Share|
Misery18
Misery18
Misery18
Misery27
avatar
Svečias
Prikeverzojau : 964
Misery27
avatar
Svečias
Prikeverzojau : 964
Misery27
avatar
Svečias
Prikeverzojau : 964
Misery27
avatar
Svečias
Prikeverzojau : 964
Misery27
avatar
Svečias
Prikeverzojau : 964
Misery27
avatar
Svečias
Sponsored content

Stefano kambarys

View previous topic View next topic Go down
Go to page : 1, 2  Next
AuthorMessage
Prikeverzojau : 1184
Hug'ų : 15
Prisijungiau : 2016-06-29
...
Misery18
PostSubject: Stefano kambarys Tue Jul 05, 2016 4:07 pm
.
Back to top Go down
AuthorMessage
Prikeverzojau : 1184
Hug'ų : 15
Prisijungiau : 2016-06-29
...
Misery18
PostSubject: Re: Stefano kambarys Tue Jul 05, 2016 10:24 pm
Atlėkęs į savo kambarį, Stefanas priėjo prie spintos bei šiek tiek joje pasikuitęs surado iš Deimono kadaise pasiskolintus marškinius. Paėmęs juos, šis nieko nelaukęs nuskubėjo į svetainę pas tą keistą merginą, mat nesuprato kas ji tiksliai yra - ragana, vampyrė ar dar kažkas jam nežinomo.
Back to top Go down
AuthorMessage
Prikeverzojau : 1184
Hug'ų : 15
Prisijungiau : 2016-06-29
...
Misery18
PostSubject: Re: Stefano kambarys Tue Jul 12, 2016 5:19 pm
Atėjęs į savo kambarį, Stefanas pasiėmė didelę tašę, panašią į lagaminą, o tuomet pradaręs spintą ėmė kraut viską iš eilės, nė neapgalvodamas ko jam reikės, o ko ne. Atidaręs dar ir kelis stalčius taip pat sumetė šiek tiek savo daiktų, viską sugrūdęs į tašę, galiausiai užsimetė ją ant vieno pečio ir pagriebęs raktelius nuo mašinos išėjo.
Back to top Go down
AuthorMessage
Prikeverzojau : 964
Hug'ų : 8
Prisijungiau : 2016-07-07
...
Misery27
PostSubject: Re: Stefano kambarys Wed Jul 27, 2016 4:10 pm
Atėjęs su Karolina į kambarį visu pirma nuėjo ir iš spintos išsitraukė savo seniai užsislėptą viskį, o tada pasiėmęs dvi taures išpilstė gėrimą į jas bei viena padavė Karolinai, kitą pasiėmė sau bei padėjęs butelį ant stalo prisėdo prieš Karolina ant stalo.
-Ačiū tau,-šyptelėjęs pasilenkė ir pabučiavo merginą,o tada kiek atsitraukė ir gurkštelėjo gėralo, kuris taip raminčiai jam nudegino gerklę.O tada kiek įsiklausė kas vyksta aplink, išgirdęs Elenos balsą Stefanas tik šyptelėjo,o tada vėl pažvelgė į Karoliną
-Man atrodo jie aiškinasi santykius,-pakinkavo galvele, o tada vėl gurkštelėjo gėralo bei pažvelgė į Karoliną.
-Norėsi dar?,-paklausė keldamas butelį ir pildamasis sau gėralo, nusigers jis šiandien vargšas tikrai, bet gal taip ir geriau?
