Share|

"I've been in love. It's painful, pointless, and overrated"

View previous topic View next topic Go down
AuthorMessage
Prikeverzojau : 430
Hug'ų : 1
Prisijungiau : 2012-06-22
...
Misery05
PostSubject: "I've been in love. It's painful, pointless, and overrated" Mon Jul 11, 2016 11:41 pm
devilwithin

[Only admins are allowed to see this link]   [Only admins are allowed to see this link]
[Only admins are allowed to see this link]

[Only admins are allowed to see this image] [Only admins are allowed to see this image]

gifai yra mano ^^

• Jeigu ką nors imsit turėkit mano kreditą- devilwithin
  • Kuriu tiek ikonas, tiek gif'us ir logus tačiau visame šitame reikale, nesu profė.
  • Myliu ne tik gražius žodelius, tačiau ir kritiką, todėl norėčiau sulaukti įvairiapusiškų nuomonių ^^.
  • Ypač jus mylėsiu jeigu duosit man kritikos.
  • Galiu padaryti iconas, bet tam turėsit duot geros kokybės nuotraukų. Arba galiu išrinkti pagal save, bet būtų malonu jeigu numestumėt galerijos nuorodą.
    [Only admins are allowed to see this image] [Only admins are allowed to see this image]
  • Galiu padaryti ir gifus, bet tam turėsit duoti 720p arba 1080p kokybės video ir nurodyti vienas iš kurių padaryti. Video pagal save nerenku.
  • Gal prieš porą metų pradėjau kurti logus. Žinau, kad tarp Jūsų yra pro kurie labai gražiai daro logus. Labai jūs mylėsiu, jeigu nepagailėsit man kritikos :* (visų nedėsiu nes jų yra koks meleonas ar du): Pagal užsakymą darau priklausomai nuo turimo laiko ir nuotaikos :|

• Taip pat darau ir video.
  • Šituo reikalu užsiiminėju beveik du metus. Įskaičiuojant ir kurybinės krizės pertraukas.
  • Video darau savo pačios malonumui, kai neturiu ką veikti, turėdama laisvesnio laiko ar kai užplaukia kūrybiškumas.
  • Žiauriai dievinu kritiką kuri padėtų tobulėti ateityje. Todėl labai norėčiau jos gauti.
  • Už prenumeratą perku kebabą arba milką :D

Back to top Go down
AuthorMessage
Prikeverzojau : 286
Prisijungiau : 2015-08-24
...
Misery13
PostSubject: Re: "I've been in love. It's painful, pointless, and overrated" Tue Jul 12, 2016 1:08 am
Laukiu vegetariško kebabo, gi meet'as kažkada čia bus ;)))))
Žinai, kad čia viskas tobula pas tave, labai džiaugiuos kad taip logų daryme ištobulėjai, klaidų beveik nebeliko, šaunuolė esi :*
Back to top Go down
AuthorMessage
...
Misery05
PostSubject: Re: "I've been in love. It's painful, pointless, and overrated" Tue Jul 12, 2016 12:08 pm
Bus kebabas lav :** nekantrai laukiu meeto :ooo
Yay, džiugu tai girdėti! Dėkui labai, lav :***
Back to top Go down
AuthorMessage
Prikeverzojau : 964
Hug'ų : 8
Prisijungiau : 2016-07-07
...
Misery27
PostSubject: Re: "I've been in love. It's painful, pointless, and overrated" Tue Jul 12, 2016 8:04 pm
Nerealūs logai pas tave, gal galėtum ir man vienam forumui keletą padaryt?:)
Back to top Go down
AuthorMessage
Prikeverzojau : 1184
Hug'ų : 15
Prisijungiau : 2016-06-29
...
Misery18
PostSubject: Re: "I've been in love. It's painful, pointless, and overrated" Tue Jul 12, 2016 8:23 pm
Kaip gražuuu! Gal kai turėsi laiko galėtum padaryt iconų su Paul Wesley ir Amber Heard? ^^
Back to top Go down
AuthorMessage
...
Misery05
PostSubject: Re: "I've been in love. It's painful, pointless, and overrated" Tue Jul 12, 2016 8:38 pm
Caroline- Dėėkui labai ^^ No problemyto :* (tik gali gali kiek užtrukt porą dienų). Gali tiksliai į pm'ą/ arba čia parašyt ko reikia (t.y dydis, forumo pavadinimas, su kuo norėtum)? :33.
Stefka- Dėėkutis ^^. Žinoma! :*
Back to top Go down
AuthorMessage
...
Misery05
PostSubject: Re: "I've been in love. It's painful, pointless, and overrated" Sat Jul 16, 2016 4:58 pm
*naujas*
» Skye & Ward || beautiful crime

iconas ir kitus užsakymus, padarysiu kiek vėliau (mat labai norėjau šitą video pabaigti xd)
Back to top Go down
AuthorMessage
Sponsored content
PostSubject: Re: "I've been in love. It's painful, pointless, and overrated" Today at 8:07 pm
Back to top Go down

"I've been in love. It's painful, pointless, and overrated"

View previous topic View next topic Back to top
Page 1 of 1

Similar topics

-
» Aš duosiu tau savo pirmąją meilę
» FACE-CLAIM
» i love new clothes. if everyone could just wear new clothes everyday, i reckon depression wouldn’t exist anymore