viltimi jog jos šeima jau paskelbė jos dingimą ir pradėjo paieškas , ji jau kuris laikas neatsakė į skambučius ir žinutes . Vienintelė jos viltis , jog tėvai greitu metu susipras eiti jos ieškoti , tačiau kolkas ši turėjo išlaikyti save pakankamai saugiai, o tada jau dievas žino koks nesėkmingas likimas lauks šio vargšo nieko neįtariančio jaunuolio už tokius blogus darbus prieš Hope . Nors jai atgautų jėgas ir pasijaustų saugi gero smūgio jam per veidą nepagailėtų ir pati mergina nepaisant fakto , jog jis visai maloniai ją pasodino ant kėdės kuri buvo velniškai kieta ir nepatogi , ši jau kėtino pramerkti savo akutes po kol veriantis skausmas nepervėrė jos kūno , Hope nejučia suspigo kaip skerdžiamas gyvunėlis visu savo balsu per nedidelę erdvę ir mikliai pramerkė akutes jomis perverdama kiaurai priešais sėdintį vaikiną  , - Nereikėjo to daryti , - suinkštė visdar jausdama skausmą kojoje , medinė kulka išskyrė atplaišas kurios įsitvirino merginos audiniuose ir nenustojamai kelią dilgčiojimą juose, tačiau ji nekėtino taip legvai pasiduoti , giliai įkvėpusi ir sukandusi dantis stebėjo vyrą , - Ko tu iš manęs nori? Gal tiesiog nužudyk mane ?  ,- klutelėjo pro sukastus dantis . tai nebuvo labai malonus jos balso tonas , veikiau perkreiptas skausmo ir išgasčio dėl kulkos sudėties ji negalėjo gyti , todėl kraujas varvėjo tiesiai ant grindų kas sekundę darydamas vis diddesnę balą ant šaltų betoninių grindų . Dabar ji jautėsi tikrai sumautai , mintys šėlo nesugebėdamos sumastyti nieko logiško . Galiausiai ji nuleido galvą ir žvilgsnį įbedė į kraujo balą po savimi .
Back to top Go down
AuthorMessage
Prikeverzojau : 235
Hug'ų : 15
Prisijungiau : 2016-07-05
...
Misery26
PostSubject: Re: Rūsys Thu Jul 07, 2016 11:37 pm
Klyksmas perskrodė patalpą, o aidas, atsimušęs nuo garso nepraleidžiančių sienų, dar kartą pasiekė Neito ausis. Vietoj to, kad surauktų antakius ar kaktą, jis nusišypsojo, atrodydamas ganėtinai patenkintas, kad sukėlė Džianai skausmą, kurį ji sunkiai tvėrė. Be to, ji kraujavo. Pakankamai, kad Natanielis pajustu saldų pergalės skonį. Jis šios padėties šeimininkas. Dieve, kaip jam patiko dominuoti... Apsigimęs garbėtroška, kartais netgi per didelis, bet užsiimant medžiojimu, ypatingai vampyrų, kartais pasipuikuoti nėra taip ir blogai.
- Nereikėjo? Mažute, kas tu tokia, kad aiškintum man, ką galiu su tavimi daryti, o ko ne? - šelmiškai nusišypsojęs vaikinas prisislinko su kėde arčiau Džianos ir iškėlė antakius viršun. - Matai, tu esi mano rūsyje, kur pilna verbenos ir aš tikrai nepabijosiu sugrūsti jos tau į burną, jeigu nenustosi švaistytis tuščiais grasinimais ir kvailais pasiteisinimais. Labai tikiuosi, kad vienas kitą supratome ir man nereikės keltis nuo šios kėdės, kad turėčiau paimti dar vieną verbenos dozę tau, - apsimestinai rūpestingai žvelgdamas į merginą, Neitas vis dar šypsojosi. Dabar - pašaipiai. Juk šiek tiek pasityčioti iš vampyrės taip pat buvo leistina. Jo rūsys, jo ir taisyklės.
- Negi man reikės paleisti kulką tau į ausį, kad pradėtum mane girdėti? - nepatenkintas vaikinas caktelėjo liežuviu, ginklo galu pasikasydamas galvą. - Juk sakiau, kad mes pažaisime klausimas - atsakymas žaidimą. Už kiekvieną tylą arba išsisukinėjimą arba klaidingą atsakymą, gausi po kulką į kurią nors savo kūno dalį. Pradėsiu nuo kojų, baigsiu galva. Juk nenori, kad tavo kaktoje atsirastų skylė, tiesa? - Neitas sučiaupė lūpas, stengdamasis sutramdyti šypseną. Nuoširdžiai, tai jis nenorėjo nieko šaudyti. Būtų palikęs Džianą gyvą ir sveiką, jeigu anksčiau ji nebūtų buvusi tokia užsispyrusi ir įsikibusi minties, kad ją čia kažkas išgelbės. Kurgi ne. Visi jos čia pasirodę draugužiai bus nužudyti, tad pirmyn, tegul bando savo laimę ir užbaigia gyvenimą Kleitono rūsyje.
