Share|
Misery29
Misery28
Misery27
avatar
Svečias
Prikeverzojau : 379
Misery28
avatar
Svečias
Prikeverzojau : 269
Misery29
Misery28
avatar
Svečias
Prikeverzojau : 269
Misery29
Misery28
Misery29
Misery27
Misery28
Misery27
Sponsored content

Apleista trobelė

View previous topic View next topic Go down
Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
AuthorMessage
Prikeverzojau : 269
Hug'ų : 2
Prisijungiau : 2016-07-08
...
Misery29
PostSubject: Re: Apleista trobelė Thu Jul 14, 2016 5:45 pm
Stebėdama Esterą ir Caroline, Arizona vis labiau ėmė panikuoti. Atrodo, Caroline irgi nori jai pakenkti. Arba neturi kitos išeities. Arizona dabar apie tai per daug negalvojo. Galvoje sukosi įvairios mintys. Kas jai nutiks? Ji negali mirti tik todėl, kad įsimylėjo nuostabų vyrą. To jos pasaulyje nebuvo. Sunkiausia buvo tai, kad jai mirus, Maiklas tikriausiai bandys nužudyti ne tik Esterą, bet ir Caroline. Jei ji taps vampyre, šis bandys nužudyti ne tik tas dvi, bet ir Arizoną. O galbūt ne? Galbūt jo meilė jai nugalėtų net ir jo įsitikinimus? Bet kuri mintis labai gasdino. O labiausiai ji norėjo, kad pats Maiklas nenukentėtų. Ech, ta meilė... Išgirdusi Carolinos žodžius Arizona nieko neatsakė. Ne joms spresti ką ji gali įsimylėti, o ko ne. Vykstant visiems tiems skraidymams, Arizona nusprendė pasinaudoti proga, kad abi kiek išsiblaškiusios ir pabandyti išbėgti per duris, gal vis tik jos neužburtos. Viskas baigėsi tuo, kad praradusi per daug kraujo ir pajutusi begalinį silpnumą vos nesusmuko ant nešvarių ir kraujuotų grindų. Daugiau ji nebegirdėjo ką šios dvi kalbėjo. Akivaizdu, kad planavo kaip jai dar labiau pakenkti. Kaip joms gerai, kad jos abi tokios stiprios. Buvo labai nesąžininga ir negarbinga dviems tokioms užsipulti vieną žmonių merginą.
Besilaikydama už sienos Arizona laukė, kol aptemimas akyse praeis ir ji vėl galės matyti blondines. Ir vis dėlto ji nesuspėjo jų ir vėl išvysti. Būtų susmukusi ant grindų, tačiau dabar pajuto Carolinos rankas ant savo kaklo ir vos riešą šalia jos lūpų. Kažkoks lipnus ir šiltas skystis ėmė plūsti jai į burną. Neeee... Ši iš visų jėgų ėmė purtytis ir stengėsi nei kiek nenuryti. Ne, ji netaps vampyre. Ne. Ji nenori. Ji nori, kad Maiklas ją mylėtų. Jis nemylės jos būnant vampyre. Iš savo švarkelio kišenės išsigraibiusi dujų balionėlį, Arizona staigiu judesiu pripurškė dujų Carolinai į akis. Pirmą kartą jai teko šį daiktą panaudoti. Vis tik gerai, kad dar pats Maiklas jį jai davė. Mergina buvo per silpna apsisaugoti kumščiais, todėl dujų balionėlis atrodė puiki mintis. Ir taip, dabar ji džiaugėsi, kad jį turėjo ir kad per tą siaubą prisiminė, kad jį turi. Atsitraukusi nuo vampyrės, Arizona išspjovė kraują ir pagiežos pilnu veidu pažvelgė į tą raganą. Arizona labai pyko.
- Kalė. O tu savanaudė, - atsisukusi į Caroline pro dantis sušvokštė. Kas ten žino, gal kažkiek vampyrės kraujo ir pateko į jos organizmą, - Tikiuosi abi supūsit, - Arizona dabar atrado jėgų šiuos žodžius išrėkti. Tikriausiai jėgos greitai baigsis. Kodėl ji dar nenualpo? Matyt adrenalinas darė savo. Alkūne nusibraukusi nuo smakro kraują, Arizona ėmė kūkčioti, nes pastebėjo, kad jos žaizdos ėmė gyti. Ji žinojo, ką tai reiškia. Vis dėlto ji prarijo kažkiek kraujo. Kūnas nutirpo. Mintis apie sekantį žingsnį jai nedavė ramybės. Ji nenorėjo mirti. Tačiau mirti ir prisikelti kaip vampyre nenorėjo dar labiau. Regis vampyrės kraujas ją išgydė ir suteikė jėgų, tad pribėgusi prie durų vėl atsitrenkė į nematomą sieną. Apimta isterijos priepolio ėmė trankyti tą nematomą sieną. Akivaizdu, kad išeities dabar ji neturėjo.
