Share|
Misery18
Misery27
Misery18
Misery22
Misery27
avatar
Svečias
Prikeverzojau : 455
Misery22
Misery27
avatar
Svečias
Prikeverzojau : 455
Misery22
Misery27
avatar
Svečias
Prikeverzojau : 455
Misery22
Misery27
avatar
Svečias
Sponsored content

Staliukai

View previous topic View next topic Go down
Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
AuthorMessage
Prikeverzojau : 1184
Hug'ų : 15
Prisijungiau : 2016-06-29
...
Misery18
PostSubject: Re: Staliukai Sat Jul 09, 2016 10:14 pm
Sužinojęs situaciją, Stefanas tik supratingai linktelėjo galva nusprendęs daugiau neklausinėti. O kam? Ims klausinėti apie mergaites ir Alariką, abu vėl prisimins kaip jam teko bėgti nuo Raynos ir slapstytis su Valerie, o to Stefanui mažų mažiausiai reikėjo. -Tuomet einam. Pagaminsiu mums vakarienę,-nusišypsojo vaikinas, visgi kas jau kas, bet Salvatore vyrukas tai tikrai mokėjo gaminti ir buvo neprastas kulinaras, tad kodėl nepalepinus savo mylimosios merginos? Išsitraukęs iš galinės džinsų kišenės piniginę, Stefanas numetė pinigus už kavą ir atsistojęs pažvelgė į Karoliną laukdamas kol šioji ims eiti, o šis seks iš paskos.
Back to top Go down
AuthorMessage
Prikeverzojau : 964
Hug'ų : 8
Prisijungiau : 2016-07-07
...
Misery27
PostSubject: Re: Staliukai Sat Jul 09, 2016 10:16 pm
Šyptelėjus mergina pakilo nuo kėdės ir vėl kiek nervingai apsidairiusi galiausiai apsisuko ant kulno ir patraukė išėjimo link tikėdamasi, kad Stefanijos seks iš paskos.
Back to top Go down
AuthorMessage
Prikeverzojau : 1184
Hug'ų : 15
Prisijungiau : 2016-06-29
...
Misery18
PostSubject: Re: Staliukai Sat Jul 09, 2016 10:19 pm
Nieko nelaukęs Stefanas taip ir padarė - nusekė Karolinai iš paskos.
Back to top Go down
AuthorMessage
Prikeverzojau : 455
Hug'ų : 3
Prisijungiau : 2016-07-01
...
Misery22
PostSubject: Re: Staliukai Thu Jul 14, 2016 8:15 pm
Vos įėjusi į vidų, Elena iškart stabtelėjo ir išsišiepusi nužvelgė Mystic Grillį. Velnias, kaip ji buvo pasiilgusi viso šito! Savo draugių, savo miesto, visų čia buvusių žmonių.. buvo nerealiai gera šiuo metu čia būti ir dar turint netoliese Karoliną. 
Daugiau nedelsusi mergina nužingsniavo prie vieno iš staliukų bei prisėdusi pasikvietė padavėją. Užsakiusi butelį tekilos bei tris taures, mergina nulydėjo žvilgsniu padavėją ir su šypsena veide pasisuko į savo blondinę.
-Tai kaip sekasi? Kas naujo? Nujaučiu, kad labai daug praleidau,-vis dar su šypsena iki ausų ėmė kalbėti Elena negalėdama nustygti vietoje. Dabar ji jautėsi tokia... gyva. Ir tai buvo nuostabu. Net ir būdama vampyre ji sugebėjo pagaliau pasijusti gyva. Žinoma, galbūt vėliau ir ims šiek tiek pergyventi dėl buvimo tokia, o ne žmogumi, kaip ji troško, tačiau jau geriau taip, nei gulėti šešiasdešimt metų tame karste be jokios galimybės dar kartą pamatyti savo geriausią draugę Bonę.
Back to top Go down
AuthorMessage
Prikeverzojau : 964
Hug'ų : 8
Prisijungiau : 2016-07-07
...
