Share|
Misery19
avatar
Svečias
Prikeverzojau : 206
Misery19
avatar
Svečias
Prikeverzojau : 206
Misery19
avatar
Svečias
Prikeverzojau : 206
Misery19
Misery03
Misery19
Misery03
Misery19
avatar
Svečias
Sponsored content

Svetainė

View previous topic View next topic Go down
AuthorMessage
Prikeverzojau : 206
Hug'ų : 1
Prisijungiau : 2016-06-29
...
Misery19
PostSubject: Svetainė Wed Jun 29, 2016 10:14 pm

Back to top Go down
AuthorMessage
avatar
Guest
Svečias
PostSubject: Re: Svetainė Fri Jul 01, 2016 8:30 pm
Heilė niekada nemėgo išeiti iš namų ir palikti savo dukrą vieną. Tiesa, ji nelikdavo niekada viena, tačiau moteris buvo įsitikinusi, jog tik ji savo vaiką gali apsaugoti. Kenner ieškojo būdo, kaip atkeršyti tiems, kurie nužudė jos vyrą, ar bent prie to buvo prisidėję, tad keliom valandom per dieną, vedama aklo keršto troškimo, Heilė eidavo per gatves, barus, namus, kankindama ir užkalbėdama visus, kurie tik gali būti naudingi. Gal ir ne tobulos mamos įvaizdis, tačiau savaip pamiltas sutuoktinis, iki šio rūpėjo našlei, ir ji Jackson atminimui pažadėjo, jog nenurims, kol neatkeršys visiem, kurie pražudė poną Kennerį.
Vos tik įžengusi į Mikaelsonų teritoriją, moteris apsidairė. Namuose buvo tylu. Tai niekada nebuvo geras ženklas.
- Hope!!,- riktelėjusi per atgarsius surenkančią svetainę, Heilė apsidairė. Namai skendo tyloje.
- Hope!!!,- dar garsiau surikusi savo mažosios dukters vardą, tikėdamasi, kad mažoji atsilieps, hibridė tik suraukė antakius, vampyrišku greičiu aptikrindama ir valgomajį ir virtuvę ir vidinį kiemelį. Negera nuojauta kankino motiną, tad ši pajudėjo laiptų link, tikrinti antro aukšto.
Back to top Go down
AuthorMessage
Prikeverzojau : 206
Hug'ų : 1
Prisijungiau : 2016-06-29
...
Misery19
PostSubject: Re: Svetainė Fri Jul 01, 2016 8:36 pm
Prie pat laiptų, vos po antro moters šūktelėjimo, išlindo Klausas. Dar kiek pasirąžė, tarsi būtų miegojęs, tačiau tai mažai tikėtina. Sutikęs Hayley ant laiptų, tiesiog nusižiovavo ramus ir šią nužvelgė. Ne. Jis tikrai nebūtų toks ramus, jeigu Hope būtų dingusi. Tiksliau jis jau dabar būtų išlėkęs velniai žino kur, jog tik tai surastų savo didžiausią gyvenimo turtą.
- Tu sugebėtum net numirėlį prikelti iš miegų..- Lėtai, ramiu balsu pasakė. Pakreipė galvą į vieną šoną, išgirdęs trakštelėjimą pakreipė galvą į kitą pusę.
- Hope čia nėra. Ji su Elijum. Nesijaudink, ji - saugi. Kitu atveju ir manęs jau čia nebūtų, tiesa?- Nusišypsojo tokia gryna fake šypsena dar pakreipdamas galvą į šoną ir dar kartą nusižiovavo. Tikrai nejautė per daug didelio noro aiškintis kur Hope buvo. O jos dėdė tikrai ją sugebės apsaugoti. O jeigu kas nors jo dukrai ir atsitiktų - Klausas nemiegotu tol, kol neužmuštu kiekvieno, kuris pakenks mažajai Hope.