- Tavo tikrasis vardas ir pavardė? - Natanielis nebuvo kvailas, įtarė, jog vampyrė prisitatė savo pravarde arba išgalvotu vardu, reikėjo išgauti tikrąją jos tapatybę, o vėliau jau pačiam pasiieškoti informacijos apie merginos šeimą ir asmeninį gyvenimą.
Back to top Go down
AuthorMessage
Prikeverzojau : 792
Hug'ų : 10
Prisijungiau : 2016-01-10
...
Misery14
PostSubject: Re: Rūsys Fri Jul 08, 2016 3:31 pm
Džiana nebuvo naivi mergaitė , ji išties tikėjo savo šeimos pasišvęsta meile savo vieninteliai atžalai . Ji žinojo jog yra vertinama ir mylima labiau nei kas kitas jų gyvenime . Juk pastaruosius metus jie leidosi į savižudiškas keliones dėl mergaitės ,kuri atrodė buvo tik maža dalelė jų šeimoje . Ji tikėjo tuo ir šiam medžiotojui reikės labai , labai smarkiai pasistengti jog ši pradėtų galvoti kitaip , - Gal tą taip išgirtą kulką paleisk tiesiai į širdį ? Sutaupysi man laiko , - prunkštelėjo išgirdusi visą jo ilgą monologą . Ištiesų nebūtų nieko sakiusi , tačiau tyla ją erzino o vaikino pasipūtimas dar labiau varė ją iš proto . Negalėjo apkesti garbėtroškų , pasirodo tokio tipo žmonės buvo dauk žiauriau nei vampyrai ar kitos rūršys . Jie save galingesniais laikė neveltui , ko pasakyti apie šį medžiotoją nebūtų galima . Kekvienas asmuo pasitelkęs į pagalbą pagalbines priemones gali būti pranašesnis ,prieš tuos kurie nenaudoja visiškai nieko jog pasuktų likimą kita puse , šis atvejis nebuvo išskirtinis . Džiana nenaudojo raganiškų , vampyriškų ar vilkolakiškų savo galių prieš šį medžiotoją , kai savo ruožtu jis pripumpavo į ją toną verbenos ir laikydamas nelaisvėje naudoja ginklus įsivaizduodamas jog yra pasaulio bamba , vsiškai nevertas pagarbos už nesąžiningus žaidimus , - Aš galėjau tave paspirginti, bet to nepadariau , - ištarė galiausiai po keletos savo pamastymų , - Būtų sąžininga bent apsimesti dėkingu , - gūžtelėjo petukais pakeldama savo dailias dideles akis į vyrą kuris jau buvo tikrai arti jos , - Kodėl tau rūpi kas aš esu? Patikėk , tau iš to nebus jokios naudos , - nenulaisdama akių nuo vyro ši kalbėjo nepaisant jo perdėtų gązdinimų . Ji nebijojo mirti ištiesų galbūt to ir norėjo , vis geriau išsilaisvinti iš padėties kurioje dabar yra , - Hope Džiana Mikaelson , - pagaliau ji ištarė tai ko šis asmuo priešais taip ilgai siekė išgauti , - Pasidarė geriau ? , - kilstelėjo antakį šyptelėdama , - Dabar turėtum suabejoti dėl savo pasirinkimų , - ji atsiduso tačiau savo žvilgsnio nuo vyro nenusuko . Šiai dienai veiksmų iš pasalų jai gana.
Back to top Go down
AuthorMessage
Prikeverzojau : 235
Hug'ų : 15
Prisijungiau : 2016-07-05
...
Misery26
PostSubject: Re: Rūsys Sat Jul 09, 2016 12:05 am
Natanielis tikėjosi sulaukti kokio nors banalaus vardo, priklausančio devyniasdešimtųjų populiariausiųjų sąrašams, patalpintiems internete ir eilinės pavardės, kurią būtų jau girdėjęs. Vienu žodžiu, tikėjosi tikrai ne to, ką pasakė mažoji Mikaelson. Negi gali būti, kad jam taip pasisekė ir medžiotojas šiandien sučiupo pačio Niklauso, garsiojo hibrido, dukterį? Aišku, kad gyvendamas šiame mieste, neatsiliko nuo istorijos. Klauso one night stand'as išaugo į vaiką, kurį visi norėjo nužudyti, mažoji mergaitė laikinai buvo paslėpta, tačiau galiausiai sugrįžo į savo gimtąjį Naująjį Orleaną. O dabar Hope sėdėjo priešais Neitą ant kėdės, o merginos likimas priklausė nuo jo rankų. Ir kodėl jis toks laimės kūdikis?
- Nagi nagi nagi... Kuo toliau, tuo įdomiau. Jeigu teigi esanti Klauso Mikaelson'o dukra, jo kūnas ir kraujas... Argi neturėtum būti šiek tiek jaunesnė? - kilstelėjo antakį gana susidomėjęs tokia pateikta merginos informacija. Ji galėjo meluoti, tačiau Natanielis nemanė, kad jos žodžiai buvo melas. Tai paaiškintų, kaip ji gali būti ir vampyrė, ir ragana vienu metu. Tačiau... tuo pačiu ir vilkolakį. Vienintelė pasaulyje tribridė sėdėjo prirakinta Kleitono rūsyje. Ar gyvenimas gali Mikaelson'ams krėsti daugiau pokštų?
