Share|
Misery28
Misery28
Misery29
Misery28
Misery29
Misery28
Misery29
Misery28
Misery27
Misery29
Misery28
Misery27
Misery29
Misery28
Misery27
Sponsored content

Apleista trobelė

View previous topic View next topic Go down
Go to page : 1, 2, 3  Next
AuthorMessage
Prikeverzojau : 379
Hug'ų : 2
Prisijungiau : 2016-07-09
...
Misery28
PostSubject: Apleista trobelė Mon Jul 11, 2016 7:20 pm
[Only admins are allowed to see this image]
Back to top Go down
AuthorMessage
Prikeverzojau : 379
Hug'ų : 2
Prisijungiau : 2016-07-09
...
Misery28
PostSubject: Re: Apleista trobelė Mon Jul 11, 2016 7:25 pm
Estera nebuvo kvaila, todėl privažiavusi mišką, automobilį ši paliko šiek tiek toliau, nei buvo jos trobelė. Išlipusi iš mašinos, moteris numetė raktelius kažkur į krūmus, o pati priėjusi prie galinių sėdynių, atidarė dureles bei ištraukė iš jo Maiklo sužadėtinę. Vėl paėmusi merginą už rankos, eidama Estera ir toliau tempė ją žeme be visiškai jokio pasigailėjimo, kol galiausiai pasiekė trobelę. Na, vaizdelis, žinoma buvo nekoks, tačiau moteris tenkinosi tuo, ką turėjo. Įžengusi į vidų, šioji paguldė merginą ant grindų, o tuomet atsistojusi priešais namo duris ėmė murmėti burtažodį, uždėdama burtą, kuris kažkam įėjus į trobelę, neišleistų to žmogaus išeiti, įskaitant ir ją su mergina. Juk privalėjo apsisaugoti, kad šioji atsigavusi nepabėgtų. 
Prižingsniavusi prie savo didžiulės sukrautų knygų krūvos, moteris ėmė kuistis jose bei vartyti vieną po kitos ieškodama kokio nors originalaus ir įdomaus keršto Maiklui, kurį, žinoma, ruošėsi išbandyti ant šios galbūt ir nekaltos merginos, tačiau Esterai nerūpėjo.
Back to top Go down
AuthorMessage
Prikeverzojau : 269
Hug'ų : 2
Prisijungiau : 2016-07-08
...
Misery29
PostSubject: Re: Apleista trobelė Mon Jul 11, 2016 7:53 pm
Arizona dar ilgai buvo netekusi sąmonės. Atitempta į apleistą trobelę ir numesta ant grindų mergina taip ir liko ten tysoti, pati nei kiek nereaguodama. Žinoma, kad tai buvo normalu. Juk ši raganiūkštė visai neseniai suplėšė jos galvos kraujagysles. Šis triukas puikiai tinka vampyrams, juk jie greitai gyja, tačiau paprastam žmogui tai buvo labai pavojinga. Galbūt ji mirė? Taip atrodė, nes dabar ji tiesiog gulėjo dulkių ir purvo klane. Regis ta moteris prieš įsikurdama net neketino išsiliuobti.
Nežinia kiek laiko praėjo, tačiau šiek tiek atsipeikėjusi Arizona pirma pajuto skausmą. Gal nuo jo ji ir prabudo. Labiausiai skaudėjo galvą, taip pat ir kojas bei visą šoną. Velnias. Sutrikusi ir vos išgalėdama tverti skausmą, mergina lėtai pramerkė vieną akį. Pirmas dalykas, ką ji pastebėjo, buvo nuo purvo pajuodusios grindys. Visur buvo tamsu. Akivaizdu, kad ji jau nebe miesto aikštėje kur maloniai švietė saulutė. Įkvėpusi dulkių ji norėjo atsikosėti, tačiau burnoje pajuto sūrios geležies skonį. Kraujas... Dar kelias sekundes ji planavo kaip reikėtų atsistoti ir dingti iš čia, tačiau viskas baigėsi tuo, kad ji vėl neteko sąmonės. Na gerai, dabar bent jau taip neskaudės.
Back to top Go down
AuthorMessage
Prikeverzojau : 379
Hug'ų : 2
Prisijungiau : 2016-07-09
...
Misery28
PostSubject: Re: Apleista trobelė Mon Jul 11, 2016 8:04 pm
Iš pradžių Estera nė nepastebėjo, jog mergina jau buvo prabudusi. Na, vartydama burtų knygas moteris kelis kartus užmetė žvilgsnį į tamsiaplaukę, tačiau tik kelis. Mąstydama, jog galbūt net nereikėtų vargintis kankinti šios merginos ir geriausia būtų ją tiesiog nužudyti, taip pasiunčiant kitiems žinutę, jog jų ateina kažkoks blogis, tačiau visgi susilaikė. Juk tą žinutę turbūt suprastų tik Maiklas, o galbūt net ir jis nesusigaudytų kas įvyko.Be to, Estera norėjo, kad jis sužinotų, jog tai jo buvusios žmonos darbas, o ne kažkokios psichinių problemų turinčios Saros, kaip galbūt būtų pamanęs vyras. 
