Share
avatar
Misery18
avatar
Misery18
avatar
Misery14
avatar
Misery18
avatar
Misery14
avatar
Misery18
avatar
Misery14
avatar
Misery18
avatar
Misery14
avatar
Misery18
avatar
Misery14
avatar
Misery18
avatar
Misery14
avatar
Misery18
avatar
Misery14
Sponsored content

Svečių kambarys

View previous topic View next topic Go down
AuthorMessage
avatar
Prikeverzojau : 1184
Hug'ų : 15
Prisijungiau : 2016-06-29
...
Misery18
PostSubject: Svečių kambarys Svečių kambarys Icon_minitimeWed Jul 06, 2016 6:35 pm
.
Back to top Go down
AuthorMessage
avatar
Prikeverzojau : 1184
Hug'ų : 15
Prisijungiau : 2016-06-29
...
Misery18
PostSubject: Re: Svečių kambarys Svečių kambarys Icon_minitimeWed Jul 06, 2016 6:37 pm
Atkeliavęs į kambarį Stefanas iškart nuėjo prie spintos bei pradarė ją. Šioje kabėjo vos keli marškiniai ir vienerios kelnės, tačiau tiek jam ir tereikėjo. Kadangi, kadaise čia gyveno jo dėdė Zakas, šis neišmetė visiškai visų daiktų ir keletą paliko, tiesiog, prisiminimui apie jį. Paėmęs vienus marškinius, vaikinas pasisuko į Alexis ir padėjo juos ant lovos. -Štai tavo apranga. Dešinėje rasi vonios kambarį, jeigu reikės. Dar ko nors nori?-draugiškai besišypsodamas paklausė šis, visgi, nors ir išgelbėjo merginos gyvybę, vis tiek jautėsi skolingas šiai hibridei už tai, kad padėjo išsiaiškinti kur yra jo brolis.
Back to top Go down
AuthorMessage
avatar
Prikeverzojau : 792
Hug'ų : 10
Prisijungiau : 2016-01-10
...
Misery14
PostSubject: Re: Svečių kambarys Svečių kambarys Icon_minitimeWed Jul 06, 2016 6:41 pm
Priėjusi kambarį lėtai užėjo vidun sekdama paskui Stefaną , kambarys buvo jaukus nepraradęs pirminio dizaino ir maloniai dvelkiantis senumu . Ši nusišypsojo tuomet priėjo prie lovos ir pasiemė į rankas marškinius , - Dėkui , daugiau nieko nereikia , - nusišypsojo, - Tačiau jai nesi užsiėmęs gali palaukti , aš greitai palysiu po dušu ir gryšiu, - vyptelėjo,- Galėsi papasakoti apie save , - mirktelėjo ir su marškiniais rankose nuėjo į vonios kambarį . Ilgai neužtruko , nusimetė drabužius palindo po šalta dušo srove bei išlipusi iš jos nusišluosčiusi apsirengė marškinius kruie vos dengė jos dailias sėkmenis . Atrodanti padoriai ir skaniai kvepianti iėjo iš vonios sugryždama į miegamąjį bei klestelėdama ant lovos .
Back to top Go down
AuthorMessage
avatar
Prikeverzojau : 1184
Hug'ų : 15
Prisijungiau : 2016-06-29
...
Misery18
PostSubject: Re: Svečių kambarys Svečių kambarys Icon_minitimeWed Jul 06, 2016 6:50 pm
Išgirdęs merginos atsakymą, Stefanas supratingai linktelėjo ir paklusniai atsisėdo ant lovos bei apsidairė. Šis kambarys jam kėlė nostalgiją ir vertė prisiminti senus, tačiau labai gerus laikus. Juk kai tik grįžo į šį miestelį, nė nenumanė, kad atvyko Deimonas ir susipažino su Elena jis jautėsi kaip žmogus, buvo nerealiai įsimylėjęs ir vienai akimirkai tikrai manė, jog visa tai gali turėti laimingą pabaigą. Tačiau tuomet sugrįžo jo brolis ir prasidėjo visos intrigos jo gyvenime. Galiausiai sulaukęs merginos, Stefanas netyčiomis nužvelgė ją nuo galvos ligi kojų, tačiau tikėjosi, jog padarė tai nepastebimai. -Ką nori sužinoti?-pažvelgė į merginą.