- Maiklai!! - pravirkusi kelis kartus kumščiu trenkė į tą sieną. Jausmas buvo tikrai keistas, tačiau merginai dabar tai tikrai nerūpėjo. Ji tik vėl norėjo pamatyti jo mylintį žvilgsnį, o ne paniekos iškreiptas akis kai ji bus vampyrė.
Back to top Go down
AuthorMessage
Prikeverzojau : 379
Hug'ų : 2
Prisijungiau : 2016-07-09
...
Misery28
PostSubject: Re: Apleista trobelė Thu Jul 14, 2016 8:08 pm
Esterai patiko tai, jog ši turėjo valdžią savo rankose. Kad vampyrė privalėjo jai paklusti, nes ji galėjo sudirbti jos gyvenimą taip, kaip ši nė neįsivaizdavo. Kad ji turėjo visas tas galias, juodąją magiją ir protėvių dvasių pagalbą. Estera jautėsi bebaimė, nenugalima ir galinti viską. Žinoma, taip tikrai nebuvo. Vienas neapgalvotas judesys ar bent koks nebudrumas ir moteris galėjo būti nužudyta. Tačiau ir vėl.. prisikėlusi kitame savo užburtame kūne ji tik pasijuoks iš savo priešų, kurie manė ją nužudę. Stebėdama kaip vyksta veiksmas, Estera nė kiek nepergyveno dėl tamsiaplaukės pripurkštų dujų blondinei į akis. Mikaelsonų moteris stovėjo rami ir pasitikinčiai savimi stebėjo šį spektaklį. Juk Arizona vis tiek neišsisuks. Niekas negalėjo išeiti iš namo kol Estera to nesutvarkys, o tamsiaplaukė tebuvo paprastas žmogelis prieš stiprią vampyrę bei tūkstančio metų senumo raganą. Todėl ne.. Estera stovėjo visiškai rami.
Pastebėjusi, jog tamsiaplaukės žaizdos ėmė gyti, moteris išsišiepė. Ši suprato, jog beveik visas darbas atliktas ir viskas, ką reikėjo padaryti, tai nužudyti merginą. Tačiau ji dar laukė. Nežinojo, ar tai jau tinkamas momentas. Galbūt Maiklas iš tiesų ras kur šios yra ir ateis gelbėti savo sužadėtinės? Tai būtų buvęs tinkamiausias momentas - nužudyti ją jo akyse, o kai šis manys, kad jo brangiausioji niekada nebe pabus - ši atsibus būdama nekenčiamiausiu Maiklo padaru visoje planetoje - vampyre. Vos nuo šių minčių Esteros šypsena veide platėjo. Aišku, ši nebuvo tikra ar jos buvęs vyras išvis pasirodys, todėl pažvelgusi į laikrodį ant savo riešo nusprendė nuimti laiką. Pusvalandis. Lygiai trisdešimt minučių. Jei per tą laiką į šios trobos vidų neįžengs didysis gelbėtojas, Estera nebedels ir nužudys šią mergaitę. Na, nebent, žinoma, kas nors pakeis jos sprendimą. Tačiau kažin.
-Tavo vietoj to nedaryčiau,-ramiu balsu ištarė moteris stebėdama kaip Arizona bando bėgt pro duris, o netrukus atsitrenkia į nematomą sieną. Moteris tik pavartė akis, lyg norėdama taip išreikšti "juk sakiau".
-Karolina, brangute, pasėdėk kur nors kampe. Šiuo metu dar negalėsi išeiti,-nežymiai kilstelėjus lūpų kampučius vis dar visiškai rami ištarė moteris, o pati išsitraukė iš savo rankinės dar vieną obuolį bei atsisėdusi ant palūžusios ir dulkėtos kėdės, susikėlė koją ant kojos ir atsikando obuolio stebėdama visą vaizdą trobelėje. Arizona vis dar verkė, o tai Mikaelsonų moters veide kėlė tik šypseną. Jai nerūpėjo nei Forbes, nei ši žmogysta. Jai terūpėjo atkeršyti Maiklui, paversti savo vaikus mirtingaisiais ir tuomet ji galėjo ramiai numirti. Kad ir visiems laikams.
-Taip, taaaip! Kvieskis tą šunsnukį. Tegul pasirodo, aš jo laukiu,-ragindama merginą, su akivaizdžiu sarkazmu balse rėkavo moteris, o po to ir vėl atsikando obuolio bei su šypsena ir panieka veide stebėjo Arizoną. Buvo juokinga stebėti, kaip ši bando pabėgti iš užkerėto namo, vėliau suklupusi verkia ir šaukiasi savo mylimojo pagalbos. Kuris turbūt nė nepasirodys. Ir kuris gi iš jų čia bailys?
