Share|
Misery26
Misery26
Misery14
Misery26
Misery14
Misery26
Misery14
Misery26
Misery14
Misery26
Misery14
Misery26
Misery14
Misery26
Misery14
Sponsored content

Svečių kambarys

View previous topic View next topic Go down
Go to page : 1, 2  Next
AuthorMessage
Prikeverzojau : 235
Hug'ų : 15
Prisijungiau : 2016-07-05
...
Misery26
PostSubject: Svečių kambarys Wed Jul 06, 2016 10:40 pm
...
Back to top Go down
AuthorMessage
Prikeverzojau : 235
Hug'ų : 15
Prisijungiau : 2016-07-05
...
Misery26
PostSubject: Re: Svečių kambarys Sun Jul 10, 2016 3:15 am
Neskubėdamas pasiekęs svečių kambarį, kuris Neito namuose buvo praktiškai nenaudojamas, kadangi pas vaikiną niekas kaip ir neapsistodavo, medžiotojas pravėrė duris ir įjungė šviesą, peržvelgdamas idealiai tvarkingą kambarį. Ant lovos buvo pilną pagalvių, todėl Natanielis labai tikėjosi, jog Džianai šis kambarys tiks ir hibridė neužsimanys pasisavinti jo miegamojo šiai nakčiai, išvarydama vaikiną į šį kambarį.
- Gal ir ne visiška prabanga, tačiau turiu užtikrinti, kad čiužinys tikrai minkštas, - per petį dirstelėjęs į ateinančią hibridę, Neitas vyptelėjo. Mostelėjęs merginai eiti vidun, pats vėlgi pasirėmė į durų staktą, neketindamas ilgai pas merginą užsibūti. Visgi, ir pats jau buvo pavargęs bei norėjo gerai išsimiegoti.
- Jeigu nebijai tamsos, manau mano darbas šiandien bus atliktas, - gūžtelėjo pečiais pažvelgdamas į merginą kiek klausiamu žvilgsniu, mat norėjo sužinoti, ar jai tikrai daugiau nieko nereikia ir jis gali laisvai traukti į savo kambarį ir eiti miegot.
Back to top Go down
AuthorMessage
Prikeverzojau : 792
Hug'ų : 10
Prisijungiau : 2016-01-10
...
Misery14
PostSubject: Re: Svečių kambarys Sun Jul 10, 2016 3:22 am
Lėtais ir mažais žingsniukais ši nupėdino paskui Natanieli iki kito namo kampo bei užėjo pro pravertas duris vidun. Kambarys ištiesų atrodė gražiai , suptlus dizainas spalvos ir minimalistiškumas jai ištiesų patiko . Ši ilgai nedelsė , tiesiu taikymu nuėjo prie lovos ir klestelėjo ant minkšto čiužinio  patraukdama pagalves toliau . Ištiesų tai ji visai nenorėjo likti viena nepažystamoje vietoje su velniai žino kuo kitame kambaryje , geriau kai ji jį mato . Tokiu atveju jis negali iškrėsti ko nors kvailo ko ši galėtų nesitikėti , - Ačiū , kambarys tinka puikiai . Tiesa pasakius stebini mane , - vyptelėjo, - Gal ir nesi toks pabaisa , - sukikenusi atsirėmė rankomis ant lovos krašto, - Ištiesų nori palikti mane viena? Milžiniškam kambary svetimuose man namuose?, - kilstelėjo antakį savo žvilgsnį atsukdama į vaikiną , žinoma nieko gašlaus ji savo žodžiuose neturėjo tiesiog pamanė jog Neitas galėtų prigulti ant sofos , ar kitame lovos gale tik po atskira antlode , - Manau nieko neatsitiks jai pasiimsi atskira antklodę ir prigulsi kitame lovos gale , ji didelė  ,- tarstelėjo nusukdama žvilgsnį ir pažvelgdama į paveikslą priešais , - Tik neprisigalvok , tiesiog nesu svetimų vietų mėgėja , - pridūrė jau rimtesniu balso tonu visdar spoksodama į paveikslą ant sienos , vaizduojantį  ramų ir sėslų kaimo gyvenimą . Ech jis taip ramaino , buvo puiki šio kambario detalė.