Kai moteriai galiausiai atsibodo vartyti knygas nerandant nieko tinkamo ir tokio, kas visus šokiruotų, šioji tiesiog atsiduso ir priėjusi prie merginos aukštakulniu nestipriai kelis kart spyrė jai į šoną, tikėdamasi, jog tai padės šią atgaivinti. Visgi kol ta buvo be sąmonės, Esterai nebuvo įdomu, juk kankinti taip buvo neįdomu, ji turėjo atsibusti. 
-Ech, mergaite.. ir su kuo tu susidėjai..-purtydama galvą sumurmėjo Mikaelsonų moteris vis dar nesuprasdama kuo Maiklas taip pakerėjo šią merginą. Neturėdama daugiau veiklos, moteriškė atsisėdo ant senos, palūžusios kėdės, kurią čia buvo atsitempusi ir susikėlusi koją ant kojos stebėjo merginą gulėjusią ant žemės.
Back to top Go down
AuthorMessage
Prikeverzojau : 269
Hug'ų : 2
Prisijungiau : 2016-07-08
...
Misery29
PostSubject: Re: Apleista trobelė Tue Jul 12, 2016 5:45 pm
Nežinia kiek laiko praėjo, kai Arizona pajuto skaudžius spyrius į šoną. Tiesa, jos sužalotam kūnui dabar tikriausiai net ir bet koks prisilietimas turėjo būti skausmingas. Ji norėjo pramerkti akis, atsistoti ir bėgti nuo šio pavojo, tačiau neįstengė. Galva vis dar buvo be galo sunki, akių vokai dar sunkesni. Dėl šios priežasties ji liko gulėti ir net nepramerkė akių. Įkvėpusi kiek giliau pajuto skausmą krūtinėje ir pilvo srityje. Kas jai nutiko? Kodėl? Ką ji padarė? Kodėl Sara... Pala... Ar Sara ragana? Jos sužalota galva nieko gero nesugalvojo. Viskas atrodė per daug nelogiška ir keista. Ji buvo naujokė šiame neaiškiame antgamtinių padarų pasaulyje, per daug silpna žmogysta, kad žinotų viską, todėl daug ko paaiškinti negalėjo. Jeigu Sara ragana, kodėl ji to nežinojo? Juk jos buvo tokios artimos... Kažkas čia buvo ne taip ir jeigu liks gyva, tikrai išsiaiškins. Taip ir nesuprasdama, kodėl Sara taip su ja elgiasi ir iš kur ji gavo raganiškas galia, Arizona dar kartą giliau įkvėpė ir vėl pajutusi burnoje kraujo skonį, o vėliau ir besiveržiantį kraują, giliai atsikosėjo.
Tikriausiai ji vėl prarado sąmone, o gal jai tik taip atrodė, tačiau prabudusi dabar ji jau nors ir sunkiai, bet galėjo atmerkti akis. Tik tiek, kad vėl pamatytų nuo purvo pajuodusias grindis, o kiek toleliau ir kažkieno kojas.
- Sara...? - labai tyliai sušvokštė. Tai tiesiog negalėjo būti tikra. Tikriausiai kažkas užpuolė jas abi. Sara taip su ja tikrai nesielgtų.
Sukaupusi daug jėgų ji šiek tiek kilstelėjo akis ir pamačiusi gana laimingą ir sveiką Sarą, kuri dabar sedėjo ant kedės susikryžiavusi kojas, dar kartą kiek giliau įkvėpė.
- Kodėl...? Kaip? Ar tu...? - galvoje sukosi daug minčių ir dar daugiau klausimų, tačiau Arizona vėl prarado sąmonę.
Back to top Go down
AuthorMessage
Prikeverzojau : 379
Hug'ų : 2
Prisijungiau : 2016-07-09
...
Misery28
PostSubject: Re: Apleista trobelė Tue Jul 12, 2016 6:09 pm
Besėdėdama ir laukdama, kol toji mergina prabus, Estera apmąstė nemažai planų. Galbūt reikėjo paversti šią tamsiaplaukę vampyre? Juk ši rasė buvo vienintelė, kurios Maiklas neapkentė ir nors Estera taipogi nekentė vampyrų, tačiau vis tiek.. dėl keršto ji būtų nusileidusi savo principams. O gal tiesiog padegti šią apleistą trobą ir išeiti iš čia, paliekant Maiklui vien jo sužadėtinės pelenus? Arba dar geriau, pasitelkus burtų pagalbą pravalyti Arizonai smegenis lygiai taip pat, kaip prieš kelias dienas pravalė Stefanui Salvatorei ir priversti merginą užmiršti, jog kažkada apskritai pažinojo tokį Maiklą.. o gal.. priversti ją jo nekęsti? Na, Estera galėjo padaryti daug ką, štai kas vertė moterį jaustis taip nuostabiai. Juk ji ne tik, kad buvo tūkstančio metų senumo ragana ir turėjo daug burtažodžių knygų, tačiau puikiai valdė juodąją magiją, o jai gelbėjo ir protėvių dvasios. Tad, moteriai tereikėjo būti išradingai, nors nė viena idėja kol kas jai neatrodė tinkama. Todėl moteris nusprendė palaukti ir geriau viską apgalvoti. Netrukus pasigirdo neaiškūs merginos žodžiai ir pamačiusi, jog ši prabudo, moteris išsišiepusi nužvelgė tą gulinčią ant žemės gležną būtybę. Esterai šiuo metu patiko, jog valdžia buvo jos rankose, jog ji turėjo daugiau galios nei paprastas žmogelis ir galėjo įvykdyti kerštą bei išlieti savo įniršį ant ko nors. Moteris jau žiojosi ką nors sakyti, tačiau netrukus tamsiaplaukė ir vėl prarado sąmonę.