- Suabejoti? Vienintelis dalykas, kuo aš turėčiau suabejoti, tai tik ar palikti Niklausą gyvą iki pabaigos, kad jis galėtų stebėti, kaip nužudau visą jo šeimą, įskaitant ir tave, ar toje pozicijoje turėtum būti tu, Hope, - Neitas nusijuokė rankoje sukiodamas pistoletą. - Kaip sureaguos garsusis hibridas, kai privalės pasiduoti mainais į savo mylimą dukterį? Tai bus jo pažeminimas, - su pasimėgavimu tardamas kiekvieną savo žodį, Neitas šypsojosi, tačiau netrukus primerkė akis. - Tačiau iki tol, turiu rasti ginklą, galintį juos nužudyti. Juk dėl savo atsargumo sunaikinote baltąjį ąžuolą, - suraukęs antakius vaikinas papurtė galvą ir pasikasė smakrą.
- Gerai, toliau. Kadangi esi pusiau ragana... tave įmanoma nužudyti kaip paprastą žmogų, ar reikia naudotis mediniais kuolais? - kilstelėjo antakį įsmeigdamas šaltą žvilgsnį į merginą. Rodės, kad jo pasimėgavimas buvo kažkur išgaravęs, o tokia staigi jo nuotaikų kaita nebuvo būdinga vaikinui. Iš tikrųjų, kankindamas Hope vardan atsakymų, jis jautė tarytum darydamas blogą darbą, tačiau negalėjo sustoti. Jis buvo medžiotojas. Kuo daugiau žinos, tuo jam pačiam bus geriau. Viskas, ką jis galėjo padaryti dėl šios merginos, tai tik mažinti kulkų, paleidžiamų į ją, skaičių ir palikti ją gyvą, po šios apklausos.
Back to top Go down
AuthorMessage
Prikeverzojau : 792
Hug'ų : 10
Prisijungiau : 2016-01-10
...
Misery14
PostSubject: Re: Rūsys Sat Jul 09, 2016 12:35 am
Laikas buvo didžiausias Džianos priešas , sekundės virtusios valandomis nepaliaujamai sekino merginą . Negyjanti koja verčianti ją vis grobuoniškiau semtis į plaučius oro buvo kolkas blogiausia šiame rūsyje , ji negalėjo suvogti dėl kokių priežąsčiu šioji negijo .Audiniai nepaliaujamai degė , kraujas net negalvojo malšinti savo srovės vis besiliejančios ant krauju pasruvusių grindų . Šiuo metu kalbėti ar suvokti žodžius ištartus Natanielio buvo sunku . Pakankamai oro negaunančios smegenys ėmė lėtinti jos širdies dūžius , įsimetusi infekcija greičiausiai verbenos visdar esančios jos kūne padarinys . Jai šioji būtu pakankamai stabili mąstyti blaiviai tikrai nebūtų taip lengvai išsidavusi kas per viena yra , tai pasirodo buvo didžiulė klaida kuria medžiotojas nedvejodamas ketina pasinaudoti , - Nekišk čia mano šeimos , - po ilgo tylėjimo mergina pagaliau prabilo garsiu ir piktu balso tonu , visgi šeimos tema buvo labai jautri ir nesvarbu jog ji dabar yra įkalinta ir bejėgė. Savo šeimos skriausti ji neleis niekam , ir visiškai nesvarbu ką turės dėl to padaryti , - Turi mane , kankink mane. Žudyk mane man nerūpi , - iškošė kone pro sukastus dantis , - Tačiau mano šeimos tu nepaliesi , prisiekiu tau tai ,- veriančiu žvilgsniu pervėrusi kiaurai medžiotoją Džiana suurzgė priversdama šviesas užgesti . Visos degusios lemputės tiesiog iššovė paskleisdamos save šukėmis ant betoninių grindų , apmaudu jog ši nemokėjo valdyti savo galių kitokiu atveju nebūtų užtekę tik lempučių . Ji būtų nusitaikiusi į Natanielio kūną , jog žinotų jog kai kalba pasisuka apie šeimą ši gali nebebūti tokia bejėgė ir draugiška kaip iki dabar . Tačiau jos pačios nelaimiai jėgos silpo ir tai matyt buvo didžiausias jos žygdarbis per visą šį laiką , nes iškarto po sprogimo ši supliuško kėdėję kaip koks šliužas be stabilaus pagrindo kiek prisimerkdama , jai pavyko neprarasti sąmonės tačiau išlikti stabiliai ne , nuo jos pačios svorio pakrypusio į vieną pusę kėdė nusviro ir ši tėškėsi tiesiai į ištekėjusią kraujo balą savo dailiu veideliu , - Tuoj tavo grasinimai virs nieku , kai mane pribaigs žaisda , - ši nusijuokė skausmo pripildytu juodu .Kuris ištiesų neskelbė liksmumo veikiau jos žodžiuose skambėjo ironija su veriančiu skausmu. Jai jau mirs tai tikrai nemaldaudama padėti o oriai , kaip ir priklauso Mikaelsonų šeimai.