Back to top Go down
AuthorMessage
avatar
Guest
Svečias
PostSubject: Re: Stefano kambarys Wed Jul 27, 2016 4:20 pm
Įžengusi į Stefano kambarį, mergina kreivai šyptelėjo pasekdama vyro pavyzdžiu ir stabtelėdama netoli stalo. Kiek apsižvalgiusi papūtė lūpas, visgi senokai jos dailus kūnelis svečiavosi tiek šituose namuose, tiek šiame kambaryje, turint omenyje ką jie veikė visą tai laiką, tai nėra ko ir stebėtis. Josh pagaliau grįžus su viskiu ir dviem papildytom taurėm, Caroline linktelėjo nebyliai padėkodama ir paimdama į rankas jai įteiktą taurę. Lūpomis prigludusi prie stiklinės briaunos atsargiai gurkštelėjo jos gerklę skaudžiai, bet maloniai deginančio skysčio, ir kiek pasiraukiusi išklausė vaikiną,- neturi už nieką man dėkoti,- greitai papurčiusi galvą suraukė kaktą. Ji buvo tik pagalbinis įrankis prie šio viso jo sugrįžimo, o didžiausią darbą padarė jis pats, todėl laurų ji nesiruošė prisiimti. Salvatorei prašnekus apie kažką, kas aiškinasi santykius, Forbes trumpam sukluso ir prikandusi apatinę lūpą linktelėjo,- tai jau tikrai, žiūrėk, kad mum to netektu daryti,- šėlmiškas šypsnis perbėgo jos lūpas, akyse sužaidžiant mažiem velniukam.-ahh.. ne... dėkui,- pažvelgusi į savo dar beveik pilną stiklinę papurtė galvą lengvai nusijuokdama.- juk nenorime, kad poto čia plavinėčiau be koordinacijos ir jėgų išstovėti ant kojų,- nekaltai šyptelėjusi suklapsėjo akelėmis. Visgi ji girta ne kaip atrodo, o ir nemėgsta tokia pasirodyti.
Back to top Go down
AuthorMessage
Prikeverzojau : 964
Hug'ų : 8
Prisijungiau : 2016-07-07
...
Misery27
PostSubject: Re: Stefano kambarys Wed Jul 27, 2016 4:56 pm
Kiek atsiduso išgirdęs Karolinos atsakymą ir toliau gėrė savo viskį, dabar buvo pasirengęs net nusigerti, kad tik pagaliau pamirštų tą sumautą sąžinės graužatį ir visas užplūdusias emocija.Išgirdęs sekančius Karolinos žodžius Stefanas tik kilstelėjo abu lūpų kampučius ir lengvai pavartė akutėmis.
-Na jei ir reiks, mes viską išspręsime ar ne?,-kilstelėjo antakius   stebėdamas Karolinos veiduką ir visą jos tobulą kūną.Ech kaip Stefanas buvo jos išsiilgęs.Visgi per tiek laiko jis jos nei lietė, nei bučiavo,o tas jį varė iš proto.Žinoma  šis Stefanas kaip laukinis jos tikrai nepuls ,bet  kai išgers visko gali būti, juk alkoholis  netik liežuvį atriša.
-Hm o tu visai žavi kai esi girta,-nusijuokębakstelėjo merginai į  nosytęs, o tada vėl įsipylė viskio į stiklinę ir  išmaukė ją iki dugno, o tada vėl pažvelgė į  Karolina.Jis jai tikrai buvo dėkingas už tai, kad jį sugrąžino ir jis tikėjosi, kad jam pavyks viską ištverti, tačiau šįkart tik nusigėrus.
Back to top Go down
AuthorMessage
avatar
Guest
Svečias
PostSubject: Re: Stefano kambarys Wed Jul 27, 2016 5:16 pm
Stefano žodžiams nuskambėjus patalpoje, Caroline kreivai šyptelėjo,- o kas mums beliks m?- gi jei iškils problemų, šiedu nepuls iš kart skirtis ir sukti savais keliais, palikdami savo meilę sau už nugarų ir tiesiog pabėgdami. Beto, turėtu būti gan įdomu kada apturėti kokių paprastų, šeimyninių problemų, kurias jiedu galėtu spręsti it paprasta, žmonių porelė. - ak, nejaugi?- kilstelėjusi klausiamai antakiuką tarstelėjo išgerdama iki dugno to deginančio burną gėralo ir padėjusi stiklinę ant stalo, už Stefano, kreivai šyptelėjo sumažindama tarp judviejų atstumą iki kelių milimetrų.- man taip atrodo, kad tuoj prisikalbėsi ir mano kraujyje atsiras tiek alkoholio, jog net kojos nelaikys,- tyliai nusijuokusi, Caroline rankos atsirado ant vampyro kaklo, jį apsivejant. Savomis lūpomis, Forbes jautė karštą Josh alsavimą, atsimušantį į jos lūpas, saldumu užliejant jos burną.
