Share|
Misery29
Misery29
avatar
Svečias
Prikeverzojau : 269
Misery29
Misery18
Misery29
Misery18
Misery29
Sponsored content

Svetainė/Virtuvė

View previous topic View next topic Go down
AuthorMessage
Prikeverzojau : 269
Hug'ų : 2
Prisijungiau : 2016-07-08
...
Misery29
PostSubject: Svetainė/Virtuvė Fri Jul 08, 2016 9:38 pm
Back to top Go down
AuthorMessage
Prikeverzojau : 269
Hug'ų : 2
Prisijungiau : 2016-07-08
...
Misery29
PostSubject: Re: Svetainė/Virtuvė Fri Jul 08, 2016 9:56 pm
Lauke lyg iš giedro dangaus pradėjo lyti ir Arizona namo grįžo vėl permirkusi. Pastaruoju metu jai nelabai sekėsi nuspėti oro: saulėtomis dienomis ji visada savo rankinėje turėdavo skėtį, o lietingomis - ne. Gerai, kad dabar buvo vasara ir jai nereikėjo jaudintis dėl to, kad peršals. To jai trūko mažiausiai. Šiandien ji ir vėl buvo aplankyti savo motinos, todėl buvo kiek suirzusi ir įsitempusi.
Vos atsirakinusi namų duris, įėjusi ir numetusi raktus ant šalia durų stovinčios mažos komodos su veidrožiu nusispyrė šlapius sportbačius ir neužrakinusi durų iš vidaus patraukė tiesiai į virtuvę, o pakelyje dar ir numetė savo rankinuką ant grindų. Gerai, šiandien jai visai nerūpėjo tvarka ir tai bylojo tai, kad ji yra gerokai išsiblaškiusi ir jos mintys visai kitur.
Įžengusi į virtuvę gana greitai pripylė į virdulį vandens ir jį užkaitusi kurį laiką žiūrėjo į raudoną lemputę, kuri užsidegdavo, kai virdulys imdavo kaisti. Keliasdešimt sekundžių ji spoksojo į vieną tašką, tačiau atplėšusi akis nuo virdulį pasistiebė ir iš spintelės išsitraukė puodelį ir į jį įmetė pakelį žolelių arbatos. Vandeniui užvirus automatiškai įsipylė karšto vandens į puodelį. Lauke vis labiau niaukėsi, oras nieko gero nežadėjo, todėl atmetusi planus pasimaudyti ežere, pastatė puodelį ant valgomojo stalo kur jau gulėjo keli dar neskaityti žurnalai.
Pasileidusi šlapius plaukus, mat jie buvo surišti į kasą ir dabar gerokai garbanoti, mergina nusivilko šlapią vasarinę suknelę ir numetusi ją ant sofos apsivilko chalatą, kurį taip pat buvo čia palikusi ryte, kai atėjo į virtuvę pusryčiauti. Įsitaisiusi ant kedės prie stalo, paragavo arbatos. Ji buvo per daug karšta ir apdegino jos lūpas. Kažkodėl mergina šyptelėjo. Atsivertusi žurnalą ėmė skaityti, tačiau mintys klaidžiojo kažkur kitur. Nusprendusi, kad vis dėlto susikaupti nepavyks, ji pakilo nuo kedės, pultelio pagalba įsijungė muziką, ją pasigarsino ir kelis kartus giliau įkvėpusi ėmė rinkti svetainėje išmėtytus drabužius. Surinkusi visa glėby, patraukė į vonios kambarį.
Back to top Go down
AuthorMessage
avatar
Guest
Svečias
PostSubject: Re: Svetainė/Virtuvė Fri Jul 08, 2016 11:09 pm
Maiklas ilgą laiką bastėsi po miestą ieškodamas kokių įdomių veikalų . O tiksliau kokio vampyro kurį galėtų lengvai nukruajinti , visgi maitintis jam reikia o nekaltų žmonių kraujo gerti jis nemėgo . Radęs porą tokių , pasimaitinęs o tada užsukęs į barą išgerti kelių stikliukų susiruošė eiti namo . Priėjęs sužadėtinės namų duris nesibeldė , raktą jau turėjo . Atsirakinęs duris tyliai užėjo , manė jog jo mieloji miega nes pats namo parsirado gerokai po vidurnakčio . Užėjęs ir nusispyręs batus pasuko į svetainę , nekėtino eiti į miegamąjį veikiau pasičiupti viskio butelį ir išsidrėbti ant sofos . Buvo pavargęs jog klausytūsi nusiskundimų dėl valandų ar dar ko nors , tad savo mintis jis išpildė . Iš baro pasiemęs butelį klestelėjo ant sofos susikeldamas kojas ant stalo bei įsijungęs televizorių pritildė jį iki minimumo , visgi pažadinti moters nenorėjo .
