Share|
avatar
Hailee Cesya Kain
Misery14
Misery18
Misery14
Misery18
Misery14
Misery18
Misery14
Misery18
Misery14
Misery18
Misery14
Misery18
Misery14
Misery18
Sponsored content

Upelis

View previous topic View next topic Go down
AuthorMessage
avatar
Prikeverzojau : 2273
Hug'ų : 108
Prisijungiau : 2012-01-05
Man jau : 19
Am I inlove with you? Or am i inlove with the feeling?
Hailee Cesya Kain
PostSubject: Upelis Tue Jun 28, 2016 11:58 pm
.
Back to top Go down
http://misery.forumlt.com
AuthorMessage
Prikeverzojau : 792
Hug'ų : 10
Prisijungiau : 2016-01-10
...
Misery14
PostSubject: Re: Upelis Sun Jul 03, 2016 9:08 pm
Buvo gana vėlus vakaras , Hope kuris laikas nekėtino patraukti Naujojo Orleano pusėn, tyla ramybė ir jokių pašalinių asmenų kurie pastoviai ją sekioja buvo tikra atgaiva sielai ir protui , pagaliau taip toli nuo namų tačiau jautėsi maloniai ir pakylėtai . nenorėjo gryžti , nors mobilusis jau sprogo nuo skambučių ir sms žinučių iš Mikaelsonų fronto Alexis tyliai jas ignoravo . Tiesiog norėdama pamatyri visas miesto vietas ši leidosi į kelione po gamtos kraštelius , nenorėdama matyti savo kelyje nieko pasirinko nuošalesnį kelią . Ėjo lėtai , mąstydama apie visą savo trumpą tačiau jau begalo dauk nuotykių turėjusi gyvenimą , apie tai kokia ji yra ir kokią ją nori turėti tėvai . Perdauk minčių skriejo jos galvoje , perdauk neatsakytų klausimų ir tiesiog susipainiojimas pačioje savyje vertė ją atsiriboti nuo aplinkos . Ir tai buvo didelė klaida , pasinerdama į save ir eidama neapšviestu takeliu prie upelio ši net nepajuto kaip mikliai šalia jos atsirašo kažkas susmeigiantis jai į pilvą didelį metalinį strybą , greičiausai tai nebuvo apgalvotas judesys , nes žinoti kas ji negalėjo niekas . Mėginimas pasitenkinti žmogžudyste , žmogus ar koks kitas padaras . Dabar jai akyse tiesiog aptemo , nesvarbu tai kas tokia ji buvo , ji pati leido save sužaloti abejingai atsiribodama nuo ją supančios aplinkos . Dabar nebepajėgė atsibusti iš minčių , ar tiesiog apsiginti . Leido likimui ją pasiimti .
Back to top Go down
AuthorMessage
Prikeverzojau : 1184
Hug'ų : 15
Prisijungiau : 2016-06-29
...
Misery18
PostSubject: Re: Upelis Sun Jul 03, 2016 9:23 pm
Stefanas kaip tik ruošėsi išvykti ir vėl keliauti ieškoti brolio planuodamas pradėti nuo Naujojo Orleano. Konkrečios priežasties, kodėl jis ruošėsi vykti būtent ten, nebuvo, tačiau dėl neaiškių priežasčių jis turėjo nuojautą, jog ten gali rasti šiek tiek atsakymų.
Norėdamas dar paskutinį kartą užeiti į nemažai prisikėlimų jam sukeliančią vietą, Stefanas atkeliavo ant Vikerio tilto. Ramiai ant jo užsilipęs, vaikinas tiesiog spoksojo į vandenį, kai netrukus įjungęs savo vampyrišką klausą išgirdo kažką keisto. Nieko nelaukęs, šis nuskubėjo tiltu žemyn ir atsiradęs prie upelio pamatė padurtą merginą. Apsidairęs, šis, deja, nepamatė jokio padaro, kuris galėjo tai padaryt, mat, anas, matyt jau buvo pabėgęs, tačiau Salvatore nedvejojo ir prilėkė prie nepažįstamosios. Nieko nelaukęs, Stefanas įkando sau į riešą bei prikišo jį merginai prie burnos priversdamas ją nuryti bent kelis lašelius jo kraujo. Visgi, šis nenumanė, nė kokios rasės ši mergina, nei kas ji išvis yra, tačiau dabar klausinėti laiko ir nebuvo.