Misery27
PostSubject: Re: Staliukai Thu Jul 14, 2016 8:22 pm
Atsekusi Elena iš paskos Karolina kiek apsidairė ,taip šita vieta jai patiko ir visgi šioji neseniai čia buvo su Stefanu , bet šįkart nusprendė apie jį negalvoti,vėliau galės paverkti dėlto.Išgirdusi Elenos klausimus Karolina tik nusijuokė.Taip jų vienu metu tikrai per daug ,bet kaip nors.-Na kaip čia pasakius labai daug klausimų vienu metu, net nežinau nuo ko pradėti,-nusijuokus tarė ir prisėdo prie staliuko bei pažvelgė į Eleną.Ech, kaip gerą jai vėl matyti savo draugę ir vėl susigrąžinti savo gyvenimą t.y dvi geriausias drauges.
Back to top Go down
AuthorMessage
avatar
Guest
Svečias
PostSubject: Re: Staliukai Thu Jul 14, 2016 8:37 pm
Kadangi taip jau gavosi, jog Bonnie nieko doro neveikė, kai Caro jai parašė, jog turi staigmeną ir joms reikia susitikti Mystic Grill'e, tai tamsiaplaukė ganėtinai skubiai susiruošė ir patraukė į susitikimo vietą. Tiesa, dar visą kelią spėliojo, kokia tai staigmena galėtų būti, akimirkai net pagalvojo, kad gal ji pasakys, jog išteka, tik jau nelabai suvokė už ko ji galėtų ištekėti, nes jos santykiai Bonnei painesni net už jos pačios atrodė. Kadangi daugiau nieko gero nesugalvojo tai ties ta mintimi ir apsistojo. Čia juk Karolina, ji spontaniška. Vieną akimirka gali būti laisva, o kitą jau žingsniuoti prie altoriaus įsikibusi kokiam Stefkai į parankę, nors tiesa pasakius, pastarojo vampyro žingsniuojančio prie altoriaus tai tikrai neįsivaizdavo. Tačiau ragana nė akimirkai nepagalvojo būtent apie tokią staigmeną, kokia jai iš tiesų buvo paruošta. Ramiai, su šypsena veide įžengusi į Mystic Grillą apsidairė ir išvydusi Karolina dar plačiau išsišiepė tik kiek vėliau sutriko, kadangi prie jos sėdėjo dar kažkas, bet kadangi ji buvo atsukusi nugarą į atžingsniuojančią Bonę mergina nesugebėjo atpažinti kas tai, nors akimirkai šmėstelėjo mintis, jog tai Elena, bet Bennett papurtė galvą nuvydamas tokias kvailas mintis. Tačiau vos tik priėjusi stalelį pajuto drebančias iš jaudulio kojas, o šypsena nebetelpanti veide atrodė nebegalinti būti didesnė, - Elena? - žvelgdama į mergina tikra kopiją savo geriausiai draugei paklausė, o ką gali žinot, gal čia kokia Katerina, kurios tikrai dabar nenorėtų matyti, tačiau vėl gi Bonnei šmėstelėjo mintis, kad neįsivaizduoja Karolinos geriančios tekila su Pierce. Nesirišo jai jau niekas. Iš tos nuostabos net pamiršo pagalvoti kaip po velnių Elena sugebėjo prisikelti.
Back to top Go down
AuthorMessage
Prikeverzojau : 455
Hug'ų : 3
Prisijungiau : 2016-07-01
...
Misery22
PostSubject: Re: Staliukai Thu Jul 14, 2016 9:27 pm
Išgirdusi tokį Karolinos atsakymą, Elena nežymiai suraukė antakius lyg sakytų "wrong answer". 
-Nagi, Karolina, aš turiu nuojautą, kad labai daug praleidau,-ragindama draugę ištarė Elena ir kumštelėjo blondinei į pašonę, o tuomet žvilgtelėjo į padavėją, kuri kaip tik atnešė butelį tekilos bei tris stiklines. Nusprendusi imti valdžią į rankas ir papilstyti visoms draugėms gėrimų, Elena paėmė butelį ir atidariusi jį taip ir padarė. Netrukus šalia jų stalelio kažkas stabtelėjo ir išgirdusi Bonės balsą, Gilbert atsisuko atgal. Merginos veide pasirodė tokia pati laimė, kokią buvo galima įžvelgti jos draugės veide. 
