Share|
avatar
Hailee Cesya Kain
Misery18
Misery27
Misery18
Misery27
Misery18
Misery27
Misery18
Misery27
Misery18
Misery27
Misery18
Misery27
Misery18
Misery27
Sponsored content

Staliukai

View previous topic View next topic Go down
Go to page : 1, 2, 3  Next
AuthorMessage
avatar
Prikeverzojau : 2273
Hug'ų : 108
Prisijungiau : 2012-01-05
Man jau : 19
Am I inlove with you? Or am i inlove with the feeling?
Hailee Cesya Kain
PostSubject: Staliukai Tue Jun 28, 2016 11:44 pm
.
Back to top Go down
http://misery.forumlt.com
AuthorMessage
Prikeverzojau : 1184
Hug'ų : 15
Prisijungiau : 2016-06-29
...
Misery18
PostSubject: Re: Staliukai Sat Jul 09, 2016 8:57 pm
Atžingsniavęs su Karolina prie vieno iš staliukų, Stefanas kaip tikras džentelmenas atitraukė merginai kėdę ir palaukė, kol šioji atsisės. Tuomet ir pats prisėdo ant kėdės priešais merginą bei pasikvietęs padavėją užsakė jiems du puodelius kavos. Visgi žinojo kokią kavą geria jo mylimiausia blondinė, todėl problemų nebuvo. -Jaučiuosi labai keistai..-sumurmėjo vaikinas, mat jam dar šiek tiek skaudeno galvą ir apskritai vampyras jautėsi, lyg jo atmintyje buvo kažkokia skylė, be to, nebuvo tikras kaip iš Naujojo Orleano atsidūrė Mystic Fallse nė pats apie tai nežinodamas ir kodėl jis gulėjo ant Vikerio tilto. -Taigi.. kaip laikaisi tu?-nežymiai nusišypsojo Salvatore tikėdamasis, jog Karolinai sekasi gerai ir be jo. Visgi, nors ir neatsiminė visko, tačiau prisiminė tai, jog jis ir vėl buvo šią palikęs be jokios žinios, nes buvo išvykęs ieškoti Deimono kelioms savaitėms. Tiesiog nenorėjo atsisveikinimų ir verksmų, todėl išvyko be jokios žinios. Žinoma, Stefanas buvo pasimetęs laike ir nė nenumanė, kad po visų šių įvykių praėjo jau ištisas mėnuo.
Back to top Go down
AuthorMessage
Prikeverzojau : 964
Hug'ų : 8
Prisijungiau : 2016-07-07
...
Misery27
PostSubject: Re: Staliukai Sat Jul 09, 2016 9:04 pm
Įėjusi į jauką kavinukę mergina kiek apsidairė ir nusišypsojo .Tokios dienos ji laukė išties ilgai, norėjo galiausiai viską išsisiaškinti su Stefanu ir atitaisyti santykius , nors ir labai pyko ant jo .Bet meilė jam buvo kur kas didesnė.- Na aš irgi...na ta prasme, kad dabar sėdim čia ir geriame kavą ,-menkai nusišypsojus mergina pažvelgė į stalą, nes dabar išties nežinojo kur dėti akis,o į Stefaną jai žiūrėti buvo labai sunku.- Na nepaisant to , kad buvai išvykęs ieškoti savo brolio ..aš laikausi puikiai Stefanai ,tiesiog nuostabiai ,- kiek nusivaipė toliau sau spoksodama į stalą, nes akių kelti mergina tikrai negalėjo arba nesugebėjo, nors kas ten ją žino.
Back to top Go down
AuthorMessage
Prikeverzojau : 1184
Hug'ų : 15
Prisijungiau : 2016-06-29
...