Back to top Go down
AuthorMessage
Prikeverzojau : 792
Hug'ų : 10
Prisijungiau : 2016-01-10
...
Misery14
PostSubject: Re: Upelis Tue Jul 05, 2016 8:01 pm
Tos kelios akimirkos , kurių metu į jos gležną kūną susmigo storas strypas ėjo tarsi begalinės valandos . Skausmas veriantis visą kūną neleido jai judėti , atrodė net staiga užplūdęs adrenalinas palaikantis ją sąmoninga nebebuvo toks veiksmingas , kaip turėtų būti . Kūną pamažu apleido jėgos , o ir priešintis tam ši nesiryžo . Nežinia kas dabar sukosi jos painioje galvoje tačiau Hope net nemėgino stotis , nemėgino gintis ar pasinaudoti tuo kas esą . Pasielido nuo givybę laikančios virvės atsiduodama likimui , kol pajuto keistą skonį burnoje . Taip tai buvo kraujo skonis , mergina mikliai atsimerkė ir pažvelgė į personą priklaupusią prie jos su atkištu riešu . Nebuvo jo mačiusi ankščiau, aišku buvo tik tai jog jis nėra žmogus , kraujo skonis su savotišku prieskoniu kurio niekur nesumaišysi , ją išgelbėjo vampyras . Protu sunku suvokti jo poelgį , mat ši mergaitė buvo pripratusi prie agrsyvių savanaudžių Naujojo Orleano vampyrų kurie tik ir kėsinasi kam perkasti gerklę . Maloniai šyptelėjusi pro tikrai ne kaip atrodantį pabalusį veidą savo gležna rankute patraukė jo ranką sau nuo burnos akis įbesdama tiesiai į jo , - Ačiū , bet aš užgysiu pati , - silpnoju , tyliu balsu ištarusi pamėgino atsistoti ,tačiau vėliai suklupo todėl liko sedėti ant šaltos žemės , - Kodėl mėginai mane išgelbėti?, - kilstelėjo antakį rankute susiimdama už žaisdos iš kurios visdar tekėjo kraujas , nors pati ji pamažu gijo .
Back to top Go down
AuthorMessage
Prikeverzojau : 1184
Hug'ų : 15
Prisijungiau : 2016-06-29
...
Misery18
PostSubject: Re: Upelis Tue Jul 05, 2016 8:29 pm
Pamatęs, jog merginai viskas gerai ir šioji išgyvens, Stefanas lengviau atsikvėpė. Išgirdęs šiosios žodžius, vaikinas sutrikęs atitraukė ranką ir prisėdęs ant žemės šalia nužvelgė nepažįstamąją. -Kaip suprasti? Tu.. ne žmogus?-sutrikęs paklausė Stefanas, mat Mystic Fallsas nebuvo didelis miestelis ir jis tikrai manė, jog pažįsta visus čia pastaruoju metu buvusius vampyrus, tačiau, rodės, kad jo miestelis vis dar traukė įvairias antgamtines būtybes atvykti čia. -Kodėl ne?-sutrikęs paklausė Stefanas, o tuomet atsiduso ir papurtė galvą. -Juk tave mėgino nužudyti, maniau, jog esi žmogus, todėl pripuoliau duoti savo kraujo. Nežinau, kaip būtum pasielgusi tu, bet man žmonės yra tokie patys svarbūs, kokie yra ir kiti padarai šioje žemėje,-sumurmėjo vaikinas paaiškindamas viską ir pristatydamas save kaip visišką ir absoliutų gerietį. -Ar tu tikra, kad tau viskas gerai?-kilstelėjo antakius šis nužvelgdamas nepažįstamąją, norėdamas įsitikinti, jog jos žaizda tikrai ėmė gyt ir jai viskas bus gerai.
