Share|
Misery24
Misery15
Misery18
Misery24
Misery15
Misery18
Misery24
Misery15
Misery18
Misery24
Misery15
Misery18
Misery24
Misery15
Misery18
Sponsored content

Lexi miegamasis sujungtas su virtuve

View previous topic View next topic Go down
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AuthorMessage
Prikeverzojau : 697
Hug'ų : 3
Prisijungiau : 2016-07-05
...
Misery24
PostSubject: Re: Lexi miegamasis sujungtas su virtuve Thu Jul 07, 2016 6:16 pm
((Manau būtų geriausia pasiskirstyti kas po ko rašo ,nes čia greit pasimesim:D))
Lexė taip elgėsi net ne savo noru, visi žino, kad ji iš prigimties yra labai geras ir draugiškas asmuo, tad šitas pyktis ir abejingumas ir jai buvo labai keistas jausmas.Merginai giliai įkvėpė ir iškvėpė,o tada trumpam pažvelgė į Stefaną, aišku jos neapgaus ir ji tikrai dėl to su Stefanu po viso šito cirko pasikalbės. Greit žvilgsniu sugrįžo ties Davina .-Malonu susipažinti aš Alexia, bet visi vadina Lexe arba tiesiog Lexi ,-menkai šyptelėjo linktelėdama, o išgirdusi jos žodžius apie magija mergina kurį laiką spoksojo be žado, bet galiausiai atsipeikėjusi klausiamai pažvelgė į Daviną-Pala kaip suprast juodoji magija,?- nustebusi paklausė. Na taip reikalas rimtas ir ji tą kuo puikiausiai suprato , dabar tikrai buvo ko bijoti.-Ne nieko man ji nesakė...išvis nebepamenu jos..-nutęsė kiek susiraukus, o tada kiek atsiduso ir nuėjus prie veidrodžio pradėjo rinkti tas šukes, kad bent jau ką veikt būtų ir neitų ji čia išproto galvodama kaip viskas bus.
Back to top Go down
AuthorMessage
Prikeverzojau : 591
Hug'ų : 4
Prisijungiau : 2016-06-29
...
Misery15
PostSubject: Re: Lexi miegamasis sujungtas su virtuve Thu Jul 07, 2016 6:30 pm
Mergina sklaidė storos burtų knygos puslapius, mėgindama užtikti kokį nors burtą, galintį taip paveikti vampyrą. Jeigu ir rasdavo kažką panašaus, ilgainiui pastebėdavo, jog kuri nors detalė neatitinka Lexi pasakojimo. Davina nežinojo, ar to negalėjo padaryti kažkas iš protėvių, kadangi jie mėgo krėsti tokius triukus ir net kai jų ryšys su gyvaisiais buvo nutrauktas, Claire negalėjo būti tikra, jog jie neprisikasė prie šios vampyrės.
- Labai gerai, ačiū, - padėkojusi Stefanui mergina mostelėjo ranka, uždegdama visas žvakes vienu metu. - Juodoji magija yra galingiausia. Ir pavojingiausia. Nežinau, kokį tiksliai burtą ragana panaudojo prieš tave, tačiau net neabejoju, jog su laiku tai blogės, ir mes turime kuo greičiau tave sutvarkyti, kol nepametei sveiko proto, - Davina atsiduso stebėdama kaip Lexi renka šukes. - Ei, nesivargink, galėsiu jį sutaisyti, - šyptelėjo. - Manu reikėtų įsibrauti į tavo galvą ir aiškiau pamatyti, kas tau atsitiko, - mergina klausiamai dirstelėjo į Stafaną ir Lexi, tarsi prašydama leidimo to imtis.

((tai manau dabar tegul rašo Stefanas, po to tu, Lexi, ir galiausiai vėl aš :D))
Back to top Go down
AuthorMessage
Prikeverzojau : 1184
Hug'ų : 15
Prisijungiau : 2016-06-29
...