Back to top Go down
AuthorMessage
Prikeverzojau : 235
Hug'ų : 15
Prisijungiau : 2016-07-05
...
Misery26
PostSubject: Re: Svečių kambarys Sun Jul 10, 2016 3:30 am
Natanielis jau buvo pasiruošęs keliauti link savo kambario ir palikti merginą vieną, tačiau jos pasiūlymas privertė vaikiną kilstelėti antakius viršun. Negi ji tikrai yra pasiruošusi dalintis viena lova su juo? Ši hibridė tikrai pilną staigmenų.
- O, nesikuklink, jeigu nori manęs, gali taip ir pasakyti, - pamerkė jai akį ir nusijuokęs, žengė į kambarį, paspirdamas duris koja. Šioms užsidarius, Neitas atsiduso ir susirado atskirą antklodę, kaip ir norėjo Džiana. Juk reikėjo bent šiek tiek prie jos prisitaikyti, ir taip šiandien pakankamai jai pridirbo, negalėjo juk būti grynu medžiotoju visą laiką, kol ji čia. Visgi jis buvo tik paprastas žmogus, o pati Hope nebuvo jo taikinys. Tiksliau, ne visai.
- Tik neišspirk manęs iš lovos, prašau, - atsiduso ir priėjęs prie lovos, joje įsitaisė, ant savo kojų užmesdamas ir pūkinę antklodę. Atrėmęs galvą į minkštą pagalvę, Neitas susivokė, kad pamiršo išjungti šviesą ir sudejavo, nenorėdamas lipti iš lovos. - Velniop dvidešimt pirmą amžių ir elektrą. Kodėl negalėjau įrengti jungiklio greta lovos, - burbtelėjo nukreipęs žvilgsnį į jungiklį, įtaisytą ant sienos prie durų.
Back to top Go down
AuthorMessage
Prikeverzojau : 792
Hug'ų : 10
Prisijungiau : 2016-01-10
...
Misery14
PostSubject: Re: Svečių kambarys Sun Jul 10, 2016 3:38 am
Džiana kokią minutę dar buvo įsistebeilijusi į paveikslą kol Natanielis pagaliau rupšėsi jai atsakyti , - Neprisisvajok gerai?, - nusijuokė akimirkai žvlgtelėdama į viruką ir pakildama nuo lovos krašto. Priėjo prie savo lovos pusės ir nukėlusi nuo lovos bei sudėjusi ant žemės galybę nereikalingų pagalvių įsliuogė po antklode įsipatogindama tikrai minkšuose ir šiltuose pataluose . Jam atsigulus kitapus lovos ir išpildžius jos prašymą ši tik šyptelėjo , visgi bvo dėkinga jam už tai kad bent jau stengiasi būti netoks jau ir didelis šiknius kokiu buvo pastarąją dienos dalį , - Turbūt reiktu įsigyti jungiklį , kuris išsijungia suplojus , - nusijuokė pasukdama akutes į lempą kabančią virš lovos . akimirką suglykėjus keletą kartų visiškai užgeso . Ir tai na nebuvo didelis stebuklas , ir ji tikrai telepatiškai neišjungė jungiklio veikiau netyčia pradangino elektrą visame pastate , - Gal norėtum man papasakoti ką nors ką man reikia žinoti apie tave? Na jai kartais kas nors klaustų , - klustelėjo pasisukdama visu kūnų į Natanielio lovos pusę , rankutes susidėdama po galvą ant minkštos pūkinės pagalvės . Na jai jau turės vaidinti tai jai tikrai praverstų bent šybeitą sužinotų , kad nebūtų kaip iš mėnulio iškritusi . Nes turėjo įtarimą jog jos šeima tikrai nuspres pasidomėti kas per vienas šis padaras yra .
Back to top Go down
AuthorMessage
Prikeverzojau : 235
Hug'ų : 15
Prisijungiau : 2016-07-05
...
