Share|
avatar
Dianna Hilda Reich
Misery18
avatar
Dianna Hilda Reich
Misery18
avatar
Dianna Hilda Reich
Misery18
avatar
Dianna Hilda Reich
Misery28
Misery27
Misery28
Misery27
Misery28
Misery27
Misery28
Misery27
Sponsored content

Miško tankmė

View previous topic View next topic Go down
Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
AuthorMessage
avatar
Prikeverzojau : 629
Hug'ų : 2
Prisijungiau : 2016-06-29
...
Dianna Hilda Reich
PostSubject: Re: Miško tankmė Sun Jul 03, 2016 5:21 pm
Nedaug trūko, kad mergina mirtų. Dar mažiau, kad prarastų sąmonę. Skaidrus Šarlotės žvilgsnis dabar buvo apsiblausęs, o vaizdas kurį ji matė - lyg aptrauktas migla. Tačiau ji buvo kovotoja, neketinanti leisti sau mirti nuo vampyro nagų. Medžiotoja kabinosi į gyvenimą visomis keturiomis, bergždžiai mėgindama nustumti vaikiną nuo savęs, tačiau jam tokios Šarlės pastangos, turbūt, buvo tik švelnūs paglostymai. Bent jau kuolas, silpnai įsmeigtas į jo kaklą, išgelbėjo jos gyvybę. Amelija tikrai nesitikėjo, jog kažkada jos gyvybę priklausys nuo kažkokio storo medžio gabalo. Likimas tikrai buvo parengęs daugiau staigmenų, negu medžiotoja tikėjosi. Vampyrui pagaliau ją paleidus, Šarlotė vos laikėsi ant kojų. Viskas sukosi ratu, ji vargiai orientavosi, o nemalonus pulsavimas kakle privertė prisiminti, jog iš jos buvo nusiurbta, turbūt, beveik pusė kraujo, buvusio organizme. Dar kartą smogti vampyrui ar bent jau iš čia išsinešdinti, ji nebūtų sugebėjusi. Šarlė tikrai buvo beviltiškoje situacijoje, o jos kraujuotas kaklas, neabejotinai, masino vampyrą vėl į jį įsisiurbti. Nuostaba medžiotojos veide, kai tas pats vampyras, kurį ji šiandien net kelis kartus mėgino nužudyti, pripuolė prie jos ir ėmė per prievartą girdyti savo kraują, buvo aiškiai pastebima. Kodėl jis mėgino išsaugoti jos gyvybę, jeigu ji bandė atimti jo? Šarlotė ėmė spurdėti, mėgindama patraukti vaikino ranką nuo savo burnos, tačiau kraujas vis tiek tekėjo jai į gerklę ir mergina neturėjo kito pasirinkimo, kaip tik jį išgerti. Skonis išties buvo šlykštus, taigi kai pagaliau jai pavyko patraukti vampyro ranką nuo savęs, Amelija kiek sutrikusi pažvelgė į jį, rankomis valydamasi nuo savo lūpų kraują. Savo organizme turėdama vampyro kraujo, ji galėjo ir pati tokia tapti, jeigu vaikinas sumanytų nusukti jai sprandą. Negyvele būti ji netroško, kadangi tai jai atrodė baisiau už mirtį. Vardan savo saugumo atsitraukusi atgal, mergina nepatikliai dėbtelėjo į vaikiną. Nors išgėrusi jo kraujo jautėsi dalinai geriau, visų savo jėgų neatgavo, todėl krėsti daugiau kvailysčių nesiruošė.
- Kodėl man padėjai? - tyliai paklausė nusukdama žvilgsnį į tolį, nes dabar jautėsi kiek nepatogiai ir, be abejo, skolinga vampyrui savo gyvybę.


There is no royal road to anything. One thing at a time, all things in succession. That which grows fast, withers as rapidly. That which grows slowly, endures.
[Only admins are allowed to see this image][Only admins are allowed to see this image]
Back to top Go down
AuthorMessage
Prikeverzojau : 1184
Hug'ų : 15
Prisijungiau : 2016-06-29
...