Back to top Go down
AuthorMessage
Prikeverzojau : 792
Hug'ų : 10
Prisijungiau : 2016-01-10
...
Misery14
PostSubject: Re: Upelis Tue Jul 05, 2016 8:37 pm
Sedėjo giliai kvėpuodama ir klausydama visų Stefano ištariamų žodžių , - Na ne , nevisai , - gūžtelėjo petukais nesurasdama tikslių žodžių savo rasei apibūdinti neišsiduodant , kas tokia per viena yra . Dabar buvo švarus lapas , jis jos nepažinojo ji to taip pat . Galimybė pradėti viską nuo nulio ir švariai be jokių Mikaleosnų nesamaonių ir panašiai . Nes kaip žinia ši šeimynėlė tikrai mėgsta pridaryti problemų net ir lygioje vietoje ,- Turbūt todėl , jog iškur esu kilusi aš ,vampyrai žmonių negelbėja , yra žiaurūs ir atsainūs , - tarstelėjo akimirkai nutildama , - Tiesiog pirmą kartą matau tokį kaip tu , - vyptelėjo . Žinoma tai turėjo nuskambėti kaip komplimentas , kurių Hope svetimiems žmonėms tikrai stokoja . Tačiau šiuo atveju ji buvo nuoširdžiai nustebusi , juolab jog gyvena dar trumpą laiką nepaisant fakto jog užaugo labai mikliai , - Aš Alex , - šyptelėjo galiausiai ištardama ir atkišdama jam savo kiek krauju išteptą ranką , - Ir man tikrai viskas gerai , - nusišypsojusi patraukė rankutę nuo žaisdos parodydama jog ji jau beveik visiškai susitraukė , - Tieisog gyju šektiek lėčiau nei norėčiau, - sumykė ranką vėliai uždėdama ten pat , tieisog sedėti taip buvo patogiau , - O kaip tu? Galbūt matei , kas čia buvo?, - apsidairė lyg iešodama nudaužto jos užpuoliko.
Back to top Go down
AuthorMessage
Prikeverzojau : 1184
Hug'ų : 15
Prisijungiau : 2016-06-29
...
Misery18
PostSubject: Re: Upelis Tue Jul 05, 2016 8:57 pm
Išgirdęs merginos žodžius, Stefanas suspaudė lūpas nežymiai nusišypsodamas ir nudelbė žvilgsnį į žemę. -Taip, na.. aš tikrai ne visai toks kaip kiti vampyrai,-palinksėjo šis, kadangi ne tik, jog negalėjo kontroliuoti savo alkio troškimo, bet dar ir gyvūnėlius vietoj žmonių dažniausiai valgė. -Aš vardu Stefanas,-pakėlęs akis į merginą ištarė Salvatore ir besišypsodamas švelniai spustelėjo merginos ranką. -Iš kur gi esi kilus?-susidomėjęs paklausė supratęs, jog mergina ne vietinė, nors ir įtarė tai vos ją pamatęs, nes, vėl gi, miestelis buvo per daug mažas ir Stefanas beveik visus čia pažinojo. -Tiesą pasakius, ne. Būčiau žinojęs, jog tavęs išgydyti nereikia, tikrai būčiau nusivijęs užpuoliką, deja.. Spėju, jis jau pabėgo. Tačiau nejaugi nenumanai, kas galėjo taip pasielgti?-sutrikęs paklausė Stefanas, visgi, jeigu kas nors padurtų jį, šis pirmiausiai apgalvotų visus savo turimus priešus, kurių per tiek metų buvo ne tiek jau mažai ir prikaupęs. Žinoma, jis nepažinojo šios merginos ir nenumanė, ar ji išvis turi kokių nors priešų, tačiau jeigu jau šioji buvo antgamtinė būtybė ir kažkas ją bandė padurti, matyt, turėjo.
