Share|
Misery26
Misery14
Misery26
Misery14
Misery26
Misery14
Misery26
Misery14
Misery26
Sponsored content

Svečių kambarys

View previous topic View next topic Go down
Go to page : Previous  1, 2
AuthorMessage
Prikeverzojau : 235
Hug'ų : 15
Prisijungiau : 2016-07-05
...
Misery26
PostSubject: Re: Svečių kambarys Sat Jul 16, 2016 5:48 pm
Kai name buvo mirtina tyla, kažkokio dunksėjimo apačioje neišgirsti net nebuvo įmanoma. Neprireikė nei merginos purtymų, kad Natanielis alkūnėmis pasirėmęs lovoje, pasikeltų nuo jos ir pažvelgtų į durų pusę. Jeigu į jo namą laužėsi vagys, Neitas buvo pasiruošęs su jais susitvarkyti pats, tačiau medžiotojas labai abejojo, ar tai tik kažkokie vaikėzai, ieškantys brangių daiktų, kuriuos galėtų išsinešti su savimi.
- Deja, neauginu jokių gyvūnų, - papurtė galvą atsakydamas į Džianos klausimą ir pats prisimerkė, svarstydamas, ką turėtų daryti. Protingiausia būtų nueiti į apačią ir patikrinti, kas tokius metu nusprendė aplankyti Natanielį, tačiau to taip pat nereikėjo, kai pro duris ėmė skverbtis kažkokie augalai. Pasisukęs į Hope ir pasiruošęs liepti jai liautis krėtus tokias nesąmones ir baigti savo spektaklį, Natanielis pamatė, kokia pati išsigandusi buvo hibridė. Prilėkusi prie lango ji mėgino pro jį kažką pamatyti, o Neitas vis dar sėdėjo lovoje nieko nesuprasdamas.
- Kas čia? - paklausė žvilgčiodamas tai į duris, tai į Džianą. Vaikinas nuoširdžiai nesuprato, kas čia vyko, bet ant jo durų augantys vijokliai neatrodė kaip labai geras ženklas, todėl ir pats išlipęs iš lovos, patraukė link durų, per menką atstumą mėgindamas kažką įžiūrėti tarp augalų gausybės, kurie vis dar vyniojosi aplinkui ir net neketino liautis.
Back to top Go down
AuthorMessage
Prikeverzojau : 792
Hug'ų : 10
Prisijungiau : 2016-01-10
...
Misery14
PostSubject: Re: Svečių kambarys Sat Jul 16, 2016 6:21 pm
Ištiesų Džiana buvo persigandusi , nedėl to jog bijotų būti vėl kankinama kokio nors padaro ar šeip dėl pačio įsilaužimo . Jos košmaras virto realybe ir šis faktas ją varė iš proto , atrodė lyg ji visdar būtų įstrigusi savo pačios košmaro viduje . Tačiau tik Natanielio balsas sugrąžino merginą į realybę . Ši ištiesų pirmą kartą gyuvenime nežinojo ką pasakyti , kaip jam paaiškinti visą šeimos med-io istoriją ir tai kas po galais dabar vyko . Buvo pačiai susigaudyti sunku , - Aš nežinau , - ištarė galiausiai atsisukdama į vaikiną , - Jai aš neklystu mano košmaras nebėra tik sapnas , ir Dahlia čia , - gliai įkvėpė po savo žodžių . Visgi pačiai patikėti tuo ką sako buvo sunku , jos tėvai ją nužudė ją dar tada kai Hope buvo vystikluose , kokiu būdu ji atsorado čia ? Nejau kankinimai susilpnino Hope ir ši per save praleido antgamtinę butybę į pasaulį? Ech tai buvo neįmanoma , - Klausyk , pasakyk jog turi kažką kas žudo raganas?, - kisltelėjusi antakį nužve;gė nustebusį vaikiną ir mikliai priėjo prie jo patraukdama jį į šalį , - Geriau jau jų neliesk , - pasakiusi paleido Natanielį vėliai gryždama prie lango . Šeip netaip jį atidariusi pažvelgė žemyn, - manau galėtume nušokti ,- persisvėrusi pro atdarą langą patikrinusi vietą ir jau suplanavusi visą kritimą tarę . Visgi kitos išeities nebuvo , eiti per duris jie negali . O jai ir ji yra viduje geriausia būtų šalintis per langą , galbūt jie spėtų dingti iš čia sveiki .
Back to top Go down
AuthorMessage
Prikeverzojau : 235
Hug'ų : 15
Prisijungiau : 2016-07-05
...