-O, mieloji, nejaugi ir vėl?-pavartė akis Estera ir atsidususi nusprendė nešvaistyti veltui laiko. Pakilusi nuo kėdės, moteris paėmė iš savo rankinės obuolį, kurį buvo nusipirkusi užkąsti (visgi buvo ragana, o ne vampyrė, juk jai reikėjo valgyti), o tuomet spoksodama į jį tiesiog sekundės greičiu suskaldė šį į tūkstančius mažų dalelių. -Gal reikia išbandyti tai ir su tavim? Maiklas galės rankiot kiekvieną tavo kūno dalelę,-piktdžiugiškai besijuokdama ištarė Estera trumpam užmesdama žvilgsnį į Arizoną. Nusprendusi, kad mergina greitu metu dar neprabus, moteriškė nužingsniavo iki stalo ir užsisukusi nuo merginos vėl ėmė vartyti burtų knygas. Na ir ką jai daugiau veikti?
Back to top Go down
AuthorMessage
Prikeverzojau : 269
Hug'ų : 2
Prisijungiau : 2016-07-08
...
Misery29
PostSubject: Re: Apleista trobelė Tue Jul 12, 2016 6:50 pm
Mergina ir vėl prabudo. Sūrus geležies skonis privertė ją gana greitai pramerkti akis. Ant grindų raudonavo kraujas, matyt tekėjo iš jos. Ką ši mergina jai padarė? Dabar atsiradus daugiau jėgų Arizoną apėmė pyktis. Ji nieko nepadarė, kad Sara su ja taip elgtųsi. Maiklas ją saugojo nuo Mikaelsonų šeimos, tačiau Sara nebuvo viena iš jų. Kodėl jos buvusi geriausia draugė norėjo jai taip pakenkti?
Atgavusi jėgas, tačiau tikrai ne tiek, kad bėgtų maratoną, mergina kilstelėjo galvą. Šviesaplaukė atrodė gerokai įnikusi į kažkokius skaitalus, tad dabar buvo puiki proga dingti iš čia. Dabar arba niekada.
Nužvelgusi patalpą Arizona susirado artimiausią išėjimą: tai buvo didelis langas, kurio pusę stiklo buvo iškritę ir pusę vis dar stovėjo savo vietoje. Nieko geriau nebuvo. Norint išeiti pro duris būtų tekę prasibrauti per šviesaplaukę. Kad ir kas ji būtų, regis, buvo gerokai stipresnė už ją, ypač taip sužeistą. Vėliau ji dar išsiaiškins, kas čia įvyko, kodėl ir kas nutiko Sarai.
Sukaupusi visas jėgas, giliai įkvėpusi, mergina nepaisė skausmo ir gana greitai atsistojusi ėmė bėgti prie lango. Taip, kojas labai skaudėjo, galva svaigo, atrodė, kad ši greitai vėl nualps, tačiau tai neįvyko. Tik vieną akimirką galvojo, kad vėl susmuks ant grindų taip ir nepasiekusi savo tikslo. Taip nenutiko, tačiau jėgų reikėjo labai daug. Vis tik ne kiekvieną dieną tave užpuola ragana, kuri magišku būdu suplėšo tavo galvos kraujagysles ir tada velka tavo kūną asfaltu, mėto ir elgiasi su tavim kaip su nevertingu daiktu.
Prireikė daug jėgų, kad tamsiaplaukė pasiektų langą, tačiau ji tai padarė. Iš kažkur atsiradusi jėga padėjo jai išdaužti likusį stiklą, tačiau taip ji tik dar labiau susipjaustė ranką. Vis tik juk ji neturėjo laiko pasiimti kokio daikto ir panaudoti jį daužiant stiklą. Tačiau po to ją vėl ėmė sekti nesekmės: norėdama iššokti per langą atsitrenkė į nematomą sieną, kuri parbloškė ją atgal į namą. Parsitiesusi ant kambario grindų, kur mėtėsi ir stiklo šukes, Arizona sudėjavo. Didelė šukė įsmigo į jos šlaunį, kita didelė įsmigo į šoną, taip pat daugybė smuklių šukių dabar buvo gana giliai jos delne.