Back to top Go down
AuthorMessage
Prikeverzojau : 964
Hug'ų : 8
Prisijungiau : 2016-07-07
...
Misery27
PostSubject: Re: Apleista trobelė Thu Jul 14, 2016 9:35 pm
Karolina šiuo metu jautės išties baisiai, juk ji čia kenkia visgi savo draugei, bet juk ji neturi kitos išeities, kad ir kaip jai skaudu ,bet dar skaudžiau būtų jai prarasti Stefaną, tik šįkart turbūt amžiams.Visgi, nors Karolina ir pyko ar net siuto ant Esteros, kad šioji taip pasielgė, bet kolkas nieko nesakė ir nedarė, nes tikrai nenorėjo visko dar labiau apsunkinti ir taip užsitraukti dar didesnė Esteros rūstybe.Juk žinojo, kad šioji labai galinga ir gali viską.Ir tas Karolina labai gązdino .Ech ir į ką šioji įsivėlė?Ir vėl.Kaip visada.Klausydamasi Arizonos žodžių Karolina juto kaip išties jie jai pradeda durti širdį, tačiau kad ir kaip tai keistai skambėtų ji to neparodė ir stengėsi išlikti rami .Juk ji tą daro ne savo valia, jai buvo grąsinama jos mylimu asmeniu,kodėl niekas po galais to nesupranta?Juk turbūt ir Arizona tą dėl Maiklo padarytų.Galiausiai supratusi, kad tikrai iš čia dar neišeis mergina kiek atsiduso ir atsisėdo kažakur kampe.Per tiek visokių nesamonių, nuoskaudų ir kitų panašių dalykų mergina išmoko išlikti stipri ir nepalūžti, kad ir kaip jai buvo sunku.Todėl šįkart mergina daugiau nieko nedarė ,nes tiesiog nematė tam jokios prasmės.Juk iš trobelės neišeisi, tad nėra prasmės bėgti ir vaidinti čia kažką.Kad ir kaip ji dabar nenorėjo čia likti, bet deja teko.Kad tik toji ragana nelįstų prie jai svarbių žmonių.-Arizona..aš nieko negaliu padaryti tiesiog privalėjau jai paklusti, nes kitaip būtų nukentėje mano mylimi asmenys ,o aš to nenoriu,-papurčiusi galvele mergina pradėjo stebėti Arizoną, bet nieko nedarė .Pati mergina buvo išsigandusi, kiek sutrikusi ir apskritai pasimetusi laike.Žinoma ko daugiau tikėtis,kai turi kenkti savo draugei, tik ačiū dievui netokiai artimai-kaip Elenai arba Bonei.Nes šito mergina neišvertų.
Back to top Go down
AuthorMessage
avatar
Guest
Svečias
PostSubject: Re: Apleista trobelė Sat Jul 16, 2016 5:23 pm
Gavęs Mylimosios žinutę šis mikliai metė savo visus darbus ir atlėkė iki Trobelės miške . Žinoma nebuvo kvailas , niekas apie ją nežinojo kaip ir apie sugryžusi į pasaulį jį patį . Tai matyt galėjo padaryti tik kokia jo buvusi žmona vedima neaiškių paskatų , - Esthera , - suriko atsiradęs prie trobelės , - Buvusios statusas tavęs nežavi?, - pasimaivydamas ištarė garsiai jog ji tikrai išgirstų , na žinoma tai nebus pirmas kartas su jos tokiais žaidimais , matyt dėl to jis suprato kas per afera tik ji sugeba tokias surengti.
Back to top Go down
AuthorMessage
Prikeverzojau : 379
Hug'ų : 2
Prisijungiau : 2016-07-09
...
Misery28
PostSubject: Re: Apleista trobelė Sat Jul 16, 2016 6:14 pm
Estera nesiklausė nė vieno Karolinos žodžio. Jai patiko, kad ši valdė padėtį, o vargšė Arizona ir naivioji Karolina privalėjo klausyt visko, ką ji lieps. Na, tamsiaplaukė bent jau buvo kovotoja ir stengėsi pasipriešinti, net jei tai ir nedavė jokių rezultatų, tačiau už tai moteris ją gerbė. Priešingai nei Karoliną, kuri Esterai buvo lyg marionetė daranti viską, ką ši pasakys, nes bijojo prarasti savo mylimąjį. Be to, apskritai, Mikaelsonų moteris nekentė vampyrų kaip ir Maiklas, todėl Karolina Forbes jai kėlė šleikštulį, net jei moteris ir naudojosi ja savo tikslams.
