Share
Anonymous
Svečias
Prikeverzojau : 463
avatar
Misery10
avatar
Misery24
Anonymous
Svečias
Prikeverzojau : 792
avatar
Misery14
Anonymous
Svečias
Prikeverzojau : 235
avatar
Misery26
avatar
Misery05
Anonymous
Svečias
Prikeverzojau : 792
avatar
Misery14
Anonymous
Svečias
Prikeverzojau : 792
avatar
Misery14
Anonymous
Svečias
Prikeverzojau : 792
avatar
Misery14
avatar
Misery05
Sponsored content

Nathaniel'io.

View previous topic View next topic Go down
Go to page : 1, 2  Next
AuthorMessage
Anonymous
Guest
Svečias
PostSubject: Nathaniel'io. Nathaniel'io. Icon_minitimeSat Jul 16, 2016 12:37 am
Kas nors norės?..
Back to top Go down
AuthorMessage
avatar
Prikeverzojau : 463
Hug'ų : 2
Prisijungiau : 2012-06-25
...
Misery10
PostSubject: Re: Nathaniel'io. Nathaniel'io. Icon_minitimeSat Jul 16, 2016 12:40 am
kuom? :D
Back to top Go down
AuthorMessage
avatar
Prikeverzojau : 697
Hug'ų : 3
Prisijungiau : 2016-07-05
...
Misery24
PostSubject: Re: Nathaniel'io. Nathaniel'io. Icon_minitimeSat Jul 16, 2016 11:02 am
Kaip sutarsim?:)
Back to top Go down
AuthorMessage
Anonymous
Guest
Svečias
PostSubject: Re: Nathaniel'io. Nathaniel'io. Icon_minitimeSat Jul 16, 2016 11:57 am
Gabbi, tu kaip supratau vilkolakė? Neradau nieko apie tavo veikėją labai aiškaus, bet manau įvairiai gali būti, nuo tavo norų priklauso :D

Alexia, su vampyrais Nathaniel labai retom progom sutaria, tai jaučiu pyksimės?
Back to top Go down
AuthorMessage
avatar
Prikeverzojau : 792
Hug'ų : 10
Prisijungiau : 2016-01-10
...
Misery14
PostSubject: Re: Nathaniel'io. Nathaniel'io. Icon_minitimeSat Jul 16, 2016 1:52 pm
Kaip?:)
Back to top Go down
AuthorMessage
Anonymous
Guest
Svečias
PostSubject: Re: Nathaniel'io. Nathaniel'io. Icon_minitimeSat Jul 16, 2016 1:57 pm
Spėju teigiamai su tavo tokia šeimynėle neišeis... Tai matyt pykstamės? Nors nežinau kokie čia pykčiai su tokia jauna mergaite būtų :D
Back to top Go down
AuthorMessage
avatar
Prikeverzojau : 235
Hug'ų : 15
Prisijungiau : 2016-07-05
...
Misery26
PostSubject: Re: Nathaniel'io. Nathaniel'io. Icon_minitimeSat Jul 16, 2016 3:01 pm
So, bendravardi, ką mes planuosim? Nathaniel'io. 4043148999
Back to top Go down
AuthorMessage
avatar
Prikeverzojau : 430
Hug'ų : 1
Prisijungiau : 2012-06-22
...
Misery05
PostSubject: Re: Nathaniel'io. Nathaniel'io. Icon_minitimeSat Jul 16, 2016 8:23 pm
kuuuom?
Back to top Go down
AuthorMessage
Anonymous
Guest
Svečias
PostSubject: Re: Nathaniel'io. Nathaniel'io. Icon_minitimeSat Jul 16, 2016 8:38 pm
Nathaniel, spėju dėl bendro intereso - medžiojimo - tai galime ir sutarti visai, nebent turi kitų idėjų?