- Kas per..? - kone verkdama suinkštė pro sukąstus dantis. Skaudėjo labai. Juk ji buvo tik paprasta žmonių mergina, toks kankinimas buvo skirtas vampyrams arba vilkolakiams. Be to apie raganas Maiklas pasakojo gana mažai ir Arizona nežinojo nei kas čia vyksta, nei kodėl vyksta ir kas jos laukia. Ji tik tikėjosi, kad Maiklas greitai ją ras ir nužudys šią merginą. Buvo aišku, kad ši mergina ne Sara. Sara tikrai taip su ja nesielgtų.
Back to top Go down
AuthorMessage
Prikeverzojau : 379
Hug'ų : 2
Prisijungiau : 2016-07-09
...
Misery28
PostSubject: Re: Apleista trobelė Tue Jul 12, 2016 7:34 pm
Bevartydama savo skaitinius, moteris nerado nieko išradingiau nei prieš tai buvo suplanavusi. Žinoma, tose knygose buvo marios burtų, tačiau nė vieno tinkamo. Estera vis tiek nusprendė paversti šią merginą pačiu nekenčiamiausiu Maiklo padaru - vampyre. Juk šis ir pats toks būdamas neapkentė savęs ir laikui bėgant išmoko maitintis kitais vampyrais, o ne žmonėmis. Todėl paversdama šią merginą vampyre, Estera buvo įsitikinusi, jog atkeršys Maiklui su kaupu ir privers jį pamiršti didžiąją meilę bei pajusti šiai merginai neapykantą. Ne, tamsiaplaukei virtus vampyre Estera nebijojo keršto. Taip, galėjo būti pagauta ar net nužudyta, visgi vampyrai daug suktesni nei paprasti žmonės, tačiau žinojo, kad apsigins. Juk turėjo juodąją magiją su savimi. O net jeigu ir bus užklupta iš pasalų, Estera nebuvo kvaila, ji automatiškai persikels į kitą kūną, kurį buvo labai gerai paslėpusi daug toliau nuo čia. Buvo nuspręsta. Arizona taps vampyre. Netrukus moteris susimąstė kur jai gauti reikalingo kraujo ir prisiminė, jog Karolina Forbes jai skolinga nemažą paslaugą. Jau norėjo pasitelkti burtus ir privilioti tą vampyrę čia, tačiau netrukus išgirdo dūžtantį stiklą ir atsisukusi atgal stebėjo parkrentančią atgal tamsiaplaukę. Moteris tiesiog garsiai nusijuokė žiūrėdama į tą būtybę, kuri buvo uždaryta lyg žiurkėnas narvelyje.
-Net nebandyk mėgti, širdele. Tau nepavyks,-vis dar kikendama pasakė Estera, o tuomet ir vėl nusisukusi nuo tamsiaplaukės, išsiėmė iš rankinės maišelį, kuriame buvo keistos žolelės, tada ištiesusi delnus į jas, moteris tyliai ėmė murmėti kažkokį burtažodį. Štai ji. Štai ji Karolinos Forbes galvoje. Na, ne visai galvoje. Tiesiog blondinės smegenyse ji sukūrė virtualų pasaulį, kuriame pasirodė ir pati pranešdama jai kur ji privalo ateiti ir kuo greičiau, arba kitaip Estera susiras ją realybėje ir tai nesibaigs geruoju. Pabaigusi savo darbą, moteris atmerkė akis ir vėl buvo čia. Sugrįžusi į realybę. Pasisukusi atgal į gulinčią merginą, Estera giliai įkvėpė.
-Gerai, spėju turėčiau prisistatyti..-sumurmėjo ši, nusprendusi, jog mergina ankščiau ar vėliau supras kaip kas yra, be to, su niekuo nekalbėjimas baigė moterį išvaryti iš proto, tad priėjusi arčiau tamsiaplaukės ši pritūpė ir nusišypsojo jai. -Mano vardas Estera. Estera Mikaelson. Aš buvusi Maiklo žmona ir tu padarei labai didelę klaidą susidėdama su tuo vyru,-išsišiepusi ištarė moteris ir švelniai pridėjusi ranką merginai prie veido perbraukė jai per skruostą. -Nesijaudink, tuoj pasveiksi, širdele,-lyg dabar iš blogiukės būtų tapusi gerąja fėja ištarė moteris, o tuomet vėl atsistojusi nužingsniavo prie lauko durų bei pravėrusi jas nužvelgė mišką. Aišku, tik tiek kiek matė, nes dabar ir pati Estera negalėjo išeiti. Karolinos Forbes dar nesimatė, o tai, jog ši taip delsė be galo siutino Esterą.
Back to top Go down
AuthorMessage
Prikeverzojau : 964
Hug'ų : 8
Prisijungiau : 2016-07-07
...