Back to top Go down
AuthorMessage
Prikeverzojau : 235
Hug'ų : 15
Prisijungiau : 2016-07-05
...
Misery26
PostSubject: Re: Rūsys Sat Jul 09, 2016 10:11 pm
Ilgai ieškoti silpnojo merginos taško netgi nereikėjo, mat vos kalba pakrypo apie Klausą ir kitas jo gimines, Hope užvaldė sentimentali jausmų banga, kuri Natanielį privertė kelis karts ironiškai suploti delnais. Neitas nenorėjo per daug tyčiotis iš Hope, tačiau šį kartą nesusilaikė ir nesusijuokęs, kadangi toks beviltiškas merginos mėginimas užstoti savo šeimą visomis keturiomis, jam atrodė kaip itin kvailas dalykas. Na, kad sprogs jo visos lemputės ir jiedu atsidurs tamsoje, Neitas nesitikėjo, todėl kiek sutrikęs ir krūptelėjęs nuo stiklo sprogimo garso, vaikinas garsiai atsiduso. Laiko visko tvarkyti jis neturėjo, todėl pasiėmęs savo žibintuvėlį ir pašvietęs tiesiai į nukritusią merginą, medžiotojas caktelėjo liežuviu, nežinodamas ką su ja daryti. Išties, jeigu jis neiškrapštys tos kulkos, ji nukraujuos ant jo paties rūsio grindų, o tuomet apie jokį šantažą Klausui vaikinas galės net nebegalvoti.
- Su tavim tiek daug problemų. Niklauso vietoje jau seniai būčiau tave įmetęs į kokį šulinį ir ten palikęs. Deja. Nesu jo vietoje, - sumurmėjo žibintuvėlio šviesą nukreipdamas į merginos koją. Ji atrodė nekaip, tad išleidęs nepatenkintą suniurzgėjimą, vaikinas pakilo ir nuėjo prie galinių lentynų, šviesdamas į ant jų sudėtus daiktus. Praėjo kokia minutė, kol medžiotojas surado vaistinėlės lagaminėlį ir jį nuėmė nuo metalinės lentynos bei nusinešė atgal prie merginos. Pastatęs žibintuvėlį ant žemės taip, kad šviesos spindulys eitų link lubų, į jas atsimuštų, ir apšviestų tą vietą, kurioje jie buvo, priėjo prie Hope ir pakėlė ją nuo žemės, pastatydamas merginos kėdę ant grindų.
- Tikiuosi daugiau nesistengsi maudytis savo kraujyje. Atrodai kaip ta mergina, turinti telekinezės galių iš filmo... Kerė, jei neklystu, - pagūžčiojo pečiais atidarydamas žalsvą lagaminėlį ir išsitraukdamas sterilius tvarsčius, pincetą bei dezinfekcinio skysčio. - Tau tikrai skaudės, - tarstelėjo akimirkai pažvelgdamas į Hope ir šyptelėdamas. Prisislinkęs arčiau jos, pakėlė jos sužeistą koją ir užsidėjo ant savo kelių.  Atsmaukęs ilgą merginos kojinę, pažvelgė į žaizdą, esančią blauzdoje ir pakraipė galvą. Nenuostabu, kad ji taip kraujavo, kulka buvo tikrai giliai. Iš pradžių užpylęs dezinfekcinio skysčio ant žaizdos, tvirtai prilaikė merginos koją, kad šioji jos neatitrauktų, užplūdus skausmui, o vėliau tuo pačiu skysčiu nuplovė pincetą, kurį sugrūdo į žaizdą, suimdamas didžiausią kulkos dalį ir ją ištraukdamas. Neitas ilgokai pasikrapštė, kol išrinko mažesnes medienos skeveldras iš žaizdos, tačiau kai medienos ten neberado, o esant tokiam blankiam apšvietimui apskritai buvo sunku kažką įžiūrėti, Natanielis uždėjo tvarstį ir jį tvirtai apibintavo eglutės stiliumi, kadangi toks tvarstymas medicinoje buvo dažnai naudojamas blauzdoms, o Neitas pats turėjo medicininės patirties. Nukėlęs merginos koją nuo savęs, primerkė akis ir ėmė valyti kraują nuo savo rankų su baltu rankšluosčiu, kuris iš karto pasipuošė raudonomis dėmėmis.
- Taigi, ar dabar dar ketini mirti? - retoriškai paklausė merginos kiek pašaipiai nusišypsodamas.
Back to top Go down
AuthorMessage
Prikeverzojau : 792
Hug'ų : 10
Prisijungiau : 2016-01-10
...