Misery18
PostSubject: Re: Staliukai Sat Jul 09, 2016 9:09 pm
-Karolina..-atsiduso Stefanas ir jau norėjo pradėti aiškintis su ja santykius, tačiau netrukus suskambėjo vaikino telefonas ir šis sutrikęs išsitraukė jį iš kišenės. -Luktelėk sekundę,-menkai šyptelėjo Stefanas ir nudelbęs akis perskaitė Leksės žinutę. Suraukęs antakius, vaikinas tuojau pat sumaigė atsakymą, o tuomet ėmė skaityti senas žinutes su ja. -Į kokį dar vasarnamį..-sutrikęs sumurmėjo šis, o tuomet dar peržvelgė ir žinutes su Davina bei dar labiau sutriko. -Nesuprantu.. toks jausmas, lyg..-vėl sumurmėjo vaikinas ir tuomet telefone įsijungė kalendoriaus programėlę. Stefanas sėdėjo be žado. -Pala.. nesuprantu.. kaip dabar gali būti tokia diena.. juk nesenai buvo.. o dieve kas su manim negerai,-kalbėjo vaikinas užsikirtinėdamas, kol galiausiai užrakino mobilųjį ir įsidėjęs į kišenę pakėlė akis į Karoliną. -Su manim kažkas labai negerai. Rodos, kad neatsimenu kelių savaičių savo gyvenimo.. tik nesuprantu.. kodėl..-bent jau šiek tiek suvedęs galus ištarė vaikinas ir susiėmė už galvos bei atsiduso. Jautėsi super keistai, nes neturėjo žalio supratimo kas vyksta jo gyvenime.
Back to top Go down
AuthorMessage
Prikeverzojau : 964
Hug'ų : 8
Prisijungiau : 2016-07-07
...
Misery27
PostSubject: Re: Staliukai Sat Jul 09, 2016 9:17 pm
Na taip pridirbo, tai pridirbo saulelė .Kiek atsiduso išgirdusi jo žodžius, žinoma to ir reikėjo tikėtis. Juk juodoji magija neapsieina va be tokių problemų ,apie kurias dejas Karolina nepagalvojo. Bjaurus jausmas jausmas.-Stefanai..na galbūt čia tau viskas taip dėl pastarųjų įvykių? Na žinai stresas, brolio paieškos ir visą kitą ,- linktelėjo galvele .Bet logiška juk , gali ir taip būti ir tada žmogui būna labai sunku, tada sutrina jo smegenų veiklą ir panašiai .Tikra daktarė Džeinė šioji. Nuostabu , dabar tai tikrai ji norėdama gero pridirbo ir tikrai per daug.
Back to top Go down
AuthorMessage
Prikeverzojau : 1184
Hug'ų : 15
Prisijungiau : 2016-06-29
...
Misery18
PostSubject: Re: Staliukai Sat Jul 09, 2016 9:21 pm
Stefanas ir vėl ruošėsi žiotis, kai gavo Leksės atsakymą. Perskaitęs žinutę, vaikinas susirūpinęs pakėlė galvą į Karoliną ir ją papurtė. -Ne, kažkas čia ne taip. Leksė rašo, jog uždariau ją kažkokiame kambaryje, palikau ir, kad ji niekada man neatleis. Neprisimenu to, be to žinau, kad jokiu būdu nepasielgčiau taip su savo geriausia drauge,-susimąstęs kalbėjo Stefanas, dabar buvo toks neramus ir susirūpinęs, jog kai padavėjas atnešė judviejų kavas, šis saviškės nė neparagavo. -Galbūt man reikėtų vykti jos ieškoti? Gal jai tikrai kokia nelaimė, gal čia koks jos neaiškus bandymas man pasakyti, kad jai reikia pagalbos?-garsiai mąstė Stefanas, visgi Leksė šiam vampyrui buvo labai svarbi ir jis nenorėjo prarasti savo geriausios draugės. Žinoma, taip pat nenorėjo prarasti ir Karolinos..
Back to top Go down
AuthorMessage
Prikeverzojau : 964
Hug'ų : 8
Prisijungiau : 2016-07-07
...
Misery27
PostSubject: Re: Staliukai Sat Jul 09, 2016 9:26 pm
Taip Karolinai ta Leksė išties pradėjo nepatikti, ji dabar taip prispito prie Stefano , atrodo kaip bitė prie medaus. Tiesiog nuostabu.Kiek prisimerkus  stebėjo Stefano veiksmus su telefonu - Žinai galbūt jai tiesiog trūkta dėmesio ir tiek ,?-kilstelėjo antakius spėdama.Na juk ji negalėjo  žinoti kas dedasi su Lekse ir kodėl šioji  kaltina  Stefaną tokiais dalykais .-Na ,bet taip aš nieko prieš..važiuok pas ją, palikai mane kartą ..aš ištvėriau ..ištversiu ir dabar ,- paguščiojo petukais ir galiausiai gavusi savo kavą gurkštelėjo jos ir susimąstė .Dabar ji tikrai buvo labai impulsyvi ir keista.