Misery27
PostSubject: Re: Apleista trobelė Tue Jul 12, 2016 7:45 pm
Nė velnio nesuprasdama nei ką čia veikia, nei išvis kokio velnio šioji čia atsibeldė galiausiai pasiekė keista mišką,o galiausiai ir trobelę jame.Kiek apsidairė,išvis pasimetusi ir nesuprasdama kas per velnias čia ją atvėdė?Na, bet tai turbūt Esteros planas.Ech juk visgi ji buvo jai skolinga paslaugą ir visai nepagalvojo, kad šioji čia rimtai kalba.Kokia visdėlto ji naivuolė pasirodo yra.Įžengusi į tą keistą ir apleistą trobelę mergina kiek apsidairė,o pamačius Arizona kiek išputė akutes ,o vėliau pažvelgusi į Esterą mergina kiek kilstelėjo antakius.- Nors ir nesurpantu ką tu čia darai, kokio tau velnio manęs prireikė?Ir ką tu darai su Arizona?,-kilstelėjo antakius.Nelabai suprasdama situacijos rimtumo .Ir šiaip dabar jos galvoje išties virė daug klausimų, tad išties buvo sunku susikaupti.Juk ji manė, kad šita raganą jau pamiršo,o ji vėl jos galvoje, kuria kažkokias virtualias nesąmones , kurių net pati Karolina nesuprato.Taip šitas dalykas ją baisiai siutino ir kodėl ji nesusiranda kitos merginos ?Kuria galėtuu manipuliuoti.Na, bet šioji kolkas vykdys, to ko jai reikia, bet deja ji irgi turi sąlygas, tad su šiomis Estera privalės sutikti, nes jei ne šioji apie ją išplepės visiems ir tai vargu ar patiks visiems.-Ką tu po velnių darai su ja ??-galiausiai baigusi savo apmąstymus mergina kilstelėjo antakius galiausiai prieidama arčiau Arizinos, bet kadangi užuodė kraują jai buvo padėti labai sunku -Tik nesakyk, kad nori paversti ja vampyre..-nutęsusi mergina liko be žado ir galiausiai pripuolusi bandė bent kiek padėti Arizonai , bet regis veikiau pati papuolė į gerai suplanuotus spąstus.
Back to top Go down
AuthorMessage
Prikeverzojau : 269
Hug'ų : 2
Prisijungiau : 2016-07-08
...
Misery29
PostSubject: Re: Apleista trobelė Tue Jul 12, 2016 8:28 pm
Arizonai dabar jau nelabai rūpėjo, ką kalba Sara. Iš savo kūno bandydama išsitraukti dideles šukes ir kartu spausdama rankomis žaizdas, kad nenukraujuotų, mergina tesugebėjo laikyti dantis sukandus. Regis Sara ar kas ten nusiteikusi rimtai. Ir vis dėlto Arizona išgirdo Saros, o tiksliau Esteros prisistatymą. Reikia pripažinti, kad Arizonos galvelė puikiai neveikė, juk ji patyrė net kelias stiprias traumas per trumpą laiką. Dėl šios priežasties mergina suklapsėjo akytėmis ir pažvelgė į merginą.
- Bet juk tavo vardas Sara. Mes kartu užaugome... Kaip tu...? - jai tiesiog buvo nesuprantamas faktas, kad ji užaugo su Maiklo žmona. Varge, negi Maiklas pedofilas? Kodėl ji per tiek metų nesuprato, jog mergina yra ragana? Kažkoks velnias čia dėjosi ir Arizona sytraumuota negalėjo susigaudyti.
Išsitraukusi antrąją šukę ji tyliai suinkštė ir ranka užspaudusi laikė žaizdą. Iš jos vis tiek bėgo kraujas ir dabar mergina jaudinosi, kad bet kada gali nukraujuoti. Ne, ji nori būti su Maiklu. Nori, kad jis ją išgelbėtų nenukentėdamas.
- Tu jo nepažįsti, - bandydama atsistoti ištarė, o atsistojusi susvirduliavo. Prisilaikydama už sienos mergina kaip tik išgirdo žingsnius. Gal tai Maiklas? Vieną sekundės dalį atsirado vilties, kad Maiklas ją rado ir ištrauks ją iš čia, tačiau pamačiusi tarpduryje Caroline suraukė kaktą. Ką ji čia veikia?
- Caroline, neik čia, - pabandė ją įspėti, tačiau vampyrė jau buvo peržengusi slenkstį, - Turi bėgti iš čia, - vėl kreipėsi į vampyrę ir susvirduliavusi nugara atsirėmė į sieną, o vėliau tiesiog nuslydo į apačią ir dabar ramiai sedėjo ant grindų. Kraujas tekėjo ant grindų ir Arizona vis labiau jautė silpnumą. Nežinia, ką ta Estera sugalvojo, tačiau tamsiaplaukė jautė, kad tai bus gana ilgas veiksmas ir buvo įsitikinusi, kad jo pabaigos nepamatys.
Back to top Go down
AuthorMessage
Prikeverzojau : 379
Hug'ų : 2
Prisijungiau : 2016-07-09
...