Back to top Go down
AuthorMessage
avatar
Guest
Svečias
PostSubject: Re: Svetainė Fri Jul 01, 2016 8:52 pm
- Galbūt man nereikėjo prikelti tavęs iš gilaus miego, ir iš tos vietos, kurioje buvote su Frėja, pasidarei daug irzlesnis..,- Vos tik išgirdusi ir pamačiusi Klaus, kuris, leisdamasis laiptais, atsidūrė prie pat Heilės, buvo palydėtas kiek kandžia užuomina. Šypsenos trupinėliai, vos vos palietė moters lūpas, tačiau ir tai galima suprasti, nes po visų įvykių hibridei yra ganėtinai sunku nuoširdžiai šypsotis. Išgirdusi, kad Hope pasiėmė Elijah ir nužvelgusi vyrą nuo galvos iki kojų, hibridė nusisuko ir pasiekė taip mylimą Klauso bariuką. Išsitraukusi butelio pripildė dvi taures. Pylimas netruko ilgai, ir su viena taure, pilna ledo, rankoje, pasisukusi į jau tolėliau stovintį Mikaelsoną, Kenner suraukė antakius.
- Nesuprantu tik vieno. Kodėl Elijus išsivedė mano dukrą kažkur, ir dar be mano žinios? Palikau tau ją vos porai valandų...- su trupučiu priekaišto ir žemu balsu, uždavusi klausimą, lyg mėgintų pabrėžti Klauso, kaip neatsakingo tėvo nerūpestingumo, Heilė nenuleido nuo jo "žudančio" žvilgsnio. Ilgą laiką, kol hibridė ieškojo priešnodžio, Klausas ir jo šeima saugiai mėgavosi ramybe Frėjos "rojuje", kol Heilė čia, žemėje, devynis pragaro ratus perėjo, dėl savo dukros saugumo, kovodama prieš kiekvieną, Mikaelsonų sukurtą priešą.
Back to top Go down
AuthorMessage
Prikeverzojau : 206
Hug'ų : 1
Prisijungiau : 2016-06-29
...
Misery19
PostSubject: Re: Svetainė Fri Jul 01, 2016 9:31 pm
Paklausęs merginos tiesiog susiraukė. Nereikėjo prikelti? Aha. Tada ji turėtu dar daugiau problemų nei dabar, kadangi Klauso galvoje sukosi tik tai viena mintis, kaip apsaugoti savo dukterį. Ir kuo greičiau tą planą įgyvendins - tuo geriau.- Tai kaip galiu būti ne irzlus, kai mane prikeli vidurį miego?- Kilstelėjo antakį sukryžiuodamas rankas ties krūtine. Tada nusekė merginą akimis ir apsilaižė lūpas. O. Nors ir nesenai gėrė bare, tačiau dabar reikėjo taip pat pasistiprinti tokiais gėrimais. Ypač kai čia Hayley. Jų tada tikrai prireiks. Taigi lėtai nuėjęs prie baro įsipylė viskio ir pažvelgė į hibridę.
- Gal dėl to, jog jis yra jos dėdė ir norėjo pabūti su vaiku? Gal nupirkti kokių ledų ir šiaip mieste pasilinksminti. Žinai kaip jis ją saugo.- Uždėjo ranką šiai ant peties.- Nesijaudink.- Šį kart pagaliau nusišypsojo. Tikrai.- O kas kaltas, kad kai kurios išvyksta medžioti porai valandų? Bent jau galėjai kreiptis į mane pagalbos. Būčiau padėjęs. O dabar.. Dabar lakstai iš vietos į vietą. Tau reik informacijos ne tik iš žmonių ar vilkų mieloji. Tau padės ir vampyrai. Taigi čia galėčiau padėti tau.- Pakreipęs galvą šiek tiek į šoną pažvelgė į merginą. Atsidusęs gurkštelėjo viskio bei atsirėmė į barą su nugara.
Back to top Go down
AuthorMessage
avatar
Guest
Svečias
PostSubject: Re: Svetainė Fri Jul 01, 2016 9:48 pm
Visada paranoiškas, priešus matantis už kiekvieno kampo, nepasitikintis niekuo, net šeima, toks atsipūtęs, apsimiegojęs Klausas atrodė iš ties keistai. Akivaizdu, pailsėti nuo amžino karo, jam išėjo į naudą. O gal ne visai.. Hope gali saugoti visas Orleanas, tačiau tai nereiškia, jog ši gyva grįš namo.