Misery26
PostSubject: Re: Svečių kambarys Sun Jul 10, 2016 3:50 am
Dieve, jis niekada nepripras prie magijos... Raganos nuolatos buvo nenuspėjamos, o nestabilumo Neitas neapkentė, mat tada negalėdavo būti žingsniu priekyje, kaip buvo įpratęs, todėl kai šviesa netikėtai blykstelėjo ir dingo, vaikinas pakėlė galvą, norėdamas pažiūrėti, kas čia ką tik įvyko, kai prisiminė, jog greta jo guli pusiau ragana ir atsiduso. Velniop tą magijos reikalą, kurio jis negalėjo supaisyti. Matyt, medžioti jis galėjo ir vilkolakius, ir vampyrus, bet raganos... ne, jos jau buvo visai kitas lygis, kurio Natanielis nebuvo pasiekęs.
- Tai jau tikrai, - pritarė merginai dėl automatinių jungiklių. Jeigu tik turėtų milijonus banko sąskaitoje, tokius ir įsirengtų. Bet deja, be nuolatinio darbo gyvenantis vaikinas nelabai tai galėjo sau leisti. Visgi, nebuvo bilionierius ir negalėjo gauti pinigų vos tik jų panorėjęs.
- Gali pradėti nuo to, kad aš iš Sietlo. Turiu jaunesnę seserį, - nors įvelti savo šeimos Neitas ir nenorėjo, šis faktas jam tiesiog išsprūdo ir medžiotojui beliko tikėtis, kad Mikaelsonai nenuspręs imti medžioti vaikino šeimos. - Gali sakyti, kad prijaučiu vampyrams ir kitoms būtybėms. Kad žaviuosi jomis. Nors tai ir melas, bet geriau, negu atskleisti mano medžiotojo tapatybę, - tarstelėjo pasukdamas galvą į merginą ir tamsoje mėgindamas įžiūrėti josios veidą.
Back to top Go down
AuthorMessage
Prikeverzojau : 792
Hug'ų : 10
Prisijungiau : 2016-01-10
...
Misery14
PostSubject: Re: Svečių kambarys Sun Jul 10, 2016 3:58 am
Na ragana iš jos buvo netokia jau ir gera , tačiau kolkas geriausiai įvaldyta jos pusė . Nes kitos buvo ganėtinai prislopintos , netokios aktyvios ir netaip smarkiai jos pačios toleruojamos . Mat pati nebuvo ta , kuri prijautė blogiukams , - Technologijos visagalės , manau galėtum kažką panašaus susimeistrauti , - ištarė su giliu apmastymų ar visgi tai be didelių sąnaudų pavyktų padaryti pačiam , nes pati Hope nors ir buvo gyvenimo aprūpinta tėvų krėditinėmis kortelėmis niekada nesinaudojo veltui .Tik giliai įkvėpus ir galiausiai išgirdus sekančius Natanielio žodžius ši kiek labiau įsisuko į antlodę , - Seserį ? Kokia ji ?, - akivaizdžiai smalsaujamu balso tonu tarstelėjusi prisislinko kiek arčiau , iš instingto lyg dabar jis kalbės paslaptis . Uištiesų pati Džiana visada norėjo broliuko arba sesutės , galbūt gyventi ir išgyventi šeimynines dramas būtų buvė lengviau nes neviskas virstų ant jos trapių pečių , - Ne , aš žinau ką galima pameluoti . Noriu išgirsti ką nors tikrą , ne išgalvotas istorijas ar teorijas, - Džiana kalbėjo ramiai ir šiltai . Ištiesų jai buvo begalo įdomu viskas kas susiję su šiuo vaikinu . Ir to kamantinėjo nedėl to jog norėtų kažką jam blogo padaryti o tik iš velniško smalsumo , rūsio reikalus ji šią akimirką visiškai pamiršo . Vsgi nenorėjo gadintis sau nuotaikos .
Back to top Go down
AuthorMessage
Prikeverzojau : 235
Hug'ų : 15
Prisijungiau : 2016-07-05
...
Misery26
PostSubject: Re: Svečių kambarys Sun Jul 10, 2016 4:10 am
Ko jau ko, bet gaminti sau daiktus Neitas neketino. Greičiau jau namus susprogdintų, nei kažką padoraus išrastų. Nebuvo jis nei inžinierius, nei mokslininkas, nei išradėjas. Mieliau darbavosi pistoletais ir kuolais, nei replėmis ir atsuktuvu.