-Taip, Bone, čia aš,-pilnomis akimis laimės ištarė Elena ir palinksėjusi pakilo nuo sofutės. Kad ir kaip Gilbert stengėsi tramdytis, ši akimirka turbūt buvo viena geriausių jos gyvenime. Todėl netrukus merginos akyse pasirodė ir pirmosios laimės ašaros, o Elenos rankos stipriai apglėbė gležną Bonės kūnelį bei prisitraukė jį arčiau dar stipriau suspausdamos. Šiek tiek atsitraukusi nuo draugės, Elena mostelėjo ranka Karolinai parodydama, jog jai taip pat reikia ateiti ir šį apkabinimą paversti grupiniu apsikabinimu. Blondinei priėjus prie judviejų, Elena apkabino abi drauges ir ašarodama iš džiaugsmo dar stipriau jas suspaudė. -Neįsivaizduojat, kaip jūsų pasiilgau,-išsišiepusi tarė mergina ir pagaliau paleido abi geriausias drauges iš savo glėbio nenorėdama sutraiškyti jų galutinai.
Back to top Go down
AuthorMessage
Prikeverzojau : 964
Hug'ų : 8
Prisijungiau : 2016-07-07
...
Misery27
PostSubject: Re: Staliukai Thu Jul 14, 2016 9:48 pm
Taip Elena buvo teisi, kol jos nebuvo nutiko išties labai daug.Visu pirma Karolina oficialiai tapo Stefano mergina, galiausiai taikėsi ,pykosi ir vlė jiedu taikėsi ir vėl pykosi,žodžiu begalo bekrašto jie čia, paskui Stefanijaus bėgimas nuo Rajanos, Karolinos dvi dukros, kurios ją išties vieną dieną nuvarys į beprotnamį.Ech tiek visko nutiko, kad viska papasakotum tam turbūt reikės skirti daugiau nei valandą.-Hm..na visu pirma noriu pasigirti, bet jau turiu vaikiną,-šyptelėjus tarė nė nepasakydama kas jis toks ,visgi leis savo geriausiai draugei paspelioti ir nesakys, kad tai Stefanas.-Dar va turiu dvi dukras ,-linktelėjus tarė vėl nepaskydama visko iki galo, bet ir vėl leisdama Elenai spėti šioji viską kolkas nutylės ir nesakys kaip ir iš kur šiosios atsirado.-Ir dar hm Deimonas lyg ir kažkur dingo ir niekas apie jį visiškai nieko nežino- palinksėjo apie jį kalbėdama kiek atsargiau visgi žinojo, kad jis yra Elenos meilė, tad apie jį kalbėdama žodžius rinko atsargiau.Jau norėjo žiotis kažką dar sakyti, bet išgirdusi Bonės balsą mergina tik šyptelėjo ir paraginus Elenai prisidėti prie grupinio apkabinimo galiausiai apsikabino šias dvi ir taip apt gana stipriai patraiškė-Ech kaip gerą susigrąžinti senus laikus ir geriausias drauges,- nusišypsojus tarė kiek atsitraukus nuo tų dviejų.Išties buvo begalo gerą vėl turėti drauges ir su jomis leisti vakarą.
Back to top Go down
AuthorMessage
avatar
Guest
Svečias
PostSubject: Re: Staliukai Thu Jul 14, 2016 10:25 pm
Iš tiesų greičiausiai kiekvieno žmogaus gyvenime kol nebuvo Elenos įvyko labai daug. Bonnies taip pat, nors greičiausiai jos gyvenime daugiau tokių įvykių, kurių pasakoti Elenai nė nesinorėtų. Visgi ji ką tik grįžo, tai kokio velnio ją reiktų apkrauti problemomis, kurios įvyko praeityje ir kurios jau užmirštos ir išspręstos. Žinoma Bennett mielai apskųstu Damoną už tai jog pasirinko savanaudišką kelią ir nusižudė tam, jog galėtų ramiai laukti pabundančios Elenos bei nebetektų jam spęsti problemų, kurių tiesa tada buvo nemažai. Nors iš tiesų ir pati Bonnie sugebėjo atrasti būdą kaip nuo visų tų problemų pabėgti. Tačiau, kad ir kaip Damono Elenai ji neketino skųsti. Kadangi įsivaizdavo kaip romantiškai atrodys judviejų pirmasis susitikimas po tiek laiko ir Bonnie nenorėjo jo temdyti, nors vis dar jautėsi įskaudinta geriausio savo draugo, kuriam lyg ir jau oficialiai atleista.
