Share|
Misery26
Misery29

Baras

View previous topic View next topic Go down
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4
AuthorMessage
Prikeverzojau : 235
Hug'ų : 15
Prisijungiau : 2016-07-05
...
Misery26
PostSubject: Re: Baras Mon Jul 25, 2016 6:37 pm
Kaip ir kiekvieną dieną, Natanielis užsuko į barą. Šlakelis alkoholio dar niekam nebuvo pakenkęs, nors gal ir buvo, bet vaikinas į tai pernelyg nesigilino, mat tas aitrus skonis, deginantis medžiotojo gerklę, leisdavo užsimiršti ir bent apsimesti normaliu. Gal jis ir tebuvo paprastas žmogus, bet juk savo naktis leisdavo ne prie kokios lėkštos komedijos ar įtraukiančio veiksmo filmo, o vaikštinėdamas atokiomis gatvėmis ir šaudydamas vampyrus ar vilkolakius. Priklausomai nuo jo nuotaikos ir tų padarų populiacijos apylinkėse.
- Viskio su ledu. Daug ledo, bet daug ir viskio, - vos tik padėjęs užpakalį ant kėdės, vaikinas pateikė savo norą barmenui, tarsi jis būtų fėja krikštamotė ir pildytų kiekvieną Neito užgaidą. Ignoruodamas įsižeidusio vyro šnairavimus jo pusėn, medžiotojas apmetė akutėmis vietą, kurioje atsidūrė. Kažkokia užeiga, gal ir ne penkių žvaigždučių kokybė, bet išgerti tiks, o ir jis nekris niekam į akis. Užfiksavęs merginą, sėdinčią greta, nužvelgė ją, mintyse nusistebėdamas, kad net tokios jaunos panelės savo laiką leidžia tokiuose dievo pamirštuose kampeliuose.
Back to top Go down
AuthorMessage
Prikeverzojau : 269
Hug'ų : 2
Prisijungiau : 2016-07-08
...
Misery29
PostSubject: Re: Baras Mon Jul 25, 2016 8:05 pm
Arizona ir toliau sedėjo savo vietoje, kartais gurkštelėdavo savo gėrimo ir kuo toliau, tuo labiau norėjo kažko kito, kažko, tačiau nežinojo ko. Dabar ji buvo giliuose apmąstymuose, ko norėtų užsisakyti, todėl iš pradžių nepastebėjo šalia prisėdusio vaikino. Kramtydama lūpą ir sukiodama plaukų sruogą aplink pirštą ji sedėjo ir žiūrėjo į vieną tašką. Tik vaikinui pažvelgus į ją, ši atsipeikėjo, lyg ir krūptelėjo, o supratusi, kad šis žiūri į ją, menkai, bet mielai šyptelėjo.
- Ar turite ledų? Bananinių su šokoladu? - dvejodama kiek garsiau paklausė barmeno, kad šis girdėtų, nes juk grojo muzika. Na gerai, tikriausiai ji atėjo į netinkamą vietą, tačiau dabar jos skoniai keitėsi labai greitai.
Barmenui atsakius, kad turiu tik ledukų, mergina ištiesė barmenui ledukų ir paprašiusi, kad jų įdėtų į stiklinę su gėrimu, dar kartą jam nusišypsojo. Nuo baro pasiemusi dar ir šiaudelį, siurbtelėjo savo super kokteilio.
Ką tik atėjusiam vaikinui gavus savo gėrimą, Arizona susidomėjusi nužvelgė didžiulę taurę ir suklapsėjusi blakstienomis išdrįso pažvelgti į vaikiną.
- Kas čia? - rodydama į taurę paklausė, akivaizdžiai susidomėjusi, ką jis užsisakė. Juk prieš tai buvo paskendusi savo mintyse ir nieko, ką sakė vaikinas, negirdėjo.
Back to top Go down

Baras

View previous topic View next topic Back to top
Page 4 of 4Go to page : Previous  1, 2, 3, 4

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: Daugiabutis :: Bethany Noel Mota :: Gyvenamasis kvartalas :: Sarah Salvatore's :: Mystic Grill-