- Gal palikime technologijas jas išmanantiems žmonėms. Ir taip pakanka nelaimių pasaulyje, juk nereikia pranešimo per žinias, kad sprogo mano namas, - prunkštelėjo puikiai žinodamas, kad būtent taip ir atsitiktų. Juk save jis buvo pašventęs medžiojimui, o ne konstravimui. Be to, išradinėjimai jo nedomino. Jis nesieke savęs įtraukti į išradėjų sąrašą ar pakeisti pasaulio. Tiesiog norėjo, kad visi vampyrai dingtų nuo žemės paviršiaus.
- Jauna, naivi, nesuvokianti, kad yra kažkas baisiau pasaulyje, nei tarpusavyje nederantys bateliai ir suknelė. Bet vis dėlto, ji mano sesuo, - truktelėjo pečiais pernelyg daug neišsiplėsdamas. Nemėgo Neitas kalbėti apie savo šeimą, kadangi su ja ir pats pastaruoju metu retai kontaktuodavo. Buvo atsiskyręs. Ir tai tik jo paties kaltė.
- Kodėl tau apskritai įdomu? Turiu omeny, aš medžiotojas. Medžioju tave, tavo šeimą. Tavo rasę. O tu bandai iškvosti mano biografijos detales... Kodėl? - šiek tiek sutrikęs paklausė, pasikišdamas ranką po galva, kad būtų patogiau gulėti. - Mėgini mane perprasti? - įtariai prisimerkė spoksodamas į hibridės siluetą, kurį matė tamsoje.
Back to top Go down
AuthorMessage
Prikeverzojau : 792
Hug'ų : 10
Prisijungiau : 2016-01-10
...
Misery14
PostSubject: Re: Svečių kambarys Sun Jul 10, 2016 4:21 am
Ji klausėsi jo išplėtusi ausis , visgi jai tikrai buvo viskas įdomu . Ir faktas jog jis nėra inžinierius akivaizdu , matosi jog namų dekoru kaži ar rūpinosi pas viskas buvo perdauk įdealiai padaryta žinant faktą jog konstruoti jam visiškai nepatinka , - Žinoma , palikame . Kažkaip būtų gaila jai susprogtum, - sukikeno po jo tokio išsireiškimo . Na ištiesų Džiana turėjo labai blogą įprotį blogą atsiminti trumpai ir kekviename žmoguje įžvelgti kažką bent jau dalelę gėrio . Nors dažniausiai jo visiškai nebūdavo , - Tikra pop lady , - vyptelėjo po jo sesers apibūdinimo , na išties jai pavydėjo . To nerūpestingumo ir laisvės . Kai gali daryti ką nori o didžiausia tavo problema yra drabužiai kurie nesusiderina . Kad ir ji galėtų pasiskūsti tik tuo . Ech , giliai įkvėpė  žiūrėdama į vaikiną , visgi tamsoje amtė pakankamai gerai tad jo veidas buvo aiškiai nulietas , - Aš tieisog bandau suprasti , galbūt tave pateisinti , - truktelėjo petukais gulėdama , - Nežinau , nenoriu manyti jog tu tieisog esi blogas nes tau tai patinka , - tarstelėjo akimirkai užtildama, - Aš tieisog netikiu tuo , jog tokia neapykanta kitokiems nei tu atėjo iš perskaitytų straipsnių žurnale , tieisog turbūt susidūriai su mūsų rasių atmatomis . Kurie nesugebėjo mąstyti protu, - pabaigusi savo sakinį po keletos minučių apsilaižė išsausėjusias lūpas , visgi buvo sunku atsiminti kada paskutinį kartą valgė , atsižvelgiant į faktą jog praleido rusyje tikrai dauk laiko , - Žinoma , galbūt kišiuosi ir neį savo reikalus . Atleisk , gali nepasakoti jai nenori , - tyliai ištarė pridurdama . Nesivargino kalbėti garsiau , gal ir nenorėjo jog tai išgirstų . Visgi ji buvo pakankamai smalsi . Po savo prakalbos ši pasisuko ant nugaros , įsistebeilindama įlubas , kurias apšvietė pro užuolaidas sklindanti mėnulio blanki švieselė . Pridėjo savo rankutę prie krutinės lyg klausydama pačios savės širdies ar ji dirba gerai.
