Share|
avatar
Svečias
Prikeverzojau : 2273
avatar
Hailee Cesya Kain

Palatos

View previous topic View next topic Go down
Go to page : Previous  1, 2
AuthorMessage
avatar
Guest
Svečias
PostSubject: Re: Palatos Thu Aug 27, 2015 10:34 pm
Allison prisiminė kaip viskas buvo pradžioje, kai ji visai neseniai buvo susipažinusi su Scott'u, koks jai jis atrodė įtartinas, jo keistas elgesys ją taip erzino, tas jo neprognozuojamas elgesys, nepaaiškinamas staigus dingimas ją išmušdavo iš vėžių. Tačiau tai buvo tuomet kai ji nežinojo, kas iš tiesų yra McCall'as. Iš tiesų net ir pati Argent nemanė, kad visa tai tęsis ilgai, tačiau viskas pakrypo kiek kitokia linkme nei pati mergina tikėjosi. Visai netikėtai užsimezgęs nekaltas jausmas - meilė ir dėl šios priežasties jųdviejų pastiprėjęs noras būti kartu ir taip lengvai dėl kokio nors neaiškaus pykčio nepaleisti vienas kito tik suteikė tuomet dar tik paaugliams laimės. Tačiau retos meilės istorijos pasibaigdavo gerai, kadangi netrukus Allison ir Scott'o santykiuose vis imdavo atsiradinėti spragų, kol galų gale abu nusprendė net ir be galo mylėdami vienas kita būti atskirai ir likti draugais. Nors tiesa ta, kad jiedu taip niekada draugais ir nebuvo. Na bent jau Allison niekada nesugebėjo žvelgti į McCall'ą kaip į draugą jusdama tą beprotišką meilę alfai. Viskas galutinai pasikeitė kuomet Allison gyvenime atsirado Isaac'as, kuris per ganėtinai trumpą laiką tapo toks artimas medžiotojai, o tuo tarpu Scott'as ėmė leisti laiką su Kira. Tik bėda tame, kad Allison puikiai žinojo, jog niekada negalės mylėti Issac'o taip kaip mylėjo ir vis dar tebemyli savo pirmąją gyvenimo meilę. Ir greičiausiai labiausiai ko merginai per visą tą laiką kol ji buvo tariamai mirusi trūko tai jo.
- Žinau Stailsai, - ištarė tai taip tyliai, kad net buvo bepradedanti abejoti, kad Stilinskis tai iš vis girdėjo. Kad ir kaip ten bebūtų Argent žinojo, jog toji meilė nieko nekeičia. Bent jau ne jos ir Scott'o santykiuose, kadangi akivaizdžiai Scott'as vis daugiau laiko leisdavo su Kira, o tuo tarpu Allison dar būdama oficialiai gyva ganėtinai daug laiko praleisdavo su Issac'u.
- Panašu, kad situacija tikrai ne pati geriausia, - nežymiai suraukusi antakius pasakė nesuvokdama tik vieno, kodėl Scott'as nieko nedaro, jei iš tiesų kaip Stailsas sako "gaujos" beveik nebėra tai bent jau pagal Argent McCall'as turėtu būti pagrindinis veikėjas viso to sprendime, tačiau kiek mergina sugebėjo suprasti jis nė piršto nejudino, kad ką nors pakeistu. - Būtų puiku, jei paskambintum dabar, bent jau žinotume ar pavyko su juo susisiekti, - kilstelėjusi lūpų kamputį pasakė.
- Žinau, kad tai atrodo dvigubai painiau nei tuomet kai supratai, kad aš kažkaip stebuklingai išgyvenau, tačiau kiek pati žinau Aidenas buvo išgelbėtas kartu su manim, - paaiškinus visą situaciją atsiduso, - na bent jau beveik, nes kiek žinau tarp mūsų mirčių yra daugmaž paros skirtumas, - gūžtelėjo pečiais žvelgdama tiesiai į Stailsą, - kai abu pabudome buvome kartu, būtent todėl visą tą laiką ir prabuvau su juo ir nemanau, kad visas tas mano ir Aideno prisikėlimas iš mirusiųjų sukels kažkokių papildomų rūpesčių apart to, kad kažkaip teks visiems tai paaiškinti, - greitai viską išdėsčiusi giliai įkvėpė jusdama, kad nuo per didelio kalbėjimo ėmė trūkti oro.