Back to top Go down
AuthorMessage
Prikeverzojau : 964
Hug'ų : 8
Prisijungiau : 2016-07-07
...
Misery27
PostSubject: Re: Stefano kambarys Wed Jul 27, 2016 5:29 pm
-Na nieko kito neliks, kaip tik juos bandyti aiškintis ar ne?,-kilstelėjo antakius nusišypsodamas.Taip atrodo alkoholis Stefano smegenėles kaip reikalas paveikė ir jis dabar pradėjo truputi kitaip šnekėti.Ech tas alkoholis.
-Aš nieko prieš, meile, žinai pats nelabai norėčiau būti vienintelis girtut girtutėlis šiame kambarį,-palinksėjęs galvele vampyras toliau stebėjo Karoliną ir galiausiai šiai apsivijus rankutėmis jo kaklą, Stefanas apakabino merginą per liemenį ir pažvelgęs į jos akutes, kurios buvo taipm arti jo ir juose jis tiesiog paskąsti galėjo saldžiai ir labai švelniai bet tikrai aistrignai įsiurbė į Forbes lūpas.Taip seniai jis šių lūpų nejautė, nejautė Forbes artumo ir visos šilumos sklindančios nuo jos.Va toks yra žmogiškasis Stefanas -jis tikrai myli savo merginą ir dėl jos yra pasiryžęs viskam.
Back to top Go down
AuthorMessage
avatar
Guest
Svečias
PostSubject: Re: Stefano kambarys Wed Jul 27, 2016 5:40 pm
- tikrai taip, taigi pasiruošk skraidančioms lėkštėms, pavydo scenoms ir visiems kitiems barnyje dominuojantiems dalykėliams,- pamerkusi viena akeles, mergina nusijuokė, lengvai pirštais perbėgdama per savo plaukus ir vieną plaukų sruogą užkišdama sau už ausies. Visi žinojo, kad ši vampyrė kai pasiunta, tai tikrai nėra iš kelmo spirta, todėl jam tikrai vertėtu pasiruošti bent morališki tokiems barniams,- tai tu greičiau nori nelikti vienas, nei pamatyti mane visame gražume, tiesa, mielasis?- primerkusi įtariai akis jas nukreipė į vyro akis, kiek suvaidindama savo įtarumą ir šiokį tokį pyktelėjimą, suspaudžiant lūpas į ploną liniją. Na va, pasirodo vaikinas ją nori nugirdyti tik todėl, kad vienas čia nebūtu be galimybės tiesiai paeiti ir blaiviai mastyti. Staiga jo lūpoms pasisavinus josios, Caro netikėtai sustingo, bet vos po mili sekūndės pasidavė karšto bučinio magijai, atsakydama į jį. Jos rankos labiau įsitvirtino aplink Josh kaklą, jai pačiai arčiau priglundant prie Salvatorės kūno, tačiau akimirka ir jos lūpos atitrūko nuo vyruko,- nejau manai praslysi taip lengvai, po to, kai kelias savaites celibato privertei laikytis?- primerkusi savo dailias mėlynas akis pasiteiravo caktelėdama liežuvio galiuku ir pakraipydama galvelę,- ne ne, dabar jau ir tu turėsi šiek tiek pasikankinti,- švelniai patapšnojusi jam per pačius nekaltai šyptelėjo, lyg niekur nieko. Na jau ne, ji tikrai jam taip greitai nesuteiks džiaugsmo, tegu ir jis truputi pasimarinuoja. O gal išvis jį iki vestuvių reikėtu palaikyt ant tokios, artumo negavimo dietos?
Back to top Go down
AuthorMessage
Prikeverzojau : 964
Hug'ų : 8
Prisijungiau : 2016-07-07
...
Misery27
PostSubject: Re: Stefano kambarys Wed Jul 27, 2016 5:52 pm
-Na šiuose namuose lėkščių mažai, o jei ir yra, tai jos nieko vertos, o pavydas hm, tai kodėl manęs turėtum pavydėti?,-kilstelėjo antakius bandydamas išsiaiškinti viską iki galo, kad paskui kai visa tai vyks vaikinas negautų širdies smūgio arba dar blogiau nemirtų dėl jo.Ech jei tik būtų žmogus būtent taip ir būtų.
