Share|
Misery27
Misery27
Misery22
Misery27
Misery22
Misery27
Misery22
Misery27
Misery22
Misery27
Misery22
Misery27
Sponsored content

Svetainė sujungta su virtuve

View previous topic View next topic Go down
AuthorMessage
Prikeverzojau : 964
Hug'ų : 8
Prisijungiau : 2016-07-07
...
Misery27
PostSubject: Svetainė sujungta su virtuve Sat Jul 09, 2016 8:26 pm
Back to top Go down
AuthorMessage
Prikeverzojau : 964
Hug'ų : 8
Prisijungiau : 2016-07-07
...
Misery27
PostSubject: Re: Svetainė sujungta su virtuve Thu Jul 28, 2016 12:50 pm
Atėjęs į svetainę visų pirma nuėjo prie baro ir  viską išdeliojęs pasiėmė kelis  balionus ir pradėjo juos pūsti.Visgi norėjo, kad viskas būtų tobula, juk čia bus jų toks pirmas pasisedėjimas,o Elena pasikvietė tam, kad jam nebūtų liūdna ir šiaip jis norėjo  atitaisyti jų santykius ir jos atsiprašyti, juk ji buvo jo draugė,žinoma po Leksės, bet vistiek. Galiausiai pripūtęs vieną balioną šį užrišo ir pakabino ant šviestuvo, tada ėmėsi kito.Žinojo, kad galbūt ir atrodo durnai  viską čia taip organizuodamas ,bet dabar norėjo būti kažkiek ir pats įvertinas ir prisidėjęs prie visko.Tai bus staigmena Karolinai, juk ji nežino, kad Stefanas toks organizuotas asmuo yra.Ir šiaip jam va tokie dalykai pradėjo patiki, kadangi grįžo jo žmogiškoji dalis ir dingo plėšrūniškumas jis gali normaliai bendrauti ir būti su kitais be jokių žudynių ir nesąmonių.Jis dabar gali nužudyti tik voverytes arba kokį didesnį laimikį, kad ir briedį.Nors ir jų  jam gaila.Pripūtęs antrą balioną surišo jį ir pririšęs prie šviestuvo ėmėsi trečio.
Back to top Go down
AuthorMessage
Prikeverzojau : 455
Hug'ų : 3
Prisijungiau : 2016-07-01
...
Misery22
PostSubject: Re: Svetainė sujungta su virtuve Thu Jul 28, 2016 1:01 pm
Atsekusi pagal garsus į svetainę, Elena trumpam stabtelėjo stebėdama kas joje vyksta. Ant baro sudėti gėrimai ir dar Stefanas pučiantis balionus bei kabinantis ant šviestuvo. Atrodė ir labai mielai, ir tuo pačiu kiek keistokai, tačiau Gilbert vis tiek nusišypsojo. Buvo gera matyti, jog Stefanas dabar ir vėl toks pats, koks buvo ankščiau ir nors mergina nė nenumanė, kaip jis sugrįžo į tikrąjį save, tačiau nusprendė per daug nesigilinti. 
- Taigi, būsime tik tryse? - pasitikslindama paklausė nežymiai kilstelėdama antakius ir pagaliau normaliai įžengdama į svetainę. Paėmusi ir pati vieną balioną, Gilbert prisidėjo jį sau prie burnos bei ėmė pūsti orą. Visgi jei jau atėjo norėdama pagelbėti, reikėjo tai ir daryti, o šiuo metu Stefanui ne pačiai geriausiai sekėsi tuos balionus pūsti ir Elena tai mokėjo daryti kur kas greičiau, juk mokykloje padedant Karolinai organizuoti įvairias šventes tai reikėjo daryti ne kartą ir ne du.
Back to top Go down
AuthorMessage
Prikeverzojau : 964
Hug'ų : 8
Prisijungiau : 2016-07-07
...
Misery27
PostSubject: Re: Svetainė sujungta su virtuve Thu Jul 28, 2016 2:09 pm
Išgirdęs,o netrukus ir pamatęs Elena Stefanas nusišypsojo ir baigė pūsti balioną.Per dešimt minučių priputė tik tris balionus, kaip pirmam kartui, tai labai geras pasiekimas.
-Nebijok, taip ir sakyk, kad durnai atrodau,-palingavęs galvele paėmė kitą balioną ir jau ruošėsi pūsti, bet išgirdęs  Elenos klausimą kiek kilstelėjo antakius.Na šiaip jis planavo tą pasisedėjimą daryti  su visais savo draugais, tai yra: Elena, Bone, Karolina, tačiau buvo vienas dalykas jis norėjo, kad  čia visi ateitų su  savo antrosiom pusėm, na jis taip nori, bet čia jau kaip bus taip.
