Share|
Misery22
Misery22
Misery14
Misery22
Misery14
Sponsored content

Svetainė

View previous topic View next topic Go down
AuthorMessage
Prikeverzojau : 455
Hug'ų : 3
Prisijungiau : 2016-07-01
...
Misery22
PostSubject: Svetainė Sun Jul 03, 2016 7:33 pm
.
Back to top Go down
AuthorMessage
Prikeverzojau : 455
Hug'ų : 3
Prisijungiau : 2016-07-01
...
Misery22
PostSubject: Re: Svetainė Sun Jul 03, 2016 8:11 pm
Atėjęs į svetainę, Mattas iškart patraukė prie spintelės, kurioje turėjo būti viskio butelis. Pradaręs ją, vaikinas iškart nudžiugo, kad pusė skysčio tame butelyje dar buvo likę ir patenkintas ištraukė butelį bei padėjo jį ant stalo priešais sofą. Tuomet paėmė vieną stiklinę ir pastatė ją šalia, o pats įsitaisė ant sofos laukdamas Alexis. Sau stiklinės vaikinas nepaėmė, nes kurį laiką jau negėrė, juk nusprendė judėti toliau, tad ir su gėrimu stengėsi nurimti, kol dar netapo alkoholiku ir nereikėjo lėkt koduotis.
Back to top Go down
AuthorMessage
Prikeverzojau : 792
Hug'ų : 10
Prisijungiau : 2016-01-10
...
Misery14
PostSubject: Re: Svetainė Sun Jul 03, 2016 8:35 pm
Po gero pusvalandžio duše pagaliau hope lėtai visa lašanti nupėdino į svetainę kur sedėjo Mattas, - Atleisk , pridariau tavo namuose balų , - sukikeno kiek paraudusiais skruostais . Žinoma kaip žmogui tai neatrodo gėdingas dalykas tokių mažų niekuo dėtų padarų bijojimas , tačiau jai jis žinotų kas ji tokia ir jog bijo vorų u-juoktų negivai turbūt . Todėl kartais apsimetinėjimas –monėmis yra labai labai jau praverčiantis dalykas . Priėjusi prie stalo ir pamačiusi viskį bei vieną stiklinę pakėlė antakį , - Rimtai? Leisi man gerti vienai, kaip kokiai alkoholikei?, - nusijuokė paimdama nuo stalo viskio butelį ir gurkštelėdama tiesiog iš viso , po to butelį atkišdama vaikinui, - Už pažintį?, - kilstelėjo antakiuką .
Back to top Go down
AuthorMessage
Prikeverzojau : 455
Hug'ų : 3
Prisijungiau : 2016-07-01
...
Misery22
PostSubject: Re: Svetainė Sun Jul 03, 2016 8:45 pm
Išgirdęs merginos klykimą vonioje, Mattas jau ruošėsi šokt ir lėkt gelbėt jos, kad ir kas ten jai vonioje galėjo benutikt, tačiau netrukus, laimei, šioji pasirodė svetainėje ir Donovanas iškart lengviau atsikvėpė. -Kas nutiko?-sunerimęs paklausė ir nenoromis gana akivaizdžiai nužvelgė merginą. Visgi, lieknas ir gražus kūnas, apgaubtas tik rankšluosčiu, pripažinkim, tikrai kiekvieną vyrą gali suvilioti.
Stebėjo, kaip mergina gėrė viskį, o išgirdęs jos klausimą atsiduso ir gūžtelėjo pečiais.
-Su alkoholiu nepergeriausiai draugauju ir gana greit apsinešu..-sumurmėjo Donovanas lyg ir atsisakydamas, tačiau pamatęs merginos žvilgsnį, kuris lyg vertė jį paragauti, vaikinas numojo ranka. -Bet tiek jau to, dėl tavęs paragausiu,-linktelėjo ir pagriebęs iš jos butelį taip pat gurkštelėjo kelis gurkšnius.
Back to top Go down
AuthorMessage
Prikeverzojau : 792
Hug'ų : 10
Prisijungiau : 2016-01-10
...
Misery14
PostSubject: Re: Svetainė Sun Jul 03, 2016 8:53 pm
Žinoma jos klyksmas vonoje turėjo pažadinti visus Mistic Fallse , mat ji tikrai nesistengė surikti tyliai ir niekam negridimai . Tačiau tas baisus etapas praėjo ir po vosų apokalipsės ji išliko sveika , kad ir kaip tai juokingai beskambėtų , - Tieisog aš nesu vorų mėgėja , o labai didelis tupėjo tavo vonioje . Tai buvo ginybą prieš tą kanibalą , - nusijuokė nužvelgdama vaikinuką , - Nieko tokio , aš taip pat nesu atspari alkoholio veikimui , - apsilaižė lūpą ant kurios buvo likęs lašelis gėrimo ir tik šyptelėjo jam paėmus butelį , - Va taip , reikia juk užtvirtinti naują pažintį , - tarstelėjusi pakedeno savo pplauskus ir permetė juos ant dešiniojo peties , jog būtų patogiau ir jie nevaldomai nesiplaikstytų . Tuomet užmačiusi ant sofos krašto gulinčius marškinėlius priejo prie jų , - Tu nieko prieš ? Surankšluosčiu nepatogu , - tarstelėjusi ir nelaukusi atsakymo ši atsisuko į Donovaną nugarą ir nusimetusi rankšluostį mikliai apsivilko kiek žemiau sėdmenų jai siekiančius marškinius , bei pakabinusi rankšluostį ant kėdės gryžo prie vaikinuko ir atsisėdo šalimais jo .
Back to top Go down
AuthorMessage
Sponsored content
PostSubject: Re: Svetainė
Back to top Go down

Svetainė

View previous topic View next topic Back to top
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: Daugiabutis :: Bethany Noel Mota :: Gyvenamasis kvartalas :: Donovan's-