Back to top Go down
AuthorMessage
Prikeverzojau : 269
Hug'ų : 2
Prisijungiau : 2016-07-08
...
Misery29
PostSubject: Re: Svetainė/Virtuvė Fri Jul 08, 2016 11:27 pm
Vis dar vilkėdama rankšluostį ir vis dar gana šlapiais plaukais, Arizona atšlepsėjo ilgu koridoriumi iki svetainės. Svetainėje jau buvo gana tamsu, tik blausi stalinė lempa svetainės kampe skleidė neryškią šviesą. Ji ketino pasiimti neišgertą arbatą ir keliauti į miegamąjį. Vis dėlto jau buvo gana vėlu, o miego visai nesinorėjo.
Nors ir buvo pratusi, kad Maiklas užsuka nepranešęs, dabar kažkodėl visai nesitikėjo, kad jis užsuks. Būtų tinkamai apsirengusi, susišukavusi plaukus... Atėjusi į svetainę ir pamačiusi jį iš netikėtumo krūptelėjo. Tiesiog pastaruoju metu ją dažnai išgasdindavo koks vampyras. Mieste sukiojosi Mikaelson šeimynėlė, kuri tik ir tykojo, kaip jai pakenkti. Tamsoje supratusi, kad tai Maiklas, lengviau įkvėpė ir įjungusi šviesą nužvelgė jį, bandydama nuspėti, ar šiandien jam buvo gera diena, ar jis nusiminęs. O gal piktas? Viskio butelis galėjo reikšti bet ką.
- Labas, - abiem rankom suimdama rankšluosčio kraštus ir taip lyg labiau prisidengdama ištarė, tuo pat metu kiek suraukė antakiukus. Maiklas visada buvo mįslė. - Gerai jautiesi? - ramiu, rūpestingu balsu paklausė.
Back to top Go down
AuthorMessage
Prikeverzojau : 1184
Hug'ų : 15
Prisijungiau : 2016-06-29
...
Misery18
PostSubject: Re: Svetainė/Virtuvė Fri Jul 29, 2016 10:31 pm
Privažiavęs prie Arizonos namų, turbūt daug didesniu greičiu nei žadėjo, Adamas pagaliau sustabdė savo motociklą ir nulipęs nuo jo pažvelgė į tamsiaplaukę.
- Gyva? - pasitikslino ir nesusilaikęs nusijuokė, mat nesuprato, ko ji taip bijojo šitos transporto priemonės, kuria jis važinėja. Juk ir su automobiliais tų avarijų nemažai būna, o čia dar bent šalmas yra. Na tiksliau šalmas buvo tik ant Arizonos galvos, o Adamas nusprendė vykti be jo, nes jeigu visgi įvyktų koks nelaimingas atsitikimas, jau geriau susižeistų jis, o ne gležna mergina, kuri kažin ar atlaikytų tai.
- Jausiuosi kaip namie, jei tu nieko prieš, - iškart perspėjo vaikinas ir draugiškai nusišypsojęs nužingsniavo prie tamsiaplaukės durų bei ramiai įėjo pro jas nužingsniuodamas link svetainės. Visgi, lankėsi čia ne pirmą kartą, todėl nematė problemos, jeigu jausis lyg namuose ir pats vaikštinės bei pasiimdinės tai, ko jam reikia.
- Pasidarysiu kavos, nori? - pasiūlė nueidamas pirmiausiai visgi į virtuvę ir užkaitė arbatinuką. Norėjo dabar kažko išgerti, tačiau ne alkoholio, prieš kurį Martinas pastaruoju metu buvo griežtai nusiteikęs, nes tai tik padidindavo jo pyktį, o jam tokių dalykų kaip agresija dabar reikėjo mažiausiai.
Back to top Go down
AuthorMessage
Prikeverzojau : 269
Hug'ų : 2
Prisijungiau : 2016-07-08
...
Misery29
PostSubject: Re: Svetainė/Virtuvė Sat Jul 30, 2016 8:18 pm
O tas daiktas buvo tikrai greitas. Arizona stipriai apsikabino Adamą, kad kokiam posukį neliktų priplota prie žemės. Nors teoriškai ir žinojo, kad jai dabar tokių dalykų nereikia bijoti, praktiškai to dar nebuvo išbandžiusi. Ir nenorėjo. Tik jau ne prie Adamo. Bent jau kol kas jam nereikėjo žinoti.
Privažiavus jos namus, mergina nužvelgė pastatė. Taip, tai buvo jos namai, tačiau dabar atrodė kitaip. Lyg dalis jos buvo dingę ir dabar jai šovė mintis, kad reikėtų pakeisti namo spalvą.