-Hm ne nemanau, labai norėčiau, kad visi iš mūsų ateitų su savo antrosiom pusėm ir meilėm seilėm,-vos vos kilstelėjęs lūpų kampučius Stefanas  palinksėjo  ir  pradėjo pūsti balioną.N jei atvirai, jis to norėjo, tik todėl kad  geriau  visi vienas kitą pažintu, bet  tai turbūt  kvailiausia įdėja šovusi jo Stefaniškoje galvelėje.
Back to top Go down
AuthorMessage
Prikeverzojau : 455
Hug'ų : 3
Prisijungiau : 2016-07-01
...
Misery22
PostSubject: Re: Svetainė sujungta su virtuve Thu Jul 28, 2016 2:46 pm
Žinoma, kad neprastas pasiekimas, tačiau Elena vis tiek visa tai darė daug geriau ir greičiau, nes pūsdama vieną balioną po kito davė jį Stefanui, o po tų pačių dešimties minučių jau buvo beveik pabaigusi visus.
- Viskas gerai, tik keista tave matyti sugrįžusį, - menkai besišypsodama ištarė mergina pripūsdama ir paduodama Salvatorei paskutinį balioną. Tuomet apsidairiusi pažvelgė į butelius ir vėl sugrįžo ties Stefanu.
- Įdomus sprendimas, tačiau aš veikiausiai būsiu viena. Abejoju, jog Deimonas norės pasirodyti tokioje vakarienėje, - gūžtelėjo pečiais Elena ir priėjusi prie sofos atsisėdo ant jos patogiai įsitaisydama. Nežinojo, ką dar Stefanas planuoja čia daryti, todėl nusprendė prisėsti ir laukti kitos jo užduoties.
Back to top Go down
AuthorMessage
Prikeverzojau : 964
Hug'ų : 8
Prisijungiau : 2016-07-07
...
Misery27
PostSubject: Re: Svetainė sujungta su virtuve Thu Jul 28, 2016 2:58 pm
Taip su balionu pūtimais ir šiaip renginių organizavimais jam tikrai nesisekė, bet nėra jos stebėtis, juk tai Karolinos, jo mylimiausios blondinės darbas.Išgirdęs Elenos žodžius Stefanas tik atsiduso ir užkabino ant  šviestuvo paskutinį balioną, o kitus pakabino  ant   šalia buvusio šviestuvo.Viskas bus išties labai gražu.
-Na Karolina man padėjo sugrįšti ir esu jai labai dėkingas, beto tikrai atleisk, kad tą kartą su tavim taip bjauriai elgiausi.Tu man visada buvai labai brangi ir tebeesi,-nusišypsojęs tarė, visgi juk Elena buvo jo buvusi pirmoji meilė ir beto buvo jo merginos geriausia draugė, tad jis ją labai brangino ir vertino.
-Hm...na su mano broliu tikrai sunku, tai tada būsime tik tu, Karolina, aš ,Bonnie ir Enzo jei jis išvis atsirado,- kiek pavartė akutes.Nepernešė jis to vyruko, bet  žinojo, koks jis Bonei svarbus, tai susitaikys su viskuom ,kad tik Bonė būtų laiminga.Ta raganaitė ir jam buvo labai  brangi.
-Dabar manau reiktų paieškoti kokios muzikos ir kokių filmų,-nusijuokęs palinksėjo galvele ir apsidairė bei susimąstė kur Karolina laiko savo  visokius muzikos diskus ir  filmus.
Back to top Go down
AuthorMessage
Prikeverzojau : 455
Hug'ų : 3
Prisijungiau : 2016-07-01
...
Misery22
PostSubject: Re: Svetainė sujungta su virtuve Thu Jul 28, 2016 3:39 pm
Sulaukusi Stefano atsiprašymo, Elena tik nežymiai kilstelėjo lūpų kampučius pažvelgdama į jį, o tuomet linktelėjo.
- Viskas gerai, Stefanai, juk žinau, kad nebuvai savimi. Svarbiausia, kad grįžai, - dar kartą ištarė mergina, stebėdama kaip Salvatore kabina paskutiniuosius balionus. Na taip, buvo kiek keista matyti kaip šis užsiima tokiais dalykais, kai ankščiau jį net į šokių aikštelę būdavo sunku ištempti, tačiau visi su laiku keičiasi ir Elena džiaugėsi, jog jiems su Karolina vėl viskas gerai. Gaila, jai su Deimonu nebe taip.