Back to top Go down
AuthorMessage
Prikeverzojau : 235
Hug'ų : 15
Prisijungiau : 2016-07-05
...
Misery26
PostSubject: Re: Svečių kambarys Mon Jul 11, 2016 11:09 pm
- O, tas sprogimas išnaikintų visą žmonija. Lyg ta Černobilio nelaimė. Galbūt sukurčiau kažką radioktyvaus ir tos dalelės pasklistų po visą pasaulį... Skamba lyg tikrai neblogas planas, - vyptelėjo leisdamas sau dar pridėti kelis sakinius prie šios kvailos inžinerijos temos. Juk jis tikrai nieko panašaus nepajėgtų sukonstruoti, ypač kažko radioktyvaus, juk nenusimanė nei chemijoje, nei kokioje kitose srityje, galinčioje praversti tokiu klausimu. Neitas puikiai žinojo, kokio kalibro ginklai yra geriausi, kaip tinkamai uždėti duslintuvą ant pistoleto, kaip pagaminti savadarbę verbenos bombą, tačiau sukelti atominę katastrofą? Paprasčiausiai neįmanoma. Nebuvo toks talentingas vaikis.
- Ir vėl tu su tuo savo blogiu... - pavartė akis vaikinas leisdamas sau kiek suirzti. - Suprantama, kad mūsų blogio suvokimas yra skirtingas, nes man blogis yra vampyrai, o tau, turbūt, medžiotojai. Taip jau būna, kai esi skirtingose barikadų pusėse, - tarstelėjo kiek kandžiai ir papurtė galvą, įsispoksodamas į lubas, kurias tamsoje nelabai ir įžiūrėjo.
- Mane užpuolė vampyras. Prieš kelis metus. Jeigu tau taip įdomu, po to karto ir supratau, jog noriu žudyti tokias bjaurastis kaip jis. Todėl ir pasirinkau medžiotojo dalią, nes noriu, kad kuo mažiau žmonių patirtų tai, ką patyriau aš, - tai buvo pakankamai nesavanaudiškas tikslas, tačiau Natanielis net neabejojo, jog Džiana vis tiek ras būtų tai interpretuoti kitaip. "Jis buvo pabaisa, ne visi vampyrai tokie". Taip, taip, kurgi ne. Tokių pasakų per penkerius metus medžiotojas buvo prisiklausęs begales kartų, todėl tie žodžiai jo jau nejaudino. Kiekvienas turėjo savo tiesą, o Neitas buvo stipriai įsikabinęs savosios.
- Tu teisi. Tai tikrai ne tavo reikalas, - suirzęs metė merginai ir užsimerkė, mėgindamas nuslopinti netikėtai jį apėmusį pyktį.
Back to top Go down
AuthorMessage
Prikeverzojau : 792
Hug'ų : 10
Prisijungiau : 2016-01-10
...