Netrukus pasigirdo tas balsas, kurio Estera jau nesitikėjo išgirsti. Karts nuo karto žvilgtelėdama į laikrodį ant savo riešo, moteris skaičiavo senkantį laiką, o Maiklas atsirado prie trobelės būtent tada, kai buvo likę vos kelios minutės iki pakol Estera nužudys tą menką žmogystą. Numetusi obuolio graužtą į šoną, moteris atsistojo ir pasitikinčiai savimi priėjo prie trobelės durų, tačiau per slenkstį nežengė, nes negalėjo.
- Žinai, Maiklai, turiu šioje trobelėje kai ką tavo, - besišypsodama ištarė moteris sugriebdama Arizoną už plaukų (visgi ši dar buvo netoli įėjimo) bei iškišdama jos veidą Maiklui. - Gal ateik ir pasiimk? - provokuodama savo buvusį vyrą paklausė Mikaelsonų moteris nustumdama Arizoną kiek toliau nuo veiksmo vietos, o pati atsitraukdama nuo įėjimo bei mąstydama kokiais būdais nudėti buvusio sužadėtinę. Gal tiesiog burtais nusukti jai sprandą?
Back to top Go down
AuthorMessage
avatar
Guest
Svečias
PostSubject: Re: Apleista trobelė Sat Jul 16, 2016 6:39 pm
Žinoma pamatęs jauną mergužėlę net nenusistebėjo jog ši bus Esthera . Ji mėgo jaunų damų veidus , - Žinau , jai neturėtum nebūčiau čia , - kaip ir taip aiškų faktą pasakė vaikinukas įlėktamas į namą ir priremdamas Esther prie sienos , žinoma tikėjosi spastų tačiau Ari givybė jam buvo svarbesnė, - Paleisk ją , kam tau tas žmogėnas?, - klustelėjo spausdamas ją vis smarkiau . Visgi jai ir ragana vistiek žmogus ir mirtinga .
Back to top Go down
AuthorMessage
Prikeverzojau : 269
Hug'ų : 2
Prisijungiau : 2016-07-08
...
Misery29
PostSubject: Re: Apleista trobelė Sat Jul 16, 2016 6:48 pm
Arizona puikiai suprato, kad dabar iš čia neišeis. Ji tik norėjo vėl pamatyti Maiklą ir dar būdama žmogumi, o ne vampyre. Liedama ašaras ji gana ilgai sedėjo ant grindų šalia durų. Išgirdusi Maiklą, pakėlė galvą ir įsistebeilijo į tolį kur jis turėjo būti.
- Maiklai! - sukūkčiojo Arizona ir pašoko ant kojų, - Neik vidun, namas užburtas, - bandydama susitvardyti ištarė. Tačiau jau buvo per vėlu. Įbėgęs vidun jis prirėmė Esterą prie sienos. Arizona krūptelėjo, dar niekada nematė Maiklo tokio greito ir tokio pikto. Pala... Žmogėnas? Tai dabar ji žmogėnas?? Tikėdamasi, kad vėliau turės progą su juo pasikalbėti apie visą šitą situaciją ir kad vis dar bus žmogus, tamsiaplaukė stebėjo reginį ir kone meldėsi, kad Maiklas nenukentėtų. Gal jis galėtų greitai nusukti jai sprandą ar kažką?
Apimta paniekos Arizona pažvelgė į Caroline. Ši atrodė be gyvybės ženklų, galbūt ir pati sukrėsta dėl to kas šiandien įvyko. Ir vis tik ji nepasitikėjo nei viena iš blondinių.
- Maiklai, ji davė man kraujo, - rodydama į Caroline šūktelėjo. Taip ji tikėjosi, kad šis supras, jog ji negali mirti. Na, bet kokiu atveju ji nenori mirti, tačiau gyventi vampyrės kūne su juo nebegalėtų.
Back to top Go down
AuthorMessage
Prikeverzojau : 379
Hug'ų : 2
Prisijungiau : 2016-07-09
...
Misery28
PostSubject: Re: Apleista trobelė Sat Jul 16, 2016 7:20 pm
Panašaus Maiklo ėjimo Estera ir tikėjosi, todėl nė kiek nenustebo, kai netrukus buvo priremta prie sienos. Visgi vampyriškas greitis privertė moterį nežymiai krūptelėti. Tačiau net ir būdama priremta Estera vis dar išdidžiai žvelgė tiek į Maiklą, tiek į Arizoną, kuri lyg maža mergaitė skundėsi tėtukui apie tai, ką nedora teta Estera šiai padarė.
