Share|
avatar
Hailee Cesya Kain
Misery16
avatar
Svečias
Prikeverzojau : 124
Misery16
avatar
Svečias
Prikeverzojau : 124
Misery16
avatar
Svečias
Prikeverzojau : 124
Misery16
avatar
Svečias
Prikeverzojau : 124
Misery16
avatar
Svečias
Prikeverzojau : 124
Misery16
avatar
Svečias
Prikeverzojau : 124
Misery16
avatar
Svečias
Sponsored content

Proskyna

View previous topic View next topic Go down
AuthorMessage
avatar
Prikeverzojau : 2273
Hug'ų : 108
Prisijungiau : 2012-01-05
Man jau : 19
Am I inlove with you? Or am i inlove with the feeling?
Hailee Cesya Kain
PostSubject: Proskyna Tue Jun 28, 2016 11:56 pm
.
Back to top Go down
http://misery.forumlt.com
AuthorMessage
Prikeverzojau : 124
Hug'ų : 0
Prisijungiau : 2016-06-29
...
Misery16
PostSubject: Re: Proskyna Sat Jul 16, 2016 3:12 pm
Tolumoje pasirodė blondinės fizionomija, sunkūs žingsniai bylojo apie tai, jog pastaroji dabar tikrai nebuvo geriausios formos. Viskas ką ji prisiminė iš praeitos nakties buvo tai, kad klube laiką leido su keliais ten buvusiais vaikinais, o tada – tuščia. Pastaroji visiškai neabejojo, jog šis trumpas atminties paradimas buvo susijęs su tuo, jog Sarah tą vakarą neapsiribojo tik alkoholiu, bet šį tuo daugiau. Vis dėl to merginai visiškai nepatiko ta mintis, jog pastarųjų kelių valandų ji visiškai neprisiminė, todėl teko tik spėlioti kur ir su kuo ji buvo. Pajutusi nemenką skausmą galvos srityje Sarah pirštais palietė smilkinį, pažvelgusi į savo rankas šioji iš nuostabos susiraukė, visos rankos, įskaitant ir jos rūbus buvo kruvini. Apsižvalgiusi aplink mergina nugara atsirėmė į medžio kamieną, nors nenorėjo to pripažinti tačiau jautėsi tikrai ne kaip, akyse vaizdas liejosi, galvą taip skaudėjo jog atrodė ji tuoj sprogs. Užsimerkusi Sarah giliai įkvėpė, kuo greičiau viską atsimins, tuo geriau bus jai pačiai, nes tas jausmas kurį dabar jautė tikrai nebuvo iš gerųjų. Galiausiai atsimerkusi pažvelgė į savo kruvinus rūbus pastaroji kietai sučiaupė lūpas, dabar ji tokios išvaizdos ir būklės tikrai negalėjo rodytis viešumoje. Užčiuopusi telefoną Sarah greitai jį ištraukė iš džinsų kišenės, bent jau galės paskambinti. Primerkusi akis ši įsižiūrėjo į telefoną, tačiau jos nelaimei nebuvo jokio ryšio.
- Velnias! – sušuko ir iš visų jėgų trenkė mobilųjį į medį, šio išsibarsčiusios dalelės pabiro ant žemės. Prilietusi pirštais smilkinį mergina susiraukė.
Back to top Go down
AuthorMessage
avatar
Guest
Svečias
PostSubject: Re: Proskyna Sat Jul 16, 2016 8:27 pm
Paryčiais Nathaniel dažnai mėgdavo pabėgioti po mišką ir pasitreniruoti. Nuolatos turint reikalų su vampyrais išlaikyti tinkamą fizinę formą bei įgūdžius galėjo būti gyvybės ar mirties klausimas. Miškas buvo ta vieta, kurioje retai kada galėjo būti sutrukdytas, ypač paryčiais. Mystic Fallse jis jau turėjo savo mėgstamą maršrutą bėgimui, taip pat ir vietą, kurioje atlikdavo kitus pratimus. Sustojęs kiek toliau nuo proskynos jis nusimetė kuprinę, kurioje buvo reikmenų jo treniruotei, taip pat nusiėmė džemperį ir padėjęs ant kuprinės ėmė daryti atsitraukimus. Sportavimas jam visada patikdavo, galėdavo per daug negalvoti ir pabūti vienas. Nate jau buvo gerokai sušilęs, kai perėjo prie atsispaudimų. Jis sukluso tik tuomet, kai išgirdo moterišką šūksnį sklindantį iš toliau esančios proskynos. Vaikinas buvo įpratęs į tokius dalykus reaguoti gan staigiai, todėl pašokęs ant kojų pagriebė nuo žemės kuprinę ir džemperį ir patraukė ton pusėn, iš kurios sklido garsas. Po kelių akimirkų jis stabtelėjo ir prisimerkęs išvydo ne kartą matytą merginą, su kuria palaikė ne itin malonaus pobūdžio santykius. Nathaniel būtų tik numojęs ranka ir patraukęs šalin, bet matydamas ją visą kruviną ir apimtas smalsumo žengė artyn, pats išlįsdamas į proskyną.
- Sarah? Susipykai su globėjais? - pašaipiu balso tonu kreipėsi jis, eidamas kiek arčiau, ranka nubraukdamas prakaitą nuo kaktos ir žvilgsniu keliaudamas per jos kūną. Jis nebuvo iki galo tikras, ar ji pati yra sužeista ir tiesą sakant net nežinojo, ar tokiu atveju būtų linkęs jai padėti ar ne.
Back to top Go down
AuthorMessage
Prikeverzojau : 124
Hug'ų : 0
Prisijungiau : 2016-06-29
...
