Share|
avatar
Hailee Cesya Kain

rasių aprašymai

View previous topic View next topic Go down
AuthorMessage
avatar
Prikeverzojau : 2273
Hug'ų : 108
Prisijungiau : 2012-01-05
Man jau : 20
Am I inlove with you? Or am i inlove with the feeling?
Hailee Cesya Kain
PostSubject: rasių aprašymai Sun Dec 18, 2016 5:41 pm
Bean Nighe
Bean Nighe - kitose kultūrose neretai pramintos tiesiog "banšėmis". Beveik visos bean nighe rūšies būtybės yra moteriškosios lyties, labai retai atsiranda vyrų. Pagrindinis jų privalumas - jausti artėjančią mirtį ir didelį pavojų. Taip pat Bean Nighes lėčiau sensta, greičiau gyja, turi geresnius jutimus nei žmones, ir, nors greičiu neprilygsta vampyrams, gali judėti greičiau, nei paprastas mirtingasis. Dėl savo dovanos šios būtybės yra užsisklendusios savyje, tačiau daro viską, kad užkirstų kelią artėjančioms katastrofoms. Amalas yra lyg nuodas visoms Bean Nighe būtybėms, mat jis jas itin susilpnina. Nužudomos kaip paprasti žmonės, jei sužeidimas yra pakankamai rimtas.
Humans
Žmonės - silpniausia grandis žemėje. Silpni, bejėgiai, lengvai sužeidžiami. Dažnai įklimpę į alkoholizmą ar narkotikus. Medžiojami vampyrų dėl kraujo, tekančio žmonių venomis. Retas žmogus žino apie antgamtines būtybes, todėl nieko neįtardami vaikšto žemės paviršiumi, manydami, jog vampyrai ir kiti padarai tėra pasakos, skirtos gąsdinti vaikams.
Paranormalists
Paranormalistai - iki šiol sėkmingai išvengę nepageidaujamo dėmesio, visai neseniai buvo demaskuoti ir praminti "mutantais" dėl savo neįprastų sugebėjimų, tačiau jiems priimtinesnis "paranormalistų" terminas. Yra lygiai tokie patys kai ir žmonės, papildomo nepažeidžiamumo ar nemirtingumo neturi, ir vienintelis dalykas, darantis juos ypatingais - įgautas vienoks, ar kitoks gebėjimas. Jokių fizinių mutacijų paranormalistai neturi, vien tik galias, kuriomis jie gali manipuliuoti. Iki šiol nėra žinoma, kas sukelia tokią mutaciją žmonių genuose, tačiau mokslininkai stengiasi tai ištirti, nors iki šiol jų darbas nedavė jokių vaisių. Paranormalistai yra nužudomi taip pat, kaip ir žmonės.
Vampires
Vampyrai - nuo neatmenamų laikų žemėje egzistuojančios būtybės, mintančios paprastų mirtingųjų krauju. Anksčiau laikyti demonais, šiais, mokslo ir žinių srityje pažengusiais laikais, yra vadinami tikruoju, vampyrų, vardu. Išvaizda niekuo neišsiskiria nuo žmonių, tačiau jų kūno temperatūra yra nežymiai žemesnė. Taip pat vampyrai pasižymi geresniais refleksais, rega, greičiu ir uosle. Vampyrais virsti galima tik išgėrus jų kraujo ir mirus, turint jo savo organizme. Saulė jiems nekenkia, tik sukelia nemalonius pojūčius, ypač naujai sukurtiems vampyrams. Medis ir švęstas vanduo yra vieninteliai dalykai, iš tikrųjų galintys vampyrą susilpninti. Nužudomi perdūrus širdį mediniu kuolu ir lavoną sudeginus.
Hunters
Hunters - paprastai medžiotojais tampa paprasti žmonės, dėl vienokių ar kitokių priežasčių nusprendę medžioti antgamtinius padarus, dažniausiai - vampyrus. Pasitaiko ir tokių atvejų, kai medžiotojais tampa ir kitų rasių atstovai. Medžiotojai nėra kažkuo išskirtiniai, neturi jokių specialių gebėjimų, tik jie visi žino apie egzistuojančias būtybių rūšis, jų silpnybes, ir moka naudotis ginklais. Medžiotojai neretai susiburia į grupeles, nes taip medžioti tampa paprasčiau, bet yra ir vienetinių klajoklių, kurie kompanijos, ieškant antgamtinių būtybių, nepageidauja.
Werewolves
Viena nestabiliausių ir pavojingiausių rasių, egzistuojančių žemėje. Labai impulsyvūs, nepastovūs padarai, turintys nepasotinamą kraujo troškimą, su kuriuo privalo išmokti gyventi. Kurpelė jiems yra tarsi nuodas, o galutinai nužudyti galima tik išplėšus širdį. Sidabras nekenkia.
Back to top Go down
http://misery.forumlt.com

rasių aprašymai

View previous topic View next topic Back to top
Page 1 of 1

Similar topics

-
» Serijų aprašymai
» Serijų aprašymai
» Uždrausta meilė / Aşk-ı Memnu
» Tai - mano gyvenimas / O Hayat Benim

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: Come as a guest, leave as a friend :: Welcome to our home!-