Share
avatar
Misery18
avatar
Misery24
avatar
Misery18
avatar
Misery24
avatar
Misery18
avatar
Misery14
avatar
Misery18
avatar
Misery14
avatar
Misery18
avatar
Misery14
avatar
Misery18
avatar
Misery14
avatar
Misery18
avatar
Misery14
avatar
Misery18
Sponsored content

Svetainė

View previous topic View next topic Go down
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AuthorMessage
avatar
Prikeverzojau : 1184
Hug'ų : 15
Prisijungiau : 2016-06-29
...
Misery18
PostSubject: Re: Svetainė Svetainė - Page 2 Icon_minitimeTue Jul 05, 2016 6:23 pm
Sulaukęs tokios Leksi reakcijos, Stefanas kiek sutrikęs pažvelgė į ją, o tuomet skubiai papurtė galvą.
-Turiu omeny, aš privalau jo ieškoti, Leksi.. jis mano brolis ir aš negaliu to taip palikti,-sumurmėjo vaikinas ir padėjęs stiklinę ant stalo, atsistojo nuo sofos bei priėjo prie palangės, kur sėdėjo Leksi. Pritūpęs, vaikinas palietė rankomis draugės kelienius, lyg norėdamas pasilaikyti už jos, o tuomet atsiduso. -Tačiau jeigu tik nori, visada gali keliauti su manimi,-gūžtelėjo pečiais ir menkai nusišypsojo, nes nežinojo, kaip dar gali nuraminti draugę, jeigu ji nenori likti viena. Juk pasilikti jis tikrai negalėjo, privalėjo surasti Deimoną, be to, jau ir taip per ilgai čia užsibuvo.
Back to top Go down
AuthorMessage
avatar
Prikeverzojau : 697
Hug'ų : 3
Prisijungiau : 2016-07-05
...
Misery24
PostSubject: Re: Svetainė Svetainė - Page 2 Icon_minitimeTue Jul 05, 2016 6:27 pm
-Aš tave suprantu ,bet kas bus kai tu jį  rasi?Jei jis bus praradęs savo žmogiškumą?Nemanau ,kad  tu su viskuo susidorosi ,o jei jis  tau ką padarys?Oj ne  ne  tada aš numirsiu ,-  papurtė galvele ,o tada pažvelgė  į  Stefaną - Na nežinau nenoriu tau trugdyti ,bet ir viena  čia nenoriu būt ,-kiek susimąstė ,o tada vėl pažvelgė  į  Stefaną - Kur tu planuoji jo ieškot?- dar kart lyg  susidomėjusi  pasiteiravo ,nes jai buvo įdomu su kuom teks susidurti.
Back to top Go down
AuthorMessage
avatar
Prikeverzojau : 1184
Hug'ų : 15
Prisijungiau : 2016-06-29
...
Misery18
PostSubject: Re: Svetainė Svetainė - Page 2 Icon_minitimeTue Jul 05, 2016 6:35 pm
Klausydamas Leksi, Stefanas ir vėl nežymiai nusišypsojo bei nudelbė akis į žemę, kelias sekundes pamąstė, o tuomet vėl pažvelgė į draugę.
-Žiūrėk, dabar aš pasiimu savo kuprinę, mudu sėdam į mano automobilį ir kartu važiuojam į Naująjį Orleaną, kur planavau pradėti ieškoti brolio, o kelionėje kartu apie viską pakalbėsim, ką manai? Visgi važiuosime bent jau kelias valandas, taigi..-nežymiai besišypsodamas ištarė Stefanas leisdamas Leksi suprasti, jog nieku gyvu čia jos nepaliks vienos, o tuomet nieko nelaukęs pakilo nuo žemės bei priėjęs prie sofos, pasiėmė savo kuprinę, užsimetė ją ant vienos peties ir pažvelgė į draugę. -Eini?-kilstelėjo antakius.
Back to top Go down
AuthorMessage
avatar
Prikeverzojau : 697
Hug'ų : 3
Prisijungiau : 2016-07-05
...
Misery24
PostSubject: Re: Svetainė Svetainė - Page 2 Icon_minitimeTue Jul 05, 2016 6:37 pm
Kiek padūsavo  išgirdusi  Stefano žodžius ,o tada  nušoko nuo palangės ir nusigriebusi  butelį  slapta užsikišo jį už nugaros tikėdamasi ,kad  Stefanas  jo nepamatys ,o jei ir pamatys apsimes ,kad ji  netyčia jį pasiėmė.-Gerai einam - šyptelėjusi  su buteliu  visa patenkinta ,kad  nereiks  čia  būti  vienai  mergina nupėdino link  išėjimo.