Misery16
PostSubject: Re: Proskyna Sun Jul 17, 2016 1:49 pm
Apsižvalgiusi Sarah atsiduso, privalėjo susirasti vietą kur galėtų nusiprausti, kraujas esantis ant jos rūbų ir kūno kėlė didelį šleikštulį. O dar ir tai, jog mergina visiškai neprisiminė kas įvyko praėjusią naktį varė ją į didelę neviltį. Žinojo, jog visa tai iš niekur neatsirado, todėl privalėjo kuo greičiau viską prisiminti. Pastarosiomis savaitėmis Sarah nevengė vartoti narkotinių medžiagų, tačiau jausmas kurį dabar ji jautė buvo kiek kitoks. Lyg viskas, ką ji veikė ir su kuo buvo bare, tiesiog išsitrynė iš jos atminties ir tai ją iš tiesų baugino. Žvilgtelėjusi į kruvinus marškinėlius bei džinsus Sarah delnu perbraukė per juos, bandydama nuvalyti jau spėjusį įsigerti kraują. Ji nebuvo žudikė, tikrai nieko negalėjo nužudyti. Bet kuo toliau tuo labiau abejojo pačia savimi. Bandydama save nuraminti mergina giliai įkvėpė, jai tikrai pasisekė jog niekas tokios jos nematė, o galbūt pašaliniams žmonėms tokia merginos būsena tiesiog nerūpėjo. Išvydusi priešais save vaikiną Sarah kiek primerkė akis jog galėtų geriau įsižiūrėti, nors galva sukosi o vaizdas liejosi pastaroji sutelkė žvilgsnį į Nathanielį.
- Iš kur žinai mano vardą? - Nepatikliai pasižiūrėjo į vaikiną, nors šiai visiškai nepatiko Nathanielio tonas, kaip kalbėjo su ja, tačiau dabar tikrai neturėjo jėgų atsikirsti. Supratusi jog tikrai neišstovės ant kojų Sarah visu kūnu atsirėmė į medį. Nesitikėjo jog pastarasis kažkuo jai padės, tačiau nesuprato kodėl ką tik sutiktas vaikinas taip pašaipiai kalba su ja.
Back to top Go down
AuthorMessage
avatar
Guest
Svečias
PostSubject: Re: Proskyna Sun Jul 17, 2016 2:19 pm
Keli ankstesni Nathaniel susitikimai su Sarah nebuvo vieni iš malonesnių. Labiausiai tam įtakos turėjo jų priešingi požiūriai į vampyrus. Su žmonėmis Nathaniel retai veldavosi į konfliktus, tačiau žinant jos artimuosius, simpatijos kraujasiurbių numylėtinei Nate tiesiog negalėjo jausti. Sustojęs už kelių žingsnių nuo merginos - palikdamas tinkamą atstumą tarp jų - tamsiaplaukis žvilgsniu vis dar tirdamas krauju išteptą mergina nusiėmė kuprinę ir pasidėjo priešais save ant žemės. Atsegęs ją ištraukė nedidelį rankšluostį ir juo nusišluostė prakaitą nuo veido. Tada išėmė iš kuprinės buvusį butelį vandens ir atsitiesęs jį atsuko. Jis neskubėjo atsakyti į Sarah užduotą klausimą. Prieš tai galvodamas užsivertė butelį ir išgėrė kelis didelius gurkšnius vandens atsigaivindamas. Jo smegenėlės sukosi ir padaręs išvadą, jog ji nesužeista, bet jo neprisimena, nusprendė elgtis kaip niekad gerai. Galų gale nedažnai Nathaniel gauna šansą pasinaudoti pačių vampyrų sukeltomis problemomis. Pats Nathaniel nebuvo vienas iš malonesnių individų, bet pasistengęs neilgą laiko tarpą sugebėdavo elgtis bent kažkiek priimtinai visuomenei. Matydamas, kaip ji vos išstovi ant kojų atsiduso, nenorom, bet prisivertė prieiti artyn su tuo pačiu buteliu vandens bei džemperiu rankose.
- Atsigerk, - sumurmėjo jis, ištiesdamas butelį jai. - Ir apsirenk. Jeigu tave kas kitas tokią pamatys - iškvies policiją. Manau mažiausiai ko tau dabar reikia, tai kad tavo dėdės išskerstų pusę komisariato. - sumurmėjo jis bandydamas kalbėti maloniai, nors kol kas tai ir nesiėjo labai sklandžiai.
Back to top Go down
AuthorMessage
Prikeverzojau : 124
Hug'ų : 0
Prisijungiau : 2016-06-29
...