- Perdažysiu šitą namą. Per daug baltas, - nusiimdama šalmą ir leisdama savo tamsiom garbanom kristi ant nugaros. Na taip, jai nepatinka motociklai. Nors filmuose motociklininkai ir atrodė tokie sexy vaikinukai, jie vis tiek nepaveikė Arizonos baimės.
- Tu esi pamišęs baikeris, žmogau, - paplekšnodama jam per nugarą sukikeno ir nulipusi nuo metalinio žirgo padėjo šalmą ant jo. - Kitą kartą dėkis šalmą, - nusprendusi papomokslauti trumpam surimtėjo ir palingavusi galvą, kad šis gali jaustis kaip namie, nusekė paskui jį. Dabar labiausiai ji jaudinosi, kad negalės įeiti į namus. Teoriškai namas priklausė jos motinai. Tačiau ši sirgo ir buvo uždaryta į psichūškę. Tad Arizona jau seniai čia gyvena viena. Tiksliau ketverius metus.
Priejusi slenkstį trumpam sustojo, tada žengė žingsnį į priekį ir kiek nustebusi apsidžiaugė, nes ji galėjo ir toliau sekti Adamą.
Namai buvo tokie patys. Maiklo batai prie koridoriuje... Jai suspaudė širdį, tačiau ji ir toliau ėjo į virtuvę. Atėjusi čia apsidairė. Taip, viskas tikrai buvo taip, kaip jie ir buvo palikę.
- Taip. Užkaisk daugiau vandens, - bandydama atrodyti linksma nusišypsojo ir atsidariusi spintelės dureles išėmė du puodelius. Tuomet iš kitos spintelės paėmė kavos indelį ir cukrų.
- Stiprią su daug cukraus? - lyg jau puikiai žinodama, ką jis mėgsta paklausė. Nors dabar gal ir atsisakė cukraus jei tiek raumenų užsiaugino...
Ji įdėjo į puodelius kavos, iš spintelės ištraukė sausainių ir saldainių ir viską sudėjusi ant stalo, atsirėmė į spintelę. Dabar ji mielai norėtų pasipasakoti. Norėtų pasakyti, kad planavo ištekėti vos baigusi universitetą, kad jos sužadėtinį nužudė, kad ji vampyrė... Tačiau viskas atrodė paprastiems žmonėms nesuprantama. Ji bijojo, kad sužinojęs apie vampyrų egzistenciją per daug įsitrauks. Kaip ir ji pradėjo gyventi ne savame pasaulyje ir nukentėjo.
- Gal norėtai ko nors daugiau? - atidarydama šaldytuvą paklausė. Šaldytuve buvo maisto, tačiau dabar ją nuo jo pykino. Nors vampyrai ir valgė žmonių maistą, jai jis atrodė beskonis. Bent jau kol kas.
Back to top Go down
AuthorMessage
Prikeverzojau : 1184
Hug'ų : 15
Prisijungiau : 2016-06-29
...
Misery18
PostSubject: Re: Svetainė/Virtuvė Sat Jul 30, 2016 9:06 pm
Sulaukęs tokių Arizonos minčių, Adamas kiek prisimerkė ir nužvelgė jos namo išorę. Na ir dabartinis vaizdas nebuvo prastas, bet jeigu jau jai norėjosi ko nors naujo, tikriausiai tiks ir balta. Visgi, tai ne visai jo reikalas, todėl tik linktelėjo pritardamas merginai.
- Man patinka adrenalinas, - nusijuokė šis sulaukęs pamokslų, tačiau visgi, juk važinėjo šiaip su šalmu, tik šį kartą vežantis kartu ir Arizoną teko atiduoti šį daiktą jai, nes juk Adamas nė nenumanė, kad tamsiaplaukė dabar nemirtinga ir jam reikia būti apsaugotam labiau nei jai.
Sulaukęs Wilson paliepimo, Martinas tik linktelėjo ir pripylęs vandens į arbatinuką jį užkaitė, o tuomet pažvelgė į viską ant stalo dėliojančią tamsiaplaukę. 
- Teisingai, - besišypsodamas ištarė Adamas sužavėtas tuo, jog Arizona vis dar prisimena ką jis puikiai mėgsta. Ne, cukraus Martinas tikrai neatsisakė, buvo per didelis smaližius, tačiau nuo to nei jo raumenys, nei tuo labiau pilvo presas nedingo, kad ir kaip šis maitintųsi. Nebuvo tikras ar tai tik dėl greitos medžiagų apykaitos ar dėl to, jog yra antgamtinė būtybė, tačiau niekada per daug ir nesigilino.