- Galiu parašyti Bonei, jei tik nori, - klausiamu žvilgsniu pažiūrėjusi į Stefaną ištarė mergina ir išsitraukusi telefoną parašė savo geriausiai draugei žinutę perspėdama, jog ji kviečiama į Salvatore rengiamą vakarėlį. Juk nesunku jai pranešti apie tai, vis tiek tik sėdi ant sofos ir nieko nebeveikia.
- Puiku. Jeigu nori, galiu sudėlioti ant stalo taures ir butelius, - draugiškai nusišypsojo Gilbert ir pasijudinusi nuo sofos ėmė viską tvarkyti. Juk ne kaip atrodė atėjusi čia Stefanui padėti ir paskui sėdėdama ant sofos bei tinginiaudama.
Back to top Go down
AuthorMessage
Prikeverzojau : 964
Hug'ų : 8
Prisijungiau : 2016-07-07
...
Misery27
PostSubject: Re: Svetainė sujungta su virtuve Thu Jul 28, 2016 4:08 pm
Į Elenos žodžius nebeatsakė nieko tiesiog kiek atsiduso ir kiek pasitraukę tolėliau  nužvelgė balionus , viskas buvo tobuliau, nei jis galėjo pagalvoti.
-Tobula- vos vos kilstelėjęs lūpų kampučius ištarė, o tada pasisuko į Elena, kuri sedėjo ant  vargšės sofos ir nieko neveikė, pamatęs kaip ji rašo žinutę iškart pasijuto laimingesnis, mat  dabar įrodė Salvatorei, kad kažką veikia, o ne sėdi ant sofos ir tinginiauja.
-Būtų šaunu, -palinksėjęs Stefanas nuėjo prie baro ir peržvelgęs visus butelius vėl  žvilgsniu sugrįžo prie Elenos.
-Taip tu surankiom visus butelius ir išdėliok ant stalo, dar užkandžių padėk, jei ką  viskas yra šaldytuve, - palinksėjęs  vos vos kilstelėjo lūpų kampučius ir apsisukęs nuėjo prie Karolinos  filmų  ir muzikos diskų kolekcijos.Na norėjo jis savo blondinei surengti tobulą vakarą, su muzika, su  geru filmu ir gerais gėrimais.
Back to top Go down
AuthorMessage
Prikeverzojau : 455
Hug'ų : 3
Prisijungiau : 2016-07-01
...
Misery22
PostSubject: Re: Svetainė sujungta su virtuve Thu Jul 28, 2016 9:09 pm
Sulaukusi tokios Stefano reakcijos, Elena nusišypsojo ir pati nužvelgė svetainę. Tikrai neprastai atrodė, gal kaip Karolinai kiek per kuklu, tačiau juk jiedu su Stefanu buvo tik pradedantieji, o Forbes tokiuose dalykuose jau profesionalė.
- Bonė parašė, jog pabandys įkalbėti Enzo ir tikriausiai ateis, todėl spėju, viskas bus neblogai, - linktelėjo Elena perskaičiusi atsakymą gautą iš draugės, o tuomet padėdama telefoną ant stalo.
- Tuoj bus padaryta, - nusijuokė ši ir sulaksčiusi iš virtuvės netrukus atnešė visus užkandžius atgal į svetainę bei gražiai sudėjo ant stalo, kur netrukus buvo sudėti ir buteliai bei stiklinės. Pabaigusi darbą, Gilbert pažvelgė į netoliese buvusį Salvatore ir nusišypsojo.
- Rodos, baigta. Kas dabar? - pasitikslindama paklausė ir dar kartą apsidairė norėdama įsitikinti, ar tikrai pabaigė visus savo darbus, pakol Stefanas nesugalvojo jai naujų. Nors kažin ar dar buvo labai ką daryti.
Back to top Go down
AuthorMessage
Prikeverzojau : 964
Hug'ų : 8
Prisijungiau : 2016-07-07
...
Misery27
PostSubject: Re: Svetainė sujungta su virtuve Thu Jul 28, 2016 9:17 pm
-Tai Enzo atsirado?,-kilstelėjo antakius kiek nustebęs.Na iš to vampyro galima tikėtis visko, bet kad jis taip greit parsiras, nors ne taip jau greit, jis tikrai nesitikėjo.Bet nepaisant visko jis džiaugėsi dėl Bonės ir jos santykių su Enzo.Dabar visi  fainai pasedės, išgers, paužkandžiaus ir paplepės iš širdies.Na,o ko daugiau reikia geram ir  superiniam vakarėliui?Stebėdamas,kaip Elena sukasi, o ji sukosi kaip vijurkas, nes Stefanas net nespėjo sureaguoti kaip ant stalo buvo išdėlioti buteliai ir užkandžiai.Gilbert jį tikrai stebina, na neveltui ji Karolinos draugė.Turbūt visa tai išmoko būtent iš jos.