Misery16
PostSubject: Re: Proskyna Sun Jul 17, 2016 4:23 pm
Gerai nežinojo kas paskatino ją atvykti į Mystic Falls, tačiau giliai viduje jautė jog kažkas artimo sieja ją su šiuo miestu. Visos gatvės, namai, žmonės merginai kėlė nemažą nostalgiją, tačiau kad ir kaip norėjo viską prisiminti ir sudėlioti į vietas, ji negalėjo to padaryti. O dabar ji stovėjo čia, miške, abejotinos būsenos ir dar su nepažįstamu vaikinu. Atrodė jog blogiau jau nebegali būti, tačiau ji klydo. Visos merginos mintys dabar sukosi vien apie tą naktį, ši bandė spėlioti kas gi galėjo įvykti. Kodėl ji visa kruvina? Net gerai nežinojo ar tai jos kraujas ant rūbų, ar kažkieno kito. Mergina nenorėjo galvoti apie tai, jog galbūt atsitiktinai ji galėjo kažką nužudyti, o jeigu dabar jos ieško policija? Jeigu ji tikrai kažką nužudė? Žmogų kuris turėjo darbą ir mylimą šeimą? Įkyrioms mintims lendant į galvą Sarah nekantriai apsižvalgė, akimis ieškodama kažko. Galbūt įrodymų jog ant rūbų esantis kraujas yra jos, bet ko, kas leistų teigti kad Sarah tikrai niekam nieko blogo nepadarė. Tačiau jos nusivylimui mažame miško plote nieko panašaus nebuvo. Lyg tik dabar prisiminusi jog yra ne viena Sarah pasižiūrėjo į priešais ją stovintį vaikiną, sekdama Nathanielio judesius ši giliai įkvėpė taip save ramindama. Nors giliai viduje mergina buvo dėkinga vaikinui jog šis nepraėjo pro šalį, tačiau kažkodėl protas liepė jai saugotis ir aklinai nepasitikėti juo. Nathanieliui priėjus arčiau Sarah kiek įmanoma daugiau prisispaudė prie medžio kamieno. Žvilgtelėjusi į vaikino rankose laikomą vandenį ir džemperį ši prisimerkė.
- Kas tu toks ir iš kur žinai mano vardą? - Pakėlusi akis į Nathanielį kiek garsiau paklausė, vaikinas jai nekėlė jokio pasitikėjimo. Nathanielio žodžiai ją kiek išgąsdino, šis nepažįstamasis rodos žinojo apie ją daugiau nei ji pati. Tačiau jis galėjo ir meluoti. Dar kartą žvilgtelėjusi į džemperį Sarah ištiesusi rankas paėmė jį. Nusisukusi pastaroji atsisegė kelias marškinėlių sagas. - Nusisuk, - Dirstelėjusi per petį į vaikiną gana tyliai pasakė, tačiau nelaukdama kol jis įvykdys jos prašymą mergina baigė atsisegti sagas, nusimovusi marškinius greitai užsidėjo džemperį, kuris jai akivaizdžiai buvo per didelis.
Back to top Go down
AuthorMessage
avatar
Guest
Svečias
PostSubject: Re: Proskyna Sun Jul 17, 2016 6:07 pm
Matydamas, kaip Sarah bando trauktis nuo jo stipriau įsiremdama į medžio kamieną jis išties negalėjo jos kaltinti. Nors pasirinkęs medžiotojo kelią jis stengėsi žmonių nežudyti, visgi būtent tokioms kaip Sarah jis kartais galvodavo padaryti išimtį. Jos labui, tokie apmąstymai iki veiksmų Nate taip ir nepriėjo.
- Nesijaudink, jeigu būčiau norėjęs tave sužeisti tai būčiau padaręs jau seniai. - iš vaikino pusės tai turėjo skambėti kaip paguoda, nors paprasti, jo nepažįstantys žmonės jo bendravimo būdą dažnai interpretuodavo atvirkščiai. Atrodė, kad Salvatore palikuonė vos išstovi ant kojų, todėl jam buvo abejonių, kad greičiausiai ji pagaliau pati tapo siurbėlės auka. Viena iš laimingesnių aukų, nes rodos buvo palikta gyva, o negana to, dar ir išgydyta. Jai paėmus džemperį, o ne vandens butelį Nate tik pats išgėrė dar gurkšnį vandens ir jau buvo panašu, kad padažnėjęs kvėpavimas dėl sporto buvo vėl susitvarkęs. Jis abejingu žvilgsniu dirstelėjo į merginą, kuri per tą laiką jau buvo atsisegusi porą sagų.
- Lyg man būtų įdomu.. - sumurmėjo jis pavartydamas akis ir nusigręžė nuo jos. Išties teigti, kad Sarah nėra graži būtų absurdiška, bet Nathaniel per daug kartų buvo nudegęs dėl dailių moterų, todėl dabar dažnai sugebėdavo tai praignoruoti ir sutelkti dėmesį į neapykantą, o ne žavesį dėl įspūdingos išvaizdos. Po pakankamo laiko tarpo jai persirengti Nathan vėl pasisuko į šviesiaplaukę. Nužvelgė ir vos sutvardė šypseną.
- Atrodai apgailėtinai. - tarė jis nedaugžodžiaudamas ir visai negailėdamas jos dėl dabartinės būklės.
- Tu manęs nepameni? - prisimerkė. - Aš Nathaniel. Bet žinoma, kur jau tokia inteligentė kaip tu, prisimins tokią žemės dulkę kaip aš. - tarė jis ir iš balso tono buvo galima išgirsti tam tikrą nuoskaudą. - Ar tu visus vaikinus mėnesio bėgyje užmiršti, kuriuos palieki sužinojusi, kad jie ne iš tokios įspūdingos šeimos kaip tu, brangioji Sarah Salvatore? - kalbėjo jis žiūrėdamas gan tuščiu žvilgsniu jai į akis. Paprastai jis sugebėdavo meluoti gan įtikinamai, bet dabar jam nebuvo svarbiausia tai, kad ji tuo patikėtų. Jam buvo paprasčiausiai įdomu, kiek prisiminimų buvo ištrinti, o tiesiogiai klausti atrodė apgailėtina.
- Kuris tave taip patvarkė? - paklausė jis mintyse turėdamas vieną iš jos artimų vampyrų, bet į detales kol kas nelįsdamas.
Back to top Go down
AuthorMessage
Prikeverzojau : 124
Hug'ų : 0
Prisijungiau : 2016-06-29
...
