Share|
avatar
Hailee Cesya Kain
Misery16
Misery27
Misery28
Misery27
Misery28
Misery27
Misery28
Misery27
Misery28
Misery27
Misery28
Misery27
Misery28
Misery27
Sponsored content

Tiltas

View previous topic View next topic Go down
Go to page : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AuthorMessage
avatar
Prikeverzojau : 2273
Hug'ų : 108
Prisijungiau : 2012-01-05
Man jau : 19
Am I inlove with you? Or am i inlove with the feeling?
Hailee Cesya Kain
PostSubject: Tiltas Tue Jun 28, 2016 11:58 pm
.
Back to top Go down
http://misery.forumlt.com
AuthorMessage
Prikeverzojau : 124
Hug'ų : 0
Prisijungiau : 2016-06-29
...
Misery16
PostSubject: Re: Tiltas Fri Jul 01, 2016 12:55 pm
Tolumoje pasirodė blondinės fizionomija, mergina nė nesivargino atsisukti atgal ir pasižiūrėti ar už jos nevažiuoja koks nors automobilis, mat pastaroji ėjo tiesiai per važiuojamąją dalį. Iš vis, buvo keista ir vėl sugrįšti į Mystic Falls miestelį, čia, kur gyveno jos broliai, draugai ir kiti pažįstami. Negalima buvo sakyti jog Sarah jų visų nepasiilgo, tačiau vos sugrįžusi į miestelį mergina kažkodėl neturėjo jokio noro su jais bendrauti. Dar nebuvo tam pasiruošusi. Žiūrėdama tiesiai į kelią Sarah primerkė akis, reikėjo pripažinti - miestas nuo paskutinio merginos apsilankymo tikrai pasikeitė, tik Sarah nežino ar visa tai į gerą ar į blogą. Giliai atsidususi pastaroji sustojo, žvilgtelėjusi į laikrodį esantį ant dešiniosios rankos Salvatore prikando apatinę lūpą.
Back to top Go down
AuthorMessage
Prikeverzojau : 964
Hug'ų : 8
Prisijungiau : 2016-07-07
...
Misery27
PostSubject: Re: Tiltas Sat Jul 09, 2016 4:32 pm
Šios dienos vampyrei buvo išties labai sunkios, mergina jautė vidinį sielos skausmą ( taip taip ir tokią mergina turi ), todėl gyventi jai darėsi vis sunkiau. Na turbūt tokia jos dalia. Visos josios meilės buvo be galo sunkios. Daug dramų kildavo su Taileriu, jie amžinai pykdavosi ir vėl taikydavosi, tai turbūt dabar taip bus ir su Stefanu. Tačiau mergina nesiruošė jo palikti likimo valioje, kad ir kaip šioji ant jo pyko ji norėjo jam padėti, o paskui išnykti iš jo gyvenimo. Na mergina nesitikėjo, kad dar kada pavyks atitaisyti santykius, kai šie sugriauti neatstatomai. Taip vampyrę skaudino ta mintis, kad jis paliko ją ir išvažiavo su ta eretike, kuri Karolinai visai nepatiko, o dabar kalba , kad tai ji jį paliko ir įskaudino? Tai jis ją įskaudino ir netgi labai. Mergina eidama takeliu nė nepajuto kaip galiausiai pasiekė vikerio tiltą ir užlipusi ant jo apsidairė, buvo taip tylu ir ramu, bet merginai tai buvo labai gerai..ji dabar norėjo ramybės, o ne bereikšmio bendravimo. Tad sustojusi atsirėmė į tilto turėklus ir užvertusi galvą į padangę susimąstė.
Back to top Go down
AuthorMessage
Prikeverzojau : 379
Hug'ų : 2
Prisijungiau : 2016-07-09
...