Back to top Go down
AuthorMessage
avatar
Prikeverzojau : 1184
Hug'ų : 15
Prisijungiau : 2016-06-29
...
Misery18
PostSubject: Re: Svetainė Svetainė - Page 2 Icon_minitimeTue Jul 05, 2016 6:43 pm
Nusišypso, apsimesdamas, jog iš tiesų nematė, kad ta pasiėmė butelį, o tuomet nueina merginai iš paskos.
Back to top Go down
AuthorMessage
avatar
Prikeverzojau : 792
Hug'ų : 10
Prisijungiau : 2016-01-10
...
Misery14
PostSubject: Re: Svetainė Svetainė - Page 2 Icon_minitimeTue Jul 05, 2016 10:26 pm
Užėjusi į svetainę apsidairė , senovino tipo namų dekoras buvo tikra atgaova akiai , ji mėgo tokius dalykus . matyt tai vienintelis jos geras dalykas paveldėtas iš tėvo , tai tikrai geras skonis skoningiems ir vertingiems dalykams . Leido sau kurį laiką apsižiūrėti kol Stefanas kuitėsi po savo brolio daigtus . Tuomet pamačiusi vazą su gėle nelaukė kol vaikinas gryš , paėmusi važą iįvertė visas žemes ant žemės paskleisdama ja sir padarydama ratą viduryje svetainės bei atsirėmė keliais į grindis laukdama Salvatorės.
Back to top Go down
AuthorMessage
avatar
Prikeverzojau : 1184
Hug'ų : 15
Prisijungiau : 2016-06-29
...
Misery18
PostSubject: Re: Svetainė Svetainė - Page 2 Icon_minitimeTue Jul 05, 2016 10:29 pm
Sparčiais žingsniais sugrįžęs į svetainę, vaikinas pažvelgė į Alexis, o tuomet nieko nelaukęs priėjo prie jos. -Radau jo marškinius, tikiuosi tiks, nes tikrai nenumaniau ką dar galiu atnešti,-sumurmėjo Salvatore paduodamas Alexis brolio marškinius, o tuomet pritūpė šalia šios neaiškios merginos bei apsidairė. Na, jeigu Deimonui viskas būtų gerai ir jis gyventų čia, sugrįžęs tikrai užmuštų Stefaną už taip išpurvintą kilimą. -Tai kas dabar?-giliai įkvėpė vaikinas bei pažvelgė į šalia buvusią merginą, dėl kurios vis dar buvo šiek tiek įtarus, ypač po to, kai taip ir neišsiaiškino kokios rasės ši yra.
Back to top Go down
AuthorMessage
avatar
Prikeverzojau : 792
Hug'ų : 10
Prisijungiau : 2016-01-10
...
Misery14
PostSubject: Re: Svetainė Svetainė - Page 2 Icon_minitimeTue Jul 05, 2016 10:36 pm
Pagaliau gryžus vaikinui ši šyptelėjo ir paėmė į ranką paduodamus marškinius , - Žinoma , tiks , - tarstelėjo tuomet padėjo marškinius ant iš žemių padaryto skritulio , iškėlė rankutes į viršų virš marškinių ir kažką sukalbėjsui čiuptelėjo Stefano ranką ir nagu perrėžusi jo riešą papylė kraujo srovę antmarškinių kurie akimirksiu užsiliepsojo o jos akys tieisog apsiblausė menka pilkšvuma . Tai truko daugiau nei penkias minutes , tuomet ši paleido Stefano ranką kuri po jos pasitraukimo turėjo imti gyti ir plačiai atsimerkė , - Naujasis Orleanas , - ištarė tuomet giliai atsiduso pažiūrėjusi į supleškėjusius marškinių likučius ir pakėlė akutes į Stefaną , - Atleisk už betvarkę , - tarstelėjo atsistodama ir patogiau įsitaisydama ant sofutės šalimais ,- Tikiuosi rasi brolį ,- vyptelėjo ir po akimirkos vėl prakalbo , - Aš nežinau ar galiu tau paskayti kas esu , nes kaip tokia atsiradau aš tau paaiškinti negalėsiu , - gūžtelėjo petukais .
Back to top Go down
AuthorMessage
avatar
Prikeverzojau : 1184
Hug'ų : 15
Prisijungiau : 2016-06-29
...