Misery16
PostSubject: Re: Proskyna Mon Jul 18, 2016 12:51 am
Apsirengusi Sarah akimirką žvilgtelėjo į ant žemės gulinčius kruvinus marškinėlius, puikiai pažinojo save, ji negalėjo nuskriausti jokio žmogaus. Jeigu bent truputį prisimintų kas nutiko jai tikrai pasidarytų ramiau. Galbūt ji papuolė į autoavariją, ir ant rūbų tėra jos kraujas? Tačiau pati sau pripažino jog to negali būti, nes ant kūno nebuvo nei vienos žymės ar kokios nors žaizdos. Išgirdusi Nathanielio žodžius Sarah atsisuko visu kūnu į jį, nors be proto skaudėjo galvą, tačiau bent akimirkai mergina tai užmiršo.
- Ir tai turėjo skambėti kaip koks grasinimas, tiesa? - Stebėtinai tvirtai paklausė ir įsižiūrėjo į vaikiną. Nesuprato kodėl jis ją puola ir bando akivaizdžiai tyčiotis iš jos. Dabar prisiminti viską būtų buvę tikrai pravartu, bent jau žinotų kas šis vaikinas stovintis priešais ją ir kas tarp jų įvyko. Nes iš Nathanielio balso tono mergina puikiai suprato, kad tarp jų nebuvo viskas gerai. Bet pačios merginos nelaimei, ši niekaip negalėjo prisiminti nei jo veido, nei tuo labiau vardo. Jeigu būtų prisiminusi, turbūt net nebūtų tęsusi šio pokalbio, kuris jos akimis vedė ne prie gero. Visiškai nesuprato kodėl Nathanielis priėjo ir pasisiūlė padėti, nors ir taip buvo aišku, jog jos draugija vaikino tikrai nežavėjo. Tik vyptelėjo išgirdusi iš pastarojo lūpų pastabą apie jos aprangą. Bet dabar tikrai nebuvo pasiruošusi aiškintis santykių, mat jautėsi tikrai ne kaip. Iš nežinia kur atsiradęs pykinimas vertė ją jaustis dar blogiau nei prieš tai. Tuo pačiu ta nežinia varė ją iš proto, galva buvo visiškai tuščia, net keista kad dar prisimena savo vardą. Klausydamasi Nathanielio Sarah prikando apatinę lūpą, dabar buvo palankus metas visiems žmonėms, kurie jos nemėgo, linkėjo jai blogo, ar tiesiog norėjo pakasti ją po žemėmis. Bet tie žodžiai ją iš ties veikė, puikiai suvokė jog šis vaikinas žinojo daug daugiau už ją pačią ir kaip nekeista, Sarah juo patikėjo. Dabar buvo lengva ją valdyti, nes net pati gerai nežinodama kas yra, galėjo patikėti bet kuo, kas jai buvo sakoma. - Meluoji, aš taip negalėčiau pasielgti, - Papurtė galvą negalėdama patikėti, nors ir gynėsi, tačiau giliai širdyje ji tikėjo juo. Gal ji iš tiesų tokia buvo? - Tu buvai mano vaikinas? - Visai sutrikusi paklausė, senoji Sarah niekada nebūtų leidusi taip savęs vedžioti už nosies, tačiau dabar ji buvo niekas. Žmogus be praeities. Ir Nathanielis galėjo puikiai tuo pasinaudoti. Nudelbusi akis į apačią mergina kietai sučiaupė lūpas, nežinia kodėl tačiau nenorėjo į jį žiūrėti. - Ką? - Išgirdusi Nathanielio klausimą Sarah nenorėdama pakėlė į jį savo akis, atšliejusi nuo medžio mergina priėjo kiek įmanoma arčiau vaikino. - Kuris mane taip patvarkė? Tai net ne mano kraujas.... - Nesuprasdama ką Nathanielis turi omenyje paklausė. Nebaigus sakinio jos balsas užlūžo, ir tik tada ji suvokė kad šis kraujas buvo kito žmogaus. Kurį ji nužudė. - Ne, ne, ne. Negali būti, jog kažką nužudžiau.... aš ne žudikė... - Papurtė galvą negalėdama tuo patikėti, susiėmusi delnu už burnos Sarah atsirėmė į medį, akimirką pagalvojo jog iš to silpnumo nualps. - Aš ne žudikė.... - Tyliai kartojo po nosim. Faktas tas, jog kažkuris vampyras labai gerai pasidarbavo praplovęs jai smegenis.
Back to top Go down
AuthorMessage
avatar
Guest
Svečias
PostSubject: Re: Proskyna Mon Jul 18, 2016 1:58 am
- Grasinimas? Ne, anaiptol. - išties nustebęs vaikinas papurtė galvą. - Greičiau argumentas, kad manęs besąlygiškai bijoti neturi. Aš ne tas, kuris kandžiotųsi. - pasakė jis gūžtelėdamas pečiais ir pats mintyse nusistebėjo, kokią tinkamą metaforą pavartojo. Šis netikėtas susitikimas su Sarah ėjosi visiškai neįprastai ir išties Nathaniel tai ėmė patikti. Galbūt iš dalies dėl to, kad dabar neturėdama vampyrų užnugario atrodė kur kas labiau pažeidžiama ar net labiau žmogiška. O klausimas, kas jai išties nutiko buvo įdomus ir pačiam tamsiaplaukiui. Matydamas jos reakcija į vaikino melagingus žodžius jis tik dar labiau įsisuko į savo sukurptą istoriją.