Misery18
PostSubject: Re: Miško tankmė Sun Jul 03, 2016 5:48 pm
Pamatęs, jog merginai pagaliau pagerėjo ir bent dalį savo jėgų ji tikrai atgavo, Stefanas ir pats šiek tiek atsitraukė vis dar bijodamas to, kuo nesenai buvo pavirtęs. Buvimas plėšrūnu turbūt buvo vienas didžiausių Stefano košmarų, tačiau susivaldyti reikėjo labai daug valios ir jėgų, o dėl šių dalykų jis dabar šiek tiek dvejojo. Kaltė ir sąžinė nerealiai graužė Stefaną iš vidaus po to, kai jis įkando šiai merginai ir netgi tai, jog dabar išsaugojo jos gyvybę jam nepadėjo nusiraminti, nes juk į tokią padėtį, kur ji galėjo numirti, jis pats ir pastatė šią medžiotoją, nepaisant to, jog ji ir bandė jį nužudyti.
-Na, turbūt manai, jog aš nenormalus. Bet patikėk, aš tikrai toks esu,-gūžteli pečiais pats pripažindamas tai, jog yra netipinis ir labai keistas vampyras. Tai jis geria gyvūnų kraują, tai nesugeba atsispirti ir išgeria žmogaus kraujo, tačiau netampa plėšrūnu, o išgelbėjai merginai gyvybę. Salvatore labai dažnai pats nesuprato savęs, todėl nuolat kovojo su savo prigimtim. Ech, kad ši medžiotoja tik žinotų, kiek kartų jam teko pereiti didžiausius skausmus, jog su tuo kovotų. Stefaną tikrai buvo galima priskirti prie šiek tiek geresnių vampyrų kategorijos, kurie tikrai neturėjo būti nužudyti pirmieji.
-Tiesiog mano gyvenimas labai sudėtingas. Kaip jau sakiau, negeriu žmonių kraujo, dažniausiai. Iš visų jėgų tvardausi, didžiąją laiko dalį, tačiau pripažinsiu, jog tikrai būna nesusivaldymų, kaip, kad dabar,-besivalydamas kraują nuo lūpų, kuriuo iki šiol buvo išsitepęs ištarė vaikinas. -Laimei, yra keli žmonės, kurie man suteikia valios nepalūžti. Todėl dar kartą.. atsiprašau dėl to ką padariau. Tikiuosi, tau viskas gerai?-klausiamu žvilgsniu pažvelgęs į merginą paklausia Stefanas ir apsidairo, ar kartais ji dar kokio plano prieš jį nesugalvojo ir ar kokio pastiprinimo nepakvietė, nes jam per šį susitikimą tikrai buvo pakankamai gana įvykių.
Back to top Go down
AuthorMessage
avatar
Prikeverzojau : 629
Hug'ų : 2
Prisijungiau : 2016-06-29
...
Dianna Hilda Reich
PostSubject: Re: Miško tankmė Sun Jul 03, 2016 6:14 pm
Nenormalus - per švelnus žodis šiam vampyrui. Amelija nesuvokė, kodėl jis toks... keistas. Priešingai nei kiti, jis buvo išlaikęs žmogiškumą, na, arba bent jau stengėsi jį išlaikyti. Medžiotoja nežinojo, kam jis taip stengėsi išlikti geru, jeigu bet kurią sekundę galėjo pabaigti savo darbą ir ją nužudyti. Jis to nedarė. Ir nesikesino dar kartą įsisiurbti į jos veną. Šarlotei iš tiesų knietėjo sužinoti, kas jis per vienas ir kokia jo istorija, tačiau to taip tiesmukai paklausti būtų pernelyg kvaila. Šiek tiek suraukusi kaktą mergina papurtė galvą, vėl nukreipdama savo žalias akis į vampyrą.
- Toks jausmas, kad turi susidvejinusią asmenybę, - šaltai šyptelėjo, susikryžiuodama rankas. - Sakyčiau, kad gali būti psichopatas, tačiau nieko apie tave nežinau, taigi tokias hipotezes pasiliksiu sau, - gūžtelėjo pečiais pernelyg ramiai. Vis dėlto, prieš kelias minutes vos negavo galo, o toks jos išlaikytas abejingumas buvo kiek netipinis.