Misery18
PostSubject: Re: Lexi miegamasis sujungtas su virtuve Thu Jul 07, 2016 6:38 pm
Išgirdęs apie juodąją magiją, Stefanas suspaudė lūpas. Žinoma. To ir reikėjo tikėtis. Nejaugi viskas galėjo būti paprasta? Ar kažkas jo gyvenime išvis kada nors buvo paprasta? Žinoma, kad ne. -Tam manau jau šiek tiek per vėlu..-sumurmėjo Salvatore išgirdęs apie sveiko proto praradimą ir susinėrė rankas po krūtine. Aišku, kad jis nenorėjo įžeisti Leksės, todėl supratęs, jog tai galėjo skambėti kaip įžeidimas, šis greit pažvelgė į merginą. -Na, turiu omeny, jai tikrai kažkas ne taip. Pastaruoju metu ji labai pasikeitusi,-bandydamas išsisukti ir pasitaisyti sumurmėjo Stefanas, o tuomet vėl įdėmiai įsispoksojo į Daviną klausydamas ką šioji toliau papasakos. Išgirdęs, jog Davinai reikėtų įsibrauti į Leksi galvą, šis pažvelgė į draugę, o tuomet į raganą. -Aš manau, kad derėtų imtis visų reikiamų priemonių, jog ji pasveiktų. Ar ne, Lekse?-lyg bandydamas pasitikslinti, ar šioji irgi taip mano ir neprieštaraus Davinos pasiūlymui paklausė vampyras žvilgtelėdamas į draugės pusę. Visgi, jam buvo dzin ar Leksė sutiks, ar ne. Jo leidimas buvo duotas ir jis žinojo, kad padarys viską, jog Leksei pagerėtų.
Back to top Go down
AuthorMessage
Prikeverzojau : 697
Hug'ų : 3
Prisijungiau : 2016-07-05
...
Misery24
PostSubject: Re: Lexi miegamasis sujungtas su virtuve Thu Jul 07, 2016 6:44 pm
Išgirdusi Stefano žodžius  apie  sveiko proto praradimą Lexė pažiūrėjo į jį tokiu veriančių  net tiesiogine  ta žodžio prasme  žudančiu žvilgsniu, bet nieko nepasakė  , jei rimtai jį užmuš jį už tai , kad ji užuot ją  gynęs ir neigęs  tą faktą pritarė tam. Kiek atsiduso, o  tada  pažvelgė  į Daviną nežinia kodėl, bet ši mergina jai patiko ir išties kėlė didelį pasitikėjimą, na galiausiai Lexei teks  nusileisti ant žemės.-Na dėl  įsibrovimo į mano galvą ir mano mintis  aš neturiu nieko prieš..tikiuosi, kad tai  bus į naudą ir viską sutvarkys ,-palinksėjus galvele menkai šyptelėjo  pasisukus į  Daviną.- Na jis ir taip senas visi šiuose namuose  daiktai seni ,tad nieko tokio, -linktelėjo ir  sugrįžo ant sofos.Kurį laiką  žiūrėjo į  Stefaną  veriančiu žvilgsniu, bet po to atsileido ir vėl pažiūrėjo į  Daviną.
Back to top Go down
AuthorMessage
Prikeverzojau : 591
Hug'ų : 4
Prisijungiau : 2016-06-29
...
Misery15
PostSubject: Re: Lexi miegamasis sujungtas su virtuve Thu Jul 07, 2016 11:00 pm
Šiaip jau mergaičiukė nemėgo knaisiotis po svetimus prisiminimus, kadangi jai pačiai privatumas buvo itin svarbus, bet tokiu atveju Davina neturėjo kito pasirinkimo, kaip tik perkeliauti per visus Lexi paskutinius atsiminimus. Jos nuostabai, tiek Stefanas, tiek rudaplaukė neprieštaravo ir nepanaudojo savo veto teisės, leisdami raganai atlikti viską, kas šią akimirką buvo būtina.