Misery28
PostSubject: Re: Apleista trobelė Tue Jul 12, 2016 8:41 pm
Moteris į pirmuosius Arizonos žodžius daugiau nieko neatsakė. Turbūt būtų ignoravusi visas jos kalbas, tačiau netrukus jai buvo pasakyta, kad šioji nepažįsta Maiklo. Trobelėje pasigirdo piktdžiugiškas ir gal net kiek maniakiškas juokas, o Estera tuojau pat pasisuko į besistojančią Arizoną. Lėtais ir užtikrintais žingsniais priėjusi prie merginos, moteris švelniai ranka perbraukė per jos plaukus, lyg ši būtų jos vaikas. Na, motiniški instinktai akivaizdžiai dar nebuvo Esteros apleidę.
-Brangute.. tai tu jo nepažįsti,-gailiu balsu ištarė moteris žiūrėdama į tamsiaplaukės veidą. Ech, Esterai žmonių rasė nė kiek nerūpėjo ir apskritai, ši turbūt nė nebūtų prisilietusi prie jų, tačiau Arizona pati padarė klaidą susidėdama su ne savo rasės atstovu ir dar turinčiu tokią praeitį. Grynakraujų šeimynėlė ir išprotėjusi buvusi žmona, tūkstančio metų senumo ragana. Argi buvo protinga gyvenant tokiame pasaulyje susižadėti su paprasta mergina? Kažin. Tai verčiau buvo Maiklo klaida, tačiau už ją teks atsakyti jo sužadėtinei. Netrukus pasigirdo kaip į trobą kažkas užeina ir atsisukusi atgal Estera pastebėjo Karoliną. Supratusi, kad jos žinia buvo perduota ir burtas pavyko, moteris maloniai nusišypsojo. -Džiugu, kad užsukai Karolina. Tai merginai reikės tavo kraujo,-priėjusi arčiau blondinės ištarė moteris ir mostelėjusi ranka parodė į Arizoną. Tačiau jai nė nereikėjo laukti, nes netrukus Karolina ir pati puolė padėti tamsiaplaukei. -O, jūs pažįstamos?-supratusi, kad kažin ar kitu atveju jos žinotų viena kitos vardus paklausė moteriškė nužvelgdama abi draugužes. Na, nei vienos gyvybė iš tikrųjų moteriai nerūpėjo, tačiau Arizona tikrai dar neturėjo mirti. -Greičiau, girdyk jai savo kraujo, jei nenori, kad tavo draugė nustiptų,-pavarčiusi akis ištarė moteris ir apsisukusi prižingsniavo prie savo burtų knygų bei perbraukė pirštu per vieną iš jų nuvalydama kelias dulkes. -Ir patarčiau nedaryti ko nors neplanuoto. Nenorėtum atsidurti mano priešų sąraše, ar ne, Karolina?-kilstelėjus antakius paklausė moteris, tačiau nė neatsisuko į tas dvi. Norėjo patikrinti Forbes ištikimybę ir ar įmanoma ja pasitikėti. Na, o jei ir ne.. kol kas išėjimo iš čia nebuvo nė vienai iš jų.
Back to top Go down
AuthorMessage
Prikeverzojau : 964
Hug'ų : 8
Prisijungiau : 2016-07-07
...
Misery27
PostSubject: Re: Apleista trobelė Tue Jul 12, 2016 9:00 pm
Taip Karolina  šiuo metun buvo, netik sutrikusi,o ir pasimetusi .Beto jai  išties buvo šokas, visgi su Arizinona šiosios buvo išties gero draugės, o dabar po visko vargu ar jos besugebės sutarti.Na, bet nenorėdama rūstinti Esteros ir taip prisidaryti dar daugiau bėdų Karolina buvo pasirengusi sutikti su viskuom, juk ir taip daug pridirbo? Kas jai belieka? Tiesiog paklusti ir vykdyti ką šioji  ragana liepa .Dabar Karolina jos išties baisiai nemėgo, juk ji  vos nesugriovė  jos santykiu su Stefanu, na taip sugriovė, bet šioji už tai dar atsiims.Galiausiai išgirdusi Arizonos  paliepimą dingti iš čia, pabandė  tą padaryti, bet deja nelabai išėjo, nes atrodo šiosios yra įkalintos čia su čia  baisia būtybe -Estera Mikaelson.Ech išties bjaurus jausmas, būti su asmeniu, kurio išties pradedi nekęsti.Bet juk Karolina tokia naivi, kad padarys viską.Tokia jau ji.-Pala ką tu dar ir namą užbūre?,-kilstelėjo antakius  kiek  prisimerkusi ir  stebėdama Esterą.Hm galėtų padaryti ką nors neapgalvoto, bet tada  iš čia išeiti negalėtų,o ir nuo Esteros gautų galvon arba dar blogiau būtų nužudyta, o  ji to nenori.Išgirdusi Esteros paliepimą šioji pažiūrėjo  į draugę tokiu gailiu žvilgsniu , bet  Karolinai nebuvo iš ko rinktis ji tiesiog jau išties  raganos bijoti pradėjo .O jos gyvenime buvo daug  žmonių, kuriuos ji myli ir  kuriuos Estera turbūt įskaudintu per ją.Ech.-Nepyk, bet aš turiu tai padaryti,-linktelėjo Arizonai galvele ir galiausiai prasikandus riešą prikišo jai  jį prie lūpų -Gerk, kitaip ji mus čia laikys ir tikrai nepaliks ramybėje,-linktelėjo toliau laikydama riešą prie jos lūpų.Žinoma ji bijojo,bijojo,kad Arizina  jai už tai neatleis, bet kitos išeities nebuvo .Juk Estera galinga ragana ir ji gali viską, o kišti savo mylimų asmenų ji čia tikrai nenori.