- Išgyvensiu, turbūt, - tarstelėjo delnu pasitrindama kaklą toje vietoje, kur turėjo būti įkandimas. Jo nebuvo nė pėdsako ir jeigu ne kraujas, vis dar esantis ten, niekas nė neįtartų, jog Šarlotė buvo vampyro kraujo maišeliu. Ne kokia gyvenimo patirtis.
- Paprastai nepaleidžiu jokio vampyro gyvo, - nepatenkinta prisimerkė, perliedama vaikiną ne itin maloniu žvilgsniu. - Tačiau būtų... nesąžininga tave žudyti. Vis dėlto, juk palikai mane gyvą, - nusižengti saviems įsitikinimams Šarlotei buvo sunku, ji nekentė pralaimėjimų, bet negalėjo būti tokia savanaudiška ir nužudyti to, kas ką tik išgelbėjo jai gyvybę. Net jei tas asmuo ir buvo vampyras. Sunkiai atsidususi, medžiotoja nuleido rankas prie šonų ir prikando apatinę lūpą, apmąstydama tokį savo sprendimą.


There is no royal road to anything. One thing at a time, all things in succession. That which grows fast, withers as rapidly. That which grows slowly, endures.
[Only admins are allowed to see this image][Only admins are allowed to see this image]
Back to top Go down
AuthorMessage
Prikeverzojau : 1184
Hug'ų : 15
Prisijungiau : 2016-06-29
...
Misery18
PostSubject: Re: Miško tankmė Sun Jul 03, 2016 6:34 pm
Išgirdęs merginos atsakymą, Stefanas nudelbė akis į žemę nežymiai nusišypsodamas. Jis puikiai suprato, kad ši medžiotoja laiko jį visiškai nesveiku, tačiau jo tai nestebino, nes juk nė pats didžiąją laiko dalį nesuprato savęs.
-Taip, turbūt toks ir esu. Tačiau šiuo metu stengiuosi su tuo kovoti ir, kol kas, laimei, man dar pavyksta,-linktelėjo su vis dar nežymia šypsena veide, nors kažin, ar čia buvo iš ko juoktis ar šypsotis. Na, bet vaikinas bent jau pabandė į šią situaciją pažiūrėti su humoru, nes ir taip aišku, jog vos išeis iš šio miško, jį negyvai užgrauš sąžinė dėl to, jog jis nesusivaldė ir įkando. Nors galėjo to nepadaryti.
-Tu tikra, kad tau viskas gerai? Jeigu nori, galiu dar duoti tau šiek tiek.. šito,-kilstelėjęs savo riešą, vaikinas atkišo jį medžiotojai, žinoma, omenyje turėdamas savo kraują. Na, jam nebuvo gaila duoti dar, kadangi nesenai pasiskolino nemažai merginos kraujo, tad, tai realiai būtų kaip ir mainai. Daugmaž.
-Ir ačiū už tai, kad lieku gyvas. Šiuo metu nesu pasirengęs mirti, dar turiu kai ką padaryti prieš tai..-atsidūsta, aišku galvodamas apie savo brolio radimą. Kaip visada. Net po tiek Deimono padarytų blogybių, Stefanui vis tiek rūpi tik tai, kaip surasti brolį ir parvesti jį į doros kelią, daugiau niekas. Kažin, ar ta broliška meilė buvo normali, jeigu tai nuolat kenkė Stefanui, jo jausmams ir jo gyvenimui. Apskritai, jis turėtų būt laimingas ir gyvent normalų gyvenimą, kokio visada norėjo, o tam dažniausiai trukdė Deimonas, tačiau štai ir vėl, viskas ko jis nori tai surast brolį. Keistuolis.
Back to top Go down
AuthorMessage
avatar
Prikeverzojau : 629
Hug'ų : 2
Prisijungiau : 2016-06-29
...
Dianna Hilda Reich
PostSubject: Re: Miško tankmė Sun Jul 03, 2016 7:04 pm
Ko jau ko, bet pagarbos vampyras tikrai buvo nusipelnęs, tačiau Šarlotė buvo per daug išdidi, kad tai pripažintų, todėl nuleidusi rankas, sunėrė pirštus ir papūtė lūpas, nesijausdama labai laiminga dėl tokio savo laimikio praradimo. Be abejo, ji vis dar galėjo iškrėsti kažką neprotingo, pasinaudoti savo paskutiniu likusiu kuolu ir bent jau pamėginti jį pribaigti, bet mergina stovėjo ant žemės tarsi į kalta, nė nekrustelėdama.