- Oi, ne ne, toli gražu ne tavo vaikinas. - papurtė galvą. - Buvom keliuose pasimatymuose, bet aš - ne iš turtingos šeimos, todėl matomai nusprendei nebegaišti su manimi laiko. - tarė jis, kas išties net ganėtinai galėjo paaiškinti tam tikrą jo priešiškumą. Merginos būsenai staigiai pakitus ir jai ėmus nerimauti dėl galimo nužudymo Nathaniel ją stebėdamas išpūtė akis. Tai, ar Sarah pati neseniai buvo sužeista, ar ji sužalojo kitą asmenį Nathaniel rūpėjo mažiausiai. Jam tai neturėjo jokios prasmės. Kur kas svarbesnis buvo tas faktas, kad iki tol buvęs vampyrų pusėje žmogus pats nuo jų nukentėjo. Nate net būtų galėjęs tai pavadinti šiokiu tokiu teisingumu, nes kraujasiurbiais jis niekada nebūtų pasitikėjęs. Šioje situacijoje Sarah nelaimei Nathaniel buvo tikrai ne tas asmuo, kuris galėjo lengvai suvokti dabartinę jos būseną. Pirmąjį žmogų jis pats nužudė dar būdamas visai mažas, kai buvo manipuliuojamas kitų asmenų ir gerai nesuprato, ką daro. Visgi tai pastūmėjo Nate įgyti tam tikrą imunitetą matant žmogžudystę, ar net pačiam atimant kito gyvybę. Dabar matydamas tokią sutrikusią ir pažeidžiamą šviesiaplaukę jis net nesumojo, ką turėtų daryti. Ji buvo visiškai kitokia, nei buvo ją iki tol matęs. Atrodė neįtikima, kaip stipriai vampyrų gebėjimai sugeba paveikti žmogų, nors gyvenime buvo matęs ir kur kas kraupesnių pasėkmių.
- Nurimk. - tarė jis nežinodamas kaip elgtis. Jam buvo žymiai lengviau, kai jų santykiai buvo vien priešiški, tuo tarpu dabar ji buvo tarsi kitas žmogus, kas gerokai sukomplikavo situaciją. Priėjęs artyn jis tvirtai suėmė ją už peties, kad ši imtų dėmesį kreipti kitur.
- Ei, klausyk. Tu nieko nepadarei. Kvėpuok. - gan įsakmiai kalbėjo jis. - Tavo verkšlenimai nepadės. - nors Nathaniel dabar nuoširdžiai bandė ją kažkaip guosti ir nuraminti, beveik visada būdavo per daug tiesmukiškas.
Back to top Go down
AuthorMessage
Prikeverzojau : 124
Hug'ų : 0
Prisijungiau : 2016-06-29
...
Misery16
PostSubject: Re: Proskyna Mon Jul 18, 2016 3:50 pm
Sarah dabar privalėjo nurimti ir pradėti blaiviai mąstyti, negalėjo pasiduoti jausmams, nes iš to nieko gero tikrai neišeis. Jeigu tai tiesa, ir ji nužudė žmogų, o gal net ir kelis, vadinasi kelio atgal ji visiškai nebeturėjo. Laiko klausimas kada policija ją suras, turbūt jau seniai išsiaiškino jog ant negyvų žmonių kūnų būtent šios merginos pirštų antspaudai. Bet Sarah nesiruošė kažkur bėgti, puikiai suvokė jog už tai ką padarė ji privalėjo prisiimti visą atsakomybę. Tik klausimas, kiek žmonių ji nužudė? Tris, keturis, ar dar daugiau? Mergina negalėjo suvokti kas turėjo įvykti, kas per žmogus ji buvo, kad sugebėtų nužudyti tiek žmonių, kurie nieko blogo nebuvo jai padarę. Mintyse svarstydama įvairius scenarijus pastaroji po truputį atsigavo nuo to pirminio šoko, kuris buvo ją apėmęs iš pradžių.
- Aš tavęs visiškai nepažįstu, todėl nežinau koks tu esi. Manau turiu pagrindo tavimi nepasitikėti, - Vyptelėjo pasižiūrėjusi į vaikiną, po truputį Sarah pagaliau galėjo jaustis savimi, dabar labai norėjo atsikirsti nepažįstamąjam, parodyti jog nėra tokia pažeidžiama kaip atrodė iš šono. Taip, viduje ji tokia buvo, sutrikusi, pasimetusi ir išsigandusi, bet nesileis drabstoma purvais. Vienintelis Nathanielio pranašumas buvo tas, jog jis geriau pažinojo Sarah už ją pačią. - Ir tau buvo taip skaudu, kad vis dar laikai pyktį? - Susidomėjusi kilstelėjo antakį nužvelgusi vaikiną pašaipoku žvilgsniu, iš nežinia kur atsiradęs pyktis merginai leido bent trumpam užmiršti visą tą velniavą į kurią buvo įklimpusi. - Turbūt tai buvo geriausias priimtas sprendimas mano gyvenime, ar ne? - Išspaudusi dirbtinę šypseną pavartė akis, nors dabar buvo kažkiek aiškiau, pagaliau suprato kodėl Nathanielis taip pašaipiai kalba su ja. Bet dabar tai nebuvo taip svarbu.
Pajutusi vaikino ranką sau ant peties mergina nelabai patenkinta primerkė akis, laisvąją ranka Sarah grubiai patraukė jo ranką nuo savęs. - Neliesk manęs, - Įspėjo, jai nereikėjo jokio artumo, dabar labiausiai norėjo tiesiog atsiriboti nuo viso pasaulio. Sarah pati stebėjosi savo nuotaikų kaita, kuri rodės keitėsi kas minutę. - Duok man savo telefoną, - ištiesusi delną į Nathanielį paprašė ir laukdama kol pastarasis įvykdys jos prašymą, atsiduso.
