Share|
Misery28
Misery27
Misery18
Misery15
Misery18
Misery15
Misery18
Misery15
Misery18
Misery15
Misery18
Misery15
Misery18
Misery15
Misery18
Sponsored content

Miško tankmė

View previous topic View next topic Go down
Go to page : Previous  1, 2, 3
AuthorMessage
Prikeverzojau : 379
Hug'ų : 2
Prisijungiau : 2016-07-09
...
Misery28
PostSubject: Re: Miško tankmė Sat Jul 09, 2016 7:59 pm
Kol Karolina buvo be sąmonės, Estera paėmusi į rankas vartė savo burtų knygą ieškodama kokių nors įdomių burtažodžių, kurie galbūt padėtų jai sugalvoti planą prieš jos šeimą. Pajutusi, kaip blondinė bunda, šioji užvertė knygą ir pasikišo ją po pažastimi bei pažvelgė į Karoliną. -Nežinau, manau tau teks pačiai patikrinti. Kiek žinau, tavo vaikinas netoli tos vietos, kur neseniai buvome susitikę. Prieš man užvaldant jo smegenis jis ruošėsi medžioti, tad.. lėk patikrinti,-linktelėjo Estera kalbėdama labai ramiu balsu, o tuomet dar pažvelgė į savo delną, kuriame buvo šiokia tokia žaizda, visgi ji nebuvo vampyrė ir taip greit įpjovimas užgyti negalėjo. Apsisukusi eiti, moteris dar stabtelėjo ir atsisukusi atgal nužvelgė blondinę. -Nepamiršk, kad kai man prireiks paslaugos aš tave susirasiu, Karolina Forbes. Ir tikrai nuo manęs nepaspruksi,-išsišiepusi ištarė Mikaelsonų moteris, o tuomet nukaukšėjo savo juodais aukštakulniais į savo būstinę kurti naujų sąmokslo teorijų.
Back to top Go down
AuthorMessage
Prikeverzojau : 964
Hug'ų : 8
Prisijungiau : 2016-07-07
...
Misery27
PostSubject: Re: Miško tankmė Sat Jul 09, 2016 8:03 pm
Nieko nebesakiusi mergina tik prikando lūpą ir galiausiai dar kiek pamąsčiusi visa laiminga išsineždino iš čia .Visgi merginai šita vieta nepatiko, o ir galva baisiai jai skaudėt pradėjo, tad miškas nebuvo tinkama vieta.
Back to top Go down
AuthorMessage
Prikeverzojau : 1184
Hug'ų : 15
Prisijungiau : 2016-06-29
...
Misery18
PostSubject: Re: Miško tankmė Sun Jul 10, 2016 9:22 pm
Pasistatęs automobilį netoli miško pradžios, vaikinas ištraukė raktelius ir padavė juos Davinai. Tik dabar pamatęs, jog šioji visą kelionę buvo neprisisegusi diržo, vaikinas iškart pasijautė ramiau dėl to, kad saugiai ir be jokių nesklandumų atgabeno merginą čia, nes visgi, tokie juokeliai galėjo baigtis ir ne kaip, juk ji nebuvo nemirtinga kaip Salvatore, nors jis ir pats dažnai prisisegdavo saugos diržą, bent jau dėl vaizdo. Išlipęs iš mašinos, vaikinas pasisuko į Daviną. 
-Einam paskui mane,-užtikrintai ištarė šis ir braudamasis pro medžius, krūmus ir kitus augalus tiesiog ėmė žingsniuoti į miško tankmę. Lyg tyčia ar netyčia atsiradęs visiškai toje pačioje vietoje kur buvo įvykdytas burtas pratrynęs jam atmintį, Stefanas prisėdo ant to paties kelmo kur Estera laikė savo daiktus bei pažvelgė į Daviną laukdamas kokių nors komandų ar paliepimų ką jam dabar daryti, o gal išvis tiesiog sėdėt ir nieko nedaryt.
Back to top Go down
AuthorMessage
Prikeverzojau : 591
Hug'ų : 4
Prisijungiau : 2016-06-29
...
Misery15
PostSubject: Re: Miško tankmė Sun Jul 10, 2016 9:32 pm
Išlipusi iš mašinos, ragana įkvėpė gryno miško oro ir nuo sėdynės pasičiupo savo rankinę bei užtrenkė dureles. Atgavusi raktelius, įsikišo juos į liemenės kišenę ir apsidairė, lėtai eidama paskui Stefaną kažkur į miško gilumą. Gerai, kad buvo apsimovusi batus su neaukštu kulnu, mat aukštakulniai tikrai nepadėtų keliaujant per medžių šaknis ir nukritusias šakas. Kai Salvatorė galiausiai sustojo eiti, mergina padarė tą patį, apsidairydama. Aišku, kaip ne tokia jau ir silpna ragana, Claire jautė, jog čia tikrai yra magijos pėdsakų, ir pakankamai stiprių, todėl kiek sutrikusi, mergina pasisuko į Stefaną, kuris visiškai ramiai sėdėjo ant kelmo.