Back to top Go down
AuthorMessage
Prikeverzojau : 1184
Hug'ų : 15
Prisijungiau : 2016-06-29
...
Misery18
PostSubject: Re: Staliukai Sat Jul 09, 2016 9:31 pm
Supratęs, jog Karolina nenori, kad šis kur nors keliautų, Stefanas atsiduso ir menkai šyptelėjo. -Labai atsiprašau, dėl to kas buvo, tačiau turi suprasti, jog Deimonas man labai svarbus ir aš privalėjau bent pamėginti jį surast,-tarė vaikinas žiūrėdamas tiesiai Forbes į akis, o tuomet giliai įkvėpė. -Tačiau gerai, kol kas niekur nevyksiu, galbūt ir pats savaime ką nors prisiminsiu.. žinai, šį jausmą kartą jau esu patyręs, kai Ketsija man pravalė atmintį jaučiausi taip pat. Tačiau nelogiška, ji seniausiai mirus, tad neįsivaizduoju kas man galėjo nutikt..-susimąstęs ištarė Salvatore ir paėmęs puodelį kavos taip pat jos gurkštelėjo, net jei ir nelabai norėjo, tačiau visgi, juk jau užsisakė, tad teko dabar ir gerti.
Back to top Go down
AuthorMessage
Prikeverzojau : 964
Hug'ų : 8
Prisijungiau : 2016-07-07
...
Misery27
PostSubject: Re: Staliukai Sat Jul 09, 2016 9:37 pm
-Kodėl tu visada kalbi, atsiprašinėji, bet nesiimi jokių veiksmų, Stefanai,?-kilstelėjo antakius ,aišku ji supranta, kad brolis yra brolis, bet juk šalia yra ir mergina, kuri jį myli..tad reikia kaip nors bandyti dalintis į dvi dalis ,-Žinai man kartais atrodo, kad tu manęs nemyli ..taip kaip sakei, na nors to niekada ir nesakei,- kiek paguščiojo petukais toliau sau siurbčiodama kavą. Na taip mergina truputi nusišnekėjo , bet čia jau nereikia jos kaltinti..juk įvykiai kalti, ne ji..-O gal ji prisikėlė ir tau ką nors padarė? Stefanai, tai juokinga..ji mirusi, o kitos raganos tokios kaip ji nėra, tad nusiramink viskas sulaiku susitvarkys ,-menkai šyptelėjo paliesdama jo ranką ir taip patikindama, kad taip ir bus .Jei reiks ji pati velsis ir visokias nesamones , kaip padarė va dabar.
Back to top Go down
AuthorMessage
Prikeverzojau : 1184
Hug'ų : 15
Prisijungiau : 2016-06-29
...
Misery18
PostSubject: Re: Staliukai Sat Jul 09, 2016 9:42 pm
Išgirdęs Karolinos priekaištą Stefanas suspaudė lūpas, tačiau turėjo pripažinti, jog mergina buvo teisi. -Žinau.. labai atsiprašau, Karolina. Kaip galėčiau tai ištaisyt?-atsiduso vaikinas spoksodamas į savo blondinę. Kad ir koks beprotiškas jam buvo praėjęs mėnuo, kad ir kiek visko vampyras patyrė (net jei dalies ir neprisiminė), vis tiek mylėjo Karoliną visa širdim ir tikrai nenorėjo griauti judviejų santykių. -Tu teisi.. tai nelogiška. Tačiau kaip tada paaiškinti Leksės žodžius? Aš pažįstu savo geriausią draugę, ji tikrai nėra išprotėjusi, kad rašinėtų tokias nesąmones be reikalo. Be to, kaip jau sakiau, buvau Naujajame Orleane kiek pamenu, o atsibudau Mystic Fallse gulėdamas ant pievos. Kažkas įvyko..-susimąstęs toliau kalbėjo Stefanas ir vėl gurkštelėjo kavos. Na, žinoma, jis buvo įsitikinęs, kad Forbes nieko nežino ir negalėtų jam pameluot, tačiau kad kažkas įvyko Salvatore tikrai žinojo, tik nenumanė kas. Tačiau prižadėjo sau išsiaiškinti.