- oh, Elena, - dabar jau iš laimės pravirkusi ir pati Bonnie stipriai apsikabino savo geriausią draugę negalėdama patikėti, kad ji sveika ir gyva stovi čia pat priešais ją, o tuo pačiu galvoje girbėjo begalės klausimų, vienas pagrindinių tai kaip ji prisikėlė. Nors Bonnie buvo akimirkai pagalvojusi, kad ryšys atsiradęs tarp jos ir Rayanos būtų galėjęs padėti Elenos prisikėlimui, tačiau netikėjo, kad taip iš tiesų galėtų būti, nes Kajus neatrodė toks kvailas, todėl tikrai norėjo sužinoti kaip viskas įvyko. Kiek atsitraukusi ištiesė ranką ir į Karoliną laukdama jos bendrame apsikabinime, o šiai galiausiai atėjus Bonnie apsikabino abi savo drauges galiausiai džiaugdamasi, jog visa jų trijulė vėl kartu. - sunku patikėti, kad mes vėl visos kartu, - su džiaugsmo juoku pro ašaras pasakė galiausiai šiek tiek atsitraukdama ir rankomis nusivalydama apverktus skruostus.
Back to top Go down
AuthorMessage
Prikeverzojau : 455
Hug'ų : 3
Prisijungiau : 2016-07-01
...
Misery22
PostSubject: Re: Staliukai Thu Jul 14, 2016 10:38 pm
Atsitraukusi nuo draugių, Elena nužvelgė jas laimės ir ašarų pilnomis akimis, o tuomet nusijuokė. Buvo labai laiminga, todėl visos emocijos pylėsi viena po kitos kaip iš kibiro ir nė pati Elena nesugebėjo jų tvardyti. Daugiau nedelsusi Gilbert mostelėjo į stalą rodydama draugėms jau pripiltas stiklines, kuriose buvo tekila, o tuomet pati nužingsniavusi atsisėdo ant sofutės buvusios prie stalo bei nužvelgė Karoliną klausydama jos pasakojimo. 
-Nujaučiu, kad tą vaikiną kuo puikiausiai pažįstu?-nežymiai kilstelėjus antakius nusišypsojo Elena, o norėdama atšvęsti Forbes ir Stefano draugystę, paėmė į ranką tekilą bei kilstelėjus ją pridėjusi prie lūpų jau ruošėsi gerti, tačiau netrukus paspringo, vos išgirdo apie tai, jog Karolina turi dvi dukras. Patraukusi stiklinę nuo lūpų ir padėjusi ant stalo, Gilbert kurį laiką kosėjo, kol galiausiai sutrikusiu žvilgsniu pažiūrėjo į šalia sėdėjusią Karoliną.
-Tu turi ką? Dvi dukras? Karolina Forbes ką tu prisidirbai kol manęs nebuvo?-nežinodama ar juoktis ar verkt, taigi tiesiog numesdama nedidelę šypsenėlę veide tarė Elena ir pažvelgė į Bonę lyg prašydama paaiškinti situaciją. Karolina ir du vaikai? Keistas junginys, ypač žinant, kad ji vampyrė ir vaikų turėti negali. Rodos, kol jos nebuvo pasaulis tikrai apvirto aukštyn kojom. 
-Na, Deimonas.. yra Deimonas,-atsiduso Gilbert ir vėl paimdama stiklinę su tekila į ranką. Beprotiškai norėjo pamatyti savo gyvenimo meilę, tačiau nebuvo nustebusi dėl to, kad šį rasti buvo sunku. Jis tikriausiai grįžo prie seno gyvenimo būdo nė negalvodamas apie pasėkmes. -Spėju mums reikėtų išgerti. Už mano sugrįžimą,-kilstelėjus taurę sukikeno Elena ir susidaužusi su draugėmis užsivertė stiklinę išmaukdama joje buvusią tekilą.
Back to top Go down
AuthorMessage
Prikeverzojau : 964
Hug'ų : 8
Prisijungiau : 2016-07-07
...
Misery27
PostSubject: Re: Staliukai Fri Jul 15, 2016 11:34 am
Taip šią akimirka ir Karolina jautėsi panašiai kaip ir Elena.Jos akyse netrukus taip pat pasirodė laimės ašaros ir mergina nusišypsojus nužvelgė abi savo drauges.Šią akimirka merginai išties buvo labai gerą matyti jas abi, visai kaip senais gerais laikais.Ech pagaliau jie sugrįžo ir ji nebesijaus tokia vieniša. Šiuo metu jai buvo begalo gerą matyti abi savo drauges, dabar blondinė tikėjosi, kad   daugiau neteks prarasti nė vienos iš jų.