Misery14
PostSubject: Re: Rūsys Sat Jul 09, 2016 10:29 pm
Ištiesų labai stegtis randant jos silpnąją vitą tikrai neteko , ji ir nekėtino slėpti to jog šeima jai buvo svarbiausia ką ji šiame gyvenime turi . Juk be jų ji jau būtų seniai mirusi atsižvelgiant į faktą jog priešų jų šeimos akiratyje apstu , - O aš vis imu galvoti , tu visada esi toks mielas ar tik šiuo metu?, - visgi nepaisant milžiniško skausmo visame kūne savo prigimties šioji neapleido . Liežuvis tiesiog niežtėjo ką nors pasakyti jam šitaip bjauriai elgiantis ir šnekant apie apsoliučiai viską kas tik atsiranda jam ant liežuvio galo . Dievaži kaip smarkiai ji norėtų jį suvalgyti gyvą už tokius erzinančius komentarus . Tačiau fortūna kolkas švietė jo kieme , - Lyg savo noru aš tai darau , - prunkštelėjo po jo dar vieno įžeidimo ir iškarto po akimirkos suklykė kaip skerdžiama . Velniškai skaudėjo , pincetas rodės draskė jos odą o skystis ją vertė degti lyg ši ją laikytų ugnyje . Žinoma Džiana nesitikėjo švelnumo iš padaro laikančio jos koją , bet bent jau šektiek atsargumo būtų buvę neprošal , - Turbūt ne , jai nežadi vėl paleisti į mane kokios užkrėstos kulkos ar panašiai , - caktelėjo liežuviu giliai įkvėpdama oro . Pagaliau visas perišimo košmaras baigėsi ir ši galėjo atsikvėpti laisviau , kojoje nebelikus jokių medienos atplaišų ji iškarto pasijuto geriau . Gyjimo procesas pamažu prasidėjo apdengdamas visus nuogus audinius bei stabdydamas kraujo tekėjimą . Buvo velniškai gera jausti tą jausmą kuris vėliai leido oru apsirūpinti smegenims ir pradėti mąstyti blaiviai Tik veidu tekantis prakaitas kėlė nepatogumų , tad ši kiek pasimuisčiusi ir pamėginusi ištraukti surištą ranką riebiai nusikeikė , - Gal galėtum? Bent vieną ? Kad galėčiau nusišluostyti ?, - kilstelėjo antakius mielu žvilgsniu žvilgtelėdama į vaikiną , - Pažadu , nieko kvailo nedarysiu , - pridūrė tarsi žinodama jo mintis . Ji juk nekėino bėgti , ištesų nematė tikslo . Galbūt jai būtų kiek geriau įvaldžiusi pati save jau seniai būtų iš čia išnešusi savo dailią subinaitę .
Back to top Go down
AuthorMessage
Prikeverzojau : 235
Hug'ų : 15
Prisijungiau : 2016-07-05
...
Misery26
PostSubject: Re: Rūsys Sat Jul 09, 2016 10:43 pm
Vaikinas nesusilaikė neprunkštelėjęs, kai Hope paprašė jo išlaisvinti bent vieną jos surakintą ranką. O taip, jis naiviai puls ieškoti rakto savo kelnių kišenėse ir išpildys šį princesės norą. Kur jau ne. TačiauKur vietoj įprastinio "ne" Neitas šelmiškai išsišiepė, baigdamas valytis savo kruvinas rankas ir rankšluostį numesdamas į tamsią rūsio gilumą. Juk merginą jis galėjo ir šiek tiek paerzinti.
- Sakai, nori kad atrakinčiau vieną tavo ranką? - paklausė vis dar besišypsodamas. - Man tikrai nebūtų sunku tai padaryti, tačiau... man tai neduotų jokios naudos. Jau ir taip sutvarkiau tavo koją. Tu man skolinga, - žaismingai prisimerkdamas vaikinas atsilošė kėdėje, užkeldamas vienos kojos čiurną ant kitos kojos kelio. Ak tie kvaili jo žaidimai... Be jų Neitas negalėdavo gyventi.
- Turėtum sugalvoti kaip man atsilyginti, - Neitas iš lagaminėlio paėmė nedidelį, tačiau švarų rankšluostį ir numetė jį merginai ant kelių. - O iki tol... apie jokį atrakinimą negali būti nė kalbos. Sukis kaip išmanai, mieloji, - mostelėjo ranka į ją ir nusijuokė, pradėdamas atgal dėti į lagaminėlį daiktus, kuriuos buvo išdraukęs, jog sutvarkytų Hope koją. Aišku, kad mainais vaikinas norėjo tik informacijos, tačiau jo žodžiai buvo kiek dviprasmiški. Bandyti su mergina permiegoti jis net neketino, tačiau juk buvo smagu pakišti jai tokią mintį ir laukti josios reakcijos. Juk Hope buvo jauna ir patikli, o jis - nenuspėjamas medžiotojas, iki galo neatskleidžiantis savo ketinimų. Sumaišyti vampyrės mintis jam nebuvo sunki užduotis. Nors ir nenorėjo jos labai gąsdinti, medžiotojas visgi nusprendė tęsti tokius savo žaidimus vien tam, kad galėtų stebėti Hope sumišimą. Na, juk ne kiekvienas ją sučiupęs vaikinas galėtų užuominomis pasiūlyti praleisti su juo naktį, tiesa?
Back to top Go down
AuthorMessage
Prikeverzojau : 792
Hug'ų : 10
Prisijungiau : 2016-01-10
...