Back to top Go down
AuthorMessage
Prikeverzojau : 269
Hug'ų : 2
Prisijungiau : 2016-07-08
...
Misery29
PostSubject: Re: Apleista trobelė Thu Jul 14, 2016 8:04 am
Svaigstančia galva Arizona vis stengėsi klausytis abiejų šviesaplaukių, tačiau kartais ji lyg ir trumpam atsijungdavo, tada vėl atsipeikėdavo ir taip praleisdavo nemažai jų pokalbio. Vis tik iš išgirstos dalies buvo aišku, kad jos gerai pažįstamos, kad Caroline pažįsta šią raganą. Kodėl tuomet nieks jos apie ją neperspėjo? Jei jau ji buvo Maiklo žmona, akivaizdu, kad norės pakenkti Arizonai. Kažkodėl dabar merginą apėmė juokas. Nors ir viską skaudėjo besijuokiant, tamsiaplaukei dar niekada nebuvo taip juokinga. Regis, ši tikrai susitrenkė galvą.
- Estera, tu esi apgailėtina. Nekenti Maiklo, bet esi per daug silpna, kad susirungtum su juo, todėl keršyji jam pasirinkdama mane, tik silpną žmogystą, kurios net nepažįsti, - besijuokdama išlemeno. Estera turėtų būti tikra bailė arba tikrai silpna. Kita vertus gerai, kad ji nelenda prie Maiklo. Nors jau ir taip buvo aišku, kad šis priims tai kaip patį didžiausią įžeidimą ir nužudys Esterą. Ar jis pakankamai stiprus? Jai teko matyti blogąją Maiklo pusę, tačiau ar jis gali nužudyti Esterą? Tai buvo mįslė. Arizonai labiau patiktų, kad jis nesikištų ir nenukentėtų.
Pagaliau surimtėjusi, nes viskas vėl tapo nebejuokinga ir net graudu, Arizona nužvelgė abi merginas. Dabar ji pyko ne tik and Esteros, bet ir ant Caroline. Kodėl ji čia? Kodėl jos neperspėjo? Kodėl dabar nenužudo tos raganos? Arizona žinojo, ad jei būtų tokia stipri, būtinai pasirūpinti drauge, kuri yra žmogus.
Išgirdusi Esteros paliepimą Carolinai, Arizona sukaupė visas jėgas ir sunkiai, bet atsistojo. Iš žaisdų pradėjo dar labiau sunktis kraujas. Maiklas jai puikiai papasakojo kaip tampama vampyru. Tereikia kelių lašelių vampyro kraujo. Pavyzdžiui Carolinos. Ir tada... Mirti. Ne. Ji negalėjo mirti ir tapti vampyre. Maiklas nekęstų jos, bandytų nužudyti, nužudytų... Nuo tos minties jai pasidarė dar labiau silpna.
- Ne... - isterišku balsu pralemenus apsidairė ieškodama kokios nors išeities, - Caroline, nedaryk to. Aš mirsiu. Maiklas mane nužudys, - tikėdamasi, kad ji supras ir vėl bus jos draugė Arizona vis kartojo tą patį. Nežinia, ką ta Estera padarė Caroline, gal užkalbėjo ar kažkas panašaus. Caroline, kurią ji pažinojo, niekada jos nenuskriaustų. Imdama trauktis toliau nuo vampyrės, tamsiaplaukė nenuleido akių nuo jos bergždžiai vildamasi, kad galės pasprukti nuo jų abiejų. O dar nepamirškime to, kad ji stipriai kraujavo, tikriausiai ir taip pati greitai mirs. Ant grindų telkšojo nemaža bala kraujo, kuri vis didėjo.
Back to top Go down
AuthorMessage
Prikeverzojau : 379
Hug'ų : 2
Prisijungiau : 2016-07-09
...
Misery28
PostSubject: Re: Apleista trobelė Thu Jul 14, 2016 11:27 am
Moteris vis dar stovėjo užsisukusi nuo tų dviejų būtybių, tačiau visko įdėmiai klausėsi. Jai patiko, kad Karolina supranta situacijos pavojingumą ir nerizikuoja nei savo, nei savo brangių žmonių kailiais. Tačiau netrukus Estera išgirdo žodžius, kurie sukėlė joje didžiulę įniršio bangą. Per silpna? ESTERA MIKAELSON PER SILPNA? Vos išgirdusi tą sakinį, moteris atsisuko į tamsiaplaukę ir nužvelgė ją įniršio kupino žvilgsniu.