- Turiu perspėti, kad tai gali būti nemalonus procesas, ypač jeigu priešinsiesi, - Davina privalėjo perspėti Lexi, ypač kai ji savo noru į tai vėlėsi. - Gal galėčiau gauti dubenį vandens? - paprašė Stefano, kuris šiandien oficialiai dirbo Claire asistentu. Susikišusi delnus į užpakalines šortų kišenes, Davina priėjo prie sofos ir atsisėdo ant pačio jos krašto. - Atsigulk taip, kad tavo galva būtų prie manęs, - tarė vampyrei pati ištraukdama rankutes iš kišenių ir paruošdama jas darbui. Mergina nežinojo, kokius vaizdinius gali tekti pamatyti savomis akimis, įsibrovus į Lexi galvą, todėl iš anksto buvo pasiruošusi pačiam blogiausiam.
Back to top Go down
AuthorMessage
Prikeverzojau : 1184
Hug'ų : 15
Prisijungiau : 2016-06-29
...
Misery18
PostSubject: Re: Lexi miegamasis sujungtas su virtuve Thu Jul 07, 2016 11:11 pm
Sulaukęs dar vieno paliepimo, Stefanas linktelėjo galva ir lėtai nužingsniavo atgal į virtuvę. Iš spintelės išėmęs dubenį, šis pakišo jį po kranu ir ėmė leisti vandenį. Vėl pajungęs vampyrišką klausą, Stefanas išgirdo kalbant šį kart jau kitus žmones ir visiškai netoliese. Pakėlęs akis ir pažvelgęs pro langą šis pamatė dvi jaunas, paaugles mergaites kalbant beveik prie pat vasarnamio. Vaikinas ir vėl ėmė galvot apie kraują ir kaip norėtų perplėšti toms mergaitėms gerkles. Jau buvo pasiruošęs viską mest ir eit, laimei, netrukus pajautė ledinį vandenį ant savo rankų ir išblaškęs visą vėl susikaupusį įniršį bei kraujo troškimą, šis užsuko kraną bei su dubeniu nužingsniavo prie Davinos ir Leksės. -Prašom,-sumurmėjo paduodamas indą su vandeniu Davinai, o pats paėmė kėdę ir pasidėjęs ją priešais jas prisėdo pasiruošęs stebėti visą procesą.
Back to top Go down
AuthorMessage
Prikeverzojau : 697
Hug'ų : 3
Prisijungiau : 2016-07-05
...
Misery24
PostSubject: Re: Lexi miegamasis sujungtas su virtuve Thu Jul 07, 2016 11:18 pm
-Na  aš pasistengsiu nesipriešinti ,tad nesijaudink ,-menkai šyptelėjus mergina ištarė,o tada  atsigulė  taip kaip buvo paliepta .Juokinga  ,bet šita situacija jai buvo pažįstama juk matė kaip kažkokia ragana  tai darė Stefanui so  įsivaizdavo kokia tai kančia. Bet nieko Lexė kantri ir ištvers viską ,-Pradėk kol neapsigalvojau ,-palinksėjo  ir užsimerkė  pasiruošusi viskam net ir beprotybei po viso šito proceso .Kad ir kaip jai šita mintis nepatiko.
Back to top Go down
AuthorMessage
Prikeverzojau : 591
Hug'ų : 4
Prisijungiau : 2016-06-29
...
Misery15
PostSubject: Re: Lexi miegamasis sujungtas su virtuve Thu Jul 07, 2016 11:26 pm
Davina, vos tik gavusi dubenį su šaltu vandeniu, dėkingai linktelėjo vampyrui ir pastatė indą ant žemės. Pati taip pat norėjo viską greičiau užbaigti, sutvarkyti šios merginos gyvenimą ir čiuožti atgal į savo butą kurti savų planų. Įmerkusi plaštakas į ledinį skystį, Davina pajautė, kaip jos oda pašiurpo, tačiau į tai ragana nekreipė pernelyg dėmesio. Ištraukusi rankas, susikaupė ties Lexi ir pridėjo pirštus jai prie smilkinių.