Misery14
PostSubject: Re: Rūsys Sat Jul 09, 2016 11:07 pm
Tokio asmens taip besimėgaujančio pašaipomis iš kitų asmenų ši mergian dar niekada per savo nors ir trumpą tačiau visko mačiusi gyvenimą nebuvo niekada sutikusi . Pati Džiana nors ir buvo gimusi Mikaelsonų negailestingų plėštūnų šeimoje nebuvo panaš į juos taip kaip jos tėvai manė. Ištiesų jautri , miela ir žmogiška mergina iki šiol nieko pernelyg blogo nepadariusi apart netyčinio padegimo nesuvokė tokio dalyko kaip patyčios . Jos niekada jai nekėlė susižavėjimo , o ir jos mąstymų pasiekti norimų dalykų toks sumautas elgesys niekada nepadeda. Buvo nekartą išbandžiusi teorijas su žmonėmis ir antgamtinėmis butybėmis ir suvokė , jog gražiu elgesiu draugiškumu ir mielumu galima gauti apsoliučiai viską ko tik nori . Nes žmonės to pasiilgsta , visai kaip ir kitos rūšys . Po kraujesiurbio amplua slepiasi kadaise buvęs žmogus , pažeidžiamas ir silpnas . Tik tokias pasamonės gilumas reikia išmanyti kaip pasiekti va čia tai menas , Tai tikrasis talentas o ne pasipūtėliškas mėšlo metimas ant neva nevertų po saulę gyventi padarų . tai pačią Džiana labia erzino , matyt todėl ji kartas nuo karto piktai sužaižaruodavo Natanielio pusėn , netgi dabar ji ir nebūtų pagalvosui kitaip . Pamėgino tačiau liko nenustebinta , vėliai žavus jo pasipūtimas leidžiantis elgtis visiškai taip kaip tik širdis geidžia.Dž suraukė savo antakius į vieną liniją nužvelgdama vyruką , - Ir ką tavo manimu aš galiu tau duoti?, - klustelėjo pakankamai ramiu ir tyliu balso tonu, visgi stengėsi išlikti mandagi nepaisant viso šio vakaro niuansų , - Galbūt pašokti su klauno kostiumu? Jog galėtum dar labiau pasišaipyti?, - išrietė antakį lyg pasakydama rimtą variantą nors balse ir buvo nemažai ironijos pėdsakų , - O gal užkalbėti kokią merginą jog su tavimi permiegotų? Na tuo atveju jai pačiam nesiseka tokių susirasti, - vyptelėjo . Ištiesų nenorėjo šitaip negražiai pasakyti , stengėsi išvengti pašaipų nors jam šitaip elgiantis tai padaryti buvo begalo sunku , - O gal nori jog padovanočiau tau savo plakančią širdį , kad galėtum pasipuikuoti kokį grobį gavai?, - klustelėjo išsprogdindama akis taip lyg dabar būtų pasakiusi kažkokią tai velniškai tobulą įdėją , - Nes daugiau aš neturiu ką tau pasiūlyti , - atsidususi galiausiai atsirėmė kėdėje nupūsdama plaukų sruogą kuri buvo užkritusi jai ant akių .
Back to top Go down
AuthorMessage
Prikeverzojau : 235
Hug'ų : 15
Prisijungiau : 2016-07-05
...
Misery26
PostSubject: Re: Rūsys Sun Jul 10, 2016 1:39 am
Kad ir kokie viliojantys pasiūlymai atsklido iš merginos lūpų, jie nebuvo tai, ko Natanieliui iš tikrųjų reikėjo. Jeigu prieš kelias akimirkas jis tik kvailiojo, norėdamas apmauti merginą, dabar jo, iš pažiūros kvailas žaidimas buvo daug rimtesnis. Palinkęs į priekį link merginos, Neitas išsišiepė nieko gero nelaukiančia šypsena. Be abejo, jo galvoje sukosi planas, atnešiantis naudos ir jam, ir merginai. Vis dėlto, juk dėl tokio medžiotojo sumanymo, Hope liks gyva. Bent laikinai, o gyvenimo prailginimas buvo labai dosni dovana iš Kleitono pusės. Juk ne kiekvienas medžiotojas suteikia tokį malonų siurprizą, o štai jis buvo pakankamai nesavanaudiškas, merginos gyvybės klausimu.
- Žinai, dabar supratau, kaip gali man atsilyginti, - pratarė vaikinas su visa kėdė prisislinkdamas visai prie pat hibridės. - Supranti, kiekvieno medžiotojo svajonė sunaikinti originaliųjų vampyrų šeimą, o ypač Klausą Mikaelsoną. Bet. Jie tikrai kieti riešutėliai. Dar niekam nepavyko jų sumedžioti. Jau kelis metus jais domiuosi. Jie nepaprasti. Paprastas medis juos nužudo tik laikinai. Vienintelis būdas juos prislopinti, tai tik paslaptingieji durklai, kurių aš neturiu. Ir baltojo ąžuolo kuolai, kurie, turbūt, nebeegzistuoja, - vaikinas susikryžiavo rankas priešais krūtinę, stebėdamas Hope neperprantama veido išraiška. Mergina buvo tos šeimos dalis. Ji turėjo visą, arba bent jau didžiąją dalį informacijos apie grynakraujų šeimą. Tačiau ne jos medžiotojui reikėjo. Tiksliau, ne visai jos.