Skye, aš atviras pasiūlymams:D o šiaip nėra skirtumo, pasiūlyti galėčiau nebent vieną mano istorijoje esančią medžiotoją, kuri pastūmėjo Nate tapti medžiotoju, o jei ne tai vis tiek matyt būtų logiška "bendradarbiauti" kažkiek, nors esant norui galim ir pyktis
Back to top Go down
AuthorMessage
avatar
Prikeverzojau : 792
Hug'ų : 10
Prisijungiau : 2016-01-10
...
Misery14
PostSubject: Re: Nathaniel'io. Nathaniel'io. Icon_minitimeSat Jul 16, 2016 9:26 pm
Tai gal bandom tada kažkokiu budu sutarti? Visgi Hope nevisai jau ir vampyrė :D
Back to top Go down
AuthorMessage
Anonymous
Guest
Svečias
PostSubject: Re: Nathaniel'io. Nathaniel'io. Icon_minitimeSat Jul 16, 2016 9:35 pm
Dėl pačios Hope tai įdomus ten variantas, galima būtų įvairiai dėl jos rūšies daryti, bet aš nežinau ar ji labai ramiai reaguotų, kai aš kėsinuosi į kažkokius tavo šeimos narius matyt :D Jei nieko, tai turi konkretesnę kokią mintį gal kaip juos susieti?
Back to top Go down
AuthorMessage
avatar
Prikeverzojau : 792
Hug'ų : 10
Prisijungiau : 2016-01-10
...
Misery14
PostSubject: Re: Nathaniel'io. Nathaniel'io. Icon_minitimeSat Jul 16, 2016 10:15 pm
Ištiesų tai ji greitu metu susikukuos su medžiotoju kuris nori ją ir jos šeimą išskersti tai žinai , Hope tokia savotiška :DDDD
Manyčiau galime sutarti , visgi vien dėl to jog Hope kūne plaka žmogiška širdis. Net nežinau , galbūt nori kokiais draugais ar simpatijom ? Žinant kaip ši prijaučia medžiotojam pasirodo:DDDDDD
Aš net galvoju , kad būtų galima trijų mūsų meetą padaryti , galbūt būtų visai smagu , taip padėtum mano ir Natanielio kito situacijai pasakęs kokia gi Hope gera :D Arba net nežinau jai įdomu pm būtų galima susirašyt nes kitas Natanielis pasirašo dramom :D
O gerai kaip ašm mėtausi , gryžtant prie jų santykių tai ką manai?:D
Back to top Go down
AuthorMessage
Anonymous
Guest
Svečias
PostSubject: Re: Nathaniel'io. Nathaniel'io. Icon_minitimeSat Jul 16, 2016 10:27 pm
Išties man gan sunku susigaudyti su Hope dabartine istorija, tai siūlau daryt juos neseniai susipažinusius, juo labiau jeigu tau dabar tik keli metai, tai daug progų be tėvų priežiūros matyt nebūtų buvę jiems anksčiau susipažinti :D Be to, jeigu tik neseniai pažįstami jie, tai Nathaniel galėtų nežinoti apie jos rūšį ir tėvus, tada ir neapykantos nejaustų kol kas, o kaip išsirutuliotų viskas jau per rpg išsispręstų
Back to top Go down
AuthorMessage
avatar
Prikeverzojau : 792
Hug'ų : 10
Prisijungiau : 2016-01-10
...
Misery14
PostSubject: Re: Nathaniel'io. Nathaniel'io. Icon_minitimeSun Jul 17, 2016 3:17 pm
Na gerai , galim kažką panšaus :)
Back to top Go down
AuthorMessage
avatar
Prikeverzojau : 430
Hug'ų : 1
Prisijungiau : 2012-06-22
...
Misery05
PostSubject: Re: Nathaniel'io. Nathaniel'io. Icon_minitimeMon Jul 18, 2016 12:28 am
Nathaniel Keeling wrote:

Skye, aš atviras pasiūlymams:D o šiaip nėra skirtumo, pasiūlyti galėčiau nebent vieną mano istorijoje esančią medžiotoją, kuri pastūmėjo Nate tapti medžiotoju, o jei ne tai vis tiek matyt būtų logiška "bendradarbiauti" kažkiek, nors esant norui galim ir pyktis

paskaičiau istoriją, man tiesą pasakius tinka ta idėja Nathaniel'io. 1675527873
bet šiaip dar galim daryti ir taip (jeigu norėsi), kad jų keliai išsiskyrė vien dėl to, kad tarkim kažkuris (gali būt ir Skye arba abu) pradėjo jausti vienas kitam kažkokius jausmus, todėl norėdama/į nuo to atsiriboti dingo vienas iš kito gyvenimo? :DD
Back to top Go down
AuthorMessage
Sponsored content
PostSubject: Re: Nathaniel'io. Nathaniel'io. Icon_minitime
Back to top Go down

Nathaniel'io.

View previous topic View next topic Back to top
Page 1 of 2Go to page : 1, 2  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: Arbatinė-