Back to top Go down
AuthorMessage
Prikeverzojau : 792
Hug'ų : 10
Prisijungiau : 2016-01-10
...
Misery14
PostSubject: Re: Upelis Tue Jul 05, 2016 9:07 pm
Jam prisistačius ši maloniai linktelėjo ir pritraukė rankutę prie savęs .Žinoma kažkur giliai atminties kartelėje šis vardas o ypač pavardė buvo girdėti , galbūt tėvas kada netyčia buvo ištaręs jo vardą ar panašiai . Visgi retas asmuo kuris nežino jos garsiosios šeimos kuri išliko paslaptyje , - Esu tikrai dėkinga už viską , o aš na iš Naujojo Orleano - tarstelėjo pamėgindama atsistoti , šykartą sėkimingai . Pakilusi nuo žemės ši nusivalė nuo savęs visokius lapus ir šakas bei pasitaisė suglamžytą ir krauju permirkusią suknelę , - Atrodau kaip iš siaubo filmo tiesa?, - sukikeno nužvelgusi pati save , - Ech , nenumanau , - sugaudžiusi jo paskutinį klausimą tarstelėjo, - Neturiu dauk pažystamų , priešų juolabiau , - gūžtelėjo petukais , na ištoesų ji tikrai nenumanė kas galėjo norėti jos mirties . Visą trumpą savo gyvenimą ją sekė tėvo sargybiniai kurie neleido prisidirbti ,todėl ir prišų ji neturi . Na kol išlieka su neaiškia tapatybe , - Galbūt tiesiog , kažkas norėjo išsilieti ant netoliese esančio, - caktelėjo liežuviu akivaizdžiai labai smarkiai to nesureikšmindama , - Nieko prieš jai aš nusimaudysiu?, - klustelėjo priedama prie upelio kranto ir kiek įbrizdama į jį. Visgi buvo tikrai purvina , o paklausti dėl mandagmo turėjo , visgi šitas vyrukas jai tikrai paliko įspudį.
Back to top Go down
AuthorMessage
Prikeverzojau : 1184
Hug'ų : 15
Prisijungiau : 2016-06-29
...
Misery18
PostSubject: Re: Upelis Tue Jul 05, 2016 9:27 pm
Išgirdęs merginos klausimą, Stefanas nužvelgė ją ir skubiai papurtė galvą. -Ne, viskas tikrai normaliai. Ypač, kai neseniai buvai sužalota,-menkai šyptelėjęs ištarė Salvatore, o išgirdęs kitus Alexis žodžius, vaikinas nežymiai suraukė antakius. -Taip, bet jeigu būtum žmogus, tas "išsiliejimas" galėjo baigtis mirtimi, taigi.. visgi manau, kad kažkas griežė dantį ant tavęs,-garsiai mąstydamas ištarė Stefanas, nors realiai, jam nė neturėjo rūpėti kas norėjo nužudyti šią naują jo pažįstamą, juk išgelbėjo ją, tapo didvyris ir turėjo iškart nešdintis ieškoti brolio, tačiau štai jis vis dar čia, plepa ir kaip Šerlokas Holmsas bando išnarplioti kas galėjo kesintis į šią vos pažįstamą merginą. Ech.. kažkas su Stefanu buvo nebe taip. -Žinoma, kad ne. Maudykis į valias,-nusišypsojo šis mostelėdamas ranka, o pats kiek patogiau įsitaisęs ant pievutės susimąstė. -Pala, sakei esi iš Naujojo Orleano?-prisiminęs pasitikslino, o tuomet įdėmiau įsispoksojo į merginą. -Kaip tik ruošiausi ten keliauti ieškoti.. na, nesvarbu. Bet ar pastaruoju metu ten viskas gerai? Nevyksta kokie nors masiniai, keisti išpuoliai ar panašiai?-nenorėdamas per daug išsiduoti apie save ir pasakoti vos pažįstamai merginai visos gyvenimo istorijos, Stefanas savo klausimą sudėliojo būtent taip ir akylai stebėdamas Alexis laukė atsakymo.