- Neleisk jai judėti, kad ir kas nutiktų, - tarė Stefanui, o pati atsiduso ir užsimerkė, šiek tiek atlošdama galvą. Mergina ėmė murmėti nesuprantamus žodžius, bandydama įsibrauti į Lexės smegeninę. Davina nebūtų viena garsiausių Orleano raganų, jeigu jai nebūtų pavykę. Nuotrupos, kurias ji ėmė staiga matyti, buvo neaiškios, tačiau pamatyti aiškesnį vaizdą buvo sunku, atrodė, lyg detalesnės vizijos yra apsaugotos po stiprių kerų šydu. Po kelių akimirkų ant stalo degusios žvakės įsižiebė stipriausia liepsna, o Davina vis dar stengėsi prasilaužti pro stipriai vampyrės galvoje sukurtą apsaugą, kuri neleido raganai išsiaiškinti, kas, po galais, nutiko Lexi.
Back to top Go down
AuthorMessage
Prikeverzojau : 1184
Hug'ų : 15
Prisijungiau : 2016-06-29
...
Misery18
PostSubject: Re: Lexi miegamasis sujungtas su virtuve Thu Jul 07, 2016 11:36 pm
Išgirdęs dar vieną Davinos paliepimą, Stefanas supratingai linktelėjo ir susikaupęs ėmė stebėti procesą. Girdėti keistus, niekam aplink nesuprantamus burtažodžius jam jau nebebuvo keista. Juk tai nebuvo pirmas kartas, kai dalyvavo rituale su ragana, jau nekalbant apie tai kiek kartų girdėjo keisčiausias kalbas besiveržiančias iš Bonės Bennett burnos. Supratęs, jog veiksmas jau vyksta, Salvatore pakilo nuo kėdės bei priėjęs arčiau merginų švelniai sugriebė Leksę už rankų, o tuomet šiek tiek prispaudė, nes norėjo būti pasiruošęs viskam. Juk jeigu ši pradės judėt ir spardytis, o jis vis dar ramiai sėdės ant kėdės, sukontroliuoti situaciją gali tapti per vėlu. Kol kas vampyras draugę laikė pakankamai švelniai, tačiau buvo pasiruošęs bet kada ją prispausti, jei tik to reikės. Išvydęs tokią didelę liepsną, vaikinas išpūtė akis, tačiau nepasimetė ir netrukus vėl ėmė spoksot į Leksę pasiruošęs viskam. Juk ir pats nenumanė kas čia gali dėtis.
Back to top Go down
AuthorMessage
Prikeverzojau : 697
Hug'ų : 3
Prisijungiau : 2016-07-05
...
Misery24
PostSubject: Re: Lexi miegamasis sujungtas su virtuve Fri Jul 08, 2016 12:02 am
Mergino gulėjau sau kaip koks laikraštukas kurį dabar gali bet kas skaityti ir skaityti ir sužinoti naujausias naujienas. Tiesa pasakius dsbar taip ir vyko.Tiesiog nuostabu ,dabar į jos mintis buvo įsibrauta ir nežinia ką toji ragana ten pamatys ,turbūt nieko gero ,nes jos praeitis nekokia ,tas tai faktas -Aš rami ,manęs nebūtina laikyti kaip kokios psyhės ,Stefanai ,-primerkus akutes tarė ,o tada užsimerkė ir galiausiai pasidavė likimui ir Davinos procesui.Kad ir kaip tai atrodė keistą mergina buvo pasirengusi betkam.
Back to top Go down
AuthorMessage
Prikeverzojau : 591
Hug'ų : 4
Prisijungiau : 2016-06-29
...