- Paleist ją? - piktdžiugiškai išsišiepė Estera nežymiai kilstelėdama antakius. Žinoma, kad ji paleis tą vargšę mergaitę, bet tik pavertusi ją kitos rasės atstove. Tos, kurios Maiklas taip neapkentė. Tačiau netrukus moters galvelėje viskas apsivertė aukštyn kojomis. Kam jai po velniais kankinti Maiklą, jeigu ši galėjo čia pat jį nudėti? Namas buvo užburtas, Estera su savim turėjo juodąją magiją, tad net jei ir reikės kiek pasistengti, kad įveiktum seną vampyrą, tai tikrai buvo įmanoma.
- Nusiramink, širdele. Mano planai ką tik pasikeitė, - išsišiepusi tarė Estera pažvelgdama į sumišusią Arizoną. Moteriai darėsi vis sunkiau kvėpuoti, kadangi Maiklas vis stipriau ją spaudė prie sienos, o prieš tokią vampyrišką ir antgamtišką jėgą, vargšės Saros kūnas galėjo ir neatlaikyti. Tačiau tai nebuvo svarbu, nes net ir savo mirties atveju moteris persikels į kitą kūną, priešingai, nei Maiklas, kuris ir bus miręs. Tikėkimės, visam laikui. 
Supratusi, kad moteriai tuoj gali baigtis oras, nes jo vis labiau trūko, Mikaelson iškėlė į viršų ranką stiprių burtų pagalba atitraukdama Maiklą nuo savęs bei tėkšdama jį į sieną buvusią priešais. 
- Kada tu suprasi, jog tokiems kaip tu, laimingų pabaigų nebūna? - jau kiek apimta įniršio paklausė Mikaelsonų moteris spoksodama į besikeliantį nuo žemės Maiklą. Nebebuvo laiko laukti. Ji privalėjo veikti. Juk jis turėjo antgamtiškų galių, o Estera nebuvo kvaila ir suprato, kad jos kaklas tuoj gali būt nusuktas, tai reiškė, jog ši taip ir nespės atkeršyti, o pradėti visą planą iš naujo nebuvo prasmės.
Netrukus moteris kilstelėjo ranką ir pasukusi ją į šoną sulaužė Maiklo kojos kaulus. Pakėlusi kitą ranką sulaužė ir kitos. Taip, tokiam stipriam ir senam vampyrui žudyti reikėjo nemažai galios, tačiau Estera jos turėjo į valias. Kaip ir laiko atsigauti. Ilgai netrukus moteris ėmė murmėti burtažodį bei mosuodama ranka laužė visus Maiklo kūno kaulus. Vaizdas kaip jos buvęs vyras kankinasi vertė moterį tik dar labiau pasitikėti savo jėgomis. Neužilgo ėmė veikti ir jos murmėtas burtažodis, kuris vertė sustoti Mikaelsono širdį visiems laikams. Pasigirdo griaustinis. Ėmė stipriai žaibuoti. Iš dangaus ir vėl pasipylė stiprus lietus. Medžiai taip stipriai ošė, jog atrodė, kad perlūš pusiau. Estera vis garsiau murmėjo burtažodį kuris stabdė jos buvusio vyro širdį, o tai reiškė, jog jis netrukus numirs. Žinoma, tuo pačiu metu moteris atkišusi ranką vėl ir vėl laužė visus vyro kūne buvusius kaulus tam, jog šis negalėtų atsistoti ir spėti jos nudėti prieš jai pabaigiant darbą. Netrukus net ir iš tokios stiprios raganos nosies ėmė bėgti kraujas, tačiau Esterai nerūpėjo. Jai terūpėjo nudėti Maiklą.
Back to top Go down
AuthorMessage
avatar
Guest
Svečias
PostSubject: Re: Apleista trobelė Sat Jul 16, 2016 8:12 pm
Maiklas tikrai nenorėjo nieko blogo pasakyti apie Arizoną tieisog galvojo jog jai jis vaidins jog ji jam nerūpi Estherą ją paleis . Tačiau tai nebuvo pats tinkamiausias būdas , po tokio įvikių posūkio ir šiam trinktelėjusis į sieną jau norėjo nusukti sprandą Estherai , tačiau po akimirkos buvo pervertas skausmo . Sukandęs dantis kentė skausmą išlaikydamas šypseną veide , - Arizona aš tave myliu , nepamiršk to , - ištaręs lyg paskutinius savo žodžius šis prisišliejo prie žemės , jautė kaip jo širdis ir visas kūnas stingsta todėl pasikelti jau nebepajėgė .
Back to top Go down
AuthorMessage
Prikeverzojau : 269
Hug'ų : 2
Prisijungiau : 2016-07-08
...