Misery28
PostSubject: Re: Tiltas Sat Jul 09, 2016 4:38 pm
Vos prisikėlusi iš mirties Estera iškart atvyko į Mystic Fallsą. Nors ji ir vėl grįžo su tikslu pabaigti tai, ką pradėjo ir paversti savo šeimą mirtingais, tačiau Naujajame Orleane jai kol kas nebuvo ką veikti. Šį kartą moteris buvo pasiruošusi padaryti viską kaip reikiant, apgalvoti kiekvieną žingsnį ir būti vienu žingsniu priekyje. O taip buvo ir dabar, nes jos vaikai nė nenumanė, kad jų mama ir vėl prisikėlusi, ypač kai šį kartą, moteris pasirinko žavios blondinės kūną, kuri buvo ką tik pabaigusi universitetą ir atrodė nerealiai jaunai. Kas įtartų, jog jos kūną užvaldė pati Estera Mikaelson? Nusprendusi, jog nori pakvėpuoti grynu oru ir pasidžiaugti gamta, kurią raganos tiesiog dievino, moteris atkeliavo prie Vikerio tilto. Supratusi, jog yra ne viena, šioji nužvelgė blondinę, kuri buvo netoliese ir nežymiai išsišiepė. Karolina Forbes. Juk tai ta pati mergina, kurią buvo įsižiūrėjęs jos mylimiausias sūnelis. Nustačiusi normalią veido mimiką, Estera lėtai ir ramiai priėjo prie merginos, lyg jos būtų visiškai nepažįstamos, mat nusprendė pamėginti suvaidinti paprastą ką tik baigusią universitetą mergaitę ir sužinoti, ar jai pavyks apgauti šią blondinę, ar reikės dar ką nors patobulinti. -Jums viskas gerai? Atrodote labai liūdna,-sumurmėjo Estera priėjusi prie Karolinos ir nužvelgė ją susirūpinusiu žvilgsniu.
Back to top Go down
AuthorMessage
Prikeverzojau : 964
Hug'ų : 8
Prisijungiau : 2016-07-07
...
Misery27
PostSubject: Re: Tiltas Sat Jul 09, 2016 4:45 pm
Vampyrė buvo tokia susimąsčiusi, kad nė nepajuto, kad  yra ne viena, nors prieš kelias sekundes tokia ir buvo .Ant tilto buvo tylu, kad galėjai jausti savo pačios kvėpavimą, bet dabar deja visą tylą išblaškė žingsniai ir  merginos.. tikrai  nelabai pažįstamos merginos balsas. Karolina kiek atsiduso ir galiausiai pasisuko balso link, o išvydusi merginą, kuri jai atrodė nė kiek nepažįstama kiek prisimerkė..-Na ne , mano gyvenimas regis yra  viena didelė bėda ,- tarstelėjus nepažįstamai merginai  Karolina  kiek prikando lūpą ir  nužvelgė merginą. Vieną akimirką Karolina pamąstė  ar pažįsta tą mergina, kurią ji pamatė, bet supratusi, kad ne  tik  lengvai atsiduso  toliau stebėdama  nepažįstamąją. Karolinai dabar praverstų nauji draugai, o ir šiaip galbūt jai ši jauna mergina galėtų padėti?
Back to top Go down
AuthorMessage
Prikeverzojau : 379
Hug'ų : 2
Prisijungiau : 2016-07-09
...
Misery28
PostSubject: Re: Tiltas Sat Jul 09, 2016 4:50 pm
Išgirdusi Karolinos atsakymą, Estera prikando lūpą vis dar apsimesdama susirūpinusia. Na, jei iš tiesų buvo įdomu pabendrauti su Forbes, tačiau labiau dėl to, kad išbandytų ant jos savo aktorystės meną. Nors, žinoma, šiosios atsakymas šiek tiek sudomino moterį, todėl ji žengė arčiau blondinės ir rankomis pasirėmusi į tilto turėklą žvilgtelėjo į ją. -Mano vardas..Sara,-trumpam stabtelėjus ištarė Estera ir atkišo savo nedidelę, ploną rankutę link merginos, norėdama taip užtvirtinti jų pažintį. Visgi, užtruko kelias sekundes kol moteris prisiminė žavios blondinės, kurios kūną buvo užvaldžiusi vardą, tačiau dėl padarytos pauzės ji labai nepergyveno. Net jei Forbes ir imtų ką nors įtarinėti, kaip ji galėtų žinoti, jog čia būtent Estera? -Ir aš moku išklausyti,-išspaudusi kuo nuoširdesnę šypseną ištarė Mikaelsonų vyriausioji moteris tikėdamasi išgirsti iš blondinės kokį nors įdomų pasakojimą apie dramas vykstančias jos gyvenime. Ką ji galėjo žinoti, galbūt išgirs ką nors apie savo mylimiausiąjį sūnelį, arba kažkurį iš kitų vaikų?