- Žinai, nenoriu paskatinti tavęs dalyvauti kokiame ekstrasensų mūšyje, bet... Manau ir pats radai mūsų ieškotą vietą. Dėl visa ko patikrinsiu, tačiau... - dar sykį įkvėpusi oro, Davina buvo beveik tikra, kad asmuo, kuris pašalino Stefano prisiminimus, burtą atliko šioje vietoje. - Čia tikrai kažkas užsiiminėjo juodąja magija, - papurtė galvą ir išsiėmė savo burtų knygą bei Mystic Falls'o žemėlapį, kurį dėl visa ko buvo įsimetusi į rankinę.
Back to top Go down
AuthorMessage
Prikeverzojau : 1184
Hug'ų : 15
Prisijungiau : 2016-06-29
...
Misery18
PostSubject: Re: Miško tankmė Sun Jul 10, 2016 9:37 pm
Išgirdęs Davinos žodžius, Stefanas šiek tiek išpūtė akis negalėdamas patikėti šiuo sutapimu. Na, žinoma, jam labai pasisekė, jeigu visgi jis atspėjo, nes bent jau būtų reikėję mažiau ieškoti ir vargintis, tačiau tai atrodė šiek tiek keistai. Gal jis tikrai koks ekstrasensas?
-Hm..-teištarė vaikinas ir susimąsčiusiu žvilgsniu stebėjo raganą nelabai žinodamas ką dabar galėtų pasakyt, tad tiesiog nusprendė leist merginai imtis jos darbo. Tačiau netrukus Stefano galvelėje nušvito dar vienas klausimas, todėl vampyras ilgai netylėjo. -Vadinasi jeigu čia ta vieta, galėsi pabandyti nustatyti ir dar ką nors, kaip minėjai užkandinėje?-spoksodamas į knygą vartančią Daviną paklausė vaikinas, kai netrukus vampyriškąja uosle pajautė kraujo kvapą. Nors šis ir buvo vos vos juntamas, visgi Stefano uoslė buvo tikrai neprasta, todėl sutrikęs vaikinas pakilo nuo kelmo ir pažvelgė į jį. -Čia yra šiek tiek kraujo,-sumurmėjo šis pasilenkdamas arčiau ir prisimerkdamas bei bandydamas įžiūrėti lašelį kraujo. Nors šis ir buvo beveik nematomas, tačiau vampyras kuo puikiausiai galėjo jį užuosti.
Back to top Go down
AuthorMessage
Prikeverzojau : 591
Hug'ų : 4
Prisijungiau : 2016-06-29
...
Misery15
PostSubject: Re: Miško tankmė Sun Jul 10, 2016 9:49 pm
Lotoso poza atsisėdusi ant žolės, mergina pasidėjo knygą ant kojų ir žemėlapį ant žemės. Vienu ar kitu atveju, jo tikrai prireiks, jeigu ragana turės susekti asmenį, atlikusį čia burtus anksčiau.
- Taip, galiu pamėginti susekti tą raganą, kadangi akivaizdu, jog tai jos darbas, - tarė nepakeldama akių nuo knygos, kadangi ten ieškojo vietos suradimo užkeikimų puslapių. Kadangi knyga buvo stora ir didelė, tai kiek užtruko, tačiau galiausiai mergina rado tai, ko ieškojo ir nusišypsojo pati sau, kai Stefano žodžiai privertė Davina pažiūrėti į jį. Kraujas? Apie ką jis čia kalba?
- Ką? - suglumusi pratarė stebėdama, kaip šis dairosi žolėje. - Turi omenyje... žmogaus kraują ar vampyro kraują? - paklausė ir pati imdama dairytis, tačiau su savo neašria rega pamatyti kraujo lašelį jai buvo neįmanoma. Tačiau, vis dėlto, ji buvo ragana, todėl po sekundės ištiesė rankas į priekį, užsimerkė ir ėmė kažką murmėti po nosimi. Tai truko kelias sekundes, tačiau po jų, nuo žolės į orą ėmė kilti keli maži raudoni lašeliai, kurie susijungė, sudarydami nedidelę kraujo dėmę, vis dar kybančią ore. - Jei tai raganos kraujas... Aš galiu ją susekti, - linktelėjo galva vis dar ištiesusi rankas. Nulevitavusi kraują iki žemėlapio, jį ten ir nuleido, pati prisitraukdama rankinę arčiau savęs ir imdama ieškoti dar keletos dalykų, kurių jai reikėjo.