- Tik nepervertink savęs, visi anksčiau ar vėliau pasiduoda kovoję, tiesiog vieni ištempia ilgiau, kiti trumpiau, - truktelėjo pečiais, lyg tai būtų toks dalykas, kurį jis ir pats turėtų suvokti. Iš dalies, taip ir buvo.
- Gerti dar daugiau šlykštaus kraujo, kurio skonis tarsi surūdijusios geležies? Neįsižeisk, bet ne visi esame įpratę prie tokių patiekalų, - gan sarkastiškai šyptelėjo pažvelgdama į vaikino riešą. Jau mieliau valgytu kirmeles, nei dar kartą gertų vampyro kraują. Tai ne tik prieštaravo jos gyvenimo būdui, bet ir buvo šimtą kartų šlykščiau, nei ji įsivaizdavo. Ir kaip vampyrai apskritai gali vien tuo maitintis?
- Per daug nesidžiauk. Jeigu dar kartą pakliūsi man į akiratį medžioklės metu, nebebūsiu tokia geraširdė. Tas pats galioja jei tave sučiups kitas medžiotojas. Tikrai vidury nakties nesibelsiu į kitą miesto galą, kad vaduočiau negyvą tavo subinę, - primerkė akis, perspėjamai dėbtelėdama į vaikiną. Buvo ir taip pakankamai aišku, kad jeigu pasigailėjo jo gyvybės šį kartą, netaps jo angelu sargu visą likusį gyvenimą. Šarlotė turėjo ir savų problemų, todėl papildomos naštos ant savo pečių užsikrauti ji net neketino.


There is no royal road to anything. One thing at a time, all things in succession. That which grows fast, withers as rapidly. That which grows slowly, endures.
[Only admins are allowed to see this image][Only admins are allowed to see this image]
Back to top Go down
AuthorMessage
Prikeverzojau : 1184
Hug'ų : 15
Prisijungiau : 2016-06-29
...
Misery18
PostSubject: Re: Miško tankmė Sun Jul 03, 2016 7:23 pm
Stefanas užmerkė akis ir stipriai suspaudė lūpas. Mergina buvo visiškai teisi ir Salvatore tikrai kuo puikiausiai tai žinojo. Juk tai jis buvo tas vaikinas, kuriam nuolat teko kovoti pačiam su savimi ir savo prigimtimi, o buvo tikrai ne vien geri laikai ir susivaldymas.. ech, kad ji žinotų kaip Stefanas buvo įklimpęs.
-Kaip nori, tik pasiūliau,-skėstelėjęs rankomis ištarė vaikinas, išgirdęs, jog mergina atsisako jo kraujo. Na, jis tikrai numanė, jog kažin ar žmonėms toks dalykas bus skanus, kai tuo tarpu vampyrams tai tikras desertas.
-Prisiminsiu šitą ir stengsiuosi nepakliūt į tavo pinkles,-nusijuokė Stefanas, bandydamas užsimiršti ir nuleisdamas visą šią situaciją juokais. -Nors kažin, ar mudviems didelė galimybė susitikti dar kartą. Netrukus planuoju išvykti iš Mystic Fallso,-linktelėjo Salvatore jau planuodamas kaip išėjęs iš šio miško leisis į kelionę ir vėl ieškoti brolio. Galbūt šį kartą pradės nuo Naujojo Orleano..
-Ką gi, nepažįstamoji. Lik sveika ir atsargiau kovok su vampyrais, nes tau labai pasisekė, jog sutikai tokį gerietį kaip aš. Būna daug, daug, daaug blogesnių.. tad jeigu aš su tavim vos nesusidorojau, tau tikrai vertėtų pasisaugot,-linktelėjo Stefanas, nes tikrai nenorėjo, jog jo ką tik išgelbėta mergina po kelių dienų per savo medžiokles jau būtų negyva. Realiai, jis nė nesigilino, dėl kokių priežasčių ji medžiojo - ar turėjo kokią nors šeimos istoriją, ar tiesiog neapkentė vampyrų. Nieko nelaukęs, Salvatore mostelėjo merginai ranka, lyg norėdamas atsisveikinti, mat suprato, jog reikia nešt kailį, kadangi per ilgai užsibuvo čia nieko neveikdamas, o tuomet tiesiog nužingsniavo savais keliais pasiruošęs naujiems iššūkiams ir kelionėms.