Atsisėdęs ant kėdės šalia stalo, vaikinas pagriebė vieną sausainį ir įsimetęs šį į burną ėmė kramtyti stebėdamas virtuvėje besisukiojančią Wilson.
- Ne, viskas gerai, aš sotus, - palinksėjo šis, žinoma, turėdamas omeny tik normalų maistą, nes saldumynų Adamas niekada neatsisakydavo. O ypatingai šiandien, kai visa diena buvo suknistai keista, nes artėjant pilnačiai jis darėsi jautus ir irzlus visoms smulkmenoms. Panašiai dabar jo savijauta buvo kaip merginoms per PMS.
- Taigi, gal geriau papasakok man kas naujo nutiko per tą laiką, kol nesimatėm? - susidomėjęs paklausė šis, o arbatinukui užvirus nužingsniavo bei pripylė vandens į abiejų puodelius, tuomet sugrįžęs į savo vietą vėl patogiai įsitaisė pagriebdamas dar vieną nerealaus skonio sausainį. Taip, Wilson vis dar puikiai žinojo ką Martinas mėgsta. Neveltui jie tokie geri draugai buvo visą šį laiką.
Back to top Go down
AuthorMessage
Prikeverzojau : 269
Hug'ų : 2
Prisijungiau : 2016-07-08
...
Misery29
PostSubject: Re: Svetainė/Virtuvė Wed Aug 03, 2016 4:40 pm
Arizona iš šaldytuvo dar pagriebė grietinėlę ir kondensuotą pieną ir viską sudėjusi ant stalo nusišypsojo Adamui, nes šis jau šveitė sausainius.
- Žinai, daugelis merginų tave nužudytų. Valgai tiek saldumynų ir tik gražėji, - kone kikendama nužvelgė vaikiną ir pasiemusi puodelį arbatos, pamaišė ją šaukšteliu. Tuomet pasiemė kondensuoto pieno ir įsidėjo kelis neblogus šaukštelius. Paprastai būtų to atsisakiusi, tačiau dabar jai nelabai rūpėjo. Kažin ar ir galėtų priaugti svorio.
Adamui uždavus klausimą apie tai, kas nutiko, kol jie nebendravo, mergina kurį laiką stebėjo vaikiną, tuomet užsispoksojo į kondensuoto pieno indelį.
- Na, tiesą sakant daug kas nutiko, - nelabai žinodama kiek gali jam išduoti ir nelabai norėdama būti nenuoširdi pradėjo, - Buvau susižadėjusi su vyresniu vyru. Jo vardas Maiklas. Planavom susituokti man baigus mokslus. Tačiau jis žuvo. Neseniai, - mergina pajuto gerklėje susikaupusį gniužulą, todėl nustojo kalbėti ir pabandė nuryti graužatį, - Taigi dabar bandau viską pradėti iš naujo. Labai džiaugiuosi, kad sutikau tave. Tikrai tavęs pasiilgau, - susigraudinusi apsidairė aplink svetainę, vien tam, kad galėtų nukreipti mintis, tačiau viskas čia priminė Maiklą. Tuomet nurijo gurkšnelį karštos arbatos. Ji visada padėdavo iškilus problemai, tačiau dabar buvo keisti skonio ir gal net nelabai skani. Vampyriški receptoriai labai paveikė jos skonio suvokimą.
- Tau nereikia vietos apsistoti? - lyg tarp kitko paklausė. Nenorėjo čia gyventi viena. Norėjo pakeisti čia daug ką. Norėjo, kad viskas jai neprimintų Maiklo, - Žinau, kad turi kur gyventi, bet jeigu norėtai - visada esi laukiamas, - dabar ji šyptelėjo. - O kas tau nutiko? Atrodai lyg būtai pabuvojęs Irake ar Irane. Toks... Suaugęs, - palingavusi galvą vėl atsigėrė arbatos ir paėmusi sausainį, kurį ankščiau labai mėgo, susikišo visą į burną, tačiau skonis buvo šlykštus. Vos susivaldė visko neišspjovus. Velnias, ji labai tikėjosi, kad Adamui skanu.
Back to top Go down
AuthorMessage
Sponsored content
PostSubject: Re: Svetainė/Virtuvė
Back to top Go down

Svetainė/Virtuvė

View previous topic View next topic Back to top
Page 1 of 1

Similar topics

-
» Virtuvė

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: Niujorkas :: Wilson's house-