Back to top Go down
AuthorMessage
Prikeverzojau : 964
Hug'ų : 8
Prisijungiau : 2016-07-07
...
Misery27
PostSubject: Re: Tiltas Sat Jul 09, 2016 5:22 pm
Nors Karolina dabar ir nebuvo linkusi bendrauti, nes šiuo metu mergina norėjo tik ramybės ir šiaip dabar ją bendravimas labai vargino. Keista, nes tai Karolina visada buvo visų galų meistrė ir turėjo daug draugų, bet deja dabar ji tikrai nenorėjo sugrįšti praeiti ir prisiminti savo nerūpestingą gyvenimą. Galbūt praeitis ir nerūpestingas gyvenimas buvo geresnis nei dabartinis? Na bent jau tada vampyrė nekentėjo ir nebuvo įskaudinta, o vaikinus keitė kaip kojines, deja tenka pripažinti, kad ji suaugo ir subrendo ir tas ją labai pakeitė. Išgirdusi merginos vardą merginą šyptelėjo pusę lūpų , nes neturėjo noro dabar šypsotis, o juo labiau bendrauti, -Malonu aš Karolina ,-prisistatė ir šioji ir galiausiai paspaudė josios rankutę..akimirką merginą pajuto keistą jausmą, bet tuoj pat nuvijus tas mintis vėl sugrįžo į realybę.- Na tai per daug komplikuota, beto kaip sakoma esu drama queen, tad nemanau ,kad tai labai įdomu ,-palingavo galvele.- Dramos su vaikinu,- lengvai gužtelėjo petukais nelabai norėdama apie tai kalbėti ..vien tariant Stefano vardą jai darėsi labai sunku ir tikrai skaudėjo širdį.
Back to top Go down
AuthorMessage
Prikeverzojau : 379
Hug'ų : 2
Prisijungiau : 2016-07-09
...
Misery28
PostSubject: Re: Tiltas Sat Jul 09, 2016 5:29 pm
Paspaudusi merginos ranką, Estera gana skubiai patraukė saviškę, mat jai niekada nepatiko jausti nuo vampyrų sklindančią energiją. Tačiau būtų pasirodę per daug keista, jei šioji nebūtų taip susipažinusi, juk būtent taip ir daro dauguma normalių, įprastų žmonių. Atitraukusi ranką, moteris vėl pasirėmė į tilto turėklus ir pažvelgė į šalimais stovėjusią blondinę klausydama jos. -Bėdos su vaikinais? Patikėk, tikrai galiu padėti, esu tikra santykių specialistė,-nusijuokė mergina atmesdama atgal savo plaukus bei vėl pažvelgė į Karoliną. Na, Estera iš tiesų turėjo nemažai bėdų su vyriškąją gimine, juk pati buvo ta, kuri išdavė savo vyrą Maiklą su kitu ir turėjo kentėti to pikto ir viskuo nepatenkinto vyro rūstybę. -Be to, išsikalbėjus visada pasidaro geriau,-pridūrė Mikaelsonų moteris vis dar ragindama blondinę pasipasakoti. Juk ši nė nenumanė apie kokį vyruką kalbės Karolina, nes tikrai nesidomėjo tuo, jog dabar šioji draugavo su Stefanu Salvatore. Todėl su kiekvienu blondinės žodžiu, Esterai darėsi vis įdomiau, ar kalba tik nepasisuks apie jos sūnelį, kuris visad mėgo būti dėmesio centre ir sukelti nemažai dramų.
Back to top Go down
AuthorMessage
Prikeverzojau : 964
Hug'ų : 8
Prisijungiau : 2016-07-07
...