Back to top Go down
AuthorMessage
avatar
Prikeverzojau : 629
Hug'ų : 2
Prisijungiau : 2016-06-29
...
Dianna Hilda Reich
PostSubject: Re: Miško tankmė Tue Jul 05, 2016 12:06 am
Vampyrui galiausiai pasielgus protingai ir patraukus iš šio miško, kol Šarlotė neužsimanė persigalvoti, mergina nulydėjo jį akimis, o pati vis dar stovėjo kažkur viduryje miško, vienui viena ir be jokio ginklo. Suirzusi, medžiotoja nenorėjo rizikuoti savo gyvybe dar sykį, todėl apsisukusi ant kulno, patraukė iš miško tuo pačiu keliu, kuriuo ir buvo čia atėjusi.


There is no royal road to anything. One thing at a time, all things in succession. That which grows fast, withers as rapidly. That which grows slowly, endures.
[Only admins are allowed to see this image][Only admins are allowed to see this image]
Back to top Go down
AuthorMessage
Prikeverzojau : 379
Hug'ų : 2
Prisijungiau : 2016-07-09
...
Misery28
PostSubject: Re: Miško tankmė Sat Jul 09, 2016 6:53 pm
Lygiai po pusvalandžio Estera pasirodė jų su Forbes sutartoje vietoje. Rankoje laikydama didelę, storą ir akivaizdžiai seną burtų knygą, kuri buvo apiplyšinėjusi ir dulkėta, moteris atžingsniavo į jai reikiamą vietą ir sustojo. Padėjusi knygą ant kelmo, Estera šalia pasidėjo ir kišeninį peiliuką bei kažkokį keistą, itin retą žolelių rišinėlį, o tuomet apsidairė. Su aukštakulniais vaikščioti po mišką, žinoma, nebuvo pats geriausias sprendimas, tačiau persirenginėti moteris neturėjo laiko. Karolinai itin pasisekė, jog Estera ją pamatė kaip galimą sąjungininkę ir nusprendė, kad blondinės pagalbos jai gali prireikti ateityje, kitaip tikrai nebūtų padėjusi šiai susigrąžinti josios vaikino. Juk kodėl Esterai turėtų rūpėti kvailos paauglių dramos? Tačiau šį kartą situacija buvo kita, o kadangi moteris buvo be galo galinga ir dar turėjo stiprų ryšį su protėvių dvasiomis, ji buvo užtikrinta pasisekimu, net jei burtas ir buvo labai sunkus bei reikalaujantis daug galios. Be to, protėviai taipogi nekentė vampyrų, tad panaikinti kažkieno blogąją pusę atrodė kaip visai gera idėja.
Back to top Go down
AuthorMessage
Prikeverzojau : 964
Hug'ų : 8
Prisijungiau : 2016-07-07
...
Misery27
PostSubject: Re: Miško tankmė Sat Jul 09, 2016 6:58 pm
Karolina stengdamasi dėti kuo didesnius žingsnius ir kuo greičiau viską užbaigti galiausiai pasiekė mišką, o ilgai netrukus ir tankmę. Vampyrė žinojo į ką veliasi, jei Stefanas merginai nerūpėtų ji to nedarytų , bet rūpėjo ir netgi labai , tad ji norėjo padėti ..žinoma šito ji jam nesakys, nes šis ją tikrai užmuštų ir dar po žeme pakastu, kad šioji taip padarė. Atėjusi į mišką merginą sustojo šalia Esteros ir iš savo rankinės išsiėmė Stefano nuotrauką kurią visada nešiojosi su savimi , na juk čia jos meilė ir šiaip jinai jai buvo labai svarbi. Pažvelgusi į Esterą mergina kiek kilstelėjo antakius - Na tai pradedam - pusę lūpų šyptelėjus mergina palinksėjo galvele ,labai tikėdamasi, kad viskas pavyks ir ji galės galiausiai eiti spręsti savo kitų bėdų su Stefanu.