Misery26
PostSubject: Re: Svečių kambarys Sat Jul 16, 2016 6:54 pm
Kad ir kaip Neitas stengėsi sekti Naujojo Orleano įvykius, visgi tą tarpsnį apie Dahlia jis praleido, ir net nenutuokė, kas ji per viena. Kiek suprato iš Hope žodžių, ragana. Turbūt, galinga, jeigu mergina taip išsigando. Raganų medžiokle Natanielis nesivertė, apskritai, apie šios rūšies būtybes žinojo tik pačius pagrindus: naudoja magiją, sensta lėčiau, gali būti labai galingos. Apie jų žudymą vaikinas ne ką ir išmanė. Kiek buvo girdėjęs, jos miršta kaip paprasti žmonės, tačiau dabar medžiotojas abejojo, ar sugebėtų raganą nudėti, nes ji nevaržomai galėjo priešintis ir pati pribaigti Neitą.
- Labiau specializuojuosi ties vampyrų žudymu, na, ir vilkolakių kartais. Raganos jau visai kitas pasaulis. O ir šiaip galvojau, kad jau praėjo tie Salemo laikai, kai reikėdavo jas deginti ant laužo, todėl labiau mėgstu sudaryti su jomis sąjungas, o ne aiškintis, kaip jas nudėti, - susiraukė mąstydamas, kaip jie galėtų evakuotis. Džiana neabejotinai norėjo keliauti pro langą, Neitas tai suvokė, kai mergina per jį persisvėrė, tačiau medžiotojas pabijojo šokti iš antro aukšto, juk galėjo susilaužyti kokią koją, ir kas tada jį temptų iš šio prakeikto namo?
- Nenoriu pasirodyti nemandagus, bet kai kurie iš mūsų yra žmonės ir iššokę iš antro aukšto gali susilaužyti kaulus, todėl atmesk lango versiją ir sugalvok kažką kitą, - tarstelėjo susikryžiuodamas rankas ties krūtine. - Be to, tu juk pusiau ragana. Negali čia kažko paburti, ar panašiai? Juk tai tavo sritis, argi ne? - paklausė žiūrėdamas į Džianos pusę, akimirkai pamiršęs, kad juos bet kada gali užpulti kažkokia nesveika ragana. Turbūt tik jo gyvenimas gali būti toks spalvingas, kai paryčiais jį iš lovos ištempia kažkokia Hario Poterio prisiskaičiusi moteriškė, bandanti juos įkalinti kambaryje vijoklių pagalba.
Back to top Go down
AuthorMessage
Prikeverzojau : 792
Hug'ų : 10
Prisijungiau : 2016-01-10
...
Misery14
PostSubject: Re: Svečių kambarys Sat Jul 16, 2016 7:27 pm
Naujojo Orleano įvykių sekimas su Dahlia neturi nieko bendro , pati moteriškė buvo tyliai panaikinta nuo žemės pamiršiaus pakankamai greitai , kol miestiečiai dar nesusivokė kas per uraganas prasiautė pro jų žemes . Ištiesš tai buvo gera naujiena , mat Dahlia būtų išnaikinusi pusė miesto jai kasnors neten būtų jai pasipainiojęs . Su tokia galinga ir sena ragana nebuvo įmanoma grumtis be papildomų pajėgų , o kaip žinia asmuo sugebėsiantis ją nudėti buvo taipogi miręs šansų išnešti sveiką kaily nebėgant praktiškai nebuvo išviso , - Labai gaila , siulyčiau pradėti, - vyptelėjo po jo žodžių . Visgi jos paskutinė viltis buvo Neitas su savo stebūklingom įdėjom naikinant vampyrus suteikė vilčių ir dėl pačių raganų , - Dėja , laikai niekada nebuvo praėję . Tik sudeginti neužtenka , jos randa kelią atgal, - prunkštelėjo akivaizdžiai apibūdindama savo tetos įsimintiną istoriją . Kurią ji jam mielai papasakos kadanors jai išviso išliks gyvi ,- Rimtai ? , - atsisuyko į vaikiną jam atsisakius šokti, - Tikrai nelaikas rūpintis kojomis , kai tavo galva gali greitai voliotis po kambario grindis , - taip entuizestingai ištarusi tai pasitraukė nuo lango , - Dėja Natanieli , jaigu nepastebėjai aš nesinaudoju jokiomis savo galiomis . Ir net nenumanau kaip stebūklingai mus iš čia pradanginti , apart iššokimo per šitą langą , - paskėsčiojo rankomis parodydama į lango pusę , - Ir jai atsitiks taip , jog ką nors susilaužysi pagydysiu tave . O dabar paskubėk gerai?, - klausiamai į jį pažvelgė , kito išėjimo nebuvo , nebent šis vyrukas buvo ant tiek talentingas ir išsikasė tunelius būtent iš šio kambario vedančius į miestą ar bet kur toliau nuo namo.