Misery27
PostSubject: Re: Tiltas Sat Jul 09, 2016 5:44 pm
Kai ši taip greit atitraukė savo ranką mergina kiek prisimerkė, nes visa tai jai atrodė labai keista, bet kagi ji nesigilins  į tai .Galbūt ją trikdo kiti žmonės? Nu kas ten žino kas Esther  galvoje  dedasi , juk  Karolina nekokia ragana kad ten lįstu   ir pati turi  problemų, kad dar kitų spręstu. Užtenka jai jų ir taip per akis.- Na  taip..neseniai  žiauriai susipykau su  vaikinu, nes šis  išvyko ..na sunku čia viską paaiškint ,  išvyko nes turėjo ,bet vis tiek tada žiauriai ant jo supykau..o jis po viso šito dar  drįsta sakyt, kad tai aš jį palikau ,- galiausiai papasakojus pusę istorijos mergina tvirtai suspaudė lūpas, kad tik čia ir dabar neimtu ir nepradėtų keikti  Stefano visais kokiais tik įmanoma keiksmažodžiais. Bjaurus jausmas tikrai.- Na aš nelinkusi savo problemų  užkrauti kitiems  ant pečių ,-kiek paguščiojo petukais ir apsidairė .Sunku jai buvo kalbėt apie  Stefaną ,meilę jam, tikrai  buvo begalo skaudu .Bet be viso to ji norėjo padėt  Stefanui, o po visko dingt iš jo gyvenimo, nes negi  jis ją taip jau tikrai myli jei drįso taip palikt?
Back to top Go down
AuthorMessage
Prikeverzojau : 379
Hug'ų : 2
Prisijungiau : 2016-07-09
...
Misery28
PostSubject: Re: Tiltas Sat Jul 09, 2016 5:51 pm
Klausydama Karolinos istorijos Estera kiek susimąstė. Na, tai galėjo būti Niklausas. Juk jiedu su Karolina turėjo šiokį tokį ryšį prieš jam išvykstant į Naujajį Orleaną, tačiau.. visgi moteris nujautė, jog kažin ar šiedu buvo pora, todėl, matyt, Karolina susirado ką nors kitą. -Įdomi situacija..-susimąsčiusi ištarė moteris, tačiau daugiau nelabai turėjo ką pasakyti. Visgi, plačiau nieko nežinojo, nei kas tas vaikinas, nei dėl kokių priežasčių jis išvyko, bet nepaisant to, Esterai tai atrodė tiesiog kvailos, paaugliškos dramos. Juk per tūkstantį metų moteris tikrai spėjo suprasti, kas yra tikrosios problemos, o Karolinos istorija jai pasirodė tik visiška smulkmena gyvenime. -Manau, kad judu pasikalbėsit ir galų gale viską išsiaiškinsit. Nejaugi verta prarasti kažką, ką myli, dėl tokių kvailysčių?-kadangi turėjo apsimesti žavia, jauna mergina, Estera parinko žodžius visiškai priešingus tam, ką galvoja. Juk privalėjo paguosti šią merginą, nes pati pasisiūlė išklausyti. -Tu nieko ir neužkrauni, aš pati pasisiūliau išklausyti. Be to, visada įdomu išgirsti Karolinos Forbes dramas,-vos ištarusi šiuos žodžius, kuriuose moteris akivaizdžiai parodė, kad pažįsta šalia savęs buvusią merginą, Esteros veide atsirado plati ir šiek tiek gąsdinanti šypsena. Ji labai troško pamatyti kaip blondinė sureaguos į šį jos teiginį ir ką pagalvos apie merginą, su kuria "ką tik" susipažino.
Back to top Go down
AuthorMessage
Prikeverzojau : 964
Hug'ų : 8
Prisijungiau : 2016-07-07
...