Misery18
PostSubject: Re: Svetainė Svetainė - Page 2 Icon_minitimeTue Jul 05, 2016 10:41 pm
Stebėjo visą procesą labai susidomėjęs. Nors tai nebuvo pirmas kartas, kai ragana atlieka prie jo kokį nors burtą, tačiau vis tiek.. visada būdavo įdomu pamatyti tokius dalykus. Galiausiai merginai paleidus jo ranką, Stefanas žvilgtelėjo į ją ir laimei, ranka tikrai ėmė gyti. Sulaukęs taip ilgai laukto atsakymo, Stefanas išsišiepė laimės pilnomis akimis supratęs, jog pagaliau galės surasti savo brolį. Na, kad bent jau tikimybė jį rasti dabar yra milžiniška. -Viskas gerai. Labai ačiū tau, kad padėjai. Man tai buvo labai svarbu,-vis dar išsišiepęs ištarė vaikinas, tačiau pasiliko sėdėti ant grindų. -Na, skamba paslaptingai, tačiau man per daug įdomu kas tokia esi, jog nesužinočiau.. taigi, klok,-linktelėjo ir susidomėjimo pilnu žvilgsniu pervėrė ant jo sofos sėdinčią merginą. Kol kas visas įtarumas dingo, nes ji padėjo Stefanui ir dabar jis buvo be galo laimingas bei dėkingas jai, tačiau sužinoti kas ji per viena tikrai buvo įdomu ir labai knietėjo.
Back to top Go down
AuthorMessage
avatar
Prikeverzojau : 792
Hug'ų : 10
Prisijungiau : 2016-01-10
...
Misery14
PostSubject: Re: Svetainė Svetainė - Page 2 Icon_minitimeTue Jul 05, 2016 10:46 pm
- Aš džiaugiuosi galėdama padėti , - šyptelėjo. Žinoma geroji pas ją ateina retai , tačiau šykartą ji aplankė ir jos kiemą ir po tokio savo darbo jautėsi tikrai gerai . Nežinia kodėl tačiau šis vaikinas vertė ją daryti kiek geresnius darbus nei įprastai , - Pamėginsiu, - po jo tokio kamantinėjimo ši sukikeno įsipatogindama sofoje , - Aš Hibridė , - tarstelėjo atsidūsdama , - Raganos , vampyro ir vilkolakio mišinys , - pavartė akutes , matyt pati nepatikėtų tuo jai tokia nebūtų , sunku būti vienai tokios sudėtingos sudėties ,- Esu tokia nuo tiek kiek pamenu save,-pabaigė sakiny pridurdama paskutinisu žodžius tam , jog netiesiogiai paaiškintų jog tokių kaip Mikaleosnai ir jų hibridai ji akyse neva regėjusi nėra , - Skamba beprotiškai žinau , - nusiuokė pasakiusi paskutinį savo sakinį.
Back to top Go down
AuthorMessage
avatar
Prikeverzojau : 1184
Hug'ų : 15
Prisijungiau : 2016-06-29
...
Misery18
PostSubject: Re: Svetainė Svetainė - Page 2 Icon_minitimeTue Jul 05, 2016 11:08 pm
Susikaupęs laukė, kol mergina pagaliau pasakys, kas ji iš tiesų yra, tačiau sulaukęs tokios kulminacijos, vaikinas kurį laiką sėdėjo spoksodamas į vieną tašką ir bandydamas apmąstyti ką nesenai išgirdo. -Pala.. kaip.. kaip tai įmanoma? Turiu omeny esu sutikęs ne vieną hibridą, tačiau jie būdavo vampyrai ir vilkolakiai viename.. o tu.. net trys viename,-sutrikęs kalbėjo Stefanas ir galiausiai pakėlė akis į Alexis. Dabar jis tikrai nesuprato kas ši mergina yra per viena ir kažkodėl šioji vampyrui kėlė vis didesnius įtarimus. Alexis tuo pačiu metu buvo ir atvira, tačiau skambėjo ir labai paslaptingai, Salvatorei ji pasirodė gudri ir mokanti apsimesti, jog pasako daug, tačiau nepasakyti beveik nieko. Kadangi šiuo aspektu ji buvo panaši į Kateriną, kuri buvo klastinga kaip lapė, vampyrui ir vėl kilo šiek tiek įtarimų dėl šios hibridės tikslų.
Back to top Go down
AuthorMessage
avatar
Prikeverzojau : 792
Hug'ų : 10
Prisijungiau : 2016-01-10
...
Misery14
PostSubject: Re: Svetainė Svetainė - Page 2 Icon_minitimeTue Jul 05, 2016 11:13 pm
Alex puikiai suprato jog viskas ką ji šnekėjo galėjo skambėti neįtikinamai ar įtariai , žinant jog tokių hibridų nebūna . Tačiau dabar buvo , ji sakė tiesą kaip nekeista be jokių paskatų . Tieisog norėjo būti toli namų , pailsėti ir džiaygtis laisve, tai buvo vienintelis jos tikslas dėl kurio rūpintis Stefanui nereikėjo, - Aš suprantu jog tai skamba neįtikėtinai , tačiau taip yra . Aš negaliu tau paaiškinti kaip ar kodėl , nes aš pati to nežinau , - gūžtelėjo petukais atsidūsdama , visgi matyt reikėjo geriau meluoti ir sakyti kokia netikrą istoriją apie rūšį kuri egzistuoja ne tik joje , - Tačiau tai nesvarbu , prašysiu niekam to nesakyti . Nenorėčiau būti sugauta kaip trofėjus , - vyptelėjo ištardama ir susikeldama kojas ant sofos jog būtų patogiau , - Aš galbūt trugdau ?,- klustelėjo pamačiusi kiek valandų .