Back to top Go down
AuthorMessage
Prikeverzojau : 964
Hug'ų : 8
Prisijungiau : 2016-07-07
...
Misery27
PostSubject: Re: Staliukai Sat Jul 09, 2016 9:48 pm
-Va matai ir vėl..-kiek pavartė akutes ir norėdama parodyti ką ji mergina turėjo omeny padėjo kavą ir pasilenkusi per stalą trumpai pakštelėjo Stefanui į lūpas, o tada atsitraukusi šyptelėjo .Taip ji norėjo, kad viskas grįštu į savo vėžes..ji to labai ilgai norėjo.-Na turbūt tu jos nelabai ir pažįsti taip kaip manai ,-vėl paguščiojo petukais, kalbos apie Lekse jai nepatiko .Bet žinant koks Stefanas geras draugas ..ji stengėsi su tuom susigyventi.Juk ir pačiai jai daug padėjo, kai šiedu buvo tik draugai, o jis mylėjo ir buvo su Elena. -Aš manau, kad tu per daug viską sureikšmini ,Stefanai ,-palinksėjo ir vėl sugrįžo į savo vietą bei gurkštelėjo kavos, kuri jau ir ataušti spėjo.
Back to top Go down
AuthorMessage
Prikeverzojau : 1184
Hug'ų : 15
Prisijungiau : 2016-06-29
...
Misery18
PostSubject: Re: Staliukai Sat Jul 09, 2016 9:53 pm
Gavęs pakštelėjimą, Stefanas nusišypsojo, nes ir vėl pajautė kas yra laimė. Jam labai ilgai trūko Karolinos ir, nors šis kuriam laikui buvo nuo jos atsiribojęs, tačiau galvojo apie Forbes kiekvieną laisvą minutę. Supratęs, jog norint atitaisyti santykius su blondine reikia įrodyti jai, kaip vaikinas ją myli, Stefanas nusišypsojo ir nieko nesakęs atsistojo bei užlipo ant savo kėdės. Tuomet garsiai kelis kart suplojo delnais ir nusikosėjo, norėdamas nutildyti čia buvusią krūvą žmonių bei atkreipti jų dėmesį. Žinoma, kad Salvatorei pavyko. -Dėmesio, dėmesio visi čia esantys, aš tiesiog norėjau pasakyti, jog šiandien su manim čia sėdi nuostabi Karolina Forbes ir aš ją myliu visa širdimi! Ji mano sielos draugė, mano geriausia draugė ir tuo pačiu mano mergina!-sušuko Stefanas per visą Mystic Grillį, o jam pabaigus daugelis žmonių besišypsodami ėmė plot, turbūt paskatindami ir pagirdami vaikiną už drąsą. Nulipęs nuo kėdės ir vėl ant jos atsisėdęs, vampyras pažvelgė į savo blondinę. -Dabar įrodžiau?-kilstelėjo antakius, nors tai, ką jis padarė ir nebuvo kažkas wow, tačiau tai bent jau buvo pradžia.
Back to top Go down
AuthorMessage
Prikeverzojau : 964
Hug'ų : 8
Prisijungiau : 2016-07-07
...
Misery27
PostSubject: Re: Staliukai Sat Jul 09, 2016 9:59 pm
Karolina kurį laiką sedėjo ir laukė bent jau kokių veiksmų, nes jis visada kalba, bet nieko nedaro..Bet dabar  tai ką šioji pamatė ir išgirdo išties atėmė jai žadą. Kurį laiką sedėdama be žado mergina  vėpsojo   į  tai ką  daro Stefanijus ,o tada šyptelėjo .Va čia tai įrodymas , tai jau buvo daug geriau nei tūkstantis ir vienas žodis.Šiam baigus visą kalbą Karolina nusišypsojo žiūrėdama į jį ir beabejo taip vos neišpylė savo kavos,-Na..hm..aš..na -striginėdama bandė suregsti bent jau kokį sakinį tik deja sekėsi labai sunkiai, nes ji buvo išties apakusi ir be žado.-Taip dabar tikrai įrodei ,-galiausiai susikaupusi ištarė besišypsodama, o kava galiausiai išsiliejo ant josios  gražiųjų rūbelių. Bet ši nekreipdama dėmesio į tai nes šioji  nebuvo karšta stebėjo Stefaną.