Back to top Go down
AuthorMessage
Prikeverzojau : 1184
Hug'ų : 15
Prisijungiau : 2016-06-29
...
Misery18
PostSubject: Re: Miško tankmė Sun Jul 10, 2016 10:07 pm
Stebėdamas kaip kraujo lašeliai kyla į orą, Stefanas mintyse mąstė į ką jis šiuo metu buvo įsivėlęs. Kiekviena situacija darėsi vis keistesnė ir vaikinas nekantravo sužinoti kas po velniais čia įvyko ir kam reikėjo ištrinti jo atmintį. Laimei, savo pusėje jis turėjo labai gabią raganą, o būtent to Salvatorei ir reikėjo. 
-Visiškai tavim pasitikiu. Sakyk, jei man reikės ką nors daryti,-nujausdamas, jog visgi jo prireikti reikia ištarė Stefanas ir vėl atsisėdo ant kelmo, bent jau trumpam bei ėmė stebėti besidarbuojančią Daviną. Na, juk šiuo metu jis nelabai turėjo kitų pasirinkimų ar kitos veiklos kaip tik stebėti dirbančią raganą. -Tačiau... ar tu tik suseksi jos vietą, ar kažkokiais magiškais burtais įmanoma sužinoti kas ji?-kilstelėjo antakius vampyras, nors realiai didelio skirtumo nebuvo, juk vienu ar kitu atveju kodėl užkeikimas buvo įvykdytas išsiaiškinti bus sunkoka, ypač jeigu ragana nė nenorės su juo kalbėti, o kažin ar tokią galingą ir juodąja magija užsiimančią raganą Stefanas būtų galėjęs priversti ką nors jam pasakyti. Ech, šis puikiai suvokė, jog visa tai tik pradžia..
Back to top Go down
AuthorMessage
Prikeverzojau : 591
Hug'ų : 4
Prisijungiau : 2016-06-29
...
Misery15
PostSubject: Re: Miško tankmė Sun Jul 10, 2016 10:16 pm
Pabarsčiusi keletą žolelių ant kraujo, buvusio ant žemėlapio, Davina susimąstė, kas bus, jeigu toji ragana bus save paslėpusi. Tokiu būdu jie nieko nepeš, o merginos apsvarstytas scenarijus buvo netgi labai realus.
- Spėju, kad tai galinga ragana, jos dažnai save būna paslėpusios ir atkirtusios visus įmanomus būdus jas susekti. Tik perspėju, kad taip lengvai gali ir nepavykti jos rasti, o išsiaiškinti, kieno tai kraujas, prireiktų daugiau laiko, tačiau, manau, kažką sugalvočiau, - Davina gūžtelėjo pečiais ir giliai įkvėpė oro į savo plaučius. Reikėjo pamėginti laimę raganą bent jau susekti įprastais būdais. O jeigu ne... Davina neketino pasiduoti taip lengvai. Žiūrėdama į kraujo dėmę, esančią ant žemėlapio, mergina ėmė kalbėti burtažodžius, vildamasi, kad kraujas ims tekėti į kažkurią pusę, nurodydamas potencialią jos ieškomos raganos buvimo vietą.
Back to top Go down
AuthorMessage
Prikeverzojau : 1184
Hug'ų : 15
Prisijungiau : 2016-06-29
...
Misery18
PostSubject: Re: Miško tankmė Sun Jul 10, 2016 10:21 pm
-Na, mane visa ši situacija jau ima gąsdinti. Kodėl galingai raganai reikėtų pravalyt mano atmintį..-sumurmėjo panosėje Stefanas nenorėdamas per daug blaškyt Davinos ir gal greičiau sakydamas pats sau. Visgi turbūt mergina buvo teisi sakydama, kad šis pasirodė ne laiku ir ne vietoje, tačiau vis tiek nesuprato, kodėl iš jo galvos buvo ištrintas ne tik tas "įvykis" kurį jis galimai pamatė, o net kelios savaitės jo gyvenimo. Merginai pradėjus kalbėti burtažodį, Stefanas pagaliau atsikėlė nuo kelmo ir prižingsniavo arčiau raganėlės bei pritūpė šalia ir ėmė spoksot į žemėlapį ir pats susidomėjęs į kurią pusę pajudės kraujas. Visgi, Davina apylinkių itin gerai nepažinojo, o Stefanas kuo puikiausiai žinojo bemaž visą Mystic Fallso miestelį ir vietoves, tad galėjo bent jau nujausti kurioje vietoje jų ieškoma raganėlė bus.