Back to top Go down
AuthorMessage
Prikeverzojau : 235
Hug'ų : 15
Prisijungiau : 2016-07-05
...
Misery26
PostSubject: Re: Svečių kambarys Sun Jul 17, 2016 1:31 pm
Po tokių įvykių vaikinas tikrai pradės domėtis raganomis plačiau. Pasak Džianos budeliški viduramžių laikai nepraėjo, todėl numanyti bent šį tą apie magiją praktikuojančias žmogystas buvo privalumas. Gaila, kad medžiotojas anksčiau apie tai nebuvo pagalvojęs ir dabar neįsivaizdavo, kaip atsikratyti juos kažkodėl puolančios raganos. Kadangi Natanielis neprisiminė prisidirbęs tiek, kad jį medžiotų raganos, akivaizdu, kad tokie nuotykiai vyko dėl hibridės kaltės. Ak, tie Mikaelsonai. Per juos vienos bėdos.
- Ne ne, pirmiausia paaiškink, kodėl ji mus puola. Aš su tuo neturiu nieko bendro, todėl turėčiau paklausti, ką prisidirbai tu? - pakreipęs galvą į šoną paklausė merginos, žengdamas porą žingsnių arčiau jos, tačiau vaikino žvilgsnis užkliuvo už komodos ir Neitas nusišypsojo, iš karto prie jos nueidamas. Pritūpęs, atidarė apatinį stalčių ir pasirausęs tarp paklodžių gausybės, galiausiai ištraukė pistoletą. Įprastos kulkos, tačiau tai buvo geriau, nei nieko, jei reikalai pakryptų netinkama linkme. Uždaręs stalčių ir atsistojęs, medžiotojas priėjo prie lango ir pažvelgė į apačią. Gal aukščio jis ir nebijojo, bet susilaužyti kojos tikrai nenorėjo, o ir Hope pažadai, kad ji jį pagydys, nelabai ramino. Kai netoli durų pasigirdo kažkoks dunkstelėjimas, Neitas atsigręžė ir nurijo seilę.
- Kita vertus, geriau koja, nei galva, - šyptelėjo, tačiau šokti kol kas neketino. - Tu pirma, - davęs Džianai leidimą skristi pro langą, Natanielis pats dirsčiojo į duris, užkišdamas pistoletą už diržo.
Back to top Go down
AuthorMessage
Prikeverzojau : 792
Hug'ų : 10
Prisijungiau : 2016-01-10
...
Misery14
PostSubject: Re: Svečių kambarys Sun Jul 17, 2016 3:36 pm
Domėtis raganomis buvo pamiršę daugelis viso pasaulio gyventojų , jiems atrodė jog šie gamtos vaikai yra vienas gėrio ir švelnumo įsikūnijimas . Tačiau realybė buvo visai kitokia , jos seniai jau nebevirė žolelių nuovirų ir nebūrė gėlių jog jos pražystų . Pastovūs aukojimai , skerdynės ir juodosios magijos praktika masiškai apėmusi raganas . Dabar gyventi jų pašonėje nebuvo saugu nei antgamtinėms butybėms nei žmonėms , juolab kai protėvių dvasios ir senosios raganos sugeba daugiau nei bet kas kitas gali įsivaizduoti. Ir Džiana tai suprato , užtekoir būnant mažai susidurti su galinga ragana valdančia juodąją magiją , ir ji ebuvo kalta dėl to jog pačios Hope energija ir pirmojs linijos atžalos galios buvo didelės ir taip smarkiai visų troškiamos , - Nejau tu dabar nori išgirsti visą mano gyvenimo istoriją ? Aš prisidirbau nes gimiau , - atkirto jam gana nervingai skambančiu balsu , visgi ji nenutuokė ką tokio blogo ji padarė apart to jog gimė , jog kekvienas padaras ant žemės paviršiaus žinantis apie jos egzistavimą nori ją nužudyti, - Na kitą kartą pasidomėk , su kuoprasidedi. Nes į mane kėsinasi 24 valandas perparą , staikmena , - ši paskėsčojo rankomis akivaizdžiai susinervinusi ir tik pajutusi jog Dahlia artėja link jų kambario suurzgė , mėnulio šviesa apšvietė jos veidą ir auksu žvilgančias akis, ji buvo persigandusi o šitas derinys su galių nevaldymu nebuvo įtin geras. Džiana net nesudvejojo Natanieliui davus leidimą ir mikliai iššoko pro langą , pasiekdama žemę kojomis . Atsistojusi ši atsisuko į namo pusę ir žvelgė į langą , - Nagi Natanieli , greičiau !,- Sušuko pakankamai garsiai , ir tik akimirkai praėjus ji išgirdo kaip kambario duris pamažu ėmė vertis . Dabar ji buvo nejuokais išsigandusi ir susinervinusi nes Natanielis visdar buvo viduje , po galais reikėjo jį išmesti !pirmą ir būtų buvę mažiau bėdų , - Šok dėl dievo meilės !!!!, - suriko dar garsiau nenuleisdama akių nuo lango.