Back to top Go down
AuthorMessage
avatar
Prikeverzojau : 792
Hug'ų : 10
Prisijungiau : 2016-01-10
...
Misery14
PostSubject: Re: Svečių kambarys Svečių kambarys Icon_minitimeWed Jul 06, 2016 6:55 pm
Dėja , tačiau jo veriantį žvilgsnį pastebėjo pato Hope ir vyptelėjo , žinoma nieko apie tai nesakė tieisog sedėjo įsipatoginusi ant lovos krašto ir žiurėjo į ant sienos kabantį paveikslą , - Viską , man įdomu viskas , - tarstelėjo , - Turim visą naktį , - sukikeno atsilošdama ir patiesdama nugarą ant lovos dabar jau žvilgsnį nutaisiusi į lubas.
Back to top Go down
AuthorMessage
avatar
Prikeverzojau : 1184
Hug'ų : 15
Prisijungiau : 2016-06-29
...
Misery18
PostSubject: Re: Svečių kambarys Svečių kambarys Icon_minitimeWed Jul 06, 2016 7:25 pm
Kadangi mergina nepateikė jokių tikslių klausimų, Stefanas menkai šyptelėjo ir susimąstė, nes iš tiesų nelabai žinojo, ką galėtų apie save papasakoti. -Esu neblogas kulinaras, mėgstu gaminti,-nusijuokė pasigirdamas ir mestelėdamas šiokią tokią užuominą, kad tikrai galės pagaminti hibridei bent jau skanius pusryčius kai kitą rytą ji prabus. -Hm..  na, kaip jau žinai, šiuo metu ieškau brolio.  Galima sakyti esu laisvas ir turbūt.. neįsipareigojęs,-dar šiek tiek stabtelėjęs ir norėdamas pagalvoti ar labai nenusišnekės, galiausiai tarė Salvatore nusprendęs, kad Karolinai jis nebereikalingas ir jam pagaliau reikėtų tai suvokt bei sugebėt gyvent toliau. Juk buvo akivaizdu, kad jis ją paliko ne kartą ir nors turėjo tam savų priežasčių, jis per daug įskaudino Forbes, jog ši dar norėtų būti su juo. Ir Stefanas tai puikiai suprato. -Tikrai nežinau ką dar galiu papasakoti. Būtų daug lengviau jei praneštum ką nori sužinoti,-menkai nusišypsojo vaikinas.
Back to top Go down
AuthorMessage
avatar
Prikeverzojau : 792
Hug'ų : 10
Prisijungiau : 2016-01-10
...
Misery14
PostSubject: Re: Svečių kambarys Svečių kambarys Icon_minitimeWed Jul 06, 2016 11:40 pm
Mergina klausė Stefano kalbų sus susidomėjusiu žvilgsniu . Visgi jai buvo įdomu kas per vienas šis padarėlis yra . O ypač kodėl jis taip stengiasi dėl brolio kai turi ir savo gyvenimą , aišku ji džiaugėsi galėdama jam padėti tačiau visiškai negalėjo to suvogti , - Kodėl tu jo ieškai?, - galiausiai klustelėjo nesujudėdama . Visgi kažkur ji jau buvo mačiusi tokį šeimos pasiaukojimą , tai visai kaip jos šeima tik dramų daugiau .
Back to top Go down
AuthorMessage
avatar
Prikeverzojau : 1184
Hug'ų : 15
Prisijungiau : 2016-06-29
...
Misery18
PostSubject: Re: Svečių kambarys Svečių kambarys Icon_minitimeThu Jul 07, 2016 5:36 pm
Išgirdęs merginos klausimą, Stefanas kelias sekundes pamąstė, o tuomet atsiduso. -Tai sudėtinga. Tiesiog.. aš jaučiuosi jam skolingas, nes galima sakyti, jog jis bandė man atsilyginti ir pasiaukojo. Jį užvaldė kažkoks neaiškus blogis ir jis dingo. Tad jaučiuosi skoloje, jog palikau jį eiti ten vieną.. privalau jam padėti. Tiesiog.. Jis mano brolis,-dar kartą atsiduso Stefanas bandydamas paaiškinti labai jau sudėtingą ir jam pačiam ne pačiai geriausiai suprantamą situaciją. -Kaip dėl tavo šeimos? Turi tokią?-pasidomėjo vaikinas norėdamas bent šiek tiek nukreipti temą nuo savo gyvenimo.