-Na taip manau tu jį kuo puikiausiai pažįsti, jis yra Stefanas, bet manau ir taip būtum atspėjus,-šyptelėjo pažvelgus į draugę ir galiausiai prisėsdama ant kėdės bei vėl pažvelgdama į Eleną.Merginai buvo labai keistą ją čia matyti, kalbėti su ja, juk visgi paskutinį karta matė ją karste-mirusia ar užmigusia, kas ten žino.Bet dabar, tai Karolinos akimis neįtikėtina, bet labai malonu.Juk ji vėl gali matyti savo  geriausią draugę,kogi dar galėtų norėti?Išgirdusi  Elenos nustebimą Karolina kiek atsiduso.Ech bus  daug darbo kol viską papasakos ir tikrai  labai ilgai užtruks.
-Na jei pameni Džo, tai ji laukėsi dvynių,o kadangi žuvo per savo vestuves nuo Kajaus rankos, dėl ko beje ir tu buvai tame karste, dvyniai kažkaip atsirado manyje ir ten pradėjo augti, na o tada gimė dvi nuostabios mergaitės, kurias aš labai myliu, -šyptelėjo galiausiai papasakojus kaip jinai susilaukė  dviejų dukrų.Karolinai mergaitės išties buvo labai brangios, nors ir nebuvo tikros jos dukros, bet vistiek ji dėl jų būtų padariusi turbūt betką.-Na taip jis yra jis ir niekas jo nepakeis, kad ir kaip norėtų,-palingavo galvele.Niekada jai jis nepatiko, visada stengėsi  sutart tik dėl Elenos ir Stefano.Juk visgi Elena ir Stefanas jai yra patys brangiausi žmonės pasaulyje, na  dar ir Bonė.
-Na,o kaip tu?Kap  tu sugebėjai prisikelti?,-kilstelėjo antakius stebėdama kaip Elena pilsto  stiprųjį gėrimą.Taip  šitą Karolinai buvo begalo sunku suvokti, tad ji norėjo išsiaškinti kaip visa tai įmanoma.Juk Elena turėjo pabusti po  šešiasešimt metų arba kai tik Bonė mirs, bet Bonė gyva, o Elena irgi..Čia jau  Karolinai išvis niekas nebesirišo.
Back to top Go down
AuthorMessage
avatar
Guest
Svečias
PostSubject: Re: Staliukai Fri Jul 15, 2016 2:53 pm
Kadangi Bonnie visus tuos metus be vienos iš savo geriausių draugių taip ir pragyveno galvodama, kad greičiausiai niekada daugiau taip ir nepamatys Elenos, tai dabar iš tiesų buvo velniškai laiminga kaip ir abi jos geriausios draugės. Nors ir sunku buvo suvokti, kad pagaliau tiek daug visko iškentėjusios jos vėl buvo čia, visos trys, kartu, laimingos, mylinčios ir mylimos. Bonnie greičiausiai į nieką daugiau nekeistų šios akimirkos. Nes tai akimirką į naują gyvenimą, dabar jau su abejomis geriausiomis savo draugėmis.
Pasekusi savo draugių pavyzdžiu taip pat įsitaisė ant vienos iš likusių laisvų kėdžių tuo pačiu besiklausydama Karolinos pasakojimo, nors jis jai buvo puikiai pažįstamas. Nors iš tiesų teko pripažinti, kad mergina kartais nebe suprasdavo su kuo visgi Karolina yra. Tai su Stefanu, tai su Alaricku, tai vėl su Stefanu. Tačiau dabar išgirdusi kaip iš tiesų viskas yra Bonnie su plačia šypsena veide kiek lengviau atsiduso žinodama, kad dabar Karolina tikrai bus laiminga, nors ir nesiskundė būdama su Alaricku, kuris būtų buvęs tikrai puikus vyras, ir su savo dukromis, tačiau tikroji jos gyvenimo meilė bei laimė buvo Stefanas ir ne kas kitas. O Elenai pažvelgus į ją su prašymų paaiškinti tą vaikų situaciją Bonnie tik trūktelėjo pečiais. Akivaizdu buvo, kad tai ne kas kitas kaip paprasčiausia magija, kurios dėka kažkas norėdamas apsaugoti Džo dukteris įkurdino jas Karolinoje bei padarė ja teoriška jų motina.