-Hm..leisk pagalvoti gal ir taip gal ir ne,-pakinkavęs galvele Stefanas kiek atsiduso toliau stebėdamas Karoliną ir klausydamasis visų jos kalbų.Ji buvo tokia  čiauškutė, kuri  kalbėjo ir plepėjo be perstojo.Bet todėl ji jam ir patiko ir jis būtent ją todėl ir mylėjo.Ji jį visada suprato, padėjo ir visada buvo šalia, tarytum koks angelas sargas.Kai ši  atsakė  į bučinį Stefanas jį  su mielu noru būtų pratęses, bet  blondinei atsitraukus šis į ją tik pažiūrėjo tokiu prisimerkusi žvilgsniu ir toks nepatenkintas atsiduso.Ir  kodėl jį vargša va dabar taip kankina?
-Ėėė taip nesąžininga, bet nu ir gerai,-kaip mažas vaikas užsiuožiavo ir apsimesdamas, kad pyksta nusisuko nuo jos ir  įsipoksojo į  vieną tašką, vos ne kikendamas.Ar girtas Stefanas nelinksmybių mašina?
Back to top Go down
AuthorMessage
avatar
Guest
Svečias
PostSubject: Re: Stefano kambarys Wed Jul 27, 2016 7:43 pm
- turėsi jų pripirkti, kad būtu ką daužyti, na, o dėl pavydo tai žinai, mum moterim nereikia daug, užtenka vos kokios panikės žvilgsnio į tave,- visi žinome, kad moterims nereikia daug priežasčių pavydėti ar supykti, jos gali net dėl netinkamo tavo akių nukrypimo iškelti tokį skandalą, lyg tu būtum nužudęs jos mylimiausią šuniuką. Tad turbūt nėra ką per daug čia dėl to pavydo ir aiškintis.-aha aha,- pavarčiusi savo dailias akeles linktelėjo. Žino, kad jam kompanijos reik, bet gi kažkas turi būt blaivus ir prižiūrėti situaciją, tiesa? Vyrukui po bučinio ale supykus, Caro kilstelėjo antakiukus ir papūtusi lūpas apsisuko nueidama link lovos bei ant jos išsitiesdama, lyg niekur nieko. No no, jis jos taip nešantažuos, ir nepalenks jos geros širdelės į savo pusę tokiu elgesiu,- beto, pats kaltas, tad kentėk jau,- tarstelėjusi dar į jį žvilgtelėjo, o tada paėmusi televizoriaus pultelį įsijungė tv.
Back to top Go down
AuthorMessage
Prikeverzojau : 964
Hug'ų : 8
Prisijungiau : 2016-07-07
...
Misery27
PostSubject: Re: Stefano kambarys Wed Jul 27, 2016 7:49 pm
-Tai aš tikiu, jūs moterys, nes iš musės dramblį padarot,-pavartęs akutes ištarė ir toliau spoksojo į vieną tašką,pakol neišgirdo Karolinos žodžių.Ne nu patinka jai jį erzinti.Tikrai matosi, kad patinka.Kiek atsiduso ir dar ale papykęs galiausiai atsileido ir pasisuko į Karoliną, kuri jau gulėjo jo lovoje ir lyg niekur nieko žiūrėjo televizorių.
-Aš kaltas, nu palauk,-susiraukęs tarė ir vampyrišku greičiu atsirado tiesiai virš jos taip užstodamas jai televizorių, o vėliau atimdamas ir pultelį bei ups išmesdamas jį pro langą, mat jis buvo atidarytas.O tada nekaltai šyptelėjo pažiūrėjęs į Karoliną.
-Tai ką dabar pasakysi, brangioji?,-kilstelėjo antakius stebėdamas Karolina, netrukus rankute perbraukdamas jai per skruostą vėliau ir lūpas,o taip jis mėgsta ją provokuoti,o dar va taip.Taip jam tai patinka.