Back to top Go down
AuthorMessage
Prikeverzojau : 591
Hug'ų : 4
Prisijungiau : 2016-06-29
...
Misery15
PostSubject: Re: Miško tankmė Sun Jul 10, 2016 10:27 pm
Davinos didžiai nuostabai, nedidelė kraujo linija ėmė lėtai slinkti į šiaurę, tuomet į rytus ir galiausiai sustojo kažkurioje miesto gatvėje. Pagal žemėlapio planą, Claire spėjo, jog ten gyvenamasis rajonas, tačiau negalėjo būti tikra, visgi, negyveno Mystic Falls'e ir reikėjo šią užduotį palikti Stefanui.
- Manau, tai suveikė, - gūžtelėjo pečiais žiūrėdama į raudoną taškelį žemėlapyje, kuris buvo potenciali raganos buveinė, na, bent jau Davinos nuomone, kadangi kieno ten buvo kraujas, vienas Dievas težino. - Bent įsivaizduoji, kas ten? - kilstelėjo antakį turėdama omenyje vietą, kurią parodė burtas. Gal ir kvaila buvo to klausti, mat Stefanas šiame miestelyje gyveno, tikriausiai, visą savo gyvenimą, tačiau gal net jis nežinojo kiekvieno Mystic Falls'o centimetro, nors tai ir nebuvo labai logiška. - Apleistas namas ar panašiai? - bandė spėti dabar jau pakeldama galvą į vampyrą ir stebėdama jį, šiek tiek klausiama veido išraiška.
Back to top Go down
AuthorMessage
Prikeverzojau : 1184
Hug'ų : 15
Prisijungiau : 2016-06-29
...
Misery18
PostSubject: Re: Miško tankmė Sun Jul 10, 2016 10:34 pm
Kraujui ėmus judėti, Stefanas pasilenkė dar arčiau ir nežymiai primerkė akis bandydamas geriau įžiūrėti į kurią pusę jis slenka. Šiam galiausiai sustojus, vaikinas dar kelias sekundes šiek tiek palaukė, tačiau kraujas daugiau nebejudėjo. Sutrikęs, Salvatore pažvelgė tiesiai į Daviną ir suraukė antakius. -Taip, čia.. ne visai tai, ko tikėjausi,-sutrikęs tarė vaikinas apgalvodamas kiekvieną to rajono namą, tačiau buvo beveik įsitikinęs, jog tarp jų nėra nė vieno apleisto, parduodamo ar nuomojamo namo. -Šioje gatvėje gyvena Karolina, mano mergina, galbūt reikėtų pasiklausinėti jos, gal nesenai pastebėjo kažką keisto..-susimąstęs tarė Stefanas, tačiau juk ir pats nesenai buvo pas Karoliną, dar šiąnakt ten nakvojo ir eidamas link užkandinės tikrai nepajautė kažko įtartino. Keista. -Daugiau nieko konkretesnio nustatyti neįmanoma? Visiškai jokių galimybių? Nenoriu tavęs spausti, bet man labai reikėtų sužinoti bent dar ką nors.. juk raganą nuo žmogaus atskirti daug sunkiau, o toje gatvėje ne tiek ir mažai namų..-susimąstęs ištarė vaikinas ir atsiduso.
Back to top Go down
AuthorMessage
Prikeverzojau : 591
Hug'ų : 4
Prisijungiau : 2016-06-29
...
Misery15
PostSubject: Re: Miško tankmė Sun Jul 10, 2016 10:46 pm
Mintis apie Karolinos klausinėjimą Davinai tiko, tad mergina kelis kartus energingai palinksėjo galva, pritardama vampyro idėjai ir vėl nukreipė žvilgsnį į žemėlapį, svarstydama, kaip galėtų sukontretinti vietą iki bent šiek tiek tikslesnės.
- Mums praverstų detalesnis žemėlapio planas, bet... Kadangi jo neturime, reikia kažko kito, - atsiduso vėl pasiimama savo rankinę, kurioje nuolatos būdavo prikimšta daug dalykų. Galbūt kas nors būtų pravertęs ir šį kartą. - Na... yra švytuoklės metodas, tačiau tuomet reikėtų patiems vykti į tą gatvę, - trumpai apgalvojusi galimus scenarijus, Claire galiausiai skėstelėjo rankomis, kadangi be smulkesnio žemėlapio, ne ką ir galėjo padaryti. - Užburčiau švytuoklę, kad ji nustotų suktis, kai atsidursime prie reikiamos vietos. Tai pats konkrečiausias metodas, jei nori surasti tą raganą, - tarė paimdama juodą švytuoklę į rankas ir padėdama ją ant žemėlapio. - Jeigu tau tinka, galiu iš karto tai padaryti, - pridūrė pažvelgdama į Salvatorę, kuris tikrai nekantravo sužinoti, kas ištrynė jo atmintį.