- Juk puikiai žinai, kad su magijos pagalba viskas tampa įmanoma, - pateisindama faktą, jog vampyrai negali turėti vaikų dar kartą trūktelėjo pečiais. Kažkaip tiesiog labai svarbu buvo apsaugoti tas dvi dar negimusias raganas ir kažkodėl naująja jų mamye buvo išrinkta Karolina. Tai turbūt vienas iš merginų panašumų, na bent jau kažkada buvo. Kadangi pradžioje visos nemėgo Damono, na neskaitant to fakto, kad Karolina šiek tiek susitikinėjo su juo. Tik vėliau viskas kiek pasikeitė, kadangi Elena suvokė, kad myli Damoną, Bonnie kartu su Damonu patekusi į 1994 metus ir nemažai laiko praleidusi kartu patapo gera drauge su vampyru, kurio kažkada tikrai nuoširdžiai nekentė. Nors turbūt juokingiausia buvo tai, kad vieną vampyrą, kurio taip nuoširdžiai nekentė, netgi įsimylėjo.
- Man tas taip pat įdomu. Aš mąsčiau, kad galbūt visam tam galėjo padėti atsiradęs naujas mano ryšys su Rayna, nes galėjo būti tokia galimybė, kad atsiradus naujam ryšiui nutrūksta senasis, nors kažkodėl naivu manyti, kad Kajus būtų praleidęs tokia smulkmeną, - gūžtelėjusi pečiais išdėstė tai ką visą laiką galvojo vos tik po to, kai buvo susieta su Rayna.
Back to top Go down
AuthorMessage
Prikeverzojau : 455
Hug'ų : 3
Prisijungiau : 2016-07-01
...
Misery22
PostSubject: Re: Staliukai Fri Jul 15, 2016 4:18 pm
Ištuštinusi savo stiklinę, Elena padėjo ją ant stalo ir nužvelgė drauges. Klausytis jų pasakojimų buvo išties įdomu, tačiau ją stebino tai, kaip viskas apsivertė aukštyn kojomis vos per kelis metus. Kas būtų, jei ši išties būtų prabudusi tik po šešiasdešimties ar net daugiau metų, kai Bonė būtų sulaukusi senatvės ir tik tuomet numirusi? Vargšė Elena turbūt nespėtų susigaudyti visiškai pasikeitusiame pasaulyje.
-Labai džiaugiuosi dėl jūsų. Jūs abu to nusipelnėt,-nuoširdžiai nusišypsojusi ištarė Elena, kai sulaukė Karolinos patvirtinimo dėl Stefano. Žinoma, ji nė nenumanė kokios dramos čia vyko ir, kad vienu metu Karolina net gi ruošėsi tekėti už Alariko, tačiau jei sužinos, turbūt bus tik dar labiau priblokšta.
-Dieve, Karolina, nekantrauju su jomis susipažinti,-vis dar nepaleisdama iš veido šypsenos tarė Gilbert vėl paimdama butelį ir pripildama tekilos į jų visų stiklines, o žinoma daugiausiai savo, kadangi draugės dar nebuvo spėję jos pasivyti. Tačiau nenorėdama skambėti kaip alkoholikė Elena jų neragino gerti ir tiesiog nuolat papildė stiklines bent trupučiu gėrimo.
Išgirdusi draugių klausimus apie jos prisikėlimą, Elena atsiduso ir nudelbusi akis į žemę vėl pridėjo stiklinę su tekila sau prie lūpų pasiruošusi išgerti.
-Tai.. ilga istorija.. Manau man reikia būti šiek tiek girtesnei, kad viską papasakočiau..-sumurmėjo mergina užsiversdama stiklinę ir vėl ištuštindama jos turinį. Na, Elena niekada daug negerdavo, tačiau dabar buvo puiki proga, ji juk grįžo į gyvenimą, todėl galima padaryti šiokią tokią išimtį. Pastačiusi tuščią stiklinę ant stalo, mergina pažvelgė į šalia sėdėjusią Bonę ir kilstelėjo antakius.