Back to top Go down
AuthorMessage
Prikeverzojau : 1184
Hug'ų : 15
Prisijungiau : 2016-06-29
...
Misery18
PostSubject: Re: Staliukai Sat Jul 09, 2016 10:03 pm
Išgirdęs teigiamą atsakymą Stefanas nusišypsojo. Bent jau pamažu jam vėl pavyko atgauti Karolinos meilę ir tai jam buvo svarbiausia, bent jau šiuo metu. Na, žinoma, vaikinas ruošėsi tyrinėti kas su juo negerai, tačiau vėliau. Dabar Karolina buvo svarbesnė. -Kažkam reikės persirengti,-pamatęs, kaip šioji išpylė kavą ant savęs pačios, tarė Stefanas ir vos vos nusišypsojo. Dabar jautėsi daugmaž laimingas, todėl šypseną tramdyti sekėsi sunkiai. -Žinai, labai tavęs pasiilgau ir noriu kuo daugiau laiko praleisti kartu, tačiau jau temsta, o juk Mystic Grillyje nesėdėsim amžinai. Nori pavakarieniauti pas mane? Arba pas tave. Galėčiau likt nakčiai,-gūžtelėjo pečiais vaikinas, žinoma neturėdamas omenyje nieko blogo ir įsivaizduodamas tik tai, kaip jiedu pavakarieniauja, o paskui visą naktį tiesiog sėdi ir kalbasi apie viską kas pastaruoju metu įvyko. Be to, Salvatore buvo beveik pamiršęs, jog blondinė turi dvi dukras. Na, tiksliau jis nemanė, jog per tą mėnesį kai jiedu nesimatė viskas taip pasikeitė, kad mergaitės gyveno pas Karoliną, o Alarikas buvo kažkur pradingęs.
Back to top Go down
AuthorMessage
Prikeverzojau : 964
Hug'ų : 8
Prisijungiau : 2016-07-07
...
Misery27
PostSubject: Re: Staliukai Sat Jul 09, 2016 10:11 pm
Šiuo metu ir pati blondinė jautėsi išties laiminga ,turbūt tokia šioji nesijautė kokius kelis mėnesius , nes tiek daug  nutiko ir beto ji dabar pamiršo visas problemas ir net tą nesąmone su Mikaelsonų raganą.Bet apie tai  pamąstys vėliau dabar  jai rūpėjo tik Stefanas .Išgirdusi jo žodžius merginą pažvelgė į savo  drabužėlius, o tada prikando lūpą ,tiesiog nuostabu ir ji dabar tokia per miestą eis? Čia tikrai tipiška Karolina.-Na pas mane dabar gyvena dvi nenuoramos paauglės su kuriomis, o ypač su viena vos sutarti galiu .. bet galime jei jų nebus namie  bus ramiau ,- kiek palinksėjo galvele .Su Lissie  jai sutarti buvo sunku, ji visada pridirbdavo  ką nors taip, kad  Karolinai paskui tekdavo imtis už galvos ir srėbti tą košę. Nors ji ir nebuvo josios tikra dukra , ji ją mylėjo  taip kai sąvąją , visgi pati ją ir išnešiojo, tad nieko keisto.-Ir be to man tikrai reiktų persirengti..ech kokia aš nevėkšla ,-padūsavo, o tada baigė gerti savo kavos likučius ir  apsidairė.
Back to top Go down
AuthorMessage
Sponsored content
PostSubject: Re: Staliukai
Back to top Go down

Staliukai

View previous topic View next topic Back to top
Page 1 of 3Go to page : 1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: Daugiabutis :: Bethany Noel Mota :: Gyvenamasis kvartalas :: Sarah Salvatore's :: Mystic Grill-