- Kad ir kaip nekaltai skamba nora būti su Hope, valgyti ledų ar lesinti balandžius, daugiau nenorėčiau, kad Hope su vienu kažkuriuo, ypač be mano žinios, paliktų šiuos namus. Mikaelsonai ne visagaliai, jei tuo neįsitikinai, ir mirties išvengt negalit.. Ir, po velnių, kodėl toks esi ramus, kai šio miesto žemes mina tokie kaip Lucian ir Marcelis? Jiem užteks dviejų pirštų, kad tavo širdis atsidurtų ant šviesos stulpo, priešais pat tavo paties namo langus... Kaip gali lengvai išleisti Hope iš namų, kurie apkerėti visais įmanomais burtais, ir kur ji tikrai saugi?,- Heilei tai didžiausias turimas turtas, ir ji neketina dukters prarasti,vien dėl to, kad Mikaelsonai ledų užsimanė. Moters balso tonas vis griežtėjo, o akys vis labiau siaurėjo. Nedaug betrūko, kad Kenner būtų pradėjusi vėl rėkti. Tačiau patausojusi savo nervus ir sveikatą, ji tik atsiduso. Klauso niekada neperkalbėsi, o jei mėginsi, dėžėje praleisi ilgą laiką, kol, žinoma, orginaliam hibridui tavęs neprisireiks.
Pajutusi jo ranką sau ant peties, ji pasisuko į vyrą.
- Aš turiu padaryti tai pati. Turiu atkeršyti už savo vyrą,kuris, viską paaukojo dėl mūsų.. Dėl Hope. Aš sumedžiosiu juos visus iki vieno... Man tam Mikaelsonų sparnelio nereik..,- tvirtai, gan griežtai prabilusi apie kraują deginantį keršto troškimą, Kenner akyse ėmė šokčioti ugnelės. Ji irgi nebe ta, kokia buvo. Tvirtesnė, galingesnė, žiauresnė... Galima net sakyti, savaip lygi Klausui. Lygiavertė Mikaelson.
Back to top Go down
AuthorMessage
Prikeverzojau : 206
Hug'ų : 1
Prisijungiau : 2016-06-29
...
Misery19
PostSubject: Re: Svetainė Fri Jul 01, 2016 10:02 pm
Šį kart hibridės atsikalbinėjimas jį pradėjo nervinti. Tikrai. Taip, jis gal ir buvo paranoiškas, tačiau savo dukterį žino su kuo išleido. O nei vieno iš tų šunsnukių nematė jau pakankamai ilgai, taip kad tikrai dėl to nesijaudino. Kai su jais baigs - jie patys gulės kapuose, kentėdami tuos pačius košmarus, kuriuos kentėjo Klausas. Taip netyčia ir stiklinė, buvusi Hibrido rankoje, buvo pasiųsta miriop, o gėrimas išsiliejo į visas puses. Tai nieko gero nereiškė. Nors dažniausiai galėjo kalbėti ramus, tačiau šį kart jis sugebėjo net pakelti balsą.- Visų pirma žinau su kuo ją išleidau. Kas kas, bet Elijus neleis jai nukentėti, kitu atveju aš pats jį užmuščiau. O visų antra - kai su tais dviem šūdžiais baigsiu - jų pačiū širdys kabės mūsų kieme, parodydami, jog Mikaelsonai galingiausia šeima.- ne tik pakeltas, bet ir piktas tonas nuskambėjo per visus namus. Ir tik tada susiprato kas buvo, taigi tik tyliai nusikeikė bei pakėlęs šukes padėjo jas ant stalo. Dabar reikėjo dar bent vieno gėrimo, jog visus nervus nuraminti. Kai Klausas supykdavo tai supykdavo. Na.. Tie košmarai padarė savo. Tai labiausiai ir nervindavo. Atsikėlęs iš kapo jis tapo kitoks, o tuo pačiu ir toks pat.. Įsipylęs dar vieną stiklinę viskio vėl atsisuko į merginą.
- Tai tavo reikalas. Aš siūlau tau savo pagalbą. Tavo reikalas ar jos atsisakysi ar ne.- Šį kart bent kiek ramiau pasakė bei gūžtelėjęs pečiais atsigėrė viskio. Pro stiklinę pažvelgė į gijančią savo ranką. Velnias. Ir dar rūbus apliejo. Reiks vėl keliauti persirengti.
Back to top Go down
AuthorMessage
Prikeverzojau : 523
Hug'ų : 8
Prisijungiau : 2012-01-07
...