-O kaip tu? Apie Karolinos gyvenimą išgirdau nemažai, tačiau man įdomu kaip sekasi tau..-besišypsodama ištarė Gilbert suklapsėdama savo ilgomis blakstienomis. Galbūt grįžo Džeremis ir jiedu su Bone susitaikė? Juk per tiek laiko galėjo nutikti nemažai dalykų, o ši naujiena būtų išties pradžiuginusi Eleną. Bonė ir Džeremis jai visada atrodė nuostabi pora, neskaitant kelių rietenų, tačiau juk visuose santykiuose tokių būna, o ypatingai jos ir Deimono.
Back to top Go down
AuthorMessage
Prikeverzojau : 964
Hug'ų : 8
Prisijungiau : 2016-07-07
...
Misery27
PostSubject: Re: Staliukai Fri Jul 15, 2016 8:07 pm
Pačiai Karolinai išties buvo labai į naudą įsipasakoti, visgi juk išsikalbėjus būna geriau, o merginai būtent šiandieną to reikėjo.Na taip jos gyvenimas dabar atrodo tobulas, na nepaisant tų nesamonių su Stefano ir visokių pykčių, dėlto ji labai kaltino save, bet va šito bent jau kolkas Elenai nepasakojo galbūt kada vėliau ir papasakos.
-Na taip ačiū ,bet jis ir tavęs manau labai pasiilgo,-šyptelėjus tarė stebėdama kaip Eleną pilsto gėrimą ir žinoma iš šalies tikrai kaip alkoholikė atrodo, bent jau Karolinos akimis.Visgi Karolina žinojo, kad kadaisė Stefano meilė buvo Elena,o dabar ja patapo Elenos draugė koks mažas pasaulis tiesa?Ech visada jie labai gerai sutarė , tad turbūt taip viskas ir išsirutuliavo ir tas Karolinai išties labai patiko.
-Manau ir jos norėtų susipažinti su tetule Elena, tik va yra bėda aš su jomis nerandu bendros kalbos išvis nesuprantam mes vienos kitų,-palingavus galvele tarė ir pasiėmusi savo gėrimą išgėrė šį iki dugno.Galbūt ji ir nėra kokia alkoholikė, bet Elenos grįžimą tai reikėjo gerai atšvesti ir pasžymėti taip, kad būtų ką atsiminti,o dabar tai tikrai bus ką.
-Taip Bone magija gali viską ir aš išties džiaugiuosi, kad jos atsirado manyje, visgi aš nesu jau tokia bloga,-kiek nusišnekėjus mergina palingavo galvele .Na jai atrodė, kad jeigu jau dvynės atsirado joje vadinasi ji nėra jau tokia bloga ir gali būti gera mama, kuri pasirūpins savo dukromis, tą mergina ir darė.
-Na taip Bone ir aš norėčiau išgirsti kaip tau sekasi?,-kilstelėjo antakius pasisukus į Bone ir taip pat ragindama ją galiausiai pasipasakoti ir apie save .Nepatinka jai čia vienai apie save kalbėti ir šiaip reikėtų pirma išklausyti jos, kad galėtų išgirsti Elenos pasakojimą apie prisikėlimą.
Back to top Go down
AuthorMessage
avatar
Guest
Svečias
PostSubject: Re: Staliukai Fri Jul 15, 2016 8:50 pm
Iš tiesų per Elenos miegojimo laiką viskas buvo pakrypę gerokai kitu kampu, jei mergina pradėtų viską smulkiai pasakoti tik tai ką žino iš savo pusės tai prireiktų tikrai ne valandos ir ne dviejų, o kur dar visų kitų gyvenimo istorijos per tą laikotarpį, nes kuo puikiausiai žinojo, kad labai daug visko įvyko tiek Stefanui, tiek Karolinai, tiek Mattui, tiek Damonui, nors tiesa pastarojo viso laikotarpio veiklą drąsiai galėjo ir pati papasakoti, kadangi taip jau nutiko, kad net gal kiek per daug keistai artimi draugai patapo per tą laiką ir šiaip ganėtinai daug laiko kartu praleido ir Bonnie puikiai žinojo visas Damono iškrėstas nesąmones. Už kai kurias net gi kėsinosi jį nužudyti. O ką? Tą akimirką tai atrodė taip smagu, nors greičiausiai Elena jai už tai gyvenime nebūtų atleidusi, bet juk tai buvo galima labai paprastai pateisinti. Bennett negalėjo valdyti savo troškimo žudyti vampyrus, juk minčių galia pažymėjo tiek Karoliną, tiek Damoną, tiek patį Enzo. Tačiau visgi naivu buvo manyti, kad sužinojusi ką padarė Bonnie Elena jai atleistų net jei po to ji ir sugebėtų jį prikelti.