Back to top Go down
AuthorMessage
avatar
Prikeverzojau : 792
Hug'ų : 10
Prisijungiau : 2016-01-10
...
Misery14
PostSubject: Re: Svečių kambarys Svečių kambarys Icon_minitimeFri Jul 08, 2016 3:39 pm
Mergina atidžiai klausėsi kekvieno vyriškio sakinio ir žodžio . Jia ištiesų norėjosi suprasti tą neišpasakytą prisirišimą prie asmens kuris net nenori būti surastas . Apmaudu , jai niekada nepatiko tokie santykiai , nepatiko toks perdėtas dėmesys . Juk ji visą laiką nuo to bėga ir tik kai klausiams pasisuko į jos pusę ši nežymiai vyptelėjo . Ech norėjo pasipasakoti , norėjo paskayti aks tokia yra nes tieisog taip pasidarytų lengviau , - Nenoriu išgąždinti tavęs , mano šeima nėra labai gera nuskambėjusi , - ji gūžtelėjo petukais lyg tarp kitko tai pasakiusi.
Back to top Go down
AuthorMessage
avatar
Prikeverzojau : 1184
Hug'ų : 15
Prisijungiau : 2016-06-29
...
Misery18
PostSubject: Re: Svečių kambarys Svečių kambarys Icon_minitimeFri Jul 08, 2016 3:48 pm
Išgirdęs tokį paslaptingą atsakymą, Stefanas nežymiai suraukė antakius. Nors mergina jam ir pagelbėjo, ši vis tiek atrodė ganėtinai įtartina vampyrui, lyg kažką labai slėptų. Konkrečiai juk beveik nieko apie save nepasakojo, vis kalbėjo su užuolankom ir būtent tai Stefanui atrodė įtartina. -Baik jau, nemanau, kad viskas taip blogai,-nusijuokė vaikinas ir susimąstė. Tačiau jokia baisi ir ne kaip pagarsėjusi šeima jam nė nešovė į galvą. Na ir žinoma, nes jis nė nepamąstė apie Mikaelsonus. Dabar, kai tie nebegyveno Mystic Fallse vampyras buvo visiškai užsimiršęs apie tą šeimynėlę. -Sakyk, ištversiu. Vis tiek nebus blogiau nei manoji,-nusišypsojo Salvatore tikėdamasis, jog sulauks bent jau šio atsakymo.
Back to top Go down
AuthorMessage
avatar
Prikeverzojau : 792
Hug'ų : 10
Prisijungiau : 2016-01-10
...
Misery14
PostSubject: Re: Svečių kambarys Svečių kambarys Icon_minitimeFri Jul 08, 2016 3:51 pm
Džiana tik nusišyspojo , visgi gal papasakoti ir nebuvo gera mintis tačiau apie išsipasakojimą ji seniai svajojo , - Tikiuosi jog ištversi, - sukikeno mergina atsisėsdama lovoje ir atsisukdama į Stefaną , visgi šis vyrukas jai atrodė pakankamai patikimas , - Aš esu Hope Džiana Mikaelson , - iškarto po ištartų žodžių ši nusisuko į sieną . Štarė jog reakcja nebus labai tobula.
Back to top Go down
AuthorMessage
avatar
Prikeverzojau : 1184
Hug'ų : 15
Prisijungiau : 2016-06-29
...