Misery03
PostSubject: Re: Svetainė Tue Jul 05, 2016 11:48 am
Karšto vandens srovė tekėjo blyškiu, apnuogintu merginos kūnu, padėdama smarkiai plakančiai širdžiai nurimti, o protui atsigauti ir suvokti, kad visi siaubai baigėsi - dabar viskas gerai, jis šalia, niekas daugiau jo neatims. Na, bent jau kol kas. Paskutines kelias savaites Shannara negalėjo sudėti bluosto iki kol nuovargis nenusitempdavo jos į tamsą. Klausas buvo dingęs. Kurį laiką ji galvojo, kad vyras ją apleido, kad ji jam nebeįdomi, kad po tiek laiko galiausiai suvokęs, jog ji per prasta, tiesiog paliko nežinioje, tačiau vakar jam pasirodžius tarpduryje, stipriai suspaudus glėbyje ir pasakius kas nutiko, ji kaltino save, kad nebuvo šalia kuomet jam labiausiai reikėjo pagalbos. Tačiau tai nebuvo hibridės pasirinkimas. Mylimasis jai uždraudė keliauti į Naująjį Orleną ir laikė saugiu atstumu nuo viso šį miestą sukančio blogio. Tačiau jis grįžo. Grįžo ir neapsikentęs juos ilgą laiką skyrusio atstumo, galiausiai pasiėmė kartu. Užsukusi taip maloniai kūną glamonėjusią vandens srovę, Elessedil išlipo iš dušo ir priėjusi prie veidrodžio nubraukė garą. Jos ilgi šviesūs plaukai krito ant liaunų pečių, o žalios akys spindėjo iš laimės. Nors ir žinojo, kad ramybės čia neturės, ji negalėjo numaldyti džiaugsmo, kurį teikė būvimas šalia. Pagaliau ji nebebus paslaptis. Braukdama švelnia rankšluosčio medžiaga per drėgną kūną, ji momentais prisimindavo kaip šiąnakt tvirtos Klauso rankos ją glamonėjo, kaip bučiavo kiekvieną odos lopinėlį. Tas pasitenkinimas vėl užplūdo, o pilvė susisuko drugelių lizdas, tačiau Shan susiėmė ir pakabinusi rankšluostį apsigaubė baltu chalatu. Dar vienas žvilgsnis į atspindį veidrodyje ir ji jau, basomis kojomis, ėjo per koridoriu, kol užgirdo pažįstamą balsą, kuris nuvedė ją svetainės link. Sustojusi tarpduryje šviesiaplaukė nužvelgė Mikaelson nuo galvos iki kojų, nežymiai šyptelėdama, o tuomet pasisuko į tamsiaplaukę, su kuria pastarasis ginčijosi. Ji atrodė išties žaviai, jaunatviškai, tačiau tuo pačiu metu itin subrendusi ir kovinga - hibridė.
Back to top Go down
AuthorMessage
Prikeverzojau : 206
Hug'ų : 1
Prisijungiau : 2016-06-29
...
Misery19
PostSubject: Re: Svetainė Tue Jul 05, 2016 10:58 pm
Visas susinervinimas nuėjo šuniu ant uodegos, pamatęs nusileidžiančią Hibridę. Pasirodo pasaulis nežinojo dar apie vieną jų. Įdomu, kiek Klausas dar hibridų slėpė nuo pasaulio? Na.. Šito tikrai niekas nesužinos iki tol, kol jis visų savo kortų ant stalo nepadės. O to tikrai nesiruošia padaryti greit. Žvelgdamas pro petį Hailei, Klausas tik tai nusišypsojo. Ir šį kart rimtai nusišypsojo, taip nuoširdžiai ir ramiai. Kai kurie tos šypsenos per savo gyvenimą nepamato.
- Nagi.. Princesei taip nederėtu rodytis viešumoje. Ypač tik tai su chalatu.- Nužvelgė merginą vis dar iš tolo. Na jau. Negalėjo gi palaikyti tokio atstumo su Shanara, ypač kai netoliese buvo jo vaiko motina. Čia jau pasirodė tiesiog principai. Taigi, greitu žingsniu praėjo pro hibridę ir atsirado tiesiai prieš Abbey. Pažvelgė į savo rūbus.
