Share|
Misery26
Misery14
Misery26
Misery14
Misery26
Misery14
Sponsored content

Vonia

View previous topic View next topic Go down
AuthorMessage
Prikeverzojau : 235
Hug'ų : 15
Prisijungiau : 2016-07-05
...
Misery26
PostSubject: Vonia Wed Jul 06, 2016 10:39 pm
...
Back to top Go down
AuthorMessage
Prikeverzojau : 792
Hug'ų : 10
Prisijungiau : 2016-01-10
...
Misery14
PostSubject: Re: Vonia Sun Jul 10, 2016 2:43 am
Vos tik užlipusi laiptais viršun iš to jau spėjusio pabosti rūsio ši mikliai suuodė kokioje pusėje yra vonia . Net nelaukusi savo žaviojo princo ant balto žirgo nužingsniavo tiesiai į taip išsvajotą tikslą . namai buvo dideli ir jaukūs , eidama sugebėjo apžiurėti kekvieną namo dalelę bei ją įsiminti . Buvo malonu tiek akiai tiek sielai pagaliau viską gerai matyti apšviestuose kolidoriuose . Aišku didžiausią pasitenkinimą suteikė pagaliau prieš akis pasirodžiusi vonia . Džiana atidarė plačiai duris ir įėjo vidun , nesidairė per petį tačiau jautė jog vyriškis visai šalimais seka jai įkandin. Ji ir negalėjo tikėtis kitaip , galbūt būtų kiek kvaila palikti ją vieną ir nestebimą . Ji gal ir nebėgst bet gali iškrėsti ir kitokių triukų .
Vonios kambarys buvo pakankamai didelis , šioji priėjusi veidrodį pažvelgė į jį susiraukdama , aišku atrodė klaikiai kaip vaiduoklis iš siaubo filmo. Ar kokia tai zombė visa ištepliota kraujo ir purvo mišiniu , ji nekėtino laukti kol šis nuspres išeiti ar bet kokio jo žingsnio ji mikliai nusimetė savo drabužius nuo kūno ir nuogut nuogutėlė nupėdino prie dušo kabinos . Įlipusi paleido karšto vandens srovę , didis malonumas buvo jausti kaip pridžiuvęs kraujas tirpo nuo jos odos ir ją ėmė gaubti švaros pojutis. Po gerų dešimties minučiu šioji užsuko dušo srovę ir išlipusi iš vonios apgaubė save rankšluosčiu kuris pasimaišė jai po ranka , kabėjo ant sienos prieinamoje vietoje . Šiuo metu nebuvo svarbu kieno jis , nors vyriškas kvapas ir skverbėsi per audinį ji tieisog nekreipė dėmesio  ,- Tai turbūt geriausia ką tu sugebėjai padaryti per visą šią dieną , - ji šyptelėjėjusi nusišluostė kūną prieidama prie veidrodžio, - Galbūt galėčiau gauti ką nors persirengti? Negaliu rengtis kruvinų drabužių , - tarstelėjusi net nepasisuko į vaikiną , ech jai jau nori sklandaus plano įvygdymo ir pačiam teks bent truputi pasistengti.
Back to top Go down
AuthorMessage
Prikeverzojau : 235
Hug'ų : 15
Prisijungiau : 2016-07-05
...
Misery26
PostSubject: Re: Vonia Sun Jul 10, 2016 2:51 am
Atsekęs merginai įkandin, Neitas jau ruošėsi ir pats eiti į vonios kambarį, tačiau vos tik pamatęs, jog Hope pradeda nusiiminėti savo drabužius, vaikinas apsisuko ir nusprendė palaukti už durų, juk nebuvo visiškas iškrypėlis ir privalėjo duoti hibridei bent lašelį erdvės. Tekančio vandens garsas šiek tiek erzino Natanielį, kadangi jis nekentė tokio tuščio laukimo ir kai pagaliau vanduo buvo užsuktas, vaikinas kelias akimirkas luktelėjo ir galiausiai dirstelėjo į vonios vidų. Mergina jau buvo spėjusi apsisiausti rankšluosčiu, todėl atsirėmės į durų staktą, Neitas ją stebėjo, tarsi nė akimirkai nenorėdamas jos paleisti iš savo akiračio.
- Atleisk, kad neturiu nieko moteriško, tad tau teks pasitenkinti mano marškiniais, - tarstelėjęs Neitas atsišliejo nuo staktos ir priėjęs prie spintelės, šią atidarė, peržvelgdamas ten sukimštus marškinius. Išrinkęs juodus, juos ištraukė jau tvarkingai sulankstytus ir uždėjo ant merginos peties, pats grįždamas į savo poziciją prie staktos. Delnu teatrališkai prisidengęs akis, medžiotojas leido hibridei persirengti, pats ramiai stovėdamas tarpduryje.
- Kad nebūčiau kažkoks Sebas, manau turėtum žinoti, jog aš Natanielis. Ko gero, gali mane vadinti ir Neitu, nes tu juk mano naujoji mergina, argi ne taip, Hope? - plačiau nusišypsojęs vaikinas vis dar buvo prisidengęs savo akis, tačiau žaismingumas ir taip atsispindėjo medžiotojo balse, kad net nereikėjo jokio papildomo žvilgsnio.