Misery14
PostSubject: Re: Svečių kambarys Sat Jul 16, 2016 3:54 pm
Džiana kurį laiką gulėjo ant nugaros žiurėdama į lubas ir klausydama Natanielio kalbos . Ištiesų keletas žodžių jo kalboje buvo teisingi , pati Dž galėjo puikiai suprasti tai ką jis jaučia . Būti užpultam padaro kuris įsivazduoja esąs už tave geresnis ir po to iš nešti sveiką kaily viską atsimenant ir nepaliaujamai jaučiant įvikių pasėkmes buvo tikrai siaubinga . Ir ji tikrai nekėtino gintini jų taip nekenčiamų vampyrų , nors ir priklausė skirtingų rūšių klanams , nepateisino nei vienų iš jų . Vampyrai gėrėkraują iš nekaltų žmonių taip griaudami jų gyvenimus , sunaikindami netik kūną tačiau ir sielą . Raganos kurios piknaudžiauja savo galiomis neva dėl geresnio tikslo , nors kekvienas stebuklas kažkam kainuoja kažką svarbaus . Vilkolakiai plėšydami savo aukas per nesusivaldymo metą ir žmonės kurie žiauresni net už kitarūšius , kurie net būdami silpnoji grandis sugeba išnaikinti kone daugiau nei pačios antgamtinės butybės . Visi mes vienodi , tik su savomis įdealogijomis ir vertybėmis ir ginčytis dėl to tikrai neverta , - Užjaučiu , dėl to kas tau nutiko. Nelinkėčiau to niekam , puikiai suprantu ką jautei ,- ji ištarė tai tyliai , ir ramiai lyg bijodama savo žodžiais jį dar labiau įsiutinti . Visgi abejotina jog jis supras ir pačią Džianą kai nieko apie jos gyvenimą nežino , - Atleisk , daugiau nebesikišiu , - įkvėpusi oro ši nutilo . Nors ir knietėjo paklausti daugiau , sužinoti ką nors įdmaus ar tieisog pasikalbėti . Jis net nenumanė kokia ši hibridė ištiesų yra vieniša nepaisnat jos galingos šeimos , - Labos nakties , Natanieli , - galiausiai po keletos minučių tylos ši prabilo pasisukdama į vaikino pusę , ištiesdama rankutę ir švelniai paliesdama jo petį . Lyg savotiškas labos nakties palinkėjimas prisilietimu , na ji tikrai buvo gana keista asmenybė. Po prisilietimo ši patraukė savo rankutę arčiiau savęs bei pakišo po pagalvę . Nenorėjo miego , tieisog ir erzinti jo nenorėjo taip pat. Todėl atmerktomis akimis tamsoje žiurėjo į jo pusę nekeldama jokių pašalinių garsų .
Back to top Go down
AuthorMessage
Prikeverzojau : 235
Hug'ų : 15
Prisijungiau : 2016-07-05
...
Misery26
PostSubject: Re: Svečių kambarys Sat Jul 16, 2016 4:18 pm
Nebuvo teisinga išsilieti ant Hope, ji nebuvo padariusi vaikinui nieko blogo, tačiau emocijos buvo užvaldžiusios medžiotoją kelioms akimirkoms, per kurias jis kaltino visus, tik ne save, dėl tokios savo gyvenimo istorijos. Naktis, kai jį užpuolė vampyras, Neitui buvo įsimintiniausia. Naktis, kai jis vos nemirė. Kai jis dėl kažkokių priežasčių tapo vampyro gailesčio sulaukusia būtybe. Tai vertė jį būti silpnu. Jeigu vaikinas ir mokėjo šaudyti su pistoletais, suktis su kuolais ir granatomis, pilnomis verbenos, tai nereiškė, kad jis buvo stiprus. Vampyrai buvo pranašesni už žmones ir Natanielis tai suprato, tiesiog nenorėjo to taip atvirai pripažinti ir bergždžiai įtikinėjo save, kad jis stiprus. Toks iš šalies ir atrodė, tačiau viduje buvo palūžęs, tačiau savo silpnumą jis profesionaliai maskavo žinodamas, kad būdamas silpnas taps puikia manipuliacijos auka. O dar kartą jaustis bejėgiu jis neketino.
- Labanakt, - jei jis ir norėjo atsiprašyti dėl tokio savo grubumo, tai to tikrai nepadarė dėl savo principingumo. Džiana jam tebuvo priemonė tikslui pasiekti. Arba bent jau taip turėjo būti. Hibridė jį savotiškai traukė. Jos atsidavimas šeimai, nepalaužiamumas, užsispyrimas. Be to, ji nei karto nemėgino jam pasipriešinti, ką visados darydavo kiti vampyrai. Neitas nemanė, ar bent jau nenorėjo manyti, kad tai kažkokie spąstai. Koks būtų to tikslas? Jį nužudyti? Kam? Gulėdamas ant nugaros ir tuščiu žvilgsniu žiūrėdamas į lubas vaikinas jautė, kad šią naktį nebeužmigs. Bet koks mieguistumas jau buvo apleidęs jo kūną, protas tapo netgi žvalesnis, nei buvo dieną. Natanielis galėjo eiti į savo darbo kambarį, ten užsirakinti ir praleisti dar vieną naktį, perrinkinėdamas popierius, kuriuose buvo jo sukaupta informacija. Sudėlioti ją pagal svarbumą. Vėliau, pagal abėcėlę. Neitas turėjo daug būtų, kaip ją rūšiuoti, net jeigu raidės, juodu ant balto išspausdintos popieriaus lape, jam buvo matytos jau ne kartą, vaikinas ją peržiūrėdavo vėl ir vėl, nenorėdamas nieko praleisti. Tiesa buvo ta, kad jo nepilnavertiškumo kompleksas buvo per daug išsiplėtęs, kad medžiotojas leistų sau bent dienai atsipalaiduoti ir pailsėti nuo savo darbo.