Back to top Go down
AuthorMessage
avatar
Prikeverzojau : 2273
Hug'ų : 108
Prisijungiau : 2012-01-05
Man jau : 20
Am I inlove with you? Or am i inlove with the feeling?
Hailee Cesya Kain
PostSubject: Re: Palatos Sat Aug 29, 2015 4:00 pm
Negana to, jog iš mirties gniaužtų neaiškiomis aplinkybėmis išsivadavo Allison, su ja prisikelti turėjo ir Aidenas. Paprastai sužinojęs tokias naujienas Stilinskis būtų rėžęs ką nors sarkastiško, bet dabar tiesiog stovėjo spausdamas savo galvą prie durų. Jeigu išgyveno Allison ir Aidenas, galbūt jie nėra vieninteliai jau kurį laiką laikyti mirusiais. Galbūt, nors Stailsas ir tikėjosi, kad taip nėra, išgyveno ir dar kas nors. Daug pavojingesnio, daug agresyvesnio. Vienintelis atitinkantis tokį apibūdinimą, kurį vaikinas gebėjo prisiminti, buvo Nogitsunė. Ir Kali. Mintis, jog jiedu taipogi galėjo išgyventi savo mirtį, Stilinskį gąsdino. Dar didesnio košmaro Beacon Hillsui nereikėjo, dramų, bei pavojų buvo su kaupu, papildomų rūpesčių jau būtų pernelyg daug.
- Negaliu kaltinti Scott'o, jis turi ir savo problemų, į kurias jis yra susitelkęs pastaruoju metu. Negaliu kaltinti nieko, išskyrus save. Už savo klaidas reikia mokėti, ir dabar žinau, kokią kainą moku. Norėjau, kad visi būtų kartu, tačiau dabar... Dabar visi yra atskirai. O aš nežinau, kaip tai ištaisyti, - gūžtelėjo pečiais nuleisdamas akis į žemę. Stailsui buvo sudėtinga apie tai kalbėti, bet, kad ir kaip bebūtų keista, nuo to jis jautėsi žymiai geriau. Allison nebuvo įsitraukusi į visą dramos sūkurį, todėl ji į viską galėjo pažvelgti iš šalies. Stailsas norėjo išgirsti jos nuomonę apie visą šį reikalą, todėl po gilaus atodūsio, pakėlė žvilgsnį į merginą kilstelėdamas antakį, lyg nebyliai prašydamas pagalbos. Iš kišenės išsitraukęs telefoną, pirštu perbraukė per ekraną ir jį atrakino, nueidamas į žinutes ir paspausdamas ant Scotto vardo. Parašęs žinutę ir ją išsiuntęs, užrakino savo telefoną ir suspaudė jį rankoje, tikėdamasis, kad vilkolakis neignoruos jo ir teiksis bent jau atrašyti.
- Lieka tik tikėtis, kad jis sureaguos, - prikando lūpą trupam dirstelėdamas į juodą telefono ekraną, tikėdamasis, kad jis greitu metu nušvis, įspėdamas apie naują gautą pranešimą. Scott'as kartais būdavo užsispyręs ir jeigu jis nenori matyti ir kalbėtis su Stailsu, vaikinas niekaip tu negalėjo pakeisti. Belstis į McCall'ų namų duris buvo beviltiška ir tuo pačiu apgailėtina. Duris atvertų Scott'o mama ir greičiausiai pasakytų, jog jos sūnaus nėra namie. Stailsas liktų nieko nepešęs.
- Ar yra dar kokių nors išgyvenusių asmenų, apie kuriuos turėčiau žinoti? - pakėlė antakius žvelgdamas į Allison. - Tai tikrai darosi šiurpu. Dabar kalbuosi su tavimi, nors prieš gerą valandą vis dar maniau, kad tu mirusi ir guli pūvančiame karste šešios pėdos po žeme... Šiandien neabejotinai sapnuosiu košmarus, - papurtė galvą stengdamasis į slogią atmosferą įnešti bent kiek nors linksmumo, bet pats vaikinas dėl savo žodžių nė nešyptelėjo.
Back to top Go down
http://misery.forumlt.com

Palatos

View previous topic View next topic Back to top
Page 2 of 2Go to page : Previous  1, 2

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: WITCH THINGS :: Kino teatras :: Apleista psichiatrinė ligoninė-