Share|
Misery14
avatar
Svečias
Prikeverzojau : 792
Misery14
avatar
Svečias
Prikeverzojau : 792
Misery14
Sponsored content

Pagrindinis įėjimas, automobiliu stovėjimo aikštelė

View previous topic View next topic Go down
AuthorMessage
Prikeverzojau : 792
Hug'ų : 10
Prisijungiau : 2016-01-10
...
Misery14
PostSubject: Pagrindinis įėjimas, automobiliu stovėjimo aikštelė Sun Jan 10, 2016 11:24 pm
Back to top Go down
AuthorMessage
avatar
Guest
Svečias
PostSubject: Re: Pagrindinis įėjimas, automobiliu stovėjimo aikštelė Sun Jan 10, 2016 11:30 pm
Vos gavęs Allison žinutę, kurioje ši užsiminė apie atvažiavimą pasiimti, Isaac'as nieko nelaukdamas persirengė kiek padoresniais drabužiais ir sėdo į mašiną. Suėmęs rankomis vairą bei rodos kaip senais laikais, kojos pėda neatleisdamas automobilio greičio pedalo, jaunuolis nardė miestelio gatvėmis, lyg žinodamas jas mintinai. Kur dabar reiktų pasukti ir kada negalvojant tiesiog lėkti pirmyn. Tam nesveikai geram jausmui vėl užliejant krūtine, Lahey atžala rodos atsipalaidavo. Visiška nerūpestingumo būsena vėl užliejo jį, o mintys toliau vedė niekur. Neilgai trukęs, kiek prilėtinęs automobilio greitį, vaikinas įsuko į tuščią stovėjimo aikštelę prie Argentų namų ir pasistatęs automobilį išjungė variklį.
Back to top Go down
AuthorMessage
Prikeverzojau : 792
Hug'ų : 10
Prisijungiau : 2016-01-10
...
Misery14
PostSubject: Re: Pagrindinis įėjimas, automobiliu stovėjimo aikštelė Sun Jan 10, 2016 11:41 pm
Norėjo kuo greičiau iš čia išsineždinti, taigi dar kelios minutės prieš pasirodant Isaacui laukė jo kieme. Tuo pačiu tikėjosi, kad jis apsireikš greičiau nei merginos tėvai, kuriems ji paliko raštelį pranešdama, kad mokysis pas Lydia. Į kiema įsukus automobiliui neramiai pasimuistė, bet prie vairo išvydusi taip laukiama veida nesamoningai išsišiepė. Kad ir kiek sau meluotu patiko jai su Isaacu būti, jis ja versdavo jaustis gyvybingesne ir apskritai kažkaip įnešdavo spalvu į pastaruoju metu liūdnoka merginos kasdienybę. Automobiliui sustojus priartėjo prie keleivio pusės ir atplėšusi dureles patogiai įsitaisė priekyje prieš tai dar pasisveikindama ir tuo pačiu erzindamai lūpomis pakštelėdama Isaacui į skruosta, - o kur motociklas? - pasiteiravo. Balsas išdavė nusivylima, tikėjosi palakstyti pievomis palaidais plaukais, bet matyt teks tenkintis automobiliu.
Back to top Go down
AuthorMessage
avatar
Guest
Svečias
PostSubject: Re: Pagrindinis įėjimas, automobiliu stovėjimo aikštelė Sun Jan 10, 2016 11:52 pm
Šiuo metu juos siejantys santykiai buvo išties sudėtingi, tačiau svarbiausia, kad abu buvo laimingi. Laimingi vienas kito draugijoje, laimingi, kad turi kits kitą, o tai vaikino nuomone ir buvo svarbiausia. Aišku, Allison puoselėjami jausmai niekur nedingo ir vis dar griaužė krūtinę iš vidaus, dieną po dienos, tačiau bent kol kas bijojo apie juos prašnekti, mat jų gyvenime ir taip užtenka nesusipratimų, skausmo ir pokyčių. Juk, toks gyvenimas, kokį patiria šie jaunuoliai yra tikrai ne paauksuotas ir ne rožėmis klotas. O kai pagalvoji viskas galėtų būti kitaip, viskas galėtų būti daug paprasčiau jei šis miestelis nebūtų pilnas antgamtinių būtybių bei kitų, dar nesuprastų ar nesurastų padarų. 
Durelių atidarymo garsas privertė Isaoc'ą sugrįžti į realų pasaulį iš apmąstymų, tad papurtęs galvą, kad mintys išsiblaškytų pažvelgia į šalia atsisėdusią Argent'ų atžalą,-Nepataikei,-rodydamas į lūpas linksmai tarsteli ir netrukus nusijuokia suteikdamas geros atmosferos pliūpsnį.,-Aplūžo truputi.. Išvežiau pataisyti, taip, kad dabar teks tenkintis automobiliu,-taip pat nusivylusiai ištaria ir kreivai šypteli,-Na, tai kur pageidausite vykti?,-paklausęs įsistebeilija į tamsias Allison akis, o šypsena veide toliau nenustodama žaidė.
Back to top Go down
AuthorMessage
Prikeverzojau : 792
Hug'ų : 10
Prisijungiau : 2016-01-10
...
Misery14
PostSubject: Re: Pagrindinis įėjimas, automobiliu stovėjimo aikštelė Mon Jan 11, 2016 2:05 pm
Allison patiko jos ir Isaaco santykiai, nes ji nesijautė spaudžiama ko labiausiai ir bijojo. Mergina nežinojo ko nori, nežinojo kur šia akimirka jos vieta ir apskritai kur ji norėtu eiti, prieš pora mėnesiu viskas buvo taip aišku, o tada bam ir viskas staiga pasikeitė. Bet atsiradus Isaacui ji vėl išmoko juoktis ir pamiršo ašaras kas jai šiuo metu ir buvo svarbiausia. Kartais mergina užpuldavo minčiu srautai verčiantys ja galvoti apie tai kas vyko tarp jos ir Isaaco, taigi ji bent jau neneigė, kad kažkas vyko. Tik po Scotto ji norėjo būti atsargesnė ir apskritai bijojo tos tuštumos kuria jautė jį praradusi. Daug laiko prireikė, kad galėtu vėl ramiai apie jį pagalvoti ir dar daugiau, kad sugebėtu atkreipti dėmesį į ka nors kita. Be to mergina žinojo, kad pats Isaacas dabar pakankamai problemu turi tad nenorėjo būti dar viena. Isaacui grįžus iš apmastymu ir nusijuokus pati Argent nusijuokė. Čia ir buvo didžiausias skirtumas tarp Isaaco ir Scotto. Su pastaruoju ji visuomet jausdavosi kažkiek įsitempusi, jis į viska per rimtai reaguodavo, o prie Isaaco Allison atsipalaiduodavo ir jausdavosi už nieka neatsakinga. Tiesiog linksmai leisdavo laika, - na va, dužo mano svajonės, - pavarčiusi akis prisipažino, nes motociklus pastaruoju metu labai pamėgusi buvo, - bet yra kaip yra, - atsidususi užbaigė tema pasukdama galva į Isaaca, - nustebink mane, - paprašė atsakydama į klausima, o akys smagiai sumirksėjo.
Back to top Go down
AuthorMessage
Sponsored content
PostSubject: Re: Pagrindinis įėjimas, automobiliu stovėjimo aikštelė
Back to top Go down

Pagrindinis įėjimas, automobiliu stovėjimo aikštelė

View previous topic View next topic Back to top
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: BLOOD IS MY LIFE :: Argent's-