Misery29
PostSubject: Re: Apleista trobelė Sat Jul 16, 2016 8:31 pm
Tai, kas sekė paskui, buvo siaubas. Arizonai buvo šokas, o gal tiesiog nebegalėjo nieko padaryti ir jautėsi per daug apgailėtina. Ne, ne ne... Maiklas parkrito ant grindų ir iš jos lūpų išsiveržė spiegimas.
- Ne ne ne! - Arizona puolė prie Maiklo ir suėmusi jo skruostus žvelgė į jį apsiašarojusiu veidu. Dabar jai nerūpėjo, kad Estera ją nužudys. Nereikėjo čia kviestis Maiklo. Dabar jie abu nukentės. Taip lyg užstojusi Maiklą nuo Esteros suprato, kad nusukti sprandą paprastai žmonių merginai nėra ką veikti. Juk matė, kaip ši ragana žudė Maiklą, seną vampyrą ir smaginosi. Dabar jos dėmesys buvo sukauptas ties Maiklu ir ši net nematė, kad Estera kraujuoja. Kam tai rūpi? Juk net ir jai buvo aišku, kad Maiklui liko nedaug.
- Aš irgi tave myliu, - sukukčiojusi priglaudė savo lūpas prie jo lūpų. Ką ji gali padaryti, kad jį išgelbėtų? Situacija atrodė apgailėtina. Jai plyšo širdis.
- SUSTOK. PRAŠAU. ŽUDYK MANE, PALIK JĮ GYVA! - dabar ji atsisuko į raganą taip pasiduodama, kad tik Maiklas turėtų laiko sugyti. Juk ji nežinojo, kad ragana užbūrė, kad Maiklas vienaip ar kitaip mirtų.
Back to top Go down
AuthorMessage
Prikeverzojau : 379
Hug'ų : 2
Prisijungiau : 2016-07-09
...
Misery28
PostSubject: Re: Apleista trobelė Sat Jul 16, 2016 8:43 pm
Herojiškas Arizonos elgesys Esterai padarė šiokį tokį įspūdį. Galbūt jų meilė tikrai buvo tikra? Juk vienas dėl kito būtų net gyvybes paaukoję, o tai padarytų nedaugelis. Tačiau Esterai nerūpėjo. Kerštas ir įniršis buvo užvaldę moterį, be to, burtas buvo beveik pabaigtas, tad ignoruodama tekantį iš nosies kraują ir galvos svaigimą, Estera toliau murmėjo burtažodį neklausydama net Arizonos kalbų. Štai. Viskas buvo baigta. Nors Maiklas dar nebuvo negyvas, netrukus turėjo numirti. Norėdama, kad šis prieš mirtį dar pamatytų kaip jo gyvenimo meilė miršta, nors Estera ir sunkiai laikėsi ant kojų, moteris dar suėmė visas jėgas pažvelgdama į tą apgailėtiną porelę.
- Širdele, realiame gyvenime laimingų pabaigų nebūna, - piktdžiugiškai besišypsodama ištarė Mikaelson ir atkišusi ranką į priekį spragtelėjo pirštais nusukdama tamsiaplaukei kaklą bei galutinai paversdama ją vampyre. Na, aišku, jai atsikėlus ši dar turės pasirinkimą, tačiau Esterą tenkintų ir vienas ir kitas variantas, todėl jai nė nerūpėjo ar Arizona pasirinks tapti vampyre ar mirti.
- Sėkmės pūvant pragare, Maiklai, - paskutinį kartą pažvelgusi į mirštantį vyrą, su panieka balse ištarė Estera, o tuomet greit atsisėdo ant girgždančios ir dulkėtos kėdės, mat išsilaikyti ant kojų tapo sunku. Dabar Mikaelson suprato, jog kurį laiką turės apsistoti tik ties silpnais ir daug jėgų nereikalaujančiais burtais, jeigu nori pražudyti savo šeimą. Kitaip mirs pati. Akivaizdu, kad ir kokia Estera buvo stipri, nenugalimų šiame pasaulyje nebuvo, įskaitant ir ją pačią. O du sunkūs burtai per tą pačią savaitę matyt buvo riba. Juk iš pradžių ji įlindo į Stefano Salvatorės smegeninę atlikdama labai sunkų burtą net gi per atstumą, o dabar pražudė tūkstančio metų vampyrą. Moteris kelis kart giliai įkvėpė, o tuomet pirštu nusivalė iš nosies tekėjusį kraują bei nužvelgė situaciją. Gerai, kad beveik visi trobelėje buvo išmirę. Tai jai suteikė laiko atgauti jėgas, o vėliau atkeikus trobelę dingti.
Back to top Go down
AuthorMessage
Prikeverzojau : 269
Hug'ų : 2
Prisijungiau : 2016-07-08
...