Back to top Go down
AuthorMessage
Prikeverzojau : 235
Hug'ų : 15
Prisijungiau : 2016-07-05
...
Misery26
PostSubject: Re: Svečių kambarys Sun Jul 17, 2016 3:50 pm
Hope buvo teisi, jos pilnai ir detaliai gyvenimo biografijai nebuvo laiko, kai pavojus buvo jiems už nugarų, tačiau mergina galėjo nesitikėti, jog jis nustos klausinėti apie jos praeitį, ypač kai pati Džiana jį tai suintrigavo, pareikšdama, kad prisidirbo vien todėl, kad gimė. Natanielis šį tą žinojo apie vienturtę Klauso dukterį, kurios mirties troško kone pusęė miesto, bet gilintis, kokia yra to priežastis, jis taip ir nepradėjo. Matyt, nemanė, kad tai reikšminga, o ir kūdikio nužudymas jam nebūtų atnešęs jokios naudos. Gana ironiška, kad toji Klauso dukra dabar buvo su pačiu Natanieliu ir jiems užtraukė, turbūt, mirtiną pavojų. Tiesiog nuostabu.
- Neskubink manęs, aš gi ne koks alpinistas, - suraukęs antakius atsakė Hope, kuri vos iššokusi pradėjo jį raginti sekti jos pavyzdžiu. Aukščio medžiotojas nebijojo, bet mintis, kad šoks pro langą iš antro aukšto, irgi nelabai viliojo. vaikinas jau tikrai ruošėsi keliauti atgal link kambario durų ir pasinaudoti durimis kaip civilizuotas asmuo, nepaisant kažkokios raganos, galimai buvusios jo name, kai pačios kambario durys pradėjo atsidarinėti. Pakankamai baugūs šiurpuliukai nubėgo per vaikino nugarą ir šis atsisuko į durų pusę, tačiau ten nieko neišvydo.
- Velniop tas mano kojas, - papurtė galvą ir iššoko pro langą, bandydamas nusileisti ant kojų, tačiau pasiekęs žemę, paslydo ant šlapios, rasa pasidengusios žolės ir nusivožė ant šono. Bent jau nieko nesusilaužė, o tai - šiokia tokia paguoda. Pasikėlęs nuo žolės ir nužvelgęs merginą, apsirengusią vien jo marškiniais, atsiduso, nelabai žinodamas, kur jie gali eiti, ypač kai Hope taip atrodė.
Back to top Go down
AuthorMessage
Prikeverzojau : 792
Hug'ų : 10
Prisijungiau : 2016-01-10
...