- Norint įveikti savo priešą, reikia jį pažinti. Kad tai padaryčiau, turiu gauti laisvesnį priėjimą prie tavo šeimos. Jeigu įeisiu pro paradines duris, mirsiu tą pačią sekundę. Man reikia... neliečiamumo. Užtektų ir laikino, - vaikinas kilstelėjo lūpų kampučius aukštyn. - Būtent todėl tu savo šeimai mane pristatysi kaip savo vaikiną, Hope. Vaikiną, kurį tu esi įsimylėjusi. Be abejo, faktą, jog aš esu medžiotojas tu nutylėsi. Kitu atveju... juk nenori, kad tavo teta Frėja vieną dieną springtų savo pačios krauju, kai perrėšiu jai gerklę su peiliu? - nekaltai nusišypsojęs Natanielis atsitiesė, sukurdamas šiek tiek atstumo tarp savęs ir hibridės. - Tai kaip bus, širdele?
Back to top Go down
AuthorMessage
Prikeverzojau : 792
Hug'ų : 10
Prisijungiau : 2016-01-10
...
Misery14
PostSubject: Re: Rūsys Sun Jul 10, 2016 1:53 am
Žinoma ji nebuvo kvaila , puikiai suvokė kokios paslaugos jis iš jos nori . Tai rodė pirminis faktas kurį ji jau buvo gerai pastebėjusi . Visas pokalbio pasisuskimas kaip tik tuo metu kai ši ištarė kas tokia esanti reikalus pakreipė visai kitu kampu. Ir negali jo kaltinti , ištikrūjų jos šeimą sumedžioti nori kone kas antras pasaulio gyventojas tačiau nei vienam tai nepavyko , ir artimiausiu metu tikrai nepavyks , - Ąžuolas nebeegzistuoja , o kuolai seniai dingę kartu su Kolu . Tad tu niekada nerasi būdo juos nužudyti. Patarčiau iš geranoriškos pusės ,nustoti stengtis ir pataupyti savo žmogišką gyvenimą naudingesniems tikslams , - ši vyptelėjo plačiai nusišypsodama , ištiesų jo noras buvo graudus , iki šios dienos niekas nesugebėjo net prieiti prie Niklauso , o juolab paprastas medžiotojas kuris įsivaizduoja galintis pašalinti stipriausią vampyrų dinastijos grandį pasaulyje . Žinoma po sekančių žodžių Hope net prunkštelėjo garsiai nusijuokdama , rimtai? Šis vaikinas galvoja kad ji tokia kvaila jog šitaip darytų , jam vien įžengus į jos namus būtų laidotuvės po paparčiais . Užtektų merginai tik rankute mostelti jog visi tai suprastų , - Tu turbūt juokauji?, - po garsaus ir ilgo juoko galiausiai susitvardžiusi Džiana apsiramino ir susitelkė dėmesį į vaikiną , - Mano tėvas niekada nepatikės tokia nesąmonę, - su šypsena veide ji kalbėjo toliau , ištiesų tai jos šeima neištų kurie išskėstomis rankomis priima pašalaičius ,o juolab žmogaus kvapą turinčius . Greičiausiu atveju pamanytų jog Hope nušoko nuo proto ir atvestu ją į doros kelią paskerdžiant jį tiesiai prieš jos akis , - Akivaizdu , jog domėjaisi per mažai . Jai manai kad toks apgailėtinas planas tau išdegs , - dar karteli prunkštelėjusi iš nesusilaikymo galiausiai rimtai pažvelgė į vaikino akis , - Klausyk , pasinaudok nemokamu patarimu . Žinok kur yra tavo riba , - ji gūžtelėjo petukais duodama jam tikrai naudingą patarimą , - Nors man nerūpi , jai nori mirti tebūnie , - caktelėjo liežuviu papurčiusi galvą , visgi jai buvo protu sunku suvogti kaip kam nors gali šauti  į galvą gretintis prie Mikaelsonų kurie nesudaro draugiškų santykių su niekuo , ir tai nesvarbu kieno tas asmuo būtų užtariamas.
Back to top Go down
AuthorMessage
Prikeverzojau : 235
Hug'ų : 15
Prisijungiau : 2016-07-05
...
Misery26
PostSubject: Re: Rūsys Sun Jul 10, 2016 2:07 am
Natanielis ir nesitikėjo, jog viskas pavyks taip lengvai. Merginą reikėjo įtikinti sutikti su jo planu. Grasinimai čia nebūtų padėję, tačiau Netas visgi kreivai šyptelėjo, kurį laiką tiesiog stebėdamas blausiai apšviestas rūsio grindis. Reikėjo meluoti. Melas visada padėdavo, jeigu gerai sužaisdavai. O manipuliuotojas ir apgaudinėtojas Natanielis buvo tikrai talentingas. Priversti kitus šokti pagal jo dūdele jis mokėjo tobulai, o Hope... ji nebuvo sunkus grobis. Keletas tinkamų žodelių ir ji pildys kiekvieną jo troškimą. Tiesiog reikėjo geriau smūgiuoti į silpnąją jos vietą.