Back to top Go down
AuthorMessage
Prikeverzojau : 379
Hug'ų : 2
Prisijungiau : 2016-07-09
...
Misery28
PostSubject: Re: Miško tankmė Sat Jul 09, 2016 7:05 pm
Išgirdusi artėjančią Karoliną, Estera su šypsena veide pasisuko į merginą stebėdama kaip ji prieina. Pamačiusi nuotrauką, moteris nieko nelaukusi ją paėmė ir padėjo ant kelmo, šalia kitų jai reikalingų daiktų. -Žinoma,-linktelėjo Estera supratusi, jog Karolina skuba, o tuomet mostelėjusi ranka padarė didžiulį, tiksliau milžinišką ugnies ratą, kuris turėjo Mikaelsonų moteriai suteikti daugiau energijos pradžioje, kol ji susisieks su protėvių dvasiomis. Paėmusi burtų knygą į rankas, Estera šiek tiek nuvalė dulkes, o atvertusi ją ėmė ieškoti jai reikalingo burto, kuris, bent jau ji manė, jog turėtų padėti. Paėmusi nešiojamą peiliuką, moteris padavė jį Karolinai. -Įsipjauk, man reikės tavo kraujo,-sumurmėjo Estera paduodama blondinei nedidelį indą supilti jos turtui. -Vėliau gulkis ant žemės. Gali šiek tiek skaudėti,-iškart perspėjo ragana dar kartą akimis permesdama burtą. Daugiau nedelsusi, Estera pasidėjo knygą atgal ant to paties kelmo, o tuomet paėmusi Stefano nuotrauką vienu rankos mostu pavertė ją pelenais.
Back to top Go down
AuthorMessage
Prikeverzojau : 964
Hug'ų : 8
Prisijungiau : 2016-07-07
...
Misery27
PostSubject: Re: Miško tankmė Sat Jul 09, 2016 7:13 pm
Žinoma mergina suprato ir patikėjo, kad Estera labai galinga ragana tik tada, kai pamatė tą didžiulį ugnies ratą, bet stengėsi išlikti rami, kad ir kaip dabar jai kinkos drebėjo ..Visgi nežinia kaip viskas baigiasi susidėjusi su tokia galinga ragana. Esterai paliepus ir padavus jai peiliuką bei indą mergina jį paėmė ir persirėžė sau rankos delną kiek suraukdama antakius, o tada galiausiai iš delno kelis lašus įlašino į indelė ir padavė jį raganai, o tada pažvelgė į savo delną kuris palengva traukėsi ir žaizdą netrukus dingo. Išgirdusi dar vieną paliepimą mergina linktelėjo ir atsigulė ant žemės - Na nieko ..ištversiu viską ,- palinksėjo taip patikindama ją ,nors žinojo, kad raganai ji nelabai ir rūpi, bet vis dėlto. Gulėdama mergina pastebėjo tą jos triuką su nuotrauką ir kiek primerkė akutes , bet tada suprato , kad čia turbūt jos triukas , magijos triukas.
Back to top Go down
AuthorMessage
Prikeverzojau : 379
Hug'ų : 2
Prisijungiau : 2016-07-09
...