Misery29
PostSubject: Re: Apleista trobelė Sat Jul 16, 2016 10:05 pm
Nežinia kiek praėjo laiko po to, kai Arizona buvo nužudyta. Maiklas taip pat mirė, tik ji dar to nežinojo. Regis ji buvo nužudyta Maiklo akivaizdoje. Kas buvo toliau - nežinia.
Busdama mergina reagavo į kiekvieną garselį. Kiekvienas saulės spindulėlis erzino jos odą. Nors ji dar ir nebuvo vampyrė, dabar viskas aplink ją erzino ir viskam ji buvo jautri. Pramerkusi akis pirmiausia ji išvydo šalia jos gulintį Maiklą. Negyvą Maiklą. Jo oda buvo papilkėjusi ir susiraukšlėjusi. Arizoną apėmė panika, galbūt sielvartas. Gana greitai atsistojusi ji nušliaužė prie jo, tačiau vietoj širdgėlos, kurią manė pajausianti, pajuto begalinį pyktį Esterai.
Atsisukusi į ją Arizona atsitiesė, dabar stovėjo išsitiesusi ir jautėsi stipresnė nei ankščiau. Nors ir žinojo, kad kol kas ji dar ne vampyrė ir kad greitai mirs jei negaus žmonių kraujo, Arizona jautėsi palyginti neblogai. Name yra žmogus. Iš namo nieks negalėjo išeiti. Jeigu Estera manė, kad Arizona nesimaitins ir pasirinks mirti, ta sena boba yra kvaila. Galbūt ji nebūtų maitinusis jei Maiklas būtų gyvas, tačiau jo nebuvo, o Arizonos laukė didelė užduotis. Juk taip ji nieko nepaliks.
Pamačiusi vis dar kruviną Esteros veidą, mat iš jos nosies visai neseniai tekėjo kraujas, Arizona žengė kelis žingsnius link jos ir nieko nelaukdama suėmusi ją už kaklo prakando jos kaklą. Paragavusi žmogaus kraujo ji jautė, kaip ėmė kaltis iltys, kaip pasikeitė veidas. Tai ją šiek tiek gasdino, buvo skausminga, tačiau Arizona nesustojo. Kraujas pasirodė svaiginančiai skanus. Ir vis tik nužudyti jos ji negalėjo. Mikaelsonų motušei tai būtų buve per daug gerai. Visiškai ją susilpninusi, kad ši būtų per daug nusikamavusi, kad praktikuotų magiją, tamsiaplaukė paleido jos kūną ir leido jai nukristi ant grindų. Keista, tačiau dabar ji beveik nejautė skausmo, kurį turėjo jausti dėl Maiklo.
- Tu dabar labai labai už viską atsiimsi, - šaltu balsu ištarė. Naudodamasi proga, kad Estera nusilpusi ir bent kurį laiką nekels problemų, Arizona pasiemė kėdę, ant kurios dar visai neseniai sedėjo Mikaelson ir trenkusi ją į sieną nulaužė vieną kėdės koją. Rankoje laikydama kuolą tamsiaplaukė patraukė ties blondine numeris du - Caroline. Juk ir ji prisidėjo prie Esteros organizuotos klastos. Arizonai nerūpėjo savo noru ar ne - Caroline davė jai savo kraujo.
Priejusi prie blondinės, tamsiaplaukė be jokių įžangų suvarė kuolą Karolinai į krūtinę, visai netoli širdies. Tiesa, ji buvo visai tikra, kad šiek tiek kliudė ir širdį. Tuomet susmeigė savo iltis į blondinės kaklą ir ėmė godžiai gerti jos kraują. Skonis nebuvo toks geras kaip žmogaus kraujo, tačiau juk Maiklas visą laiką maitinosi vampyru krauju ir būdamas pats vampyras išgyveno. Taip, Arizona taps tokia kaip Maiklas ir pabaigs jo nebaigtus darbus. Juk nors tiek gali būti jam skolinga.
Kai kraujas iš Caroline kaklo ėmė tekėti gana silpnai, o tai buvo ženklas, kad nelabai jo daug liko jos kūne, Arizona numetė jos kūną ant grindų ir nusivaliusi nuo veido kraują šyptelėjo. Stengėsi nežiūrėti į ant grindų gulintį Maiklo kūną. Kai Estera mirs ir kai burtai iš šio namo pasišalins, ji palaidos jį gražioje vietoje. Gyvenimas tęsėsi ir Arizonai liko tik viltis, kad atkeršys ir pabaigs visus Maiklo nebaigtus darbus. Dabar ji valdė situaciją ir jai tai patiko. Nors ir buvo sunku atsispirti Esteros kraujo kvapui ir viskas aplinkui ją erzino, Arizona buvo gana disciplinuota, todėl iš visų jėgų stengėsi susikoncentruoti ties savo tikslu. Nuėmusi nuo Caroline rankos saulės šviesos žiedą pati jį užsimovė. Kažin ar jis veiks ant jos kūno, tačiau ji neturėjo ko prarasti. Beto dabar Caroline negalės iš čia išeiti šviečiant saulei. Apsidairiusi ji mąstė kuris veiksmas eis toliau, juk viskas vyko eksprontu. Iš anksto nieko nespėjo suplanuoti.