Back to top Go down
AuthorMessage
avatar
Guest
Svečias
PostSubject: Re: Proskyna Mon Jul 18, 2016 5:52 pm
Nathaniel pavartė akis. Suprasti daugelį moterų jam būdavo sunku, jų nuotaikos nuolat kaitaliodavosi, vieną akimirką besišypsančios kitą jau gali imti verkti ar rėkti. Sarah jam pasirodė puikus to pavyzdys. Daug kantrybės jis neturėjo, todėl netrukus ėmė prarasti ir susidomėjimą jos nelaimės istorija. Jos sapaliojimai ir sumišimas Nathaną tik nervino, todėl jis svarstė tiesiog patraukti savais keliais. Melagysčių apie jų pasimatymus jis toliau taip pat neketino rutulioti, nes per aplink eiti prie esmės būtų užtrukę pernelyg ilgai. Jai atstūmus tamsiaplaukio bandymą būti užjaučiančiu Nathaniel tik žengė porą žingsnių atgal, kilstelėdamas aukštyn rankas, tarsi pasiduotų.
- Neliečiu, - tarė jis nuspręsdamas atsiriboti nuo jos. - Nebetrukdysiu tamstai, bet lieki man skolinga džemperį. - tarstelėjo jis dar porą žingnsių eidamas atgal nuo jos ir pamažu nusigręždamas nuo jos. Išgirdęs neitin malonų prašymą jai duoti telefoną Nate trumpai nusijuokė.
- Tam, kad sviestum ir manąjį kaip savo? - vyptelėjo, nes toliau matėsi Sarah pasikarščiavimo įkalčiai - sudaužtas telefonas. Nepaisant to, būdamas šalia savo kuprinės, padėtos ant žemės jis pasilenkė ir ištraukė savo mobilaus ryšio priemonę. Dirstelėjęs į ekraną gūžtelėjo pečiais.
- Čia nėra ryšio. - pasakė ramiai tai, ką greičiausiai ir pati Sarah galėjo nuspėti. Pasilenkęs jis kišo telefoną atgal, kai už žvilgsnio užkliuvo jo gan nedidelis, bet aštrus kišeninis peiliukas. Nathaniel galvoje šmėstelėjo mintis gan nesunkiai išsiaiškinti, ar Sarah pati buvo neseniai nukentėjusi ir išgėrusi vampyro kraujo, ar išties susitepė rankas kito krauju. Trumpam sustingęs jis vis dar būdamas atsigręžęs nugara į Sarah nepastebimai ištraukė peiliuką iš kurpinės. Atsitiesdamas ir sukdamasis atgal jis staigiai metė jį tiesiai į Sarah. Sviedė taip, jog geležtė praskriejo kliudydama Sarah rankos pirštus ir keliuose iš jų ėmė bėgti kraujas. Tada peiliukas įsmigo į medį, buvusį už šviesiaplaukės. Nathaniel kiek suklusęs žiūrėjo į merginos reakciją, o dar svarbiau - į jos pirštus, kurių staigus gijimas būtų parodęs jos kruvinų rūbų priežastį. Netarė nė žodžio, tiesiog laukė gan audringos merginos reakcijos į tokį Nate puolimą, nors jam buvo akivaizdu, kad į gyvybę jis nesikėsino, bet bet kokia Sarah reakcija matyt būtų pelnyta.
Back to top Go down
AuthorMessage
Prikeverzojau : 124
Hug'ų : 0
Prisijungiau : 2016-06-29
...
Misery16
PostSubject: Re: Proskyna Tue Jul 19, 2016 10:46 pm
Merginai visiškai nepatiko Nathanielio tonas, matėsi jog jis nenori gražiai su ja bendrauti. Bet Sarah tikrai neketino tyliai ir ramiai laukti kol pastarasis svaidys nelabai gražius komentarus į jos pusę. Taip pat vis dar nesuprato ko gi Nathanielis iš jos nori. Vaikinui atsitraukus Sarah sunėrė rankas po krūtine ir įsistebeilijo į jį. Nors merginą buvo labai sunku suerzinti, bet regis šiam vaikinui per daug nereikėjo stengtis.
- Tai priėjai prie manęs tik todėl, kad galėtum atvirai tyčiotis iš manęs, nors aš tavęs net nepažįstu? - Klausiamai kilstelėjo antakius, dabar Sarah buvo stebėtinai rami, tenorėjo išgirsti to priežastį, tačiau nenustebtų jeigu Nathanielis ir į šį klausimą nieko neatsakytų. Iš ties, merginai jau kiek pabodo būti puolamai, ji net nesuprato tokio priešiško nusistatymo jos atžvilgiu. Ką ji tokio blogo padarė jam, kad šis drįsta šitaip su ja kalbėti? Jeigu viskas dėl to, kad ji tiesiog paliko vaikiną, tai atrodė tikrų tikriausias apsurdas. Mergina niekada nebūtų taip pasielgusi. Nathanieliui nusigręžus nuo jos Sarah kietai sučiaupė lūpas, net nespėjo pastebėti kaip sutemo. O ji visiškai neturėjo kur eiti ar pas ką apsistoti. Ir pati puikiai suvokė kad čia jai tikrai nebus saugu. Žvilgtelėjusi į ant žemės gulintį sudužusį telefoną Sarah primerkė akis, išgirdusi Nathanielio žodžius pakėlė akis į jį, bet nieko neatsakė. Ir pati suprato jog ryšio čia nebus, tačiau telefono jai reikėjo visiškai ne tam. Vis tiek neturėtų kam paskambinti, šiame miestelyje ji neturėjo nei vieno pažįstamo žmogaus pas kurį galėtų kreiptis pagalbos.