- Manai, aš visiškai žalias medžiotojas? Per penkerius metus surinkau tikrą sajungininkų komandą. Vampyrai, vilkolakiai, raganos, heretikai, netgi hibridai... - Natanielis nusišypsojo, pažvelgdamas į Hope. - Man tereikia keletos skambučių ir tavo mylimoji mamytė Heilė bus su nusuktu sprandu patalpinta į metalinį seifą ir užfarširuota kur nors... na, kad ir vandenyno dugne. Vargu ar malonus jausmas vampyrui skęsti visą amžinybę, ką? - vyptelėjo Neitas, kiek pavartydamas akis. - Supranti, mažoji Hope, jeigu tavo šeima ir turi raganą savo gretose, ji yra tik viena. Mano sąjuningininkai yra daug galingesni ir... jų skaičius akivaizdžiai didesnis, tad patarčiau apgalvoti mano pasiūlymą. Turiu paruošęs atskirą likimą kiekvienam Mikaelson'ui, jeigu nesutiksi. O tave nužudysiu. Nes akivaizdu, jog tu tapsi beverte šiukšle, kurią galima tik išmesti, - truktelėjo pečiais ir atsiduso. - Be to. Tavo šeima manęs nežudys, jeigu tu to neleisi, tiesa? Juk Klausas padarytų viską, kad jo mažoji dukrelė būtų laiminga. O aš būsiu tikrai idealus vaikinas. Tik gaila, kad netikras, - vyptelėjo, tik šį kartą, daug kandžiau ir pašaipiau.
Back to top Go down
AuthorMessage
Prikeverzojau : 792
Hug'ų : 10
Prisijungiau : 2016-01-10
...
Misery14
PostSubject: Re: Rūsys Sun Jul 10, 2016 2:18 am
Ištiesų Džiana neturėjo dauk pasirinkimų savo pusėję. Vienas vienintelis kabojo virš jos galvos , ir žinoma jis pasinaudojo geriausia taktika pasaulyje prieš asmenį kuris savo šeimą myli labiau nei pačią save . Ir taip jo melas tikrai privertė Hope pergalvoti jo pasiulymą dar pora kartų , ji nenorėjo to priimti rimtai. Net negalėjo galvoti apie tai , jog tiesiai į mylimų –monių akis ši mils melo pamazgas taip ramiai ir tai būtų pati didžiausia tiesa., - Bet žiuriu , be grasnimų tu nemoki, - vyptelėjo tikrai kandžia savo veido išraiška . Jai nepatiko būti tokioje pozicijoje kai buvo visiškai valdoma dėl savo šeimos gerovės , - Aš negaliu atsakyti už savo tėvo veiksmus , jis yra kiek nenuspėjamas . ir netgi aš nesu visagalė šiuo klausimu, - gana ramiai ir aiškiai išdėstė savo žodžius su tam tikromis pertraukomis jog jos sakomi sakiniai būtų aiškūs ir suprantami. Kas žino kurios dalies taip netyčia šis asmuo galėjo neišgirsti, - Gerai , mano vardo neturintis vaikine , - gūžtelėj petukais nužvelgdama vaikiną . Ech na į melodramą jai dar nebuvo tekę įsisukti . Matyt dabar suprato iš kur atsiranda meksikiečių serialai, - Jai mirsi , aš tikrai neverksiu ant tavo kapo . Kaip labai tobula mergina . Ech bėja netikra , - vyptelėjo pabrėždama tai ką jis šiai skiedė paskutiniu savo sakiniu . Tokio vaikino matyt pavydėtų jai visi , ir pasisekt u man šitaip įklimpti į visišką bedugnę iš kurios reikia taip sunkiai krapštytis , - Ir , kadangi jau kaip ir išsiaiškinome savo santykius gal jau norėtum mane atrišti? Ar bendrausim mazohistiškai?, - kisltelėjo antakius lūpas suspausdama į vieną tiesią liniją . Mat grandinės jau buvo pradėjusios trinti , o nuo sedėjimo ant kedės ėmė tirpsti sėdmenys . o ir nusiprausti būtų visai neprošali, - Aj ar nori kokią sutartį pasirašyti?, - nusijuokė pakrebždindama grandinėmis , lyg su paskatinimu greičiau jas nuimti . Jai jau šiai reikės apsimetinėti tai bent jau turi atrodyti padoriai . Nors pati Hope nekėtina taip paprastai visko čia palikti , tieisog kantrybė yra protingų žmonių bruožas ji tokia ir pasinaudos .
Back to top Go down
AuthorMessage
Sponsored content
PostSubject: Re: Rūsys
Back to top Go down

Rūsys

View previous topic View next topic Back to top
Page 1 of 2Go to page : 1, 2  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: Gaisrinės stotis :: Gyvenamasis kvartalas :: Clayton's-