Back to top Go down
AuthorMessage
avatar
Prikeverzojau : 1184
Hug'ų : 15
Prisijungiau : 2016-06-29
...
Misery18
PostSubject: Re: Svetainė Svetainė - Page 2 Icon_minitimeTue Jul 05, 2016 11:24 pm
Galiausiai Stefanas tik supratingai linktelėjo galva. -Nesakysiu,-dar pridūrė, nes ir pats suprato, jog ši įdomi persona gali pritraukti daugelio smalsuolių akį, pavyzdžiui, tokių kaip tas, kuris šiandien pabandė padurti šią merginą prie Vikerio tilto. -Ne, netrukdai, tikrai,-papurtė galvą Stefanas ir galiausiai pakilęs nuo žemės nupėdino ligi mini baro bei pasisuko į merginą. -Norėsi ko nors išgerti? Ištuštinsiu brolio seifą,-nežymiai besišypsodamas ištarė Salvatore bei išėmė viskio butelį su dviem stiklinėmis, o tuomet prižingsniavo prie sofos ir atsisėdęs ant jos viską sustatė ant stalo. -Dabar aš kaip ir švenčiu ir tik tavo dėka. Todėl gali likti, kad ir visai nakčiai,-linktelėjo vampyras bei atidaręs butelį įpylė į abi stiklines viskio.
Back to top Go down
AuthorMessage
avatar
Prikeverzojau : 792
Hug'ų : 10
Prisijungiau : 2016-01-10
...
Misery14
PostSubject: Re: Svetainė Svetainė - Page 2 Icon_minitimeTue Jul 05, 2016 11:30 pm
Mergina šyptelėjo , žinoma jai reikėjo vietos pernakvoti ir net be didelių pastangų ji ją gavo , - Ačiū už mano paslapties saugojimą , - šyptelėjo ir nusekė vyruką akimis, - Žinoma , gėrimas irgi būtų nepršali ,- tarstelėjo jam pavymui ir pati liko dairytis aplink namus , - Gražūs namai , - pridūrė kiek suraukusi nosytę , - Ir gal galėčiau pasiskolinti ką nors persirengti?, - kilstelėjo antakiuką , visgi šie seni prvinoki rūbai tikrai nebuvo patogūs .
Back to top Go down
AuthorMessage
avatar
Prikeverzojau : 1184
Hug'ų : 15
Prisijungiau : 2016-06-29
...
Misery18
PostSubject: Re: Svetainė Svetainė - Page 2 Icon_minitimeWed Jul 06, 2016 2:06 pm
-Bet kada,-linktelėjo Stefanas ir menkai nusišypsojo. Net jei ir būtų norėjęs kam nors papasakoti apie šią įdomią personą, kažin, ar būtų sugebėjęs. Juk logiškai mąstant ji buvo stipri ir Stefanui būtų galėjus padaryt bet ką - juk turėjo ir raganiškų galių, plius, buvo dar ir vilkolakė. Nors Salvatore ir buvo įsitikinęs, kad Alexis neturėtų jam nieko padaryti, visgi, jis išgelbėjo jos gyvybę, tad..tereikėjo neišduot paslapties. -Tikiuosi mėgsti viskį,-besišypsodamas ištarė vampyras, o pats paėmęs vieną iš stiklinių atsigėrė joje buvusio gėrimo. Išgirdęs merginos prašymą, Stefanas susimąstė. -Na, jei tau tiks kurie nors iš mano marškinių, tuomet mielai. Nes moteriškų drabužių tikrai neturiu,-nusijuokė Salvatore nužvelgdamas merginą akies krašteliu.
Back to top Go down
AuthorMessage
Sponsored content
PostSubject: Re: Svetainė Svetainė - Page 2 Icon_minitime
Back to top Go down

Svetainė

View previous topic View next topic Back to top
Page 2 of 6Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Similar topics

-
» Svetainė
» Svetainė
» Svetainė
» Svetainė
» Svetainė

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: Daugiabutis :: Bethany Noel Mota :: Gyvenamasis kvartalas :: Salvatore's-