Misery14
PostSubject: Re: Svečių kambarys Sun Jul 17, 2016 4:42 pm
Džiana buvo ramus ir labai mažai besinervinantis asmuo , nebent tam turėjo velniškai gerą pagrindą. O ypač šiuo metu neskuvinti vakino buvo tiesiog neįmanoma , kai rodos giltinė alsavo tiesiai jiems į nugaras . Būtų buvę žymiai paprasčiau jai ji dabar būtų buvusi namuose , kur jos mylimoji teta Frėja užbūrusi namus jog jokia antgamtinė butybė be pakvietimo negali užeiti ,ir nesvarbu iš kokios dimensijos ji būtų . Matyt pačiam Natanieliui irgi būtų visai naudinga ateityje pasinaudoti tokiomis kaikurių raganų privilegijomis , - Pagaliau , - ištarusi galiausiai jam pasiekus žemę jau kėtino suktis ir eiti tolėliau po kol šis neišsitiesę ant purvo kaip baleriną paslydusi ant slidaus parketo , akimirkai apėmė juokas privertęs Džianą išsiviepti iki ausų , tačiau ši greitai susivokė jog laiko tam nėra ir dabar jie turėtų bėgti ir visiškai nesvarbu kur. Aišku apie aprangas ji nepagalvojo , bet ar galėjo? Mąstyti ką apsirengti kai į tavo duris tuoj pasibels viena galingiausių raganų nebuvo pirmoji mintis jos galvoje , o ir kitų nuomonė jai nebuvo svarbi. Galbūt jie galėtų pasislėpti jos namuose , matyt tai ir reikės daryti. Ši atsiduso , ir įsitikinusi jog vaikinui viskas gerai pasisuko eiti savo namų link , - Keliausime pas mane , ten ji negalės užeiti , - ištarė eidama per kiemą smarčiu žingsniu po kol nesitėškė veidu į žemę . Jos kojas mikliai apsivijo vilokliai , buvo nemalonu tačiau ši pakėlusi galvą nuo žemės ir pasisukusi į Natanielį sukand dantis suinkšdama . Po velnių , kas per velniava čia vyko ji niekaip negalėjo suprasti. Už kokių keturių šimtų metrų už Natanielio stovėjo juodas moters siluetas vis artėjantis prie jų , Džiana sukaupusi jėgas išsivadavo iš vijoklių gniaužtų ir mikliai atsirado priešasi vaikiną jį užstodama , - geriau nežiurėk ir bėk kol gali, - ištarusi tai pastūmė jį šalin. Pamiklindama jį bėgimui iš visų likusių jėgų . Nes taip stovėti ir mirti abiems nėra jokio tikslo , tik žinoma ji nepamatė kaip jo kojomis taipogi ėmė vytis medžių šakos.
Back to top Go down
AuthorMessage
Prikeverzojau : 235
Hug'ų : 15
Prisijungiau : 2016-07-05
...
Misery26
PostSubject: Re: Svečių kambarys Mon Jul 18, 2016 9:18 pm
Natanielis tikrai norėjo apsilankyti Mikaelsonų tvirtovėje, pamatyti jų įprastą aplinką, pažinti Hope šeimą ir sėkmingai susirinkti informaciją apie grynakraujus, bet šiuo metu vaikinas buvo kiek sutrikęs ir toks ekspromtu sugalvotas hibridės pasiūlymas, privertė Neitą kilstelėti antakius aukštyn. Vaikinas net nebuvo spėjęs dorai apgalvoti savo plano, o jau turėjo veikti, mėgindamas prasisukti. Laiko didesniam ginčui nebuvo, nes jeigu ir buvo proga jiems iš čia pasprukti, tai tik dabar, tačiau kuo toliau, tuo labiau vaikinui atrodė, jog bėgimas čia nepadės. Hope nusivertus ant žemės, Neitas sutrikęs stovėjo ant žolės, tačiau vaikino ranka iš karto siekė ginklo bei jį mikliai ištraukė iš už diržo. Mergina buvo greitesnė. Natanieliui net nespėjus atsigręžti, ji jau stovėjo priešais vaikiną, mėgindama jį užstoti, o pats medžiotojas greitu judesiu apsisuko, kad jo veidas būtų priešais Džianos nugarą. Kadangi jis nežinojo, nuo ko mergina jį taip instinktyviai mėgina apsaugoti, Natanielis dirstelėjo į kažkokią tamsią figūrą, krutančią jų link. Nereikėjo būti labai protingu, jog suvoktum, kas ten.
- Aš nebėgu, - galbūt netgi per daug ramiu balsu tarė ir iškėlęs ginklą ėmė šaudyti silueto pusėn. Gal tai ir nebuvo labai efektyvi priemonė, tačiau tai suteikė jiems minimalią priedangą, o per tą laiką pats Neitas pačiupęs hibridę už rankos ėmė tempti tolyn nuo namo, tuo pačiu mėgindamas aplenkti šakas, besiraitančias po jų kojomis, tačiau negalėdamas pasigirti grakštumu, vaikinas nuolat už jų kliuvinėjo, kartais vos pats nenusiversdamas ant žemės ir su savimi nenusitempdamas Hope.
Back to top Go down
AuthorMessage
Sponsored content
PostSubject: Re: Svečių kambarys
Back to top Go down

Svečių kambarys

View previous topic View next topic Back to top
Page 2 of 2Go to page : Previous  1, 2

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: Gaisrinės stotis :: Gyvenamasis kvartalas :: Clayton's-