Back to top Go down
AuthorMessage
Prikeverzojau : 792
Hug'ų : 10
Prisijungiau : 2016-01-10
...
Misery14
PostSubject: Re: Upelis Tue Jul 05, 2016 9:34 pm
Gavusi vyro leidomą ši mikliai išsinėrė iš jos kūną varžančių drabužių ir numetusi juos ant kranto , nuoga įbrido į vandenį . Taip ši moteris net nenutuokė kas tokio yra žodis , kuklumas . Įlindusi į vėsų maloniai gaivinantį vandeni kelis ratukus apsiplaukė tuomet prisišliejo prie kranto ir likdama vandenyje pasuko akutes į dailų vyrą . Būtent iš šios vietos šviečiant mėnuliui jis tikrai atrodė velniškai patraukliai , ir tuoj pat jos mintys būtų įsišėlusios jai ne jo žodžiai privertę susimąstyti . Žinoma Naujasis Orleanas pastaruoju metu yra karo zona , kas netingi tas mėgina pakasti jos šeimą po velėna ir juolabiau ją pačią , o negana to sarginiai šunys lyg mėsos ištroškė padarai seka jos įkandin vos tik užuodžią kur ant kampo jos kvepalus nepalikdami gyvo to kas ją bent akimis nužiuri .Paranojiškas žudikų miestas pagarsėjęs matyt labiau nei Mistic Fallsas . Tik , kad jo žmonės tyliburnas užsisiuvę dėl to aks ten vyksta , - Viskas puiku , o kas ten gali būti?, - vyptelėjo tarstelėdama , visgi ennorėjo gązdinti vyruko tikromis pasakomis apie tą pakvaišusį miestą , - Ieškoti ko ? , - kisltelėjo antakį susidomėjusi . Matyt nusimato smagios kelionės , iš Hope būtų tikrai super gidė . Ji juk skersai išilgai pažysta Orleano gatves.
Back to top Go down
AuthorMessage
Prikeverzojau : 1184
Hug'ų : 15
Prisijungiau : 2016-06-29
...
Misery18
PostSubject: Re: Upelis Tue Jul 05, 2016 10:00 pm
Kiek sutrikęs stebėjo tokį drąsų merginos ėjimą, tačiau pernelyg to nesureikšmino. Visgi buvo per gyvenimą sutikęs ne vieną tokią drąsią panelę, kurias, dažniausiai, jis apibūdindavo vienu žodžiu - gundytojos. Štai kaip pavyzdžiai sutikti jo gyvenime, tokios buvo Rebeka ir Katerina, todėl tai, jog mergina išsirengė visiškai nuogai Salvatorę nustebino tik kelioms sekundėms. Nors žinoma stebėti visa tai buvo šiek tiek keista, nes vampyras ne itin žinojo, kur jam reikėtų dėti akis, kad tai nepasidarytų keista. Galiausiai žvilgsnį sutelkė į Alexis veidą ir stengėsi jo nebenusukti. -Nieko.. Tiesiog mano brolis dabar ne pačioj geriausioj stadijoj ir jis dingo. Planavau jo ieškoti, bet ką tik supratau, kad nė nenumanau nuo ko reikėtų pradėti..-gūžtelėjo pečiais Stefanas ir vėl susimąstė. Galbūt Naujasis Orleanas ir nebuvo pats geriausias variantas. O galbūt išvis reikėjo liautis ieškojus ir pagaliau gyventi toliau? Tačiau netrukus vaikinas nuvijo tokias mintis šalin. Jis privalėjo rasti brolį, tik nežinojo nuo ko pradėt, nes nuolat prieidavo aklavietę.
Back to top Go down
AuthorMessage
Prikeverzojau : 792
Hug'ų : 10
Prisijungiau : 2016-01-10
...