Misery28
PostSubject: Re: Miško tankmė Sat Jul 09, 2016 7:22 pm
Gavusi indelį su krauju, Estera paėmė jį ir taipogi pasidėjo ant kelmo, ant kurio šiuo metu laikė visas reikalingas priemones. Na, juk šiek tiek patogiau nei ant žemės, o daugiau nieko kito čia nebuvo. Pavilgiusi savo pirštus Karolinos kraujyje, Estera dar kartą akimis permetė burtažodžio pradžią, o tuomet priėjo prie merginos ir pritūpė prie jos iš galvos pusės. -Užsimerk ir galvok apie Stefaną, įsivaizduok jį kuo galėdama ilgiau. Kitaip nesugebėsiu prie jo prisijungti. Aišku?-kilstelėjo antakį moteris, tačiau nė nesulaukusi atsakymo giliai įkvėpė ir pridėjusi pavilgytus kraujyje savo pirštus prie Forbes smilkinio užsimerkė bei ėmė murmėti burtažodį. Liepsna ėmė vis labiau didėti, prasidėjo be galo stiprus vėjas, kuris, atrodė, nulauš visų čia buvusių medžių kamienus. Neilgai trukus Estera pagaliau pajautė protėvių dvasių pagalbą ir ėmė dar stipriau bei dar garsiau murmėti burtažodį, žinodama, jog tai tikrai sukels Forbes skausmą, tačiau juk Estera ir bandė per Karolinos smegenis bei prisiminimus prieiti prie Stefano smegeninės ir ją sutvarkyti. Trumpam atsitraukusi nuo merginos, tačiau vis dar murmėdama tą patį burtažodį vėl ir vėl, moteris priėjo prie Salvatore nuotraukos pelenų ir paėmusi juos sviedė į ugnį. Liepsna pasidarė dar didesnė, o vėjas dar stipresnis, netrukus danguje pasigirdo griaustinis ir kelis kart sužaibavo. Paėmusi kišeninį peilį, moteris prapjovė sau delną ir paėmė kelis lašelius savo kraujo, tuomet grįžo prie vampyrės ir pirštu ant kaktos ištepliojo jai kažkokį magišką simbolį. Grįžusi prie kelmo, paėmė nuo jo savo žolelių ryšulį bei grįžusi prie vampyrės laikydama jį virš jos ėmė vėl ir vėl kartoti burtažodį, tik šį kartą jau kitą.
Back to top Go down
AuthorMessage
Prikeverzojau : 964
Hug'ų : 8
Prisijungiau : 2016-07-07
...
Misery27
PostSubject: Re: Miško tankmė Sat Jul 09, 2016 7:31 pm
Na taip..Magija ji žinojo, bet šita jai atrodė kiek įtartina ir kažkokia kitokia nei įprasti Bonės kerai.. Bet visgi juk čia yra kitokia magija ,tačiau mergina to nežinojo ir nusprendė į tai per daug nesigilinti. Esterai paliepus galvoti apie Stefaną kuo ilgiau mergina užsimerkė ir tik linktelėjus galvute pradėjo galvoti apie savo meilę..ir tai jai pavyko padaryti gana ilgai, visgi nemažai ji su juo atsiminimų turėjo .Kaip buvo tik geriausi draugai, vėliau kaip iš draugų tapo meilė ir panašiai .Visi jie jai buvo išties malonūs ir labai mieli širdžiai. Ir be abejo dabar labai pravertė šitoje situacijoje. Galiausiai pajutusi šiosios brovimąsi į jos smegeninę mergina kiek suraukė antakius ,bet neišleido nė cypt, kad ir kaip jai nežmoniškai skaudėjo .Gulėjo kartais susiraukdama, kartais išleisdama kažkokį menką garsą arba šiaip sukandusi dantis tylėdama. Pajutusi ,kad ši piešią ant jos kaktos kažką mergina susimąstė ką tai galėtų reikšti ir kodėl ji taip daro, bet ir vėl nusprendė į tai nesigilinti suprasdama, kad čia turbūt burto sudedamoji dalis.
Back to top Go down
AuthorMessage
Prikeverzojau : 379
Hug'ų : 2
Prisijungiau : 2016-07-09
...