Misery15
PostSubject: Re: Lexi miegamasis sujungtas su virtuve Fri Jul 08, 2016 12:17 am
Ragana puikiai jautė, kiek energijos jai kainavo tokios pastangos. Nedidelis, tačiau visgi juntamas nuovargis pasklido po Davinos kūną, priversdamas ją semtis jėgų iš degančių žvakių, kurių liepsnos dabar buvo gero metro ilgio. Galiausiai, kad ir kiek energijos tai pareikalavo, Davina sugebėjo prasibrauti pro sudėtingos magijos skydą ir patekti į gilesnius merginos pasąmonės sluoksnius. Štai ir jis, raganos veidas, trumpą sekundės dalį šmėstejo raganos galvoje. Keistas ritualas, kai Lexi kūnas gulėjo įvairiais simboliais išraižyto rato viduryje, nedaug ką paaiškino Claire raganaitei. Stipri, reta juodoji magija, ji nepažinojo nieko, kas apskritai turėtų pakankamai galių padaryti kažką tokio. Po kelių minučių Davina atitraukė savo rankas nuo Lexi galvos ir atsistojo, plačiai atmerkdama akis. Tiesą pasakius, ji atrodė sutrikusi, pasimetusi ir netgi kiek išsigandusi, kadangi galiausiai suprato, jog toji ragana, kurią regėjo Lexi galvoje, buvo viena iš raganų protėvių, tik raganaitė niekaip nesuvokė, kaip tai apskritai įmanoma. Jos ryšis su kita puse jau seniai buvo atkirstas, o patys protėviai Daviną įkišo į mirties nagus, todėl pagalbos iš jų mergina galėjo net nelaukti. Vis dėlto, šią akimirką ji ėmė prisibijoti sau grėsiančio pavojaus, juk niekas negalėjo nuspėti, kada tie malonieji protėviai ir vėl pasiųs kažką nulinčiuoti šios jaunos, ganėtinai daug prasikaltusios raganos.
- Kiek laiko tu jau gyva? - tai buvo vienintelis klausimas pasigirdęs iš Davinos lūpų, su šiek tiek virpančiu balsu. Būti šalia Lexės jai darėsi keistai nesaugu, todėl nuolatos žvilgčiodama į vampyrę, Claire kramtė apatinę lūpą. - Nejauti polinkio žudyti? Kažkokios nuojautos, kad privalai atlikti kažkokią konkrečią užduotį? - Davina priėjo prie savo burtų knygos, imdama greitai sklaidyti puslapius ir ieškodama vieno burto, kurį tikrai čia buvo mačiusi.
Back to top Go down
AuthorMessage
Prikeverzojau : 1184
Hug'ų : 15
Prisijungiau : 2016-06-29
...
Misery18
PostSubject: Re: Lexi miegamasis sujungtas su virtuve Fri Jul 08, 2016 12:21 am
Nors Leksė ir liepė Stefanui nelaikyti jos, šis nepaklausė. Norėjo apsisaugoti ir apsaugoti atvykusią padėti Daviną, jeigu kas nors netyčia būtų ne taip. Galiausiai, merginai atsimerkus ir pašokus nuo savo vietos, Stefanas atleido draugę ir sutrikęs pažiūrėjo į Daviną. -Kažkas ne taip?-paklausė išgirdęs jos klausimą ir negavęs jokių jam reikalingų atsakymų. Prieš prasidedant šiam ritualui Salvatore buvo įsitikinęs, jog Claire suras būdą padėti jo draugei ir vos jos abi atsimerks, šioji pasakys dar vieną burtažodį ir viskas vėl bus gerai. Tačiau iš Davinos balso tono ir jaučiamų virpuliukų, šis puikiai suprato, kad kažkas vyksta ne taip. Beklausydamas nervingai vartančios knygos puslapius raganos, Salvatore suraukė antakius ir pažvelgė į Leksę norėdamas sulaukti tokio paties atsakymo - iš tiesų, ar kartais jai nekilo noras ko nors nužudyti.. kad ir Stefano? juk jis negalėjo įsibrauti į Leksės galvą taip kaip Davina ir perskaityti jos tamsiausių minčių.
Back to top Go down
AuthorMessage
Prikeverzojau : 697
Hug'ų : 3
Prisijungiau : 2016-07-05
...
Misery24
PostSubject: Re: Lexi miegamasis sujungtas su virtuve Fri Jul 08, 2016 12:28 am
Visą šitą kvailą ritualą mergina jautėsi išties labai keistai , jautėsi  išties mieguista , bet skausmo kuri  turbūt yra būdingas  šiam   procesui  nejuto, nors tai ir buvo keistoką.Mergina  galiausiai išgirdusi  Davinos klausimą kiek susimąstė ,o tada  greit atsisėdo o galva tai nerealiai susisuko.- Ne nieko panašaus nejaučiu ..tik, kad tas pyktis ir  įniršis mane dažnai užvaldo ,- kiek pavartė akutes ir pažiūrėjo į Stefaną  ,bet šįkart tokiu jau  gana  keistu žvilgsniu be jokių emocijų lyg jai nerūpėtų  kaip viskas pasisuks  ar ją ''sutvarkys ''ar ne .Tiesa pasakius jai  tas  nelabai ir rūpėjo,nes šiuo metu ji jautėsi labai keistai lyg nesava matyt ta ragana  jai padarė daug blogiau nei juodoji magija .Bet turbūt tč geriau žino tik pati Davina.