Merginos reakcija buvo gana sulėtėjusi, tai įtakojo jos dabartinė savijauta, vos laikydamasi ant kojų Sarah tikrai negalėjo suspėti pasitraukti. Peiliui kliudžius pirštus ir įsmigus į medį mergina išpūtė akis iš nuostabos. - Išprotėjai?? - Sušuko atsisukdama į Nathanielį, iš pirštų tekėjo kraujas, norėdama jį sustabdyti Sarah laisvąją ranka užspaudė kraujuojančius pirštus. Su nemaža panieka mergina žiūrėjo tiesiai į Nathanielį, pati kalta, reikėjo susiimti ir nerodyti tikrų savo jausmų, bet nekeista, visi žmonės tik naudojosi jos pažeidžiamumu. - Nori mane nužudyti? Nagi, padaryk tai. Tikiu jog antras kartas bus daug sėkmingesnis, - Net nesistengė kalbėti ramiai, grubiai ištraukusi iš medžio peilį Sarah priėjusi prie vaikino tiesiog įgrūdo jį tiesiai jam į rankas. Jautė kaip adrenalinas vis labiau ir labiau kyla, rodės jog širdis tuoj iškris iš krūtinės. Stipriai suimdama už Nathanielio rankos Sarah pridėjo peilį sau prie kaklo.
Back to top Go down
AuthorMessage
avatar
Guest
Svečias
PostSubject: Re: Proskyna Thu Jul 21, 2016 8:05 pm
Nathaniel pavartė akis. Jo kantrybė tikrai buvo ne geležinė.
- Sarah.. Tai, kad tu manęs neprisimini ne mano problema. Kitą kartą paprašyk dėdžių, kad bent elementarių prisiminimų neištrintų iš tavo mielos ir baisiai erzinančios galvelės. - tarė jis nesugebėdamas užtilti po komplimento ir vėl galiausiai sugadindamas visas savo paties pastangas būti maloniu.
Eilinį kartą atėjo akimirka, kai Nathaniel peržengė ribą. Tuo metu tai atrodė tobulas planas išsiaiškinti, kas šiai vampyrų mylėtojai nutiko, bet kaip visada pamiršęs ar nuvertinęs žmogiškąsias emocijas vos peiliui susmigus į medį suprato, kad tai turbūt nebuvo pati geriausia idėja. Žiūrėdamas, kaip įniršusi šviesiaplaukė išlupo peiliuką iš medžio ir žengė link jo, Nate žengė žingsnį atgal nenorėdamas didesnių konfliktų. Jis neabejojo, jog esant reikalui lengvai patiestų gležną ir pažeidžiamą merginą, bet į tai veltis norėjo mažiausiai. Juk ilgainiui Nathanieliui žmogaus gyvybė įgavo tam tikrą svarbą. Gavęs peilį į ranką vaikinas išpūtė akis. Tokia jos reakcija nebuvo visiškai netikėta, tačiau Nathaniel veikiau manė, kad Sarah imtų kėsintis į jį, o ne lieptų bandyti dar kartą. Tamsiaplaukis po trumpos pauzės jėga atplėšė ranką su peiliu nuo jos kaklo.
- Baik vaidinti auką, Sarah. - tarė jis gan griežtai ir sulenkė peiliuką per pusę, paslėpdamas jo ašmenis. Tuojau pat įsidėjo į užpakalinę kelnių kišenę - pernelyg daug pagundų. - Jeigu norėčiau tave nužudyti man peilio nereiktų, ypač kai tu tokios būsenos. - pasakė jis visiškai ramiai ir išties tiesiog racionaliai mąstydamas. Kažkodėl vėl pamanė, jog tai turėtų būti paguoda. Toks keistas jo bendravimo būdas daugelį atstumdavo ir akivaizdu, kad Sarah buvo ne išimtis. Peiliukui dingus jo kišenėje jis suėmė sužeistą merginos ranką ir per prievartą ją kilstelėjęs atidžiai pažvelgė į žaizdą. Net ir pati Sarah galėjo išvysti, kaip ji akyse užsitraukia. Nathaniel pergalingai šyptelėjo.
- Taip buvo paprasčiausia išsiaiškinti, kad tu - ne žudikė. Tie suknisti siurbėlės ir tave patvarkė. O maniau, kad tu būsi viena iš neliečiamųjų. - gūžtelėjo pečiais. - Pasirodo jie pranoko patys save. - pasakęs Nathaniel paleido jos ranką ir žengė žingsnį atgal nuo šviesiaplaukės gerai nežinodamas, ką ši neprognozuojama mergina nuspręs dar iškrėsti.
Back to top Go down
AuthorMessage
Prikeverzojau : 124
Hug'ų : 0
Prisijungiau : 2016-06-29
...
Misery16
PostSubject: Re: Proskyna Fri Jul 22, 2016 8:44 pm
Net jai, nieko nenutuokiančiai apie visas tas antgamtines būtybes šitas atminties praradimas buvo šiek tiek keistas. Tačiau Sarah negalėjo šimtu procentų garantuoti jog tai nebuvo kokie narkotikai, kurių tą vakarą mergina tikrai nestokojo.
- Kokių dėdžių? - Prisimerkusi pažvelgė į vaikiną, nelabai ji suprato apie ką jis čia kalba, bet Nathanielio žodžiai merginą tikrai sudomino. Jau ir taip buvo aišku, kad šis žinojo apie ją daugiau nei pasako. Todėl tikėjosi bent kažkiek reikalingos informacijos iš jo išgauti, nors labai abejojo ar vaikinas norės jai padėti. Matėsi jog nusiteikęs priešiškai, tačiau Sarah neturėjo kito pasirinkimo, jis buvo vienintelis kuris galėjo jai padėti. - Jeigu bent kiek mane pažinojai, prašau, pasakyk ar tikrai galėjau nužudyti žmogų? - Kiek sumišusi paklausė ir atsiduso, dabar pyktis ji tikrai nenorėjo, svarbiausia buvo kažkaip išsiaiškinti ar Sarah tikrai galėjo nužudyti nekaltą žmogų.