Misery27
PostSubject: Re: Tiltas Sat Jul 09, 2016 6:00 pm
Karolina Niklauso nematė jau gana senokai, jis jau seniai nesirodė  Mystic Fallse, bet tas vyras jai nekėlė  jokių jausmų, na taip  gal ir buvo kelios  akimirkos kai ji buvo labai impulsyvi ,bet ji labai pyko ant jo dėl Tailerio ir galiausiai  dėl visko ką jis padarė jos draugams .Tiesiog apie jį nenorėjo ji nieko žinoti.- Aš irgi tą patį pasakyčiau ,-linktelėjo  galvute .Juk žinojo, kad šita situacija yra netik labai įdomi , bet ir kiek painoka. Mergina visada buvo dramų karalienė, tad atrodo šis statusas tik dar labiau išryškėjo , tačiau  su Stefanu viskas buvo  kiek kitaip. -  Va man ir pasistojo klausimas ar jis išvis kada mylėjo mane ar tik melavo ,?-garsiai pamąsčiusi mergina  pažvelgė  į merginą lyg ji galėtų žinoti atsakymą ir  kilstelėjo antakius , o tada susivokus kad  truputi nusišnekėjo mergina  tik papurtė galvelę ir lengvai atsiduso. Visada žinojo, kad  būna dienų kai ji kalba ir  nusikalba. Išgirdusi sekančius merginos žodžius Karolina  žinoma  neteko žado ir galiausiai  išplėtus akutes įsižiūrėjo į merginą. -Pa..pala ką tu pasakei? Tu mane pažįsti?- visa  tikrai nustebusi baisiai paklausė merginos. Tikrai nesuprato kur  šuo pakastas ir iš kur ji  ją pažįstą. -Kas tu tokia,?-galiausiai eidama prie reikalo Karolina  pareikalavo merginos prisipažinti ir atskleisti savo tikrąją tapatybę.
Back to top Go down
AuthorMessage
Prikeverzojau : 379
Hug'ų : 2
Prisijungiau : 2016-07-09
...
Misery28
PostSubject: Re: Tiltas Sat Jul 09, 2016 6:08 pm
Išgirdusi gal labiau retorinį merginos klausimą, Estera nežymiai išsišiepė. Dabar šioji tik dar labiau įsitikino, jog tai kvailos, beprasmiškos, paaugliškos dramos į kurias jai išvis nevertėjo įsikišt. Na, bet bent dabar jau žinojo, jog gali ką nors apkvailinti apsimetinėdama kitu žmogumi, juk Karolina Forbes nieko nė neįtarė, o tikrai nebuvo iš kvailųjų, net ir pati Estera tai žinojo. -Manau, kad per daug sureikšmini situaciją. Bet, aišku, ne mano reikalas,-dabar jau kalbėdama tiesiai šviesiai, moteris gūžtelėjo pečiais. Nebuvo prasmės daugiau apsimetinėti, nes ši ir pati jau išsidavė. Tačiau ne netyčia, ji iš tikrųjų to norėjo. -Nežinau, ar dar pameni mane, tačiau aš tave kuo puikiausiai. Tu juk mano sūnaus, Niklauso, didžioji simpatija,-vėl besišypsodama ir praktiškai akivaizdžiai išduodama savo tapatybę ištarė Estera, tačiau tuojau susivokė, jog nors Forbes ir yra protinga, taip pat neatrodo itin patikima ir kažkiek užneša į plepią merginą. -Patarčiau niekam nepasakoti, jog aš sugrįžau. Juk nenorėtum tapti mano prieše, ar ne?-moteris kilstelėjo antakius ir šį kartą jos veide pasirodė jau kiek draugiškesnė šypsena. Nors vampyrų ji ir neapkentė, Karolinai daryti be reikalo ji nieko nenorėjo. Juk kokia prasmė žudyti po vieną vampyrą, jeigu atvertusi savo šeimą į mirtinguosius, šioji vis tiek panaikins visus žemės išgamas kraujasiurbius? Žinoma, Estera nė nenumanė, kad prieš kiek laiko protinga ir gabi jauna ragana Davina Claire atsiejo Klauso linijos vampyrus nuo šio, kad tie net ir mirus garsiajam Mikaelsonui būtų gyvi, įskaitant ir Karoliną Forbes.
Back to top Go down
AuthorMessage
Prikeverzojau : 964
Hug'ų : 8
Prisijungiau : 2016-07-07
...