Back to top Go down
AuthorMessage
Prikeverzojau : 792
Hug'ų : 10
Prisijungiau : 2016-01-10
...
Misery14
PostSubject: Re: Svečių kambarys Sat Jul 16, 2016 4:30 pm
Džiana po keliolikos akimirkų pati nepajuto kaip užmigo . Ištiesų nesitikėjo jog taip atsitiks , dar prieš keletą akimirkų ši nei trupučio nenorėjo miego , tačiau bluostas jau buvo sudėtas po kokių gerų penkiolikos minučių . Atrodo visai neseniai užmigusi jau sapnavo kokį penktą sapną , taip praėjo pakankamai nemažai laiko . Tačiau naktys šiai merginai nebūdavo labai geros ar nešančios gerus atsiminumis , pastovi baimė dėl šeimos atsidavusių naikintojų ir Dahlios dvasia kuri atrodė nedavė mergaotei ramybės nei akimriką . Dabartinis momentas nebuvo niekuo išskirtinis , saldžiai sapnavusi ir miegojusi ramiai kaip kūdikis ši nejučiomis ėmė muistytis imdama garsiai šnopuoti lyg kažkur smarkiai bėgdama . Kas akimirką ji muistėsi vis aršiau , o kvėpuoti darėsi vis sunkiau , nors ši ir jautė jog miega ir velniškai muistosi niekaip nesugebėjo iš sapno pabusti . Tam tikri priešai šeimos grandys sugebėjo ją pasiekti sapnuose iš anapus . Tik po gerų keliolikos minučių ši greitai pašoko iš lovos suklykdama ir atsisėsdama lovoje , kadangi jau buvo kiek prašvitę buvo įmanoma matyti daigtų kontūrus . Ši ramiau atsikvėpė supratusi jog pabudo . Jos veidas visdar buvo perbalęs ir išpiltas šalto prakaito , ši ramiai įkvėpusi ir iškvėpusi orą kelis kartus arčiau prisislinko prie nežinia ar miegančio Natanielio , nesusimastė pažvelgti į jį , tieisog dairėsi po kambarį stebėdama kekvieną jo lopinėlį , jausmas jog jie čia nevieni visdar spurdėjo jos širdyje.
Back to top Go down
AuthorMessage
Prikeverzojau : 235
Hug'ų : 15
Prisijungiau : 2016-07-05
...