Back to top Go down
AuthorMessage
Prikeverzojau : 964
Hug'ų : 8
Prisijungiau : 2016-07-07
...
Misery27
PostSubject: Re: Apleista trobelė Sat Jul 16, 2016 10:18 pm
Žinoma mergina praleido turbūt pusę veiksmo, nes buvo išties apstulbusi nuo to kas vyksta ir žinoma nespėjo susigaudyti,kaip Arizona virto vampyrę ir taip fainai jai suvarė kuolą  visai netoli širdies, o paskui  ir pasimaitino ja.Ech, kad tik ji žinotų,kad vampyrės kraujas jai visai nepadės pasijutus geriau.Nieko nesakydama Karolina susmuko ant žemės išvis nebežinodama ką daryti.Deja šioji atsijungus nebuvo, tad pamatė, kad Arizona atima jos žiedą, bet  jis jai tikrai neveiks ,nes viska yra sukurtas tik  tam tikram vampyrui,- šiuo atveju  jai.Nieko nebesakydama  piktai nužvelgė  Arizoną ir šiaip  netaip išsitraukė  tą kuolą ,o tada apsidairė.Ech visi išmirę ir tik jos trys  mergaitės liko gyvos.Fainai.Toliau sedėjo ir stebėjo visus, tikrai kažkaip tikėjosi iš čia sutemus dingti ir nebegrįšti.
Back to top Go down
AuthorMessage
Prikeverzojau : 379
Hug'ų : 2
Prisijungiau : 2016-07-09
...
Misery28
PostSubject: Re: Apleista trobelė Sat Jul 16, 2016 10:58 pm
Bandydama atgauti jėgas, Estera toliau sėdėjo ant kėdės ir mąstė ką daryti toliau. Netrukus moteris suprato padariusi klaidą. Kodėl ji pavertė Arizoną vampyre pirmiau neatsigavusi? Juk akivaizdu, kad ši ją nužudys. Tačiau buvo per vėlu ką nors daryti. Kad Estera galėtų atkeikti namą, jai reikėjo jėgų. Net jeigu tai ir buvo nedidelis burtas, tačiau jėgų jam vis tiek reikėjo, o tokių moteris šiuo metu neturėjo, todėl, kažin ar ši pabėgs. Netrukus viskas įvyko taip, kaip Mikaelson ir nujautė - prabudusi Arizona pasimaitino ja norėdama užbaigti transformaciją, o Estera buvo per silpna tai sustabdyti, todėl netrukus moteris krito ant žemės neturėdama jokių jėgų atsistoti ar dar mėginti priešintis. Esterą ir taip buvo apleidę jėgos, o tai, kad Arizona išsunkė iš jos beveik visą kraują tikrai negelbėjo. Todėl vykstant visam veiksmui su Karolina, Estera vis labiau silpo ir pamažu moters širdis sustojo, tad Sara tiesiog numirė. Tačiau viskas tuo nesibaigė, nes Estera ėmė keltis į kitą kūną, tad mirė tik Sara.
Back to top Go down
AuthorMessage
Prikeverzojau : 964
Hug'ų : 8
Prisijungiau : 2016-07-07
...
Misery27
PostSubject: Re: Apleista trobelė Sat Jul 16, 2016 11:01 pm
Galiausiai supratusi, kad Estera mirė,o jei net ir nemirė šiuo metu jai atrodė, kad ragana mirusi Karolina lengviau atsiduso ir tiesiog pribėgus prie Arizonos numovė nuo josios rankos savo žiedą ir užsidėjus ant  savosios tiesiog vampyrišku greičiu dingo iš  čia.Visgi Estera tikrai nemirė, bet namas kažkokiu keistu tik raganom žinomu būdų buvo atkeiktas ir ji suprato, kad gali nešti kudašiu iš čia ir pabėgti nuo tos pasiutusios Arizonos.
Back to top Go down
AuthorMessage
Sponsored content
PostSubject: Re: Apleista trobelė
Back to top Go down

Apleista trobelė

View previous topic View next topic Back to top
Page 2 of 3Go to page : Previous  1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: Policija-