Vienas dalykas kuriame net ir būdama gyva visą tą laiką nelabai gaudėsi tai Karolinos meilės reikalai. Kartą ji net buvo gerokai susimaišiusi, nebe sugebėjo suvokti su kuo jos geriausia draugė yra: Stefanu ar Alaricku, nors puikiai suvokė, kad palaikytų bet kokį jos pasirinkimą. Nors tiesa, kad Bonnie su Karolina ne tokios labai jau artimos buvo visą tą laikotarpį, kuomet nebuvo Elenos. Galbūt tik pradžioje. Vėliau Karolina apsikrovė savo rūpesčiais, o Bonnie turėjo savųjų bėdų, todėl jų keliai buvo kiek išsiskyrę ir merginos kurį laiką nelabai bendravo. Tačiau Bennett buvo tikra, kad Elenos sugrįžimas tikrai vėl jas visas tris suvienys, ypač dabar, kai Karolinos dukros suaugusios ir jomis taip intensyviai rūpintis nebereikia.
- Galbūt joms tiesiog sunkus laikotarpis, visoms raganoms anksčiau ar vėliau toks laikotarpis ateina, kuomet turi susidėlioti visus taškus ant i bei suvokti kas magijoje yra gero, o kas blogo, - Bonnie žinoma turėjo omeny pusių pasirinkimą. Ateina laikas, kai turi nuspręsti, kurioje barikadų pusėje tu stovi, ar naudoji burtažodžius geriems tikslams ar telkiesi juodąją magiją, kad kažką naikintum. Nors pačiai Bennett teko naudoti visko. Nebuvo galima jos vadinti universaliąją ragana, kadangi visgi ji daugiau palaikė gėrį nei blogį, nors ir teko ne kartą pasitelkti kelis juodosios magijos burtažodžius, tačiau jie nepadarė merginos kitokiu žmogumi. Bonnie pakėlusi taurelę užsivertė ją išgerdama tą velnio gėrimą ir gerokai susiraukdama. Na gerai, Bennett nebuvo labai didelė alkoholio mėgėja ir šiaip ji juk kur kas greičiau pasigerdavo nei vampyrai, šiuo atveju Karolina su Elena, todėl jai teko šiek tiek prisilaikyti.
Merginoms paskatinus Bonnei papasakoti kas jai gero per visą tą laikotarpį įvyko ragana atsiduso nė nežinodama ką pasakoti, o ką ne ir nuo ko iš vis viską pradėti.
- Karolina jau tai žino, Elena labai nelik šokiruota, bet aš dabar kaip ir su Enzo, - ganėtinai atsargiai tai pasakiusi gūžtelėjo pečiais. Nors iš tiesų tai dabar jau pati nebuvo tikra dėl judviejų santykių. Enzo nematė nuo to karto, kai jis išėjo ieškoti dingusio Damono ir taip ir nebegrįžo, tiesa ir Damono po to karto nebematė. Net nebežinojo ar turėtų laikyti ji mirusiu ar gyvu ir tai labiausiai kankino Bonnie, jai taip trūko Enzo šalia, žinant visą tai ką jiedu ištvėrė. - kad ir kaip keistai skambėtų Damonas mano geriausias draugas, - net pati nustebusi kilstelėjo antakius suvokusi kaip tai keistai nuskambėjo, kadangi kažkada jiedu buvo bene didžiausi priešai, - tiesa buvo per plauką nuo mirties ir tik dėl sudaryto ryšio tarp manęs ir Raynos likau gyvą, bet tuo pačiu gavau ir mažą dovanėlę, norą žudyti visus vampyrus, - gūžtelėjusi pečiais išdėstė visą situaciją dvejodama ar dar gali ką nors pasakoti, na bent jau ne dabar, - o daugiau net nebežinau ką ir papasakot, - dar kartą trūktelėjusi pečiais pasakė.
Back to top Go down
AuthorMessage
Sponsored content
PostSubject: Re: Staliukai
Back to top Go down

Staliukai

View previous topic View next topic Back to top
Page 2 of 3Go to page : Previous  1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: Daugiabutis :: Bethany Noel Mota :: Gyvenamasis kvartalas :: Sarah Salvatore's :: Mystic Grill-