Back to top Go down
AuthorMessage
Prikeverzojau : 591
Hug'ų : 4
Prisijungiau : 2016-06-29
...
Misery15
PostSubject: Re: Lexi miegamasis sujungtas su virtuve Fri Jul 08, 2016 12:36 am
Galiausiai knygos gale radusi reikiamus puslapius, mergina permetė akimis tekstą. Velniškai sunkus burtas, o tai reiškė, kad atvirkštinis jo procesas pareikalaus dar daugiau jėgų. Savaime suprantama, Stefanui apie tai ji neprasitarė. Jeigu pavojus kils jai, tai tebūnie, ji sugebės kaip nors išsikapstyti. Davinos užduotis buvo pakankamai aiški - padėti Lexei. Tą ragana ir ketino padaryti.
- Esmė ta, kad... tai sudėtingi burtai. Senovinė tamsi magija. Ir ją atliko tikrai ne jauna ragana, kaip kad aš. Blogiausia yra tai, kad burtas buvo atliktas naudojantis senovine protėviu galia, kurios aš neturiu ir negaliu gauti, todėl nežinau, kaip turėčiau sukurti atvirkštinį šios magijos variantą, - sakydama visą tiesą Davina gūžtelėjo pečiais, akis vis dar nuleidusi į senovinius piešinius knygoje.
- O sustiprėjusį kraujo troškimą? Jauti jį? - Davina privalėjo to paklausti, mat kai paskutinį kartą susidūrė su kažkokiais panašiais kerais, kurie buvo įsivėlę į Kolo sugrąžinimą į gyvųjų tarpą, mergina žinojo, apie to padarinius ir nenumaldomas kraujo troškulys buvo vienas jų. Jeigu Lexei darėsi tokie patys, ar bent panašūs dalykai, protinga būtų apie juos sužinoti prieš pradedant ieškoti būdų, kaip šiai vampyrei padėti.
Back to top Go down
AuthorMessage
Prikeverzojau : 1184
Hug'ų : 15
Prisijungiau : 2016-06-29
...
Misery18
PostSubject: Re: Lexi miegamasis sujungtas su virtuve Fri Jul 08, 2016 12:42 am
Pamatęs tą keistą Leksės žvilgsnį, Stefanas įtariai primerkė akis. Situacija buvo nerealiai keista jau nuo to laiko, kai jo geriausia draugė įžengė per jo durų slenkstį, tačiau dabar viskas buvo tik blogiau. Iš pradžių ji prisipažino jam meilėje, vėliau kelis kartus kentė žudantį galvos skausmą, dar tas jos keistas elgesys sandėlyje.. o dabar pervėrė vampyrą tokiu žvilgsniu, jog net jam pačiam norėjosi nusipurtyti ir kuo greičiau apie tai pamiršti. -Bet juk sugebėsi jai padėti.. ar ne?-pažvelgė į Daviną prašančiu ir labai daug vilties turinčiu žvilgsniu. Žinoma, Stefanas tikrai nenorėjo, jog šiai nutiktų kažkas blogo, tačiau pasikviesdamas šią raganėlę čia jis turėjo labai daug vilties, jog viskas susitvarkys. O dabar tik dar labiau to norėjo.
Back to top Go down
AuthorMessage
Sponsored content
PostSubject: Re: Lexi miegamasis sujungtas su virtuve
Back to top Go down

Lexi miegamasis sujungtas su virtuve

View previous topic View next topic Back to top
Page 2 of 5Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: Policijos nuovada :: Branson's cottage-