Misery14
PostSubject: Re: Upelis Tue Jul 05, 2016 10:06 pm
Dar kelioliką akimirkų pasimaudžiusi vėsiame vandenyje pamažu susiruošė lipti į krantą , susigaudžiusi nuo pievos savo drabužius ši mikliai į juos įlindo , nors jie atrodė nekažką tačiau ji bent jau geriau jautėsi nusiplovusi visą brūdą nuo kūno . Ir ne ji nebuvo gundytoja ar viliotoja , jai tieisog nereikėjo vyrai ir taip korėsi jai ant kaklo , tai veikiau buvo neapgalvotas o spontaniškas poelgis kurio ji visiškai nesureikšmino , buvo pratusi ,- Brolio? Mhmmm.... ,- akimirkai nutilo , tuomet priėjo prie jo ir klestelėjo šalimais ,- Turi ką nors , kas priklauso jam?, - kisltelėjo antakį , matyt už išgelbėtą givybę ši yra jam skolinga ir dėl neaiškių priežąsčiu tikrai nori jam padėti , - Man reikės vietos , - tarė veikiau pati sau tuomet išrovė žoles aplink save mažam ratelyje palikdama tik pliką žemę ir atsisėdo arčiau prisislinkusi prie jo ,- Padėsiu tau jį susekti , tačiau tik miestą . Negalęsiu pasakyti tikslios vietos , dar nesu pakankamai to įvaldžiusi, -gužtelėjo petukais laukdama jo atsakymų .
Back to top Go down
AuthorMessage
Prikeverzojau : 1184
Hug'ų : 15
Prisijungiau : 2016-06-29
...
Misery18
PostSubject: Re: Upelis Tue Jul 05, 2016 10:14 pm
Net merginai išlipus iš vandens, Stefanas vis dar stengėsi išlaikyti žvilgsnį toje pačioje vietoje ir netyčia nenuklysti. Laimei, vaikinui pavyko ir pakol mergina apsirengė, jis vis dar spoksojo tik į jos veidą. -Pala.. tu ragana?-dabar jau visiškai sutrikęs paklausė, kai šioji pasiūlė savo pagalbą. Juk raganos tikrai nesugyja pačios, tad šis buvo visiškai įsitikinęs, kad Alexis buvo vampyrė. Dabar jau pasirodo ji ragana? Salvatore buvo labai pasimetęs. -Em.. čia neturiu nieko, tačiau namuose yra apstu daiktų. Jeigu iš tiesų nori ir gali man atsilyginti, tuomet greičiau lekiam pas mane, nes man tai tikrai labai svarbu,-išpūtęs akis tarė Stefanas, norėdamas pasinaudoti šia proga ir pašokęs nuo žemės ištiesė ranką norėdamas padėti atsistoti ir merginai, o tuomet apsidairė galvodamas ar nėra trumpesnio kelio nuo čia iki jo namų, nes tikrai labai norėjo susižinoti kur dabar yra jo brolis ir lėkti greičiau jo rasti.
Back to top Go down
AuthorMessage
Prikeverzojau : 792
Hug'ų : 10
Prisijungiau : 2016-01-10
...
Misery14
PostSubject: Re: Upelis Tue Jul 05, 2016 10:20 pm
- Paaiškinsiu kai nuvyksime , jai bus įdomu , - tarstelėjo ir paėmusi jo ranką bei jo pedadama atsistojo, - Pasinaudokime kojomis , - vypteėjo pasiuliusi jiems dingti vampyrišku greičiu . Žinoma jo rankos ji nepaleido , taip rasti vienas kitą bus lengviau.
Back to top Go down
AuthorMessage
Prikeverzojau : 1184
Hug'ų : 15
Prisijungiau : 2016-06-29
...
Misery18
PostSubject: Re: Upelis Tue Jul 05, 2016 10:21 pm
Stefanas tik linktelėjo galva ir suspaudęs merginos ranką dingo iš šios vietos nusitempdamas Alexis kartu su savimi.
Back to top Go down
AuthorMessage
Sponsored content
PostSubject: Re: Upelis
Back to top Go down

Upelis

View previous topic View next topic Back to top
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: Daugiabutis :: Bethany Noel Mota :: Gyvenamasis kvartalas :: Branson's :: Vikerio tiltas-