Back to top Go down
AuthorMessage
Prikeverzojau : 1184
Hug'ų : 15
Prisijungiau : 2016-06-29
...
Misery18
PostSubject: Re: Miško tankmė Sun Jul 10, 2016 10:59 pm
Klausėsi Davinos ir pats susimąstęs kuo galėtų jai padėti bei ką pasiūlyti, tačiau ragana juk buvo ji ir įvairiausius burtus galėjo atlikti tik Davina, o kadangi Stefanas išvis nelabai ką apie tokius žinojo, deja, pateikti raganai pasiūlymų negalėjo. Tačiau netrukus gabi ir protinga mergina ir pati sugalvojo neblogą idėją. Na, vienu ar kitu atveju jiems būtų reikėję apieškoti gatvę, tačiau dabar bent jau bus kažkokia švytuoklė, kuri nurodys jiems visiškai konkrečią vietą. Žinoma, gatvelė nebuvo tokia jau maža, bet dienos jai apeiti tikrai nebūtų prireikę. -Aš vairuosiu,-tik tarė vampyras ir duodamas merginai laiko užkeikti švytuoklę dar šiek tiek palaukė, tačiau jai pabaigus iškart ėmė grįžti tuo pačiu keliu, kuriuo jiedu atėjo, kol galiausiai pasiekė automobilį ir sustojęs prie jo laukė Davinos, kuriai padavė raktelius.
Back to top Go down
AuthorMessage
Prikeverzojau : 591
Hug'ų : 4
Prisijungiau : 2016-06-29
...
Misery15
PostSubject: Re: Miško tankmė Sun Jul 10, 2016 11:07 pm
Stefanui sutikus su jos sumanymu, Davina nieko nelaukdama ėmėsi savo dalies su burtažodžiais ir magiškomis žolelėmis. Prireikė keletos minučių, kol švytuoklė, kabanti tarp Claire pirštų, ėmė suktis, o merginai tereikėjo tik susikrauti daiktus atgal į savo didelę rankinę, kurią buvo pasiėmusi. Atsikėlusi nuo žemės, vienoje rankoje vis dar laikė besisukančią švytuoklę, o kita nusivalė žoles nuo savo džinsų bei patraukė link automobilio, prie kurio jau buvo spėjęs atsirasti ir pats Salvatorė. Suvokusi, kad rakteliai yra pas ją, Davina iškrapštė juos iš liemenės kišenės ir mestelėjo Stefanui, prieš tai mašiną spėjusi ir atrakinti. Atidariusi keleivio vietos dureles, įmetė rankinę vidun ir įlipo pati, užtrenkdama dureles paskui save.
- Labai tikiuosi, kad tai pavyks, - atsiduso akimis sekdama vis dar judantį švytuoklės galą, kuris buvo vienintelis dalykas, galintis ją ir Stefaną nuvesti pas asmenį, kurį jiedu aklai mėgino surasti.
Back to top Go down
AuthorMessage
Prikeverzojau : 1184
Hug'ų : 15
Prisijungiau : 2016-06-29
...
Misery18
PostSubject: Re: Miško tankmė Sun Jul 10, 2016 11:19 pm
Davinai pasiekus automobilį, Stefanas paėmė iš jos raktelius ir vėl įsėdęs į vairuotojo vietą užvedė variklį. Išgirdęs šiosios žodžius, vaikinas pažvelgė į Daviną ir linktelėjo galva jai pritardamas. -Tiesiog dar kartą ačiū, kad darai tai dėl manęs. Esi puiki draugė, Davina Claire,-besišypsodamas ištarė Stefanas ir giliai įkvėpęs rankomis suėmė vairą. Daugiau nebenorėdamas laukti ir delsti bei nekantraudamas kuo greičiau sužinoti kas įvyko, vaikinas spustelėjo pedalą ir išvažiavo iš miško patraukdamas link jiems reikalingo rajono.
Back to top Go down
AuthorMessage
Sponsored content
PostSubject: Re: Miško tankmė
Back to top Go down

Miško tankmė

View previous topic View next topic Back to top
Page 3 of 3Go to page : Previous  1, 2, 3

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: Policija-