Misery18
PostSubject: Re: Svečių kambarys Svečių kambarys Icon_minitimeFri Jul 08, 2016 3:59 pm
Jeigu dabar Stefanas būtų ką nors gėręs, tikrai būtų užspringęs išgirdęs tokią žinią. Kurį laiką šis tiesiog sėdėjo be žado nežinodamas ar verkt ar juoktis, nes čia buvo tik pokštas, tačiau galiausiai nusprendė, jog tai matyt rimta. Juk kodėl kažkas turėtų juokauti tokiais dalykais? O ir pati mergina jau aiškiai įrodė, jog yra ir vampyrė ir ragana viename, o dar kalbėjo apie tai, jog yra ir vilkolakė.. juk tai priminė Klausą. Be to, kai Stefanas bėgo nuo Raynos ir norėjo pagalbos pas Mikaelsonus, jis sužinojo, jog šis turi dukrą, ir nors tuomet į tai pernelyg nesigilino, dabar vis tiek pagaliau suvedė galus. -Tu...Klauso dukra?-lyg norėdamas dar kartą pasitikslinti sumikčiojo vaikinas, o tuomet giliai įkvėpė vis dar nelabai atgaudamas žadą. -Nieko sau.. čia iš tikrųjų tu,-išpūtęs akis ištarė šis dar kartą atidžiai nužvelgdamas Hope. -Tėvas žino, jog esi Mystic Fallse?-iškart paklausė vos supratęs kas ji per viena. Visgi įdomu, ar Klausas tuoj neįsiverš pro jo duris ir netrenks jam galvon už tai, kad šis šnekučiuojasi su jo pabėgėle dukra.
Back to top Go down
AuthorMessage
avatar
Prikeverzojau : 792
Hug'ų : 10
Prisijungiau : 2016-01-10
...
Misery14
PostSubject: Re: Svečių kambarys Svečių kambarys Icon_minitimeFri Jul 08, 2016 6:37 pm
Va tokios išraiškos ji ir tikėjosi , bet ar galėjo jį kaltnti? Jos šeima buvo pridariusi dauk blogo daugeliui asmenų , - Taip , jis mano tėvas , - ištarė linktelėdama ir patvirtindama tai aks ir taip aišku , - Ir ne , jis nežino jog esu čia . Pabėgau nup jo auklių , - caktelėjo liežuviu apsidairydama , ech jau geriau būti čia nei vėl gryžti namo ir gauti nemenką dozę priekaištų dėl negryžimo į namus , - Ech sakiau , jog gausi šoką , - sukikeno pamėgindama sukreipti mintis nuo tokios jo reakcijos , - Nesijaudink , jis tikai neieškos manęs Mistic Fallse , pirma šukuos Orleano gatves , - gūžtelėjo petukais .
Back to top Go down
AuthorMessage
avatar
Prikeverzojau : 1184
Hug'ų : 15
Prisijungiau : 2016-06-29
...
Misery18
PostSubject: Re: Svečių kambarys Svečių kambarys Icon_minitimeFri Jul 08, 2016 10:12 pm
-Ne, ne, viskas gerai, aš tik.. nustebęs,-išpūtęs akis tarė Stefanas, o tuomet giliai įkvėpė ir pakilo nuo lovos. -Na, pasistengsiu išsaugoti tavo paslaptį, visgi padėjai man dėl brolio,-linktelėjo vaikinas iškart perspėdamas Hope, jog niekam nesakys to, kad ši yra Mikaelson. Net ne kiek dėl jos pagalbos, o dėl to, kad šiek tiek net gi prisibijojo merginos. Juk ji daug stipresnė už jį. -Taigi.. turbūt jau eisiu miegoti, nes esu pavargęs. Jauskis kaip namie, jei kas kviesk. Labanakt, Hope,-nusišypsojo vaikinas ir iškeliavo iš kambario.
Back to top Go down
AuthorMessage
avatar
Prikeverzojau : 792
Hug'ų : 10
Prisijungiau : 2016-01-10
...
Misery14
PostSubject: Re: Svečių kambarys Svečių kambarys Icon_minitimeFri Jul 08, 2016 10:21 pm
Linktelėjusi išeinančiam Stefanui , nusirengė ir pati įsliuogė į lovą bei užmigo.
Back to top Go down
AuthorMessage
Sponsored content
PostSubject: Re: Svečių kambarys Svečių kambarys Icon_minitime
Back to top Go down

Svečių kambarys

View previous topic View next topic Back to top
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: Daugiabutis :: Bethany Noel Mota :: Gyvenamasis kvartalas :: Salvatore's-