-Per silpna?-pakartojo šis nežymiai kilstelėdama antakius, tačiau daugiau nieko nebe sakė. Netrukus moteris mostelėjo viena ranka, o danguje garsiai sudundėjo griaustinis bei kelis kartus aiškiai sužaibavo, netrukus pasipylė ir stiprus lietus. Kita ranka Estera tuo pačiu metu iš visų jėgų savo burtų pagalba nubloškė Karoliną į vieną iš trobelės sienų. -Estera Mikaelson nėra per silpna, brangute. Tai judu su Maiklu tokie,-nežymiai besišypsodama ištarė moteris, tačiau vis dar niršo viduje. Dar niekas nebuvo tūkstančio metų raganos pavadinę per silpna, todėl šiuo metu moteriai buvo užgimęs beribis noras įrodyti Arizonai kaip ji klysta.
-Taigi, spėju turėsime pagreitinti procesą,-sumurmėjo moteris nužvelgusi situaciją. Tamsiaplaukė buvo beveik mirusi, ir nors tai Esterą taip pat būtų tenkinę, mat tai sudaužytų Maiklo širdį, šį kartą moteris norėjo kitokio keršto, tad privalėjo tą nekaltą žmogelį paversti vampyre. Ištiesusi ranką į priekį, Estera savo galiomis nežymiai pakėlė Forbes į orą bei nunešė iki pat Arizonos, o tuomet pastatė ant žemės. -Karolina Forbes, arba tu dabar pat per prievartą sugirdai tai merginai kraujo, arba prisiekiu, sugrąžinsiu Stefanui Salvatorei viską ką atėmiau ir padarysiu tai tuoj pat,-jau žymiai piktesniu tonu ištarė moteris atidžiai stebėdama blondinę, kuri teturėjo kelias akimirkas ką nors pakeisti. Kad ir kokį sunkų burtą moteris padarė, jį panaikinti buvo daug paprasčiau nei buvo galima įsivaizduoti, o tai būtų reiškę, kad viskas, ką Karolina padarė ir stengėsi būtų nuėję perniek. Žinodama, kad Stefanas Salvatore akivaizdžiai yra šiosios gyvenimo meilė, moteris nusprendė kuo puikiausiai tuo pasinaudoti.
Back to top Go down
AuthorMessage
Prikeverzojau : 964
Hug'ų : 8
Prisijungiau : 2016-07-07
...
Misery27
PostSubject: Re: Apleista trobelė Thu Jul 14, 2016 3:41 pm
Karolina ilgai dar sedėjo šalia Arizonos ir mąstė ką daryt.Bėgt ji negalėjo, nes visgi suvokė, kad namas užburtas ir ji iš čia išeiti negalės, nepaklust irgi negalėjo, nes tikrai žinojo, kad Estera sugriaus josios gyvenimą, tik jau dabar tikrai nebepataisomai.Tad jau ruošėsi prievarta sugirdyt Arizonai savo kraujo, visgi, kad ji numirtų šioji nenorėjo, o ir šiaip ji geriau jau būtų mačiusi ją gyvena ir jos nekenčiančią, nei amžiams mirusių nuo raganos rankos.-Palauk?Maiklas?Iš kur tu jį pažįsti,?-nesupratus pažvelgė į Arizona,čia tai naujiena mergina sužinojo.Visgi tai grynakraujų šeimos tėvas, apie jį ji daug girdėjusi yra, bet kad Arizona jį pažįsta, na čia jau visko tikrai per daug.- Tu išties nežinau su kuom susidėjai, bet atleisk aš turiu tai padaryti ,-linktelėjus jau ruošėsi sugridyti jai savo kraujo, bet deja nespėjo, nes buvo taip labai fainai nuskraidinta į kitą kambario pusę, kiek suraukus antakius pažvelgė į Esterą, o pajutusi kaip skrenda išvis susiraukė kaip citrinos suvalgiusi.Na taip dabar bent jau paskraidys nemokamai.Atsidūrus prie Arizonos mergina kiek atsiduso ir galiausiai išgirdusi Esteros žodžius pasisuko į ją,-Gerai aš padarysiu viską, tik daugiau nelįsk prie jo,-palinksėjus tarė ,na ką jai daugiau nieko kito nebeliko, kaip tik paklausti jai ir užbaigti viską.Ragana pasirodo labai gerai ja manipuliuoja, visgi dėl Stefano Karolina buvo pasirengusi atsisakyti draugystės su Arizona,o ir šiap labai bijojo, kad ji išties gali įvykdyti savo grąsinima.-Arizona tikrai atleisk, bet aš turiu,-linktelėjus galiausiai priglaudė jai prie lūpų savo riešą ir prievartą pradėjo girdyti kraują laikydama, kad nesipriešintų.Tikrai daugiau nieko negalėjo padaryti, kad ir kaip dabar save įskaudino, ji tiesiog jai nebebuvo kur dėtis.O ji prarasti Stefano tikrai nenorėjo .Ir vėl.
Back to top Go down
AuthorMessage
Sponsored content
PostSubject: Re: Apleista trobelė
Back to top Go down

Apleista trobelė

View previous topic View next topic Back to top
Page 1 of 3Go to page : 1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: Policija-