Misery27
PostSubject: Re: Tiltas Sat Jul 09, 2016 6:17 pm
Į jaunosios merginos žodžius vampyrė nieko neatsakė, o tiesiog patylėjo susivokusi kokia ji naivi ir kaip visais pasitiki, todėl jai ir buvo neramu dėl savo mergaičių jos gi irgi buvo gana naivokos ir aišku galėjo įsivelti ten kur nereikia, kaip kartais darydavo ir pati Karolina .Klausydamasi Estheros žodžių merginą išvis apstulbo, juk ji prieš save mato jauną ,gražią ir žavią merginą, o čia pasirodo ir vėl Esteros triukai ir čia yra ji pati ,Niklauso ir jo visos šeimynos vyriausioji motina, na tas buvo labai keistą.- Taip pamenu ..tu esi Estera Mikaelson,-palinksėjo galvele ir galiausiai suprato kad su šia motera geriau bėdų neturėti ir geriau sutarti taikiai .Visgi merginai dabar reikėjo pagalbos, o ji žinojo, kad Estera yra labai galinga ragana ..jeigu net į kitą kūną persikūnyti sugebėjo..- Gerai niekas apie tave nesužinos , tačiau norėčiau, kad man padėtum, -linktelėjo galvele net nežinodama ar gerai daro prašydama šiosios pagalbos , bet visgi ji norėjo išbandyti visus variantus ir kaip kažkaip sutvarkyti savo santykius su Stefanu .
Back to top Go down
AuthorMessage
Prikeverzojau : 379
Hug'ų : 2
Prisijungiau : 2016-07-09
...
Misery28
PostSubject: Re: Tiltas Sat Jul 09, 2016 6:21 pm
Išgirdusi merginos atsakymą, Estera nežymiai nusišypsojo ir linktelėjo. -Ta pati,-dar pridūrė norėdama palaikyti pokalbį ir jau ruošėsi atsisveikinti su Karolina bei eiti šalin, kai netrukus išgirdo, jog blondinei reikia paslaugos iš šios moters. Kurį laiką, Estera stovėjo sutrikusi, nesuprasdama ar Forbes juokauja ar ne, tačiau galiausiai nusprendė pasidomėti ko gi šiai mergaičiukei gali reikėti. -Jeigu nori, kad sutaikyčiau su vaikinu, tuomet atleisk, ne mano sritis,-pajuokavusi ištarė moteris ir sukikeno, tačiau netrukus surimtėjo ir šonu pasisukusi į Karoliną, vėl pasirėmė į tilto turėklus bei kilstelėjo antakius. -Tai sakyk, ko gi Karolinai Forbes reikia iš manęs? Pažiūrėsiu, ką galiu padaryti,-sumurmėjo moteris spoksodama tiesiai vampyrei į akis. Visgi padėti tokiems padarams kaip ji Estera privengė, tačiau netrukus moteris suprato, jog ir jai pačiai praverstų tapti su Karolina draugėmis, be to, jeigu Mikaelson jai padės, Forbes liks skolinga paslaugėlę ir galbūt ši blondinė pravers jos plane, norint privilioti Klausą, žinant, jog jo didžioji meilė Kamilė yra numirusi.
Back to top Go down
AuthorMessage
Prikeverzojau : 964
Hug'ų : 8
Prisijungiau : 2016-07-07
...
Misery27
PostSubject: Re: Tiltas Sat Jul 09, 2016 6:28 pm
Galiausiai supratusi, kad turbūt tuoj pasirašys sutartį su pačiu velniu mergina kiek atsiduso, jos naivumas niekada nebuvo dingęs ir tas jai nelabai patiko.- Na ne su vaikinu aš susitaikysiu ..kaip nors - dar pamąsčius tarė, o tada galiausiai išgirdusi merginos sekantį klausimą Karoliną pamąstė kaip čia dabar viską jai kuo logiškiau ir suprantamiau paaiškinti.-Na yra viena nemažą bėda, o kadangi tu esi galinga ragana manau galėsi man padėti ,-menkai šyptelėjo tikėdamasi ,kad ji jai padės ir viskas išsispręs - Mano vaikinas Stefanas..tas pats su kuriuom susipykau dabar yra nekokioj būsenoj ..jis tapo labai dideliu plėšrūnu ..tad manau tu galėtum ką nors padaryti, kad šis toks nebebūtų,-linktelėjo galiausiai išdėsčiusi savo situaciją, kuri buvo daug didesnė nei nutraukti santykiai.
Back to top Go down
AuthorMessage
Sponsored content
PostSubject: Re: Tiltas
Back to top Go down

Tiltas

View previous topic View next topic Back to top
Page 1 of 6Go to page : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: Daugiabutis :: Bethany Noel Mota :: Gyvenamasis kvartalas :: Branson's :: Vikerio tiltas-