Misery26
PostSubject: Re: Svečių kambarys Sat Jul 16, 2016 4:47 pm
Praėjo gal dešimt, gal dvidešimt minučių, kai merginos, gulinčios greta, kvėpavimas pagilėjo ir patankėjo. Ji miegojo. Neitas lengviau atsikvėpė ir užmerkė akis. Ne, šią naktį iš tikrųjų nesudės nė bluosto, buvo pernelyg išsiblaškęs ir susipainiojęs savo mintyse. Iš lovos medžiotojas nesikėlė. Gulėjo, tai atmerkdamas akis, tai vėl jas užmerkdamas. Džianai ėmus neramiai muistytis, Natanielis praplėšė akių vokus ir pasuko galvą į merginą. Kiek buvo valandų jis net nenutuokė, tačiau tokie hibridės neramūs šnopavimai privertė Neitą kilstelėti antakį. Turbūt ji susapnavo blogą sapną. Košmarai kankindavo ne tik jį, bet ir kitus, siaubai persekiodavo žmones ir naktimis, neduodami nė lašelio ramybės. Gal todėl jis ir vengė miegoti - kad nesusidurtų su jais ir ramybės būsenoje. Vos tik Džiana klykdama pašoko lovoje, Natanielis krūptelėjo ir užsimerkė, nenorėdamas išsiduoti, jog nemiega. Įdėmiai klausydamasis, ką veikia mergina, vaikinas girdėjo, kaip ji kelias minutes dar neramiai kvėpavo atsisėdusi ant lovos, kol galiausiai vėl padėjo galvą ant pagalvės ir pasijudino arčiau jo. Tokiu atveju Neitas turėjo ją apkabinti ir pasakyti, kad tai buvo tik košmaras, tačiau medžiotojas ir toliau gulėjo nejudėdamas. Vaikinui reikėjo išlaikyti atstumą tarp savęs ir jos. Hope ir taip per daug apie jį žinojo, mat jis per arti ją prisileido. Tokių klaidų daugiau kartoti nebebuvo galima. Rizikuoti savo saugumu Natanielis negalėjo, todėl giliai kvėpavo, imituodamas, kad miega, tačiau tuo pačiu ir mėgino suprasti, ar hibridė grįžo į miego fazę, ar vis dar bandė atsigauti nuo nemalonaus sapno, užklupusio visai netikėtai.
Back to top Go down
AuthorMessage
Prikeverzojau : 792
Hug'ų : 10
Prisijungiau : 2016-01-10
...
Misery14
PostSubject: Re: Svečių kambarys Sat Jul 16, 2016 5:05 pm

Džiana neleido sau tokios prabangos kaip miegas dar kartą , o žadinti šalimais gulinčio Natanielio taipogi ennorėjo . Jai jis jau ramiai miega ir dar nepabudo ji nebus kiaulė ir netrugdys jo matyt gerų sapnų . Ši nebuvo savanaudė , nors ir velniškai šėlo jos vargana širdis jausdama jog šiame name jie nėra vieni savo sprendimo keisti ji nekėtino . O ir prisislinko arčiau tikrai ne dėl slaptų ketinimų , tiesiog kai jauti kažką arti baimę pasidaro lengviau iškęsti . Šios kvėpavimo ritmas pasidarė beveik normalus , leido sau nusiraminti . Na bent akimirkai ir tik užmerkti akis . Tačiau ramuma tesėsi neilgai , išgirdusi kažką dunksint apačioje ši mikliai vėliai atplėšė akių vokus jau rankutėmis pajudindama Natanielį jog šis atsikeltų , - Prašau , pasakyk , kad turi šunį , - ji kiek išgąstingu balsu klustelėjo vaikino . Ištiesų garsas buvo stiprus , lyg kažkas drastiškai eitų per grindis keldamas dunksinčių batų garsus , ir tai tikrai nežadėjo nieko gero . Net ir būnant čia toliau nuo to garso , širdis ėmė dungsėti tokiu pačiu ritmu ,- Pasakyk , kad girdėjai ir tu , - dar pridūrė atsitraukdama nuo vaikino , visgi jai jis miegojo galbūt net nepastebėjo jog ji buvo arčiau nei derėjo , šito fakto nereikėjo pakeisti. Todėl atsitraukusi ši toliau stebėjo duris ir sienas , iki akimirkos kol pro duris ir sienas ėmė skverbtis vijokliai pamažu imdami vis augti ant jų . Žinoma Hope optimistiškos mintys jog čia tik koks nematytas Natanielio šuo dingo su paskutiniu oro gūsiu . Sapnas persikėlė į realybę ir dabar Džiana nejuokais išsigando , - Ji čia , -prabilo drebančiu balsu mikliai pašokdama iš lovos ir prisisšliedama prie anapus esančio lango pažvelgė žemyn , nebuvo matyti nieko . O tai taipogi nebuvo geras ženklas , vadinasi ji čia ir viduje .
Back to top Go down
AuthorMessage
Sponsored content
PostSubject: Re: Svečių kambarys
Back to top Go down

Svečių kambarys

View previous topic View next topic Back to top
Page 1 of 2Go to page : 1, 2  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: Gaisrinės stotis :: Gyvenamasis kvartalas :: Clayton's-