Back to top Go down
AuthorMessage
avatar
Guest
Svečias
PostSubject: Re: Stefano kambarys Wed Jul 27, 2016 9:03 pm
- teisingai, tu kaltas,- pažvelgusi į veidelį uždengusį jos gyvenimo džiaugsmą - televizorių, tarstelėjo. O jam išmetus pultelį ji net greit pasisuko vos ne bėgti paskui ir gaudyti, tačiau Stefano kūnas jai sutrukdė ir ji piktai susiraukusi dėbtelėjo į jį,- ne nu, kodėl taip padarei? kodėl nužudei mano džiaugsmo dalelę?- išbarusi vyruką sugriebė jo marškinius sugniauždama į kumštuką ir prisitraukdama arčiau savęs Josh. Nu jis tikrai gaus beržinės košės už tokius šposus,- dabar pasakysiu, kad pasirašei sau mirties nuosprendį,- sugriežusi dantukais burbtelėjo kiek pasimuistydama, kai šis pabandė savo prisilietimais ją paveikti, kas žinoke truputi veikė, mat jos suvaidintas pyktis kiek kirbtelėjo, vos kūnu nubėgo malonūs šiurpuliukai, it mažu skruzdelyčių nubėgimo sukeltas kutenimas.
Back to top Go down
AuthorMessage
Prikeverzojau : 964
Hug'ų : 8
Prisijungiau : 2016-07-07
...
Misery27
PostSubject: Re: Stefano kambarys Wed Jul 27, 2016 9:15 pm
-Tavo džiaugsmo dalele?Žinai man atrodo, kad čia prisigėriau ne aš, o tu,-bakstelėjojai į nosytę pirštuku, o tada šyptelėjęs toliau stebėjo Karolina ir visus jos veiksmus.
-Awww kokia tu miela, todėl tave taip ir myliu,-išsišiepęs tarė, bet nuo jos nesijudino.Ech kaip patiko jam ją erzinti ir šiaip va taip kvailai kaip mažiems vaikams su ja žaisti.Va toks yra gerasis Salvatorė.Jis tiesiog mėgsta kartais pabūti it mažas vaikas.
-Hm..galbūt pabandykim tai,-šyptelėjęs tarė vienu pirštuku keliaudamas nuo jos lūpų iki krūtinės, o kita rankute toliau glostydamas josios veiduka.Ech prisigėrė Stefukas, tai dabar ana ant meilės patraukė.Ką čia jau su juom padarysi.O Karolinos artumas jį išties varė išproto, jis tiesiog virė savo sultyse kaip troško jos, norėjo jos artumo tad bandė kaip nors dabar savo kalte.Gal jam kaip nors pasiseks.
Back to top Go down
AuthorMessage
avatar
Guest
Svečias
PostSubject: Re: Stefano kambarys Wed Jul 27, 2016 9:38 pm
- p-f-f, visai neprisigėriau,- prunkštelėjusi dar iškišo ir parodė savo dailų liežuvėlį Stefukui. Nei ji girta nei ką, na gal tik lengvai apsvaigusi, bet tai nekeičia jos meilės televizoriui ir jo dalims, beto rodė jos mėgstamą turkišką serialą, kurio nepraleisdavo nė serijos, o dabar va, priešais jos veideli tik Salvatorė stypso.- visai tu manęs nemyli ir visai aš ne miela,- liūdnai timptelėjusi apatinę lūpą atsiduso, delnuose paslėpdama savo veiduką ir giliai padūsaudama. Jei jis ją mylėtu kaip sako, tai neskaudintu taip žalodamas jos televizoriu ir negundytu naudojantis jos silpnybės. Baisų vyrą ji įsimylėjo, baisų... Jo pirštui pradėjus savo kelionę link jos krūtinės, Caro primerkė akis pasekdama jo pirštą, o tada žaismingu šypsniu pasipuošusi žvilgtelėjo į vampyro akis,- negausi šiandien,- sugriebusi jo nuklydusią ranką saldžiai tarstelėjo pakšteldama jam į lūpas ir nekaltai nusišypsodama. Ne ne, pasakė ji, vadinasi taip ir bus, net jei pačiai teks save surakinti ir uždaryti kokiam rūsį, nes negalės atsilaikyti traukai ir jo žavesiui.
Back to top Go down
AuthorMessage
Sponsored content
PostSubject: Re: Stefano kambarys
Back to top Go down

Stefano kambarys

View previous topic View next topic Back to top
Page 1 of 2Go to page : 1, 2  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: Daugiabutis :: Bethany Noel Mota :: Gyvenamasis kvartalas :: Salvatore's-