Misery28
PostSubject: Re: Miško tankmė Sat Jul 09, 2016 7:40 pm
Žinoma, kad tai nebuvo įprasta magija, tokia kaip burdavo Bennettų raganos. Estera užsiėmė juodąją, labai stipria ir pavojinga magija, o be to, šalia savęs turėjo protėvių galias, kurios jai tik dar labiau gelbėjo, todėl ši ir buvo tokia klastinga bei tiek daug pasiekė su savo raganiškais burtais per pastaruosius tūkstantį metų. Toliau kartodama tą patį burtažodį vėl ir vėl, Estera per Karolinos prisiminimus bandė brautis į Stefano makaulę ir smegeninę, bandydama ją sutvarkyti bei ištrinti jo blogąją pusę ir grąžinti gerąjį Salvatore, kaip Karolina ir norėjo. Nors pats burtas ir nebuvo sudėtingas bei jame nebuvo nieko tokio jau nenuspėjamo, tačiau faktas, jog šiam atlikti reikėjo be galo daug galios, juk kas ir bebūtų, jei kiekviena ragana galėtų įsibrauti į vampyrų smegenis ir pakeisti jų galvelėse supratimą į pasaulį? Žinoma, kad būtų visiška sumaištis. Štai kodėl tokį burtą galėjo atlikti tik tokio stiprumo ragana kaip Estera ir žinoma, tik su pagalbinėmis medžiagomis. Dangus vis labiau niaukėsi, griaustinis vis garsiau aidėjo, o žaibas vis dažniau blykstelėdavo. Numetusi tą žolę į šoną, moteris vėl pritūpė prie Karolinos bei pridėjo savo pirštus jai prie smilkinio, o tuomet užsimerkė ir pati, šį kartą nebekartodama burtažodžio. Per Forbes prisiminimus įsibrovusi į Stefano Salvatorės galvą, Mikaelsonų moteris pagaliau ėmė tvarkyti tą reikalą. Žinoma, šioji neužsiminė blondinei, jog juodoji magija visada turi šalutinį poveikį ir visa tai gali baigtis labai blogai. Viskas truko mažiausiai pusvalandį, per kurį Forbes žinoma kentė vis didesnį skausmą, lyg kas nors plėšytų jos galvą į daug dalių. Tačiau juk įsibrauti į kito asmens smegenis ir viską pakeisti užtruko tikrai ilgai. Galiausiai, su protėvių pagalba ir savo stiprybe moteriškė sutvarkė visą tą reikalą, priversdama Stefaną apskritai užmiršti, jog šis kurį laiką gėrė žmogaus kraują bei buvo toks bejausmis. Pabaigusi burtą galutinai, Estera atmerkė akis ir mostelėjo ranka. Ugnis užgeso, blogas oras dingo ir Mystic Fallse vėl ėmė šviesti saulutė. Nubraukusi nuo Karolinos kaktos magišką ženklą, moteris atsistojo ir pasivalė kelienius, kurie buvo aplipę kažkokiais šapais lapais, tuomet spoksojo į blondinę laukdama kol ši atsigaus.
Back to top Go down
AuthorMessage
Prikeverzojau : 964
Hug'ų : 8
Prisijungiau : 2016-07-07
...
Misery27
PostSubject: Re: Miško tankmė Sat Jul 09, 2016 7:51 pm
Karoliną visą šitą ritualą kankino išties didžiulis galvos skausmas, atrodė kad šioji tuoj plyš ir subyrės į mažus šipuliukus. Bet tik taip atrodė .Išties merginą kankino netik skausmas, kuris atrodė tuoj išlydys josios smegeninę , bet ir prisiminimai apie Stefaną, apie jų pirmąsias pažinties dienas, apie jų draugystę..va va būtent Karolina ir norėjo pataisyti situaciją ..norėjo, kad viskas būtų kaip ankščiau , galbūt ji ir nesugebės jam atleisti, bet bent jau padės..Nors vargu ar padės, nes visgi čia juk juodoji magija, o blondinė ..to nežino ir turbūt nesužinos. .Žino mergina, kad tokia magija turi skaudžias pasekmes, tad labai tikėjosi ,kad čia ne tokia, kad čia paprasčiausia normali magija. Deja ne veltui buvo blondinė. Viskam pasibaigus Karolina trumpam neteko sąmonės, o tada ją atgavusi kiek apsidairė ir vos ne vos atsisėdo ir pažvelgė į Esterą ,- Na ar pavyko,?-kilstelėjo antakius stebėdama raganą. Na taip kvailas klausimas, bet mergina norėjo žinoti tiesą .Jei pavyko mergina eis gelbėti santykių, net nežinodama kuom tai gali atsiliepti ateityje. Bet ką gi dėl mylimo asmens ji buvo pasiruošusi viskam , net sielą velniui parduoti. Tokia jau Karolina.- Bet visgi ačiū ,- šyptelėjus tarė ir vos ne vos atsistoja bei pasivalė savo šikniuką ir dar kart nužvelgė raganą.Ji jai nelabai draugiška atrodė , bet visgi ji jai labai skolinga buvo.
Back to top Go down
AuthorMessage
Sponsored content
PostSubject: Re: Miško tankmė
Back to top Go down

Miško tankmė

View previous topic View next topic Back to top
Page 2 of 3Go to page : Previous  1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: Policija-