Back to top Go down
AuthorMessage
Prikeverzojau : 792
Hug'ų : 10
Prisijungiau : 2016-01-10
...
Misery14
PostSubject: Re: Vonia Sun Jul 10, 2016 3:02 am
Nors vonios durys ir buvo uždarytos ši puikiai  žinojo jog jis stovi už jų ir tikrai ją girdės . Neprašovusi  vyptelėjo. Jai tikrai ir nereikėjo jokių moteriškų drabužių , tiesiog medžiagos skiautės  jog galėtų uždengti savo kūną , - Man tiks bet kas , - tarstelėjo pasiimdama į rankas šone padėtą plaukų džiovintuvą ir imdama džiovintis varvančius plaukus. Lygiai tuo laiku vaikinas kaip tik buvo suradęs ir spėjes padėti marškinius šiai ant pečių , ji dėkingai linktelėjo . Pabaigė išsidžiovinti plaukus ir nusiėmusi marškinius bei pakabinusi rankšluostį į vietą juos apsirengė . Žinoma šie jai tiko kaip nulieti , padoriai dengė sėkmenis bei neleido figūrai smarkiai išsiryškinti . Tiesiog tobula , geriau ji šiuo metu net ir nebūtų norėjusi . Iškarto po apsirengimo ši pasiemė į rankas savo purvinus drabužius ir paleidusi vandenį iš krano juos išsiskalbė , - Malonu Neitai , - ši pasuko galvą į jo pusę nusišypsodama , gal jis ir nebuvo toks jau visiškas pašlemėkas kokiu stengėsi apsimesti  , - Bet man labiau patinka Džiana , - tarsti nelabai svarbų dalyką pridūrė gūžtelėdama petukais ir pabaigdama išgręžti drabužius . Pakabino juos ant radijatoriaus ir atsistojo viduryje vonios , - Galime eiti , ar nori išsimaudyti? Galiu nusisukti jai bijai paleisti mane iš akių , - kilstelėjo antakiuką nužvelgdama dabar jau visai mielai atrodantį vyruką , iki šiol ji nelabai ir galėjo į jį įsižiūrėti normalioje ryškioje šviesoje . Kai elgėsi lyg normalus žmogus atrodė žymiai geriau , Hope net nepaleido iš veido šypsenos , kuri tikrai nebuvo koziris į jo vartus , veikiau ji džiaugėsi bent jau tokiu veiksmų posukiu. Jog nereikia sedėti rusyje ir uostyti to pūvantčio kraujo kvapo nuo jos drabužių .
Back to top Go down
AuthorMessage
Prikeverzojau : 235
Hug'ų : 15
Prisijungiau : 2016-07-05
...
Misery26
PostSubject: Re: Vonia Sun Jul 10, 2016 3:11 am
Džiana tai Džiana. Neitas tikrai prisimins taip ją vadinti, visgi buvo tikrai pastabus vaikis, o ir atminties problemų nelabai turėjo. Galiausiai nusprendęs, jog mergina turėjo baigti rengtis, patraukė delną sau nuo akių. Peržvelgęs hibridę su marškiniais, šyptelėjo, kadangi jo drabužis iš ties jai tiko.
- Na, jeigu duočiau tau tiarą, atrodytum kaip tikra princesė, - kiek prisimerkdamas tarė ir dirstelėjo į save veidrodyje. Vaizdas buvo pakenčiamas, o nueiti į dušą medžiotojas buvo nusprendęs ryte, todėl ilgiau gaišti vonioje nebebuvo tikslo.
- Eikš, parodysiu kur galėsi šią naktį miegoti. Jeigu neišlipsi pro langą vos tik man išėjus, žinoma, - erzinančiai prisimerkė, dėbtelėdamas į hibridę. Kas čia ją supaisys, vieną akimirką ji buvo pikta, kitą jau atrodė ganėtinai normaliai. Ak tos moterys, nesuprantamas ląstelių mišinys. Ir kodėl jas perprasti taip sudėtinga...
- Sek paskui, - dar mestelėjo Džianai ir susikišęs rankas į kišenes patraukė koridoriaus giluma link svečių miegamojo, tikėdamasis, jog mergina atseks iš paskos.
Back to top Go down
AuthorMessage
Prikeverzojau : 792
Hug'ų : 10
Prisijungiau : 2016-01-10
...
Misery14
PostSubject: Re: Vonia Sun Jul 10, 2016 3:13 am
Nebuvo tikslo ilgai tusčiažodžiauti , ši tik nusišypsojusi po jo tokio mielo pasakymo ( pirmojo išties) nusekė jam iš paskos .
Back to top Go down
AuthorMessage
Sponsored content
PostSubject: Re: Vonia
Back to top Go down

Vonia

View previous topic View next topic Back to top
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: Gaisrinės stotis :: Gyvenamasis kvartalas :: Clayton's-