- Damn.. Dabar turėsiu persirenginėti..- Atsiduso primerkdamas vieną akį. Kartais tie nervinai tikrai neišeidavo į gerą pusę. Va - šį kart jau rūbai buvo šlapi. Kitą kart dar kieno nors širdis šio rankoje sėdės tarsi kokiam soste.
Back to top Go down
AuthorMessage
Prikeverzojau : 523
Hug'ų : 8
Prisijungiau : 2012-01-07
...
Misery03
PostSubject: Re: Svetainė Tue Jul 05, 2016 11:41 pm
Tas keistas jausmas, kai ieškodamas vietos po saule, randi ne tik namus, tačiau ir sielos dalelę, kuri regis buvo išplėšta iš krūtinės, kuomet žalios akutės pirmą kartą prasimerkė ir pasitiko žiaurų pasaulį. Shannara nė neabejojo, kad atkeliavo į Naująjį Orleną, kad susitiktų su Klausu, kad jį pamiltų ir kad jis pajustų meilę jai, išlaisvinančią nuo pykčio ir klastos pančių. Visai jauna netekusi tėvų, užaugusi su visai ja nesirūpinančia senele, šviesiaplaukė niekuomet nepajuto meilės. Mikaelson jai parodė, kas yra geras gyvenimas, kas yra rūpestis ir net jeigu tai nebuvo meilė - Shana netroško nieko kito, kaip tik jo artumo.
-Aš ne princesė, o ir čia ne gatvė.-merginos veidą papuošė žaisminga šypsenėlė. Jeigu čia nebūtų tamsiaplaukės, juostos, juosiančios jos liemenį, kampelis butų timptelėtas ir šilkinis chalatas atsidurtų ant žemės, tačiau dabar Abbey stovėjo nuleidusi suimtas rankas priešais ir žaisdama su šypsena veide.
-O įprastai vaikštinėtum apsirengęs šitaip?-be jokios baimės balse pasiteiravo ir nesibogodama nužvelgė vyro drabužius, kurie dėl kažkokios priežasties buvo šlapi. Juk tai ji buvo duše, o ne jis.
Back to top Go down
AuthorMessage
Prikeverzojau : 206
Hug'ų : 1
Prisijungiau : 2016-06-29
...
Misery19
PostSubject: Re: Svetainė Tue Jul 05, 2016 11:52 pm
- Na jo.. Kokia iš tavęs princesė.- Burbtelėjo sau panosėje, tačiau greit pakėlė akis į merginą.- Hope yra princesė, o tu - Karalienė!- Jau net kiek pradėjo nervinti tie šlapi rūbai, sulieti viskio, ant šio kūno. Reikėjo kuo greičiau persirengti. O kodėl to nepadarius kuo greičiau? Tiksliau kodėl iš viso nenusirengus. Tik kad va.. Prie Haylės tikrai nesinorėjo nusirenginėti. Sąžinė ar kažkas panašaus prabilo pas Klausą. Žodžiu, kažkas viduj sugebėjo prabilti. Tarsi jis tą vidų dar turėjo. Pasilenkė prie Shanaros ausies ir tyliai sukuždėjo, tarsi čia aplinkui visi būtų paprasti žmonės ir nesugebėtu išgirsti ką tasai sako.
- Paprastai prie tavęs aš iš vis neapsirengęs, taip kad gal geriau kylam į viršų?- Kokio velnio jis dar klausė kažko.. Vis tiek švelniai suėmęs merginos ranką pasuko galvą į Haile. Dabar atrodė kiek rimčiau.- Spėju grįžo Hope. Taip kad gali keliaut pas ją. O aš dabar užsiėmęs.- Greit viską susakęs tiesiog nusitempė Abbey į viršų.
Back to top Go down
AuthorMessage
avatar
Guest
Svečias
PostSubject: Re: Svetainė Wed Jul 06, 2016 7:24 pm
Heilė kurį laiką stebėjo beburkuojančius balandėlius, ne su gražiausia veido mina. Galiausiai kai Klausas išsitempė savo naująją lovos draugę, hibridė tik papurtė galvą ir išėjo iš svetainės. Kas ta blondinė, Heilė galės paklausti ir vėliau.
Back to top Go down
AuthorMessage
Sponsored content
PostSubject: Re: Svetainė
Back to top Go down

Svetainė

View previous topic View next topic Back to top
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: Gaisrinės stotis :: Gyvenamasis kvartalas :: Mikaelson's-