Nathanieliui staiga atitraukus peilį mergina atsiduso, sekdama vaikino veiksmus primerkė savo akis. Jis buvo teisus. Mergina nebuvo tokia, nors tiesą sakant jau nebežinojo iš vis kuo ji tapo. Galbūt reikėjo patikėti juo, kai sakė jog nenužudė jokio žmogaus. Nors protas, puikiai suvokdamas jog kraujas, kuriuo ji buvo išsitepusi yra tikrai ne jos, piršo mintį, jog šioji nužudė žmogų. Tik įdomu kur jo kūnas? Turbūt turėtų būti kur nors netoliese. Šiai minčiai šovus į galvą, Sarah instinktyviai apsidairė, lyg ieškodama savo nusikaltimo aukos. Akimis atidžiai peržvelgdama kiekvieną žemės lopinėlį. Iš šono ji turbūt atrodė kaip beprotė, bet dabar negalėjo atsakyti už savo veiksmus, o ką jau kalbėti apie emocijas. Pajutusi vaikino pirštus, Sarah sumišusi žiūrėjo ką jis daro. Ir merginos nuostabai, žaizda, kuri prieš kelias minutes bjaurojo jos ranką, užsitraukia.
- Kaip Tu tai padarei? - kiek primerkusi akis įtariai pasižiūrėjo į jį. Ji jautėsi taip, lyg tai jau būtų jai pažįstama, tačiau mintys buvo tuščios. Sarah bandė pasiknisti savo smegenyse ir susivokti kas čia ką tik įvyko, rasti tam paaiškinimą. Tačiau viskas kas jose tebuvo, tai tik baltas popieriaus lapas. Ir dabar ji jautėsi kvailai. - Kas tie "jie"? - ore parodydama kabutes paklausė vaikino.
Back to top Go down
AuthorMessage
avatar
Guest
Svečias
PostSubject: Re: Proskyna Sat Jul 23, 2016 7:48 pm
- Gal ne dėdžių, nežinau kokie tie jūsų giminystės ryšiai yra išties.. - gūžtelėjo pečiais, nes kaip Salvatore broliai buvo susieti su Sarah jis išties nelabai žinojo, užteko ir to, kad buvo giminės. - Stefan ir Damon. Tavo vietoj laikyčiausi nuo jų atokiau, ypač po tokio incidento, kurio dėka atsidūrei čia. - tarė Nathaniel. Vampyrų medžiotojas praignoravo iš šviesiaplaukės lūpų išsprūdusiam klausimui apie nužudymą. Jis negalėjo užtikrinti, kad nuo jos rankos nemirė kitas asmuo, nepaisant to ar ji buvo geranoriška ar ne. Nate paprasčiausiai buvo per daug matęs gyvenime, kad suvoktų, jog tam tikros aplinkybės gali privesti žmogų prie iki tol neįsivaizduojamų dalykų. Žudymas tebuvo vienas iš jų. Be to, negalima būtų atmesti ir vampyrų užkalbėjimo, kurio dėka žmonės valdomi kaip marionetės tiesiog negalėjo atsakyti už savo veiksmus.
Sarah žaizdai staigiai sugijus Nathaniel'iui kažkiek palengvėjo. Išties jam patikdavo dėl visko kaltinti vampyrų padermę, todėl dabar jautėsi patenkintas, kad tai darė ne be priežasties. Išgirdęs dar porą klausimų Nate kilstelėjo žvilgsnį į dailių bruožų veidą. Jis suabejojo, ar verta veltis su ją į tolimesnį pokalbį ir bandyti paaiškinti apie tai, jog žmonės - ne vieninteliai padarai pasaulyje. Iš dalies Nathaniel jautė, kad Sarah turi teisę apie tai žinoti vien dėl to, kad greičiausiai dar ne kartą bus įvelta į visą šitą reikalą su kitomis rūšimis. Vaikinas tylėjo matyt kiek per ilgai, kad pauzė tarp jų pasidarytų kiek nejauki. Galiausiai jis atsiduso ir nutraukė tylą.
- Gerai. Šiandien padarysiu išimtį ir pasistengsiu tau būti malonus. - tarstelėjo jis, nors buvo akivaizdu, kad dėl to nelabai patenkintas - jis ėjo prieš savo paties principus. - Atsakysiu į visus tavo klausimus, kol pagaliau nueisime iki ten, kur bus ryšys ir galėsi paskambinti kažkam, kad tave pasiimtų. Blogiausiu atveju galėsi pernakvoti pas mane ant sofos ir ryte patraukti savais keliais. Tačiau su viena sąlyga - man nesvarbu, ar mano atsakymais tikėsi ar ne. Čia jau spręsti tau pačiai. Bet dabar tiesiog "plauk pasroviui" ir bent apsimesk, kad tiki mano žodžiais iki tol, kol išsiskirsime. Gerai? - visiškai rimtai išdėstė Nathaniel ir kiek prisimerkęs ištiesė jai ranką, norėdamas paspausti ir įtvirtinti tokį susitarimą. - Sutarta?
Back to top Go down
AuthorMessage
Sponsored content
PostSubject: Re: Proskyna
Back to top Go down

Proskyna

View previous topic View next topic Back to top
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: Policija-