-Hm..manau dar reiktų prasiurbti grindis ir nuvalyti dulkes ,-nusijuokė apsidairęs ir supratęs, kad  būtent tai ir reikėtų padaryti.Visgi namuose seniai kas nors ir bebuvo.Bet visu pirma jis išėmė kelis video filmų disko ir kelis  muzikos disku,bei viską padėjęs ant stalo susimąstė kur Karolina laiko tokį dalyką, kaip siurblys.
Back to top Go down
AuthorMessage
Prikeverzojau : 455
Hug'ų : 3
Prisijungiau : 2016-07-01
...
Misery22
PostSubject: Re: Svetainė sujungta su virtuve Thu Jul 28, 2016 9:21 pm
Sulaukusi tokios Stefano reakcijos, Elena nežymiai primerkė akis. Ji vis dar nenumanė kas buvo nutikę su ta ginkline kai Deimonas su Enzo pradingo, todėl nežinojo, kur jis buvo ir ką veikė. Nors Bonė ir buvo minėjusi, kad neranda savo vaikino, kai jos susitiko, tačiau visgi, Gilbert tik pamanė, jog tai eilinis Enzo triukas. Kita vertus, jai buvo įdomu pamatyti ar jis tikrai pasikeitė į gerąją pusę kaip sakė Bonė, nes sunkiai įsivaizdavo Enzo kaip gerietį. Bet jeigu Deimonas sugebėjo, galbūt ir tam vampyrui tereikėjo tinkamos merginos, jog pasikeistų?
- Tikriausiai, - gūžtelėjo pečiais mergina ir sulaukusi kitos Stefano užduoties sugrįžo į virtuvę bei paėmusi kažkokį skudurą sušlapino jį.
- Aš valau dulkes, tu siurbi, - iškart paliepė ir sukikenusi ėmė valyti visus virtuvėje ir svetainėje buvusius paviršius. Netrukus Gilbert pasisuko į ant svetainės stalelio stovėjusį maistą, o tuomet pažvelgė į Salvatorę.
- Nemanau, kad mes ten visi tilpsim ant tos sofos ir bus patogu. Geriau gal į virtuvę ant to didelio stalo viską pernešt? - suraukusi nosytę paklausė, nes prieš tai ne itin apgalvojo visus savo veiksmus ir tik dabar susivokė, jog jie tikriausiai bus penkiese, todėl kvailas sprendimas būtų bandyti sutilpti ant tos nedidelės sofutės, kai daug daugiau vietos bus prie stalo su kėdėmis.
Back to top Go down
AuthorMessage
Prikeverzojau : 964
Hug'ų : 8
Prisijungiau : 2016-07-07
...
Misery27
PostSubject: Re: Svetainė sujungta su virtuve Thu Jul 28, 2016 10:01 pm
Na taip Stefanas truputi primiršo, kad Gilbert nieko apie ginklinę ir tą saugyklą nežino.Bet ir pats labai stebėjosi, kaip Enzo iš ten ištrūko ir kogero suprato, kad jo brolis jį paliko, jis pats kažkaip išsikapstė, tačiau kaip pernelyg nesigilino, nelabai jam tas vampyras ir rūpėjo.
-Pala ką?Tu man atiduoti sunkiausia darbą?Nu ačiū,- ale supykęs pasiraukė ir nuėjo ieškoti to siurblio ir galiausiai viską išknisęs pagaliau jį surado, susiradęs kištuką Stefanas įkišo siurblio laidą į jį ir pažvelgė į Eleną.
-Na..hm na taip manau tu teisi, bet gali dalį jų palikti svetainėj ant stalo,o dalį nunešti ant virtuvės stalo paprasta kaip du kart du,-sukikenes Salvatorė linktelėjo ir įjungęs siurblį pradėjo siurbti visus kampus iš eilės.Šiaip nelabai jis šituo daiktu mokėjo naudotis, mat niekada jam vargšui tokie darbai nebuvo skiriami, o ir tais laikais kai jis gimė dar tokių dalykų kaip sriublys nebuvo, o dabartiniame amžiuje jis apsiejo ir be jo, bet šįkart norėjo jį išbandyti ir sutvarkyti namus,juk dulkėse tikrai nemalonu būtų švęsti.
Back to top Go down
AuthorMessage
Sponsored content
PostSubject: Re: Svetainė sujungta su virtuve
Back to top Go down

Svetainė sujungta su virtuve

View previous topic View next topic Back to top
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: Daugiabutis :: Bethany Noel Mota